Polish Lody kat.C - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii C

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Maciejewski AdamPotwierdzony Wrocław 109 1
8 Kozłowski ŁukaszPotwierdzony Wrocław 557 2
2 Kowalski PiotrPotwierdzony Bolesławiec 382 3
33 Maciejewski ŁukaszPotwierdzony Wrocław 1231 4
19 Sztaba RafałPotwierdzony Wrocław 781 5
7 Kozłowski RomanPotwierdzony Wrocław 542 6
3 Koprowski PawełBrak informacji Wrocław 412 7
5 Sopoliński PiotrWalkover Twardogóra 527 8
14 Przybylski TomaszBrak informacji Leszno 697 9
10 Ossowski ArkadiuszPotwierdzony Wrocław 591 10
12 Młyński OskarBrak informacji Wrocław 681 11
25 Chodorowski KrzysztofBrak informacji Oleśnica 979 12
6 Misiński MaciejPotwierdzony Wrocław 532 13
24 Watral JakubPotwierdzony Legnica 858 14
15 Grec RafałBrak informacji Wrocław 704 15
20 Ostańkowicz MaciejPotwierdzony 791 16
9 Więcław BartłomiejBrak informacji 583 17
18 Kosior PawełPotwierdzony 776 18
23 Kałędkiewicz TomaszPotwierdzony Wrocław 824 19
4 Wydmański TomaszBrak informacji Katowice 422 20
11 Kawalec IreneuszPotwierdzony Jagodne 610 21
16 Homiak BogdanBrak informacji Wrocław 771 22
17 Bryłkowski BartoszBrak informacji Bystrzyca 773 23
32 Ciejpa GrzegorzBrak informacji Wrocław 1223 24
29 Zierkiewicz PiotrPotwierdzony 1111 25
13 Musik PiotrBrak informacji Wrocław 682 26
30 Rączka AdamPotwierdzony Wrocław 1117 27
22 Bober BartoszBrak informacji 811 28
39 Macierzyński RafałPotwierdzony 1655 29
31 Orzechowski DamianWalkover Wrocław 1134 30
21 Siciński MichałBrak informacji Wrocław 793 31
28 Gadziński AleksanderBrak informacji Wrocław 32
44 Maleika PawełBrak informacji 2202 33
37 Shumarov TashePotwierdzony Wrocław 1547 34
49 Cieślak DariuszPotwierdzony Wysoka 2920 35
52 Klepacki ZbyszekPotwierdzony 36
58 Sikorski ŁukaszBrak informacji Wrocław 37
55 Twardy BartekBrak informacji Wrocław 38
50 Kokot GrzegorzBrak informacji Wrocław 39
35 Chlebowicz PiotrWalkover Gorzów Wielkopolski 1403 40
38 Florczak DawidBrak informacji Bogatynia 1578 41
43 Kęsik RafałBrak informacji Dzierżoniów 1945 42
46 Duralski MichałPotwierdzony Wrocław 2528 43
57 Kacejko MałgorzataBrak informacji Lublin 44
27 Irach MarcinPotwierdzony Chorzów 1035 45
59 Wirt ŁukaszBrak informacji Wrocław 46
26 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 998 47
53 Świątek PaulaBrak informacji Wrocław 48
41 Regulski MichałPotwierdzony Ślęza 1742 49
56 Twardy KamilBrak informacji Ząbkowice Śląskie 50
60 Rutkiewicz SylwiaBrak informacji Poznań 51
48 Krych PiotrPotwierdzony Wrocław 2863 52
45 Skuza RafałPotwierdzony Wrocław 2388 53
51 Koczaj KarolBrak informacji Wrocław 54
