Najdłuższy mecz

OPENTurniej KobietTurniej Junior
52"33'Gajewski Grzegorz3
Przybysz Grzegorz1
44"41'Przybysz Grzegorz3
Szczęsny Szymon2
35"55'Zjawin Jakub1
Gajewski Grzegorz3
31"54'Bulczyński Rafał1
Sawicki Łukasz2
29"35'Przybitkowski Kamil2
Wysocki Tymoteusz1
29"18'Chomicki Piotr2
Przybysz Grzegorz3
27"23'Mortas Grzegorz2
Bulczyński Rafał1
23"00'Wojciechowski Michał1
Przybitkowski Kamil2
22"34'Manow Stefan2
Rybarczyk Hubert1
22"24'Adamczak Jakub2
Robert Piotr1
22"46'Mohamed Nazia3
Albigowska-Sodo Katarzyna0
21"04'Wolszczak Sylwia1
Albigowska-Sodo Katarzyna3
20"46'Bogdanowicz Katarzyna0
Mohamed Nazia3
19"52'Zeman Kinga1
Kordek Iwona2
16"59'Bogdanowicz Katarzyna3
Wolszczak Sylwia0
12"57'Kordek Iwona2
Chwiałkowska Barbara0
10"53'Zeman Kinga0
Bogdanowicz Katarzyna2
9"23'Chwiałkowska Barbara0
Wolszczak Sylwia2
7"40'Kordek Iwona0
Mohamed Nazia2
'Zeman Kinga2
Pelka IwonaW
8"06'Staniszewski Maksymilian2
Adamczak Jakub0
'Hełminiak PiotrW
Szymański Mikołaj2
'Kosow Karol0
Chlastawa Aleksander0
'Jakuć Oliver2
Przybitkowski KamilW
'Hełminiak Piotr0
Adamczak Jakub0
'Szymański Mikołaj0
Staniszewski Maksymilian0

Najdłużej na korcie

OPENTurniej KobietTurniej Junior
Przybysz Grzegorz139"57'
Gajewski Grzegorz113"04'
Przybitkowski Kamil93"22'
Szczęsny Szymon92"35'
Mortas Grzegorz87"57'
Bulczyński Rafał81"08'
Sowa Grzegorz Tiger80"37'
Wojciechowski Michał70"54'
Hełminiak Piotr68"26'
Chomicki Piotr68"06'
Mohamed Nazia43"53'
Bogdanowicz Katarzyna40"47'
Wolszczak Sylwia37"24'
Albigowska-Sodo Katarzyna35"09'
Kordek Iwona33"46'
Zeman Kinga25"03'
Chwiałkowska Barbara18"38'
Adamczak Jakub7"58'
Staniszewski Maksymilian7"58'
Kosow Karol'
Chlastawa Aleksander'

Czas setów: 19 godz. 6 min 39 s

OPENTurniej KobietTurniej Junior

1021 min 21 s

14"15'
3 set
Gajewski Grzegorz3
Przybysz Grzegorz1
12"21'
1 set
Gajewski Grzegorz3
Przybysz Grzegorz1
12"07'
5 set
Przybysz Grzegorz3
Szczęsny Szymon2
12"01'
4 set
Gajewski Grzegorz3
Przybysz Grzegorz1
11"17'
1 set
Mohamed Nazia0
Łuczak Michał2
11"01'
2 set
Robert Piotr0
Sowa Grzegorz Tiger2
10"40'
3 set
Sowa Grzegorz Tiger2
Chomicki Piotr1
10"29'
2 set
Lisiewicz Łukasz2
Przybitkowski Kamil1
10"27'
1 set
Przybysz Grzegorz2
Wysocki Tymoteusz0
10"24'
1 set
Kordek Janusz0
Wilas Dawid2

117 min 20 s

7"34'
3 set
Mohamed Nazia3
Albigowska-Sodo Katarzyna0
6"35'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna0
Mohamed Nazia3
6"27'
1 set
Zeman Kinga1
Kordek Iwona2
6"14'
1 set
Kordek Iwona2
Chwiałkowska Barbara0
6"12'
2 set
Mohamed Nazia3
Albigowska-Sodo Katarzyna0
5"45'
1 set
Mohamed Nazia3
Albigowska-Sodo Katarzyna0
5"38'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna0
Mohamed Nazia3
5"22'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Wolszczak Sylwia0
5"16'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna0
Mohamed Nazia3
4"47'
3 set
Zeman Kinga1
Kordek Iwona2

