Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
28"31'Ber Artur2
Ossowski Arkadiusz1
23"37'Ramza Krzysztof1
Łukasik Patryk2
23"04'Ramza Krzysztof1
Mierzwa Stanisław2
20"55'Stasik-Makowska Ewelina1
Zubiel Wiesław2
20"19'Darul Grzegorz1
Śledziński Rajmund2
18"14'Darul Grzegorz2
Wawrzyniak Mariusz1
18"07'Iwan Rafał2
Buciak Zbigniew1
17"18'Łukasik Patryk1
Śledziński Rajmund2
16"42'Ber Artur2
Iwan Rafał0
16"31'Zarwański Piotr1
Buciak Zbigniew2
20"47'Piekny Joanna2
Świeca Beata1
19"34'Kaczmarek Roksana1
Domińczuk Małgorzata2
15"37'Domińczuk Małgorzata2
Wilas Kamila1
12"19'Śliwowska Zuzanna0
Maskiewicz Małgorzata2
11"37'Świeca Beata0
Wilas Kamila2
9"49'Śliwowska Zuzanna2
Piątek Paulina0
7"47'Kaczmarek Roksana0
Piątek Paulina2
7"16'Piekny Joanna0
Piątek Paulina2
6"46'Świeca Beata0
Kaczmarek Roksana2
5"48'Domińczuk Małgorzata0
Śliwowska Zuzanna2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Ber Artur74"52'
Darul Grzegorz67"06'
Łukasik Patryk66"04'
Ossowski Arkadiusz60"09'
Buciak Zbigniew58"51'
Ramza Krzysztof58"25'
Zubiel Wiesław57"16'
Stasik-Makowska Ewelina57"11'
Śledziński Rajmund56"20'
Parpura Jacek56"00'
Domińczuk Małgorzata36"18'
Świeca Beata35"32'
Kaczmarek Roksana30"58'
Bram Kamila30"31'
Piekny Joanna29"49'
Śliwowska Zuzanna25"57'
Piątek Paulina24"17'
Maskiewicz Małgorzata21"08'

Czas setów: 14 godz. 21 min 8 s

OPENDAMSKA

743 min 53 s

11"26'
1 set
Ber Artur2
Ossowski Arkadiusz1
11"14'
2 set
Ramza Krzysztof1
Mierzwa Stanisław2
10"52'
1 set
Ramza Krzysztof1
Łukasik Patryk2
8"34'
1 set
Ber Artur2
Iwan Rafał0
8"20'
1 set
Mierzwa Stanisław0
Kwieciński Rafał2
8"08'
2 set
Zubiel Wiesław0
Wawrzyniak Mariusz2
7"17'
2 set
Ber Artur2
Iwan Rafał0
7"12'
2 set
Mierzwa Stanisław0
Ossowski Arkadiusz2
7"04'
2 set
Darul Grzegorz1
Śledziński Rajmund2
7"03'
2 set
Ber Artur2
Darul Grzegorz0

117 min 15 s

7"39'
1 set
Domińczuk Małgorzata2
Wilas Kamila1
7"14'
1 set
Świeca Beata0
Wilas Kamila2
6"54'
1 set
Piekny Joanna2
Świeca Beata1
6"49'
2 set
Domińczuk Małgorzata2
Wilas Kamila1
6"25'
2 set
Śliwowska Zuzanna2
Piątek Paulina0
6"16'
1 set
Kaczmarek Roksana1
Domińczuk Małgorzata2
6"11'
3 set
Kaczmarek Roksana1
Domińczuk Małgorzata2
6"00'
2 set
Śliwowska Zuzanna0
Maskiewicz Małgorzata2
5"38'
3 set
Piekny Joanna2
Świeca Beata1
5"16'
2 set
Piekny Joanna2
Świeca Beata1

Małych punktów: 3133

OPENDAMSKA

2702

Łukasik Patryk130
Buciak Zbigniew126
Ber Artur119
Michalczak Łukasz116
Śledziński Rajmund115
Zubiel Wiesław114
Darul Grzegorz114
Ossowski Arkadiusz113
Stasik-Makowska Ewelina107
Zarwański Piotr101

431

Domińczuk Małgorzata66
Maskiewicz Małgorzata66
Śliwowska Zuzanna58
Piątek Paulina57
Kaczmarek Roksana56
Bram Kamila45
Piekny Joanna43
Świeca Beata40

Wszystkich rozegranych setów: 190

OPENDAMSKA

162

28


Wszystkich rozegranych meczów: 85

OPENDAMSKA

73

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
10.27'
1 set
Borowski Tomasz0
Patryk Izowit2
11.55'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina2
Kruk Mateusz0
12.55'
2 set
Ossowski Arkadiusz2
Krajewski Łukasz0
12.64'
2 set
Michalczak Łukasz2
Krajewski Łukasz0
12.64'
2 set
Rutyna Jarosław2
Bryzek Dariusz0
13.55'
1 set
Mierzwa Stanisław2
Piergies Krzysztof0
14.27'
1 set
Wawrzyniak Mariusz2
Piergies Krzysztof0
14.55'
2 set
Zarwański Piotr2
Bryzek Dariusz0
14.55'
1 set
Buciak Zbigniew2
Śliwiński Damian0
14.64'
2 set
Bryzek Dariusz0
Śledziński Rajmund2
0.27'
3 set
Domińczuk Małgorzata2
Wilas Kamila1
11.09'
1 set
Maskiewicz Małgorzata2
Piekny Joanna0
11.64'
1 set
Maskiewicz Małgorzata2
Wilas Kamila0
13.73'
2 set
Domińczuk Małgorzata0
Śliwowska Zuzanna2
14.00'
1 set
Domińczuk Małgorzata0
Śliwowska Zuzanna2
15.45'
2 set
Maskiewicz Małgorzata2
Wilas Kamila0
16.64'
2 set
Maskiewicz Małgorzata2
Piekny Joanna0
17.00'
2 set
Świeca Beata0
Kaczmarek Roksana2
18.36'
1 set
Śliwowska Zuzanna2
Piątek Paulina0
18.45'
1 set
Piekny Joanna0
Piątek Paulina2

Decyzji sędziowskich: 4 (0,1%)

Stroke 1
25%
Let 3
75%
Nolet 0
0%

OPEN
2 6,5%
0-2-0
Stasik-Makowska Ewelina2
Rozestwiński Jacek0
1 2,9%
1-0-0
Śliwiński Damian2
Bryzek Dariusz0
1 1,7%
0-1-0
Michalczak Łukasz2
Konieczny Marek1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0