Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
45"34'Grabowski Marcin2
Przybysz Grzegorz3
38"58'Wojnarski Marek3
Spoljar Domagoj0
36"00'Kurman Radosław2
Kurczewski Adam0
31"35'Sztaba Rafał1
Dziewanowski Marek2
31"04'Kozik Marcin1
Przybysz Grzegorz3
30"29'Maciejewski Adam1
Szkudlarek Michał2
30"18'Wojtunik Bartłomiej0
Świąder Michał2
29"34'Spoljar Domagoj3
Przybysz Grzegorz1
27"44'Grzegorzek Mateusz2
Mróz Jacek1
27"41'Kozik Marcin3
Skorek Mateusz0
42"46'Buczkowska Ewa3
Sielska Paulina2
24"09'Buczkowska Ewa3
Owcarz Katarzyna0
21"32'Więcek Karolina0
Sielska Paulina3
18"55'Zaręba Anita1
Widuch Anna2
17"18'Owcarz Katarzyna3
Więcek Karolina0
14"35'Bryś Ewelina0
Rutkiewicz Sylwia2
14"15'Stasik-Makowska Ewelina2
Wasilewska Kinga0
12"42'Sawicka Agnieszka2
Armatys Agnieszka0
12"12'Stasik-Makowska Ewelina2
Rutkiewicz Sylwia0
11"46'Armatys Agnieszka0
Jajtner Urszula2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Przybysz Grzegorz112"23'
Kurman Radosław103"56'
Kozik Marcin96"37'
Spoljar Domagoj95"54'
Wojtunik Bartłomiej92"14'
Wojnarski Marek87"11'
Grzegorzek Mateusz86"19'
Shumarov Tashe85"34'
Podgórski Bartłomiej85"34'
Dziewanowski Marek83"57'
Sielska Paulina68"56'
Buczkowska Ewa63"18'
Owcarz Katarzyna50"40'
Więcek Karolina47"19'
Rutkiewicz Sylwia39"55'
Stasik-Makowska Ewelina38"25'
Sawicka Agnieszka37"25'
Bryś Ewelina37"17'
Widuch Anna36"23'
Jajtner Urszula35"55'

Czas setów: 31 godz. 16 min 9 s

OPENDAMSKA

1571 min 31 s

31"52'
1 set
Kurman Radosław2
Kurczewski Adam0
25"41'
1 set
Wojtunik Bartłomiej0
Świąder Michał2
17"38'
3 set
Wojnarski Marek3
Spoljar Domagoj0
13"49'
2 set
Wojnarski Marek3
Spoljar Domagoj0
11"51'
1 set
Sztaba Rafał1
Dziewanowski Marek2
11"43'
5 set
Grabowski Marcin2
Przybysz Grzegorz3
11"36'
1 set
Żak Marcin1
Łuczak Radosław2
11"32'
1 set
Kozik Marcin2
Rogalski Mikołaj0
11"25'
1 set
Lisiewicz Łukasz2
Grzegorzek Mateusz0
11"24'
1 set
Płaczek Maciej0
Rowba Sergiusz2

304 min 38 s

10"08'
3 set
Buczkowska Ewa3
Sielska Paulina2
9"56'
3 set
Buczkowska Ewa3
Owcarz Katarzyna0
7"43'
4 set
Buczkowska Ewa3
Sielska Paulina2
7"20'
2 set
Bryś Ewelina0
Rutkiewicz Sylwia2
7"08'
2 set
Więcek Karolina0
Sielska Paulina3
6"56'
1 set
Buczkowska Ewa3
Sielska Paulina2
6"39'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina2
Wasilewska Kinga0
6"32'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina2
Wasilewska Kinga0
6"16'
1 set
Więcek Karolina0
Sielska Paulina3
5"57'
2 set
Sawicka Agnieszka2
Armatys Agnieszka0

Małych punktów: 5821

OPENDAMSKA

4720

Przybysz Grzegorz164
Shumarov Tashe151
Wojnarski Marek148
Spoljar Domagoj141
Lisiewicz Łukasz137
Dziewanowski Marek129
Szkuta Łukasz127
Kurman Radosław126
Podgórski Bartłomiej126
Kozik Marcin119

1101

Sielska Paulina121
Buczkowska Ewa107
Owcarz Katarzyna100
Więcek Karolina83
Rutkiewicz Sylwia81
Widuch Anna73
Stasik-Makowska Ewelina73
Wasilewska Kinga68
Sawicka Agnieszka67
Tomaszewska Sylwia64

Wszystkich rozegranych setów: 328

OPENDAMSKA

265

63


Wszystkich rozegranych meczów: 142

OPENDAMSKA

114

28


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.18'
2 set
Młyński Oskar0
Szczęsny Szymon2
0.36'
1 set
Młyński Oskar0
Szczęsny Szymon2
10.82'
1 set
Macalis Aksel0
Szkuta Łukasz2
12.18'
1 set
Kurczewski Adam0
Olejnik Michał2
14.09'
2 set
Kleczyński Marcin0
Świąder Michał2
17.09'
2 set
Wojnarski Marek3
Wąsowski Paweł0
17.27'
2 set
Kawalec Ireneusz2
Bober Bartosz0
17.36'
2 set
Skubis Radosław0
Lisiewicz Łukasz2
17.36'
1 set
Macalis Aksel0
Cichowicz Wojciech2
17.36'
2 set
Sztaba Rafał2
Bober Bartosz0
14.09'
2 set
Wasilewska Kinga2
Widuch Anna0
15.09'
1 set
Jajtner Urszula0
Więcek Karolina2
15.45'
2 set
Zaręba Anita0
Owcarz Katarzyna2
15.91'
1 set
Wasilewska Kinga2
Widuch Anna0
16.18'
1 set
Bryś Ewelina0
Sielska Paulina2
16.64'
1 set
Rutkiewicz Sylwia2
Widuch Anna0
17.00'
1 set
Owcarz Katarzyna2
Wasilewska Kinga0
18.18'
2 set
Tomaszewska Sylwia0
Wasilewska Kinga2
19.00'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina2
Sawicka Agnieszka0
19.55'
2 set
Widuch Anna2
Płaczek Aldona0

Decyzji sędziowskich: 36 (0,6%)

Stroke 6
16,7%
Let 28
77,8%
Nolet 2
5,6%

OPENDAMSKA
6 9,2%
2-4-0
Łukaszewicz Cezary2
Kleczyński Marcