Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIOR
29"00'Florczyk Paweł1
Królewski Edward2
27"13'Florczyk Piotr1
Królewski Edward2
24"28'Królewski Edward1
Górzyński Bartosz2
23"58'Glaza Tomasz2
Tusschans Tom1
23"48'Kurek Michał3
Hibner Jacek1
23"39'Krzyżaniak Tomasz2
Siemaszko Michał1
23"29'Kopiec Tomasz1
Dałek Marcin2
23"27'Kierus Michał2
Gwóźdź Marcin1
22"25'Cłapa Mateusz2
Post Michał1
22"14'Sapierzyński Robert1
Soszka Stefan2
30"16'Czerwińska Iwona3
Siemińska Mariola2
25"55'Ziółkowska Julita3
Siemińska Mariola1
24"36'Ong Nicole3
Ziółkowska Julita1
22"04'Maszczyk Sylwia3
Otto Malwina0
21"55'Czerwińska Iwona1
Ong Nicole3
21"03'Ong Nicole1
Maszczyk Sylwia2
20"39'Owczarek Małgorzata1
Cielecka Justyna3
18"32'Rysz-Górzyńska Magdalena0
Otto Malwina3
15"45'Czerwińska Iwona2
Rysz-Górzyńska Magdalena1
15"27'Owczarek Małgorzata3
Otto Malwina0
15"51'Hibner Michał2
Augustyniak Michał1
13"57'Kulesza Igor3
Kolenda Łukasz0
12"56'Kulesza Igor3
Hibner Michał0
11"58'Czapelski Remigiusz0
Kolenda Łukasz3
10"18'Hibner Hanna0
Augustyniak Michał2
9"48'Hibner Michał2
Czapelski Remigiusz0
9"02'Augustyniak Michał2
Gozdur Max0
8"22'Hibner Hanna0
Kulesza Igor2
8"16'Czapelski Remigiusz2
Gozdur Max0
4"57'Hibner Hanna2
Bożyk Maciej0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIOR
Królewski Edward96"36'
Cłapa Mateusz82"33'
Krzyżaniak Tomasz79"37'
Górzyński Bartosz75"45'
Soszka Stefan70"21'
Kowalski Bartosz68"22'
Tusschans Tom67"45'
Gawryluk Olaf65"21'
Karp Adam64"50'
Hibner Jacek64"44'
Ong Nicole66"57'
Otto Malwina53"54'
Ziółkowska Julita52"15'
Czerwińska Iwona51"46'
Maszczyk Sylwia45"24'
Siemińska Mariola41"31'
Owczarek Małgorzata40"20'
Cielecka Justyna28"14'
Rysz-Górzyńska Magdalena27"03'
Jędra Angelika21"40'
Hibner Michał30"26'
Czapelski Remigiusz26"33'
Kulesza Igor26"20'
Augustyniak Michał25"57'
Kolenda Łukasz22"55'
Gozdur Max19"38'
Hibner Hanna18"05'
Bożyk Maciej12"14'

Czas setów: 22 godz. 14 min 36 s

OPENDAMSKAJUNIOR

1029 min

10"56'
3 set
Królewski Edward1
Górzyński Bartosz2
10"52'
2 set
Królewski Edward0
Krzyżaniak Tomasz2
10"46'
3 set
Florczyk Paweł1
Królewski Edward2
10"29'
1 set
Talar Marcin0
Małgorzaciak Paweł2
10"23'
2 set
Janiszewski Michał0
Tusschans Tom2
10"06'
2 set
Janiszewski Michał0
Daniluk Rafał2
9"33'
1 set
Ciszewski Marcin0
Górzyński Bartosz2
9"02'
1 set
Kierus Michał2
Gwóźdź Marcin1
8"47'
3 set
Glaza Tomasz2
Tusschans Tom1
8"39'
3 set
Sapierzyński Robert1
Soszka Stefan2

214 min 32 s

8"05'
3 set
Ziółkowska Julita3
Siemińska Mariola1
7"02'
1 set
Rysz-Górzyńska Magdalena0
Otto Malwina3
6"34'
2 set
Maszczyk Sylwia3
Otto Malwina0
6"15'
1 set
Ong Nicole3
Ziółkowska Julita1
6"14'
1 set
Ziółkowska Julita0
Owczarek Małgorzata3
5"56'
1 set
Ong Nicole3
Jędra Angelika0
5"44'
1 set
Maszczyk Sylwia3
Otto Malwina0
5"33'
2 set
Ziółkowska Julita0
Owczarek Małgorzata3
5"29'
1 set
Ong Nicole1
Maszczyk Sylwia2
5"28'
1 set
Cielecka Justyna3
Maszczyk Sylwia0

91 min 4 s

4"52'
2 set
Hibner Michał2
Czapelski Remigiusz0
4"31'
1 set
Augustyniak Michał2
Gozdur Max0
4"22'
1 set
Hibner Michał2
Augustyniak Michał1
4"05'
2 set
Czapelski Remigiusz2
Gozdur Max0
4"04'
2 set
Hibner Michał2
Augustyniak Michał1
4"02'
1 set
Kulesza Igor3
Kolenda Łukasz0
4"02'
1 set
Czapelski Remigiusz2
Gozdur Max0
4"00'
3 set
Hibner Michał2
Augustyniak Michał1
3"59'
1 set
Hibner Michał2
Czapelski Remigiusz0
3"52'
2 set
Kulesza Igor3
Hibner Michał0

Małych punktów: 4630

OPENDAMSKAJUNIOR

3371

Cłapa Mateusz159
Kurek Michał141
Soszka Stefan132
Hibner Jacek125
Krzyżaniak Tomasz125
Karp Adam123
Gawryluk Olaf122
Czmil Hubert116
Kowalski Bartosz114
Daniluk Rafał113

808

Ong Nicole142
Ziółkowska Julita102
Czerwińska Iwona99
Otto Malwina94
Owczarek Małgorzata91
Maszczyk Sylwia85
Cielecka Justyna78
Siemińska Mariola62
Rysz-Górzyńska Magdalena33
Jędra Angelika22

451

Kulesza Igor88
Augustyniak Michał73
Kolenda Łukasz72
Hibner Michał65
Gozdur Max43
Czapelski Remigiusz42
Hibner Hanna37
Bożyk Maciej31

Wszystkich rozegranych setów: 265

OPENDAMSKAJUNIOR

190

47

28


Wszystkich rozegranych meczów: 105

OPENDAMSKAJUNIOR

79

14

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIOR
11.64'
1 set
Kowalski Bartosz0
Ciszewski Marcin2
11.64'
2 set
Daniluk Rafał2
Kopiec Tomasz0
14.27'
1 set
Soszka Stefan2
Przybyłek Paweł0
15.09'
1 set
Walaszczyk Rafał2
Przybyłek Paweł0
16.00'
3 set
Cłapa Mateusz2
Michalak Radosław1
16.45'
2 set
Walaszczyk Rafał2
Przybyłek Paweł0
16.91'
2 set
Cłapa Mateusz2
Bąkowski Rafał0
17.36'
1 set
Wyrzykowski Robert0
Florczyk Paweł2
17.45'
1 set
Krzyżaniak Tomasz0
Kurek Michał3
17.91'
2 set
Królewski Edward0
Dałek Marcin2
13.91'
2 set
Ong Nicole3
Jędra Angelika0
14.00'
1 set
Ziółkowska Julita3
Siemińska Mariola1
15.82'
2 set
Cielecka Justyna3
Maszczyk Sylwia0
17.73'
4 set
Czerwińska Iwona3
Siemińska Mariola2
17.91'
1 set
Owczarek Małgorzata3
Otto Malwina0
18.09'
2 set
Czerwińska Iwona2
Rysz-Górzyńska Magdalena1
18.27'
3 set
Cielecka Justyna3
Maszczyk Sylwia0
19.45'
4 set
Owczarek Małgorzata1
Cielecka Justyna3
19.64'
2 set
Rysz-Górzyńska Magdalena0
Otto Malwina3
20.09'
2 set
Ziółkowska Julita3
Siemińska Mariola1
6.55'
2 set
Kolenda Łukasz2
Bożyk Maciej0
9.18'
1 set
Gozdur Max2
Bożyk Maciej0
11.36'
1 set
Hibner Hanna2
Bożyk Maciej0
11.45'
1 set
Kolenda Łukasz2
Bożyk Maciej0
12.82'
2 set
Gozdur Max2
Bożyk Maciej0
14.09'
3 set
Kulesza Igor3
Hibner Michał0
14.73'
1 set
Kulesza Igor3
Hibner Michał0
15.36'
2 set
Hibner Hanna2
Bożyk Maciej0
15.55'
2 set
Kulesza Igor3
Kolenda Łukasz0
16.18'
2 set
Augustyniak Michał2
Gozdur Max0

Decyzji sędziowskich: 35 (0.8%)

Stroke 10
28.6%
Let 25
71.4%
Nolet 0
0%

OPEN
11 18.6%
1-10-0
Królewski Edward1
Górzyński Bartosz2
4 9.1%
4-0-0
Gawryluk Olaf0
Kopiec Tomasz2
3 7%
0-3-0
Ciszewski Marcin2
Glaza Tomasz0
2 4.1%
1-1-0
Cłapa Mateusz2
Michalak Radosław1
2 5.7%
2-0-0
Siemaszko Michał2
Bąkowski Rafał0
2 5%
0-2-0
Suwalski Hubert2
Michalak Radosław0
2 3.1%
0-2-0
Glaza Tomasz2
Tusschans Tom1
1 2.6%
0-1-0
Cłapa Mateusz0
Krzyżaniak Tomasz2
1 1.9%
0-1-0
Gawryluk Olaf1
Sapierzyński Robert2
1 2.7%
0-1-0
Małgorzaciak Paweł2
Kaźmierczak Kacper0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0