Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje
49"26'Kurman Radosław2
Maciejewski Adam3
44"11'Grzegorzek Mateusz3
Pietrzak Aleksander2
42"00'Wilas Dawid3
Kaczyński Emil2
40"29'Bobra Jacek2
Wilas Dawid3
39"50'Świąder Michał1
Przybysz Grzegorz3
39"07'Podgórski Bartłomiej2
Przybysz Grzegorz3
38"52'Żak Marcin2
Szkuta Łukasz3
38"38'Grzegorzek Mateusz2
Mikołajczak Piotr3
37"59'Młyński Oskar4
Wasilewski Jan0
34"48'Podgórski Bartłomiej3
Mróz Jacek2
30"15'Kaniewska Emilia2
Owcarz Katarzyna3
29"07'Rutkiewicz Sylwia1
Armatys Agnieszka3
26"58'Sawicka Agnieszka2
Tomaszewska Sylwia3
26"34'Rutkiewicz Sylwia3
Jajtner Urszula1
22"34'Owcarz Katarzyna0
Bellinger Karolina3
22"25'Zielińska Magdalena3
Budziszewska Dorota2
20"55'Jajtner Urszula0
Zaręba Anita3
20"08'Kaniewska Emilia0
Wasilewska Kinga3
18"10'Zielińska Magdalena0
Tomaszewska Sylwia3
17"59'Zaręba Anita3
Armatys Agnieszka0
29"45'Łukaszewicz Cezary3
Biłas Łukasz2
27"59'Grzegorzek Mateusz3
Łukaszewicz Cezary0
18"26'Maciejewski Łukasz3
Biłas Łukasz0
'Shumarov TasheW
Popiołek Piotr3
'Łukaszewicz Cezary3
Shumarov TasheW

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje
Przybysz Grzegorz131"16'
Maciejewski Adam124"08'
Wilas Dawid118"42'
Podgórski Bartłomiej109"42'
Żak Marcin109"34'
Mróz Jacek108"49'
Kozłowski Roman98"51'
Kaczyński Emil98"03'
Wasilewski Jan96"01'
Świąder Michał92"03'
Kaniewska Emilia67"21'
Tomaszewska Sylwia59"56'
Zaręba Anita58"06'
Wasilewska Kinga57"53'
Rutkiewicz Sylwia57"11'
Owcarz Katarzyna55"08'
Armatys Agnieszka49"56'
Jajtner Urszula47"27'
Sawicka Agnieszka43"33'
Bellinger Karolina42"55'
Łukaszewicz Cezary46"48'
Biłas Łukasz37"29'
Grzegorzek Mateusz24"06'
Maciejewski Łukasz14"47'

Czas setów: 28 godz. 33 min 47 s

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje

1324 min 37 s

15"34'
2 set
Młyński Oskar4
Wasilewski Jan0
14"11'
1 set
Świąder Michał1
Przybysz Grzegorz3
13"33'
3 set
Maciejewski Adam1
Mróz Jacek3
11"25'
4 set
Grzegorzek Mateusz3
Pietrzak Aleksander2
10"22'
5 set
Kurman Radosław2
Maciejewski Adam3
10"20'
3 set
Kurman Radosław2
Maciejewski Adam3
9"53'
2 set
Świąder Michał3
Wąsowski Paweł0
9"36'
2 set
Bernat Bartłomiej1
Olkuski Sławomir3
9"33'
3 set
Wilas Dawid3
Kaczyński Emil2
9"20'
4 set
Kurman Radosław2
Maciejewski Adam3

327 min 35 s

8"41'
2 set
Owcarz Katarzyna0
Bellinger Karolina3
7"45'
4 set
Rutkiewicz Sylwia1
Armatys Agnieszka3
7"22'
3 set
Jajtner Urszula0
Zaręba Anita3
6"46'
3 set
Kaniewska Emilia0
Wasilewska Kinga3
6"31'
3 set
Rutkiewicz Sylwia3
Jajtner Urszula1
6"30'
1 set
Rutkiewicz Sylwia1
Armatys Agnieszka3
6"17'
1 set
Kaniewska Emilia2
Owcarz Katarzyna3
6"12'
5 set
Kaniewska Emilia2
Owcarz Katarzyna3
5"51'
3 set
Owcarz Katarzyna0
Bellinger Karolina3
5"50'
2 set
Zielińska Magdalena0
Tomaszewska Sylwia3

61 min 35 s

9"39'
3 set
Grzegorzek Mateusz3
Łukaszewicz Cezary0
9"31'
1 set
Grzegorzek Mateusz3
Łukaszewicz Cezary0
8"03'
4 set
Łukaszewicz Cezary3
Biłas Łukasz2
6"15'
1 set
Maciejewski Łukasz3
Biłas Łukasz0
4"56'
2 set
Grzegorzek Mateusz3
Łukaszewicz Cezary0
4"41'
2 set
Maciejewski Łukasz3
Biłas Łukasz0
3"59'
1 set
Łukaszewicz Cezary3
Biłas Łukasz2
3"51'
3 set
Maciejewski Łukasz3
Biłas Łukasz0
3"44'
3 set
Łukaszewicz Cezary3
Biłas Łukasz2
3"35'
2 set
Łukaszewicz Cezary3
Biłas Łukasz2

