Najdłuższy mecz

OPENDamskamiejsca 17-20
54"37'Zielak Jarosław2
Wyrzykowski Robert3
40"23'Zielak Jarosław2
Kaźmierczak Kacper3
38"22'Talar Marcin3
Pawlik Marcin1
34"07'Małgorzaciak Paweł2
Janiszewski Paweł3
32"20'Ptak Marcin2
Pawlik Marcin3
29"33'Jędraszek Zbigniew3
Suliński Piotr2
25"46'Pawłowski Adam1
Janiszewski Paweł3
25"37'Szewczyk Filip3
Kopiec Tomasz0
25"15'Pawłowski Adam3
Talar Marcin1
25"05'Jędraszek Zbigniew1
Wyrzykowski Robert3
21"58'Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Czerwińska Iwona1
20"59'Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Trendak Olga1
20"13'Trendak Olga3
Franczuk Ewelina2
18"00'Trendak Olga3
Klabińska Karolina1
16"22'Czerwińska Iwona2
Franczuk Ewelina3
14"47'Trendak Olga3
Czerwińska Iwona1
12"50'Siemińska Mariola1
Czerwińska Iwona3
12"46'Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Siemińska Mariola1
12"45'Trendak Olga3
Siemińska Mariola1
12"13'Klabińska Karolina1
Siemińska Mariola3
30"51'Mościcki Artur2
Kucharski Marcin3
16"59'Kucharski Marcin1
Przybyłek Paweł3
14"47'Mościcki Artur3
Przybyłek Paweł0
'Gorczyca PawełW
Przybyłek Paweł3
'Gorczyca PawełW
Mościcki Artur3
'Gorczyca PawełW
Kucharski Marcin3

Najdłużej na korcie

OPENDamskamiejsca 17-20
Wyrzykowski Robert92"07'
Zielak Jarosław91"23'
Janiszewski Paweł84"31'
Kopiec Tomasz74"51'
Pawlik Marcin71"58'
Pawłowski Adam70"44'
Talar Marcin66"04'
Szewczyk Filip64"37'
Małgorzaciak Paweł63"47'
Sopiński Michał63"32'
Trendak Olga64"00'
Czerwińska Iwona62"23'
Nideraus-Martyniak Katarzyna61"28'
Franczuk Ewelina50"44'
Siemińska Mariola45"52'
Klabińska Karolina45"19'
Kucharski Marcin39"50'
Mościcki Artur34"43'
Przybyłek Paweł26"45'

Czas setów: 13 godz. 45 min 46 s

OPENDamskamiejsca 17-20

545 min 11 s

11"22'
1 set
Szewczyk Filip3
Kopiec Tomasz0
9"59'
5 set
Zielak Jarosław2
Wyrzykowski Robert3
9"51'
4 set
Talar Marcin3
Pawlik Marcin1
9"06'
2 set
Sapierzyński Robert0
Szewczyk Filip3
8"42'
2 set
Małgorzaciak Paweł2
Janiszewski Paweł3
8"31'
1 set
Zielak Jarosław2
Wyrzykowski Robert3
7"55'
3 set
Zielak Jarosław2
Wyrzykowski Robert3
7"54'
2 set
Zielak Jarosław2
Wyrzykowski Robert3
7"51'
2 set
Talar Marcin3
Pawlik Marcin1
7"42'
1 set
Wyrzykowski Robert3
Pawłowski Adam0

164 min 53 s

8"19'
2 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Czerwińska Iwona1
6"25'
1 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Trendak Olga1
6"13'
2 set
Trendak Olga3
Czerwińska Iwona1
5"43'
1 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Czerwińska Iwona1
5"36'
2 set
Klabińska Karolina1
Siemińska Mariola3
5"33'
1 set
Siemińska Mariola1
Czerwińska Iwona3
5"33'
1 set
Trendak Olga3
Franczuk Ewelina2
5"28'
2 set
Trendak Olga3
Franczuk Ewelina2
5"22'
2 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Franczuk Ewelina1
5"19'
3 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Trendak Olga1

