Turniej kat. C Salon Fryzjerski Piweccy - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Ripa AdamPotwierdzony Świebodzin 288 1
2 Szajder PrzemysławPotwierdzony Zielona Góra 335 2
4 Kordek JanuszPotwierdzony Zielona Góra 421 3
12 Filipiak RafałPotwierdzony Zielona Góra 2412 4
3 Manow StefanPotwierdzony 388 5
5 Mortas GrzegorzPotwierdzony Kargowa 442 6
6 Sobków SzymonPotwierdzony Zielona Góra 505 7
8 Bogdanowicz KatarzynaPotwierdzony Zielona Góra 649 8
11 Grobel MarekPotwierdzony Wrocław 1153 9
10 Rozestwiński JacekPotwierdzony Zielona Góra 904 10
7 Kucza PrzemysławPotwierdzony Gubin 615 11
14 Melse MechielPotwierdzony 12
13 Waniak KacperPotwierdzony Wrocław 13
9 Zeman KingaWalkover 680 14


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 30-11-2015


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Ripa Adam
Bye
Grobel Marek
0
  5:11  6:11  5:11
Sobków Szymon
3
Kucza Przemysław
1
  13:11  7:11  8:11  8:11
Filipiak Rafał
3
Waniak Kacper
0
  3:11  4:11  7:11
Manow Stefan
3
Kordek Janusz
3
WALKOVER
Zeman Kinga
W
Melse Mechiel
0
  3:11  4:11  8:11
Mortas Grzegorz
3
Bogdanowicz Katarzyna
3
  11:9  11:7  16:14
Rozestwiński Jacek
0
Bye
Szajder Przemysław
Ripa Adam
3
  8:11  11:5  11:7  6:11  11:8
Sobków Szymon
2
Filipiak Rafał
3
  13:11  11:5  9:11  11:8
Manow Stefan
1
Kordek Janusz
3
  11:7  10:12  11:7  11:5
Mortas Grzegorz
1
Bogdanowicz Katarzyna
1
  9:11  7:11  14:12  10:12
Szajder Przemysław
3
Ripa Adam
3
  11:8  11:3  11:9
Filipiak Rafał
0
Kordek Janusz
2
  7:11  10:12  12:10  11:6  8:11
Szajder Przemysław
3
Ripa Adam
3
  11:9  9:11  11:6  9:11  13:11
Szajder Przemysław
2
Ripa Adam
Miejsca 3 - 4
Filipiak Rafał
1
  11:13  11:5  6:11  11:13
Kordek Janusz
3
Kordek Janusz
Miejsca 5 - 8
Sobków Szymon
2
  11:6  11:5  4:11  10:12  8:11
Manow Stefan
3
Mortas Grzegorz
3
  11:5  11:4  5:11  11:9
Bogdanowicz Katarzyna
1
Manow Stefan
3
  11:9  15:13  11:6
Mortas Grzegorz
0
Manow Stefan
Miejsca 7 - 8
Sobków Szymon
3
  11:7  10:12  12:10  11:5
Bogdanowicz Katarzyna
1
Sobków Szymon
Miejsca 9 - 16
Bye
Grobel Marek
Kucza Przemysław
3
  11:7  11:8  9:11  11:6
Waniak Kacper
1
Zeman Kinga
W
WALKOVER
Melse Mechiel
3
Rozestwiński Jacek
Bye
Grobel Marek
3
  11:3  11:7  11:3
Kucza Przemysław
0
Melse Mechiel
0
  5:11  2:11  7:11
Rozestwiński Jacek
3
Grobel Marek
3
  11:7  11:5  11:8
Rozestwiński Jacek
0
Grobel Marek
Miejsca 11 - 12
Kucza Przemysław
3
  7:11  12:10  11:9  9:11  11:9
Melse Mechiel
2
Kucza Przemysław
Miejsca 13 - 16
Bye
Waniak Kacper
Zeman Kinga
Bye
Waniak Kacper
3
WALKOVER
Zeman Kinga
W
Waniak Kacper
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Stan na: 11:18:44 25-02-2018