Małych punktów: 6380

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje

4708

Mróz Jacek218
Kaczyński Emil203
Żak Marcin199
Przybysz Grzegorz197
Wilas Dawid193
Podgórski Bartłomiej190
Szubert Jacek185
Górka Grzegorz185
Szkudlarek Michał174
Maciejewski Łukasz169

1459

Sawicka Agnieszka130
Tomaszewska Sylwia127
Kaniewska Emilia126
Armatys Agnieszka120
Zaręba Anita119
Wasilewska Kinga117
Zielińska Magdalena115
Budziszewska Dorota108
Owcarz Katarzyna101
Bellinger Karolina99

213

Łukaszewicz Cezary79
Biłas Łukasz62
Grzegorzek Mateusz39
Maciejewski Łukasz33

Wszystkich rozegranych setów: 357

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje

263

83

11


Wszystkich rozegranych meczów: 98

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje

70

25

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje
0.45'
5 set
Kaczyński Emil2
Górka Grzegorz3
0.55'
2 set
Kaczyński Emil2
Górka Grzegorz3
0.91'
4 set
Bernat Bartłomiej1
Maciejewski Łukasz3
1.00'
3 set
Kaczyński Emil2
Górka Grzegorz3
1.09'
1 set
Kaczyński Emil2
Górka Grzegorz3
4.27'
4 set
Młyński Oskar4
Wasilewski Jan0
11.36'
2 set
Wąsowski Paweł3
Pietrzak Aleksander0
12.45'
3 set
Bobra Jacek3
Stepecki Rafał0
13.73'
4 set
Pierzgalski Marcin3
Popiołek Piotr1
14.18'
2 set
Młyński Oskar3
Pierzgalski Marcin2
0.64'
2 set
Zielińska Magdalena3
Budziszewska Dorota2
1.18'
1 set
Zielińska Magdalena3
Budziszewska Dorota2
1.27'
4 set
Zielińska Magdalena3
Budziszewska Dorota2
1.54'
3 set
Zielińska Magdalena3
Budziszewska Dorota2
1.82'
3 set
Zielińska Magdalena3
Budziszewska Dorota2
15.27'
1 set
Zielińska Magdalena0
Bellinger Karolina3
16.00'
4 set
Kaniewska Emilia2
Owcarz Katarzyna3
16.73'
4 set
Sawicka Agnieszka2
Tomaszewska Sylwia3
17.27'
3 set
Zielińska Magdalena0
Bellinger Karolina3
18.36'
3 set
Jajtner Urszula0
Sawicka Agnieszka3
18.27'
5 set
Łukaszewicz Cezary3
Biłas Łukasz2
19.55'
2 set
Łukaszewicz Cezary3
Biłas Łukasz2
20.36'
3 set
Łukaszewicz Cezary3
Biłas Łukasz2
21.00'
3 set
Maciejewski Łukasz3
Biłas Łukasz0
21.73'
1 set
Łukaszewicz Cezary3
Biłas Łukasz2
25.55'
2 set
Maciejewski Łukasz3
Biłas Łukasz0
26.91'
2 set
Grzegorzek Mateusz3
Łukaszewicz Cezary0
34.09'
1 set
Maciejewski Łukasz3
Biłas Łukasz0
34.50'
4 set
Łukaszewicz Cezary3
Biłas Łukasz2
40.25'
4 set
Łukaszewicz Cezary3
Biłas Łukasz2

Decyzji sędziowskich: 41 (0,7%)

Stroke 13
31,7%
Let 25
61%
Nolet 3
7,3%

OPENOPEN - Eliminacje
18 17,6%
5-12-1
Bobra Jacek2
Wilas Dawid3
8 16%
2-5-1
Świąder Michał3
Wąsowski Paweł0
3 7,3%
1-2-0
Świąder Michał3
Zalewski Jakub0
3 4,3%
1-1-1
Wasilewski Jan3
Kozłowski Roman1
2 3,4%
1-1-0
Szkuta Łukasz0
Górka Grzegorz3
1 1,5%
0-1-0
Szubert Jacek1
Górka Grzegorz3
1 2,2%
0-1-0
Zarówna Klaudyna3
Olkuski Sławomir0
1 1,9%
0-1-0
Bernat Bartłomiej3
Stepecki Rafał0
1 2%
1-0-0
Maciejewski Adam3
Zarówna Klaudyna0
1 1,1%
0-1-0
Podgórski Bartłomiej2
Przybysz Grzegorz3
2 2,2%
2-0-0
Łukaszewicz Cezary3
Biłas Łukasz2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0