7 min 58 s

7"16'
2 set
Staniszewski Maksymilian2
Adamczak Jakub0
42'
1 set
Staniszewski Maksymilian2
Adamczak Jakub0
'
1 set
Kosow Karol0
Chlastawa Aleksander0

Małych punktów: 3481

OPENTurniej KobietTurniej Junior

3037

Przybysz Grzegorz172
Szczęsny Szymon145
Gajewski Grzegorz144
Shinnie Chris143
Przybitkowski Kamil140
Adamczak Jakub122
Mortas Grzegorz121
Sowa Grzegorz Tiger120
Bulczyński Rafał117
Zjawin Jakub111

422

Mohamed Nazia88
Bogdanowicz Katarzyna74
Wolszczak Sylwia72
Kordek Iwona65
Albigowska-Sodo Katarzyna56
Zeman Kinga34
Chwiałkowska Barbara33

22

Staniszewski Maksymilian22
Kosow Karol0
Chlastawa Aleksander0
Adamczak Jakub0

Wszystkich rozegranych setów: 197

OPENTurniej KobietTurniej Junior

170

24

3


Wszystkich rozegranych meczów: 84

OPENTurniej KobietTurniej Junior

71

9

4


Szybkość zdobycia punktów

OPENTurniej KobietTurniej Junior
14.64'
3 set
Sodo Wojciech0
Shinnie Chris3
15.00'
3 set
Chomicki Piotr2
Przybysz Grzegorz3
15.91'
3 set
Szczęsny Szymon2
Darul Grzegorz1
16.36'
2 set
Macierzyński Rafał0
Sodo Wojciech2
16.55'
1 set
Sodo Wojciech0
Shinnie Chris3
16.55'
2 set
Zeman Kinga0
Macierzyński Rafał2
17.27'
2 set
Zeman Kinga0
Piergies Krzysztof2
17.45'
2 set
Gajewski Grzegorz2
Rybarczyk Hubert0
17.91'
1 set
Mortas Grzegorz0
Wojciechowski Michał2
18.18'
2 set
Sodo Wojciech0
Shinnie Chris3
16.09'
4 set
Wolszczak Sylwia1
Albigowska-Sodo Katarzyna3
17.00'
2 set
Chwiałkowska Barbara0
Wolszczak Sylwia2
17.55'
2 set
Kordek Iwona0
Mohamed Nazia2
20.00'
1 set
Kordek Iwona0
Mohamed Nazia2
22.09'
3 set
Wolszczak Sylwia1
Albigowska-Sodo Katarzyna3
22.91'
2 set
Wolszczak Sylwia1
Albigowska-Sodo Katarzyna3
23.27'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Wolszczak Sylwia0
24.18'
1 set
Wolszczak Sylwia1
Albigowska-Sodo Katarzyna3
24.55'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Wolszczak Sylwia0
24.64'
1 set
Chwiałkowska Barbara0
Wolszczak Sylwia2
3.82'
1 set
Staniszewski Maksymilian2
Adamczak Jakub0
39.64'
2 set
Staniszewski Maksymilian2
Adamczak Jakub0

Decyzji sędziowskich: 15 (0,4%)

Stroke 1
6,7%
Let 14
93,3%
Nolet 0
0%

OPEN
6 14%
0-6-0
Przybysz Grzegorz2
Wysocki Tymoteusz0
3 7,7%
0-3-0
Gumplowicz Jacek2
Mortas Grzegorz0
2 5,3%
0-2-0
Hełminiak Piotr0
Wysocki Tymoteusz2
1 1,5%
1-0-0
Lisiewicz Łukasz2
Przybitkowski Kamil1
1 1,5%
0-1-0
Sowa Grzegorz Tiger2
Chomicki Piotr1
1 2,9%
0-1-0
Łuczak Michał2
Mortas Grzegorz0
1 3,2%
0-1-0
Kordek Janusz2
Bogdanowicz Katarzyna0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0