40 Kluska BernadettaBrak informacji Wrocław 1711 55
54 Dominik KonradBrak informacji Ząbkowice Śląskie 56
47 Drej MaciejPotwierdzony Opole 2590 57
36 Michalczak ŁukaszBrak informacji Bojanowo 1517 58
42 Skrzypczyński PawełBrak informacji Oborniki Śląskie 1799 59
34 Faisal MohammadWalkover 1359 60


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 04-01-2016


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Maciejewski Adam
Bye
Kokot Grzegorz
0
  9:11  1:11
Ciejpa Grzegorz
2
Zarwański Piotr
0
  7:11  5:11
Macierzyński Rafał
2
Twardy Kamil
0
  4:11  2:11
Ossowski Arkadiusz
2
Więcław Bartłomiej
2
  11:3  11:5
Skuza Rafał
0
Kacejko Małgorzata
0
  4:11  6:11
Sztaba Rafał
2
Rączka Adam
2
WALKOVER
Faisal Mohammad
W
Cieślak Dariusz
0
  9:11  6:11
Misiński Maciej
2
Sopoliński Piotr
2
  15:13  7:11  11:6
Shumarov Tashe
1
Rutkiewicz Sylwia
0
  10:12  4:11
Gadziński Aleksander
2
Ostańkowicz Maciej
2
  11:7  11:6
Drej Maciej
0
Kęsik Rafał
0
  5:11  6:11
Kawalec Ireneusz
2
Młyński Oskar
2
  11:7  11:5
Sikorski Łukasz
0
Dominik Konrad
0
  2:11  7:11
Zierkiewicz Piotr
2
Irach Marcin
0
  4:11  6:11
Maciejewski Łukasz
2
Bye
Wydmański Tomasz
Koprowski Paweł
Bye
Florczak Dawid
1
  4:11  11:9  5:11
Kosior Paweł
2
Bober Bartosz
2
  11:5  11:6
Kluska Bernadetta
0
Twardy Bartek
1
  11:8  6:11  4:11
Grec Rafał
2
Homiak Bogdan
2
  11:6  11:7
Maleika Paweł
0
Krych Piotr
0
  4:11  4:11
Chodorowski Krzysztof
2
Siciński Michał
2
  11:8  11:6
Świątek Paula
0
Skrzypczyński Paweł
0
  5:11  2:11
Kozłowski Łukasz
2
Kozłowski Roman
2
  12:10  8:11  11:7
Chlebowicz Piotr
1
Regulski Michał
0
  4:11  10:12
Bryłkowski Bartosz
2
Watral Jakub
2
  11:2  11:5
Duralski Michał
0
Michalczak Łukasz
0
  7:11  6:11
Musik Piotr
2
Przybylski Tomasz
2
  11:5  11:6
Koczaj Karol
0
Klepacki Zbyszek
0
  8:11  6:11
Kałędkiewicz Tomasz
2
Orzechowski Damian
2
  12:10  11:6
Wirt Łukasz
0
Bye
Kowalski Piotr
Maciejewski Adam
2
  11:5  11:2
Ciejpa Grzegorz
0
Macierzyński Rafał
0
  9:11  4:11
Ossowski Arkadiusz
2
Więcław Bartłomiej
1
  11:9  10:12  1:11
Sztaba Rafał
2
Rączka Adam
0
  9:11  5:11
Misiński Maciej
2
Sopoliński Piotr
2
  8:11  11:2  11:3
Gadziński Aleksander
1
Ostańkowicz Maciej
2
  11:9  6:11  12:10
Kawalec Ireneusz
1
Młyński Oskar
2
  11:6  11:6
Zierkiewicz Piotr
0
Maciejewski Łukasz
2
  11:8  11:4
Wydmański Tomasz
0
Koprowski Paweł
2
  11:6  11:8
Kosior Paweł
0
Bober Bartosz
0
  8:11  6:11
Grec Rafał
2
Homiak Bogdan
1
  11:8  9:11  7:11
Chodorowski Krzysztof
2
Siciński Michał
0
  4:11  4:11
Kozłowski Łukasz
2
Kozłowski Roman
2
  7:11  11:5  11:7
Bryłkowski Bartosz
1
Watral Jakub
2
  11:6  11:6
Musik Piotr
0
