Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
54"41'Kałędkiewicz Tomasz2
Olkuski Sławomir3
49"39'Kowalewski Jacek3
Fulneczek Adrian1
45"44'Żak Marcin3
Grzegorzek Mateusz2
42"57'Świąder Michał2
Grabowski Marcin3
39"04'Shumarov Tashe3
Burak Michał2
38"57'Żak Marcin2
Adamczyk Zbigniew3
34"12'Olkuski Sławomir3
Bober Bartosz2
33"42'Fulneczek Adrian3
Zalewski Jakub1
33"41'Przybysz Grzegorz3
Adamczyk Zbigniew2
33"22'Grzegorzek Mateusz3
Ossowski Arkadiusz2
22"45'Maszczyk Sylwia1
Wilanowska Barbara2
20"30'Świątek Paula1
Wilanowska Barbara2
20"15'Kirszenstein Patrycja2
Świątek Paula1
18"28'Maszczyk Sylwia1
Świątek Paula2
17"29'Sawicka Agnieszka2
Świątek Paula1
15"56'Mysłek Katarzyna1
Wilanowska Barbara2
12"26'Żabska Anna2
Świątek Paula0
11"09'Kirszenstein Patrycja2
Wilanowska Barbara0
11"05'Maszczyk Sylwia2
Mysłek Katarzyna0
10"50'Maszczyk Sylwia0
Żabska Anna2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Grzegorzek Mateusz120"10'
Burak Michał112"18'
Fulneczek Adrian111"10'
Świąder Michał107"42'
Kowalewski Jacek105"14'
Zalewski Jakub105"11'
Grabowski Marcin104"45'
Żak Marcin104"04'
Adamczyk Zbigniew103"17'
Olkuski Sławomir102"28'
Świątek Paula81"30'
Wilanowska Barbara72"17'
Maszczyk Sylwia68"00'
Kirszenstein Patrycja56"57'
Sawicka Agnieszka48"42'
Mysłek Katarzyna46"34'
Żabska Anna46"34'

Czas setów: 23 godz. 58 min 9 s

OPENDAMSKA

1227 min 52 s

13"02'
5 set
Kałędkiewicz Tomasz2
Olkuski Sławomir3
12"23'
3 set
Kowalewski Jacek3
Fulneczek Adrian1
11"35'
2 set
Świąder Michał3
Przybysz Grzegorz0
11"08'
5 set
Żak Marcin3
Grzegorzek Mateusz2
10"35'
2 set
Fulneczek Adrian0
Grabowski Marcin3
9"52'
4 set
Kałędkiewicz Tomasz2
Olkuski Sławomir3
9"44'
4 set
Kozłowski Roman3
Siciński Michał1
9"24'
3 set
Burak Michał3
Bober Bartosz0
9"11'
5 set
Kowalewski Jacek3
Fulneczek Adrian1
9"09'
1 set
Świąder Michał3
Przybysz Grzegorz0

210 min 17 s

8"05'
2 set
Kirszenstein Patrycja2
Świątek Paula1
7"18'
1 set
Żabska Anna2
Świątek Paula0
6"31'
2 set
Świątek Paula1
Wilanowska Barbara2
6"31'
3 set
Maszczyk Sylwia1
Wilanowska Barbara2
6"23'
1 set
Maszczyk Sylwia1
Wilanowska Barbara2
6"04'
2 set
Sawicka Agnieszka2
Świątek Paula1
5"50'
3 set
Świątek Paula1
Wilanowska Barbara2
5"37'
3 set
Maszczyk Sylwia1
Świątek Paula2
5"36'
1 set
Maszczyk Sylwia2
Mysłek Katarzyna0
5"27'
2 set
Maszczyk Sylwia1
Świątek Paula2

Małych punktów: 5086

OPENDAMSKA

4259

Grzegorzek Mateusz207
Adamczyk Zbigniew193
Ossowski Arkadiusz186
Waniak Zenon186
Kowalewski Jacek181
Burak Michał180
Grabowski Marcin175
Świąder Michał174
Zarówna Klaudyna170
Zalewski Jakub167

827

Świątek Paula136
Żabska Anna132
Wilanowska Barbara132
Sawicka Agnieszka128
Kirszenstein Patrycja119
Maszczyk Sylwia103
Mysłek Katarzyna77

Wszystkich rozegranych setów: 286

OPENDAMSKA

238

48


Wszystkich rozegranych meczów: 85

OPENDAMSKA

64

21


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.27'
2 set
Ciejpa Grzegorz3
Kozłowski Roman0
0.64'
3 set
Ciejpa Grzegorz3
Kozłowski Roman0
1.09'
1 set
Ciejpa Grzegorz3
Kozłowski Roman0
12.55'
1 set
Waniak Zenon3
Grec Rafał2
13.82'
2 set
Koczaj Karol0
Młyński Oskar3
14.55'
1 set
Ciejpa Grzegorz0
Zarówna Klaudyna3
14.55'
1 set
Grec Rafał1
Olejnik Michał3
15.00'
1 set
Młyński Oskar3
Siciński Michał0
15.18'
2 set
Koczaj Karol0
Kliszka Szymon3
15.18'
2 set
Watral Jakub0
Świąder Michał3
13.64'
2 set
Mysłek Katarzyna0
Żabska Anna2
14.00'
1 set
Sawicka Agnieszka2
Mysłek Katarzyna0
15.00'
1 set
Mysłek Katarzyna0
Świątek Paula2
15.09'
2 set
Kirszenstein Patrycja0
Żabska Anna2
15.27'
2 set
Sawicka Agnieszka2
Mysłek Katarzyna0
15.27'
1 set
Mysłek Katarzyna0
Żabska Anna2
17.18'
1 set
Kirszenstein Patrycja2
Mysłek Katarzyna0
17.27'
1 set
Sawicka Agnieszka2
Wilanowska Barbara0
17.82'
2 set
Kirszenstein Patrycja2
Wilanowska Barbara0
18.00'
1 set
Sawicka Agnieszka0
Żabska Anna2

Decyzji sędziowskich: 29 (0.6%)

Stroke 8
27.6%
Let 21
72.4%
Nolet 0
0%

OPEN
6 7.6%
2-4-0
Burak Michał3
Bober Bartosz0
6 7.3%
3-3-0
Przybysz Grzegorz3
Adamczyk Zbigniew2
4 4.9%
2-2-0
Shumarov Tashe1
Grabowski Marcin3
4 6%
0-4-0
Burak Michał0
Kliszka Szymon3
3 3.8%
0-3-0
Olejnik Michał1
Siciński Michał3
3 4.3%
0-3-0
Świąder Michał3
Przybysz Grzegorz0
1 1.1%
0-1-0
Shumarov Tashe3
Burak Michał2
1 2.1%
1-0-0
Świąder Michał3
Kowalewski Jacek0
1 1.6%
0-1-0
Przybysz Grzegorz3
Waniak Zenon0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0