50 min 39 s

6"26'
5 set
Mościcki Artur2
Kucharski Marcin3
5"08'
2 set
Mościcki Artur2
Kucharski Marcin3
4"59'
2 set
Kucharski Marcin1
Przybyłek Paweł3
4"28'
4 set
Kucharski Marcin1
Przybyłek Paweł3
4"22'
3 set
Mościcki Artur2
Kucharski Marcin3
4"06'
3 set
Kucharski Marcin1
Przybyłek Paweł3
4"02'
1 set
Mościcki Artur2
Kucharski Marcin3
3"56'
4 set
Mościcki Artur2
Kucharski Marcin3
3"46'
1 set
Mościcki Artur3
Przybyłek Paweł0
3"37'
3 set
Mościcki Artur3
Przybyłek Paweł0

Małych punktów: 3284

OPENDamskamiejsca 17-20

1957

Janiszewski Paweł145
Kopiec Tomasz140
Wyrzykowski Robert136
Talar Marcin135
Szewczyk Filip134
Sapierzyński Robert132
Małgorzaciak Paweł128
Sopiński Michał127
Jędraszek Zbigniew123
Pawłowski Adam117

877

Nideraus-Martyniak Katarzyna182
Franczuk Ewelina169
Trendak Olga168
Czerwińska Iwona147
Siemińska Mariola118
Klabińska Karolina93

213

Kucharski Marcin78
Mościcki Artur76
Przybyłek Paweł59

Wszystkich rozegranych setów: 195

OPENDamskamiejsca 17-20

108

62

12


Wszystkich rozegranych meczów: 52

OPENDamskamiejsca 17-20

29

15

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENDamskamiejsca 17-20
14.45'
2 set
Kopiec Tomasz3
Sopiński Michał1
15.18'
1 set
Kaźmierczak Kacper0
Szewczyk Filip3
15.45'
2 set
Kaźmierczak Kacper0
Szewczyk Filip3
16.45'
3 set
Kaźmierczak Kacper0
Szewczyk Filip3
17.09'
1 set
Jędraszek Zbigniew0
Sapierzyński Robert3
17.64'
1 set
Sapierzyński Robert3
Bąkowski Rafał0
17.82'
1 set
Małgorzaciak Paweł3
Ptak Marcin1
17.82'
1 set
Małgorzaciak Paweł2
Janiszewski Paweł3
18.27'
1 set
Kopiec Tomasz3
Sopiński Michał1
18.45'
1 set
Jędraszek Zbigniew3
Suliński Piotr2
0.18'
4 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Czerwińska Iwona1
0.27'
4 set
Trendak Olga3
Franczuk Ewelina2
0.27'
4 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Franczuk Ewelina1
0.27'
4 set
Klabińska Karolina1
Siemińska Mariola3
0.36'
3 set
Klabińska Karolina1
Siemińska Mariola3
0.36'
3 set
Siemińska Mariola1
Franczuk Ewelina3
0.36'
3 set
Nideraus-Martyniak Katarzyna3
Siemińska Mariola1
0.36'
4 set
Siemińska Mariola1
Czerwińska Iwona3
0.36'
4 set
Trendak Olga3
Czerwińska Iwona1
0.36'
4 set
Trendak Olga3
Siemińska Mariola1
13.00'
1 set
Kucharski Marcin1
Przybyłek Paweł3
18.73'
2 set
Mościcki Artur3
Przybyłek Paweł0
19.73'
3 set
Mościcki Artur3
Przybyłek Paweł0
20.55'
1 set
Mościcki Artur3
Przybyłek Paweł0
21.45'
4 set
Mościcki Artur2
Kucharski Marcin3
22.00'
1 set
Mościcki Artur2
Kucharski Marcin3
22.36'
3 set
Kucharski Marcin1
Przybyłek Paweł3
23.00'
2 set
Kucharski Marcin1
Przybyłek Paweł3
23.82'
3 set
Mościcki Artur2
Kucharski Marcin3
24.36'
4 set
Kucharski Marcin1
Przybyłek Paweł3

Decyzji sędziowskich: 8 (0,2%)

Stroke 6
75%
Let 2
25%
Nolet 0
0%

OPEN
5 7,5%
4-1-0
Suliński Piotr3
Zielak Jarosław1
2 2,7%
1-1-0
Małgorzaciak Paweł3
Ptak Marcin1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0