Przybylski Tomasz
2
  11:8  11:7
Kałędkiewicz Tomasz
0
Orzechowski Damian
0
  5:11  3:11
Kowalski Piotr
2
Maciejewski Adam
2
  12:10  11:4
Ossowski Arkadiusz
0
Sztaba Rafał
2
  11:8  11:4
Misiński Maciej
0
Sopoliński Piotr
2
  7:11  11:7  11:6
Ostańkowicz Maciej
1
Młyński Oskar
0
  7:11  9:11
Maciejewski Łukasz
2
Koprowski Paweł
2
  11:8  12:10
Grec Rafał
0
Chodorowski Krzysztof
0
  8:11  5:11
Kozłowski Łukasz
2
Kozłowski Roman
2
  13:11  9:11  11:7
Watral Jakub
1
Przybylski Tomasz
1
  9:11  11:8  4:11
Kowalski Piotr
2
Maciejewski Adam
2
  11:5  11:6
Sztaba Rafał
0
Sopoliński Piotr
0
  5:11  9:11
Maciejewski Łukasz
2
Koprowski Paweł
1
  4:11  11:5  6:11
Kozłowski Łukasz
2
Kozłowski Roman
0
  9:11  5:11
Kowalski Piotr
2
Maciejewski Adam
3
  11:5  8:11  11:4  11:8
Maciejewski Łukasz
1
Kozłowski Łukasz
3
  9:11  11:6  11:9  11:8
Kowalski Piotr
1
Maciejewski Adam
3
  11:6  11:5  11:5
Kozłowski Łukasz
0
Maciejewski Adam
Miejsca 3 - 4
Maciejewski Łukasz
2
  11:4  8:11  8:11  11:4  6:11
Kowalski Piotr
3
Kowalski Piotr
Miejsca 5 - 8
Sztaba Rafał
2
  11:2  11:6
Sopoliński Piotr
0
Koprowski Paweł
0
  3:11  2:11
Kozłowski Roman
2
Sztaba Rafał
2
  11:3  11:7
Kozłowski Roman
0
Sztaba Rafał
Miejsca 7 - 8
Sopoliński Piotr
W
WALKOVER
Koprowski Paweł
2
Koprowski Paweł
Miejsca 9 - 16
Ossowski Arkadiusz
2
  11:8  11:9
Misiński Maciej
0
Ostańkowicz Maciej
1
  11:4  4:11  4:11
Młyński Oskar
2
Grec Rafał
0
  11:13  7:11
Chodorowski Krzysztof
2
Watral Jakub
0
  6:11  3:11
Przybylski Tomasz
2
Ossowski Arkadiusz
2
  11:8  11:5
Młyński Oskar
0
Chodorowski Krzysztof
1
  7:11  11:8  11:13
Przybylski Tomasz
2
Ossowski Arkadiusz
1
  4:11  11:9  9:11
Przybylski Tomasz
2
Przybylski Tomasz
Miejsca 11 - 12
Młyński Oskar
2
  12:10  9:11  11:9
Chodorowski Krzysztof
1
Młyński Oskar
Miejsca 13 - 16
Misiński Maciej
1
  7:11  12:5  4:5
Ostańkowicz Maciej
1
Grec Rafał
0
  7:11  5:11
Watral Jakub
2
Misiński Maciej
2
  13:11  11:6
Watral Jakub
0
Misiński Maciej
Miejsca 15 - 16
Ostańkowicz Maciej
0
  11:13  11:13
Grec Rafał
2
Grec Rafał
Miejsca 17 - 32
Ciejpa Grzegorz
2
  12:10  11:4
Macierzyński Rafał
0
Więcław Bartłomiej
2
  11:6  11:6
Rączka Adam
0
Gadziński Aleksander
0
  9:11  8:11
Kawalec Ireneusz
2
Zierkiewicz Piotr
0
  9:11  4:11
Wydmański Tomasz
2
Kosior Paweł
2
  12:10  12:10
Bober Bartosz
0
Homiak Bogdan
2
  3:11  11:2  11:6
Siciński Michał
1
Bryłkowski Bartosz
2
  11:4  11:5
Musik Piotr
0
Kałędkiewicz Tomasz
2
  11:4  11:7
Orzechowski Damian
0
Ciejpa Grzegorz
0
  4:11  2:11
Więcław Bartłomiej
2
Kawalec Ireneusz
1
  11:8  9:11  6:11
Wydmański Tomasz
2
Kosior Paweł
2
  11:9  11:4
Homiak Bogdan
0
Bryłkowski Bartosz
0
  8:11  12:14
Kałędkiewicz Tomasz
2
Więcław Bartłomiej
2
  11:7  11:6
Wydmański Tomasz
0
Kosior Paweł
2
  6:11  11:4  11:7
Kałędkiewicz Tomasz
1
Więcław Bartłomiej
2
  11:4  10:12  12:10
Kosior Paweł
1
Więcław Bartłomiej
Miejsca 19 - 20
Wydmański Tomasz
1
  10:12  11:6  9:11
Kałędkiewicz Tomasz
2
Kałędkiewicz Tomasz
Miejsca 21 - 24
Ciejpa Grzegorz
0
  10:12  7:11
Kawalec Ireneusz
2
Homiak Bogdan
2
  11:8  8:11  11:6
Bryłkowski Bartosz
1
Kawalec Ireneusz
2
  6:11  11:3  11:7
Homiak Bogdan
1
Kawalec Ireneusz
Miejsca 23 - 24
Ciejpa Grzegorz
0
  9:11  8:11
Bryłkowski Bartosz
2
Bryłkowski Bartosz
Miejsca 25 - 32
Macierzyński Rafał
1
  11:13  11:8  10:12
Rączka Adam
2
Gadziński Aleksander
0
  6:11  6:11
Zierkiewicz Piotr
2
Bober Bartosz
2
  12:10  9:11  13:11
Siciński Michał
1
Musik Piotr
2
  8:11  11:6  11:6
Orzechowski Damian
1
Rączka Adam
0
  10:12  1:11
Zierkiewicz Piotr
2
Bober Bartosz
1
  12:10  7:11  7:11
Musik Piotr
2
Zierkiewicz Piotr
2
  11:9  11:9
Musik Piotr
0
Zierkiewicz Piotr
Miejsca 27 - 28
Rączka Adam
2
  14:12  11:1
Bober Bartosz
0
Rączka Adam
Miejsca 29 - 32
Macierzyński Rafał
2
  9:11  11:7  11:7
Gadziński Aleksander
1
Siciński Michał
1
  9:11  11:7  8:11
Orzechowski Damian
2
Macierzyński Rafał
2
WALKOVER
Orzechowski Damian
W
Macierzyński Rafał
Miejsca 31 - 32
Gadziński Aleksander
0
  6:11  2:11
Siciński Michał
2
Siciński Michał
Miejsca 33 - 64
Bye
Kokot Grzegorz
Zarwański Piotr
2
  11:9  4:11  11:5
Twardy Kamil
1
Skuza Rafał
0
  7:11  9:11
Kacejko Małgorzata
2
Faisal Mohammad
W
WALKOVER
Cieślak Dariusz
2
Shumarov Tashe
2
  12:10  10:12  11:7
Rutkiewicz Sylwia
1
Drej Maciej
0
  9:11  8:11
Kęsik Rafał
2
Sikorski Łukasz
2
  11:7  11:13  11:9
Dominik Konrad
1
Irach Marcin
Bye
Bye
Florczak Dawid
Kluska Bernadetta
0
  6:11  10:12
Twardy Bartek
2
Maleika Paweł
2
  11:3  11:4
Krych Piotr
0
Świątek Paula
2
  11:7  11:1
Skrzypczyński Paweł
0
Chlebowicz Piotr
2
  9:11  11:5  11:8
Regulski Michał
1
Duralski Michał
2
  11:7  11:7
Michalczak Łukasz
0
Koczaj Karol
0
  5:11  3:11
Klepacki Zbyszek
2
Wirt Łukasz
Bye
Kokot Grzegorz
2
  3:11  11:8  12:10
Zarwański Piotr
1
Kacejko Małgorzata
0
  5:11  7:11
Cieślak Dariusz
2
Shumarov Tashe
2
  11:5  11:4
Kęsik Rafał
0
Sikorski Łukasz
2
  11:2  11:7
Irach Marcin
0
Florczak Dawid
1
  11:6  8:11  8:11
Twardy Bartek
2
Maleika Paweł
2
  11:8  11:7
Świątek Paula
0
Chlebowicz Piotr
2
  11:4  13:11
Duralski Michał
0
Klepacki Zbyszek
2
  11:4  11:9
Wirt Łukasz
0
Kokot Grzegorz
0
  3:11  6:11
Cieślak Dariusz
2
Shumarov Tashe
2
  14:12  10:12  11:7
Sikorski Łukasz
1
Twardy Bartek
1
  13:15  12:10  2:11
Maleika Paweł
2
Chlebowicz Piotr
W
WALKOVER
Klepacki Zbyszek
2
Cieślak Dariusz
0
  16:18  5:11
Shumarov Tashe
2
Maleika Paweł
2
  11:7  11:6
Klepacki Zbyszek
0
Shumarov Tashe
1
  13:11  7:11  9:11
Maleika Paweł
2
Maleika Paweł
Miejsca 35 - 36
Cieślak Dariusz
2
  6:11  11:9  11:6
Klepacki Zbyszek
1
Cieślak Dariusz
Miejsca 37 - 40
Kokot Grzegorz
0
  5:11  8:11
Sikorski Łukasz
2
Twardy Bartek
2
WALKOVER
Chlebowicz Piotr
W
Sikorski Łukasz
2
  8:11  11:9  11:1
Twardy Bartek
1
Sikorski Łukasz
Miejsca 39 - 40
Kokot Grzegorz
2
WALKOVER
Chlebowicz Piotr
W
Kokot Grzegorz
Miejsca 41 - 48
Zarwański Piotr
0
  7:11  8:11
Kacejko Małgorzata
2
Kęsik Rafał
2
  11:7  11:4
Irach Marcin
0
Florczak Dawid
2
  11:7  11:3
Świątek Paula
0
Duralski Michał
2
  11:4  11:2
Wirt Łukasz
0
Kacejko Małgorzata
0
  4:11  7:11
Kęsik Rafał
2
Florczak Dawid
2
  11:5  11:7
Duralski Michał
0
Kęsik Rafał
0
  8:11  6:11
Florczak Dawid
2
Florczak Dawid
Miejsca 43 - 44
Kacejko Małgorzata
0
  8:11  9:11
Duralski Michał
2
Duralski Michał
Miejsca 45 - 48
Zarwański Piotr
1
  9:11  11:3  8:11
Irach Marcin
2
Świątek Paula
0
  6:11  6:11
Wirt Łukasz
2
Irach Marcin
2
  11:4  11:8
Wirt Łukasz
0
Irach Marcin
Miejsca 47 - 48
Zarwański Piotr
2
  11:7  11:9
Świątek Paula
0
Zarwański Piotr
Miejsca 49 - 64
Bye
Twardy Kamil
Skuza Rafał
2
WALKOVER
Faisal Mohammad
W
Rutkiewicz Sylwia
2
  8:11  11:9  11:5
Drej Maciej
1
Dominik Konrad
Bye
Bye
Kluska Bernadetta
Krych Piotr
2
  11:3  11:2
Skrzypczyński Paweł
0
Regulski Michał
2
  11:7  17:15
Michalczak Łukasz
0
Koczaj Karol
Bye
Twardy Kamil
2
  11:5  16:14
Skuza Rafał
0
Rutkiewicz Sylwia
2
  11:2  11:1
Dominik Konrad
0
Kluska Bernadetta
0
  5:11  6:11
Krych Piotr
2
Regulski Michał
2
  11:7  11:6
Koczaj Karol
0
Twardy Kamil
2
  11:8  5:11  11:9
Rutkiewicz Sylwia
1
Krych Piotr
1
  7:11  11:7  6:11
Regulski Michał
2
Twardy Kamil
0
  3:11  6:11
Regulski Michał
2
Regulski Michał
Miejsca 51 - 52
Rutkiewicz Sylwia
2
  11:6  11:8
Krych Piotr
0
Rutkiewicz Sylwia
Miejsca 53 - 56
Skuza Rafał
2
  7:11  11:6  11:5
Dominik Konrad
1
Kluska Bernadetta
0
  2:11  6:11
Koczaj Karol
2
Skuza Rafał
2
  6:11  11:6  17:15
Koczaj Karol
1
Skuza Rafał
Miejsca 55 - 56
Dominik Konrad
1
  11:9  16:18  7:11
Kluska Bernadetta
2
Kluska Bernadetta
Miejsca 57 - 64
Bye
Faisal Mohammad
Drej Maciej
Bye
Bye
Skrzypczyński Paweł
Michalczak Łukasz
Bye
Faisal Mohammad
W
WALKOVER
Drej Maciej
2
Skrzypczyński Paweł
0
  6:11  8:11
Michalczak Łukasz
2
Drej Maciej
2
  11:3  11:8
Michalczak Łukasz
0
Drej Maciej
Miejsca 59 - 60
Faisal Mohammad
W
WALKOVER
Skrzypczyński Paweł
2
Skrzypczyński Paweł
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 07:07:27 25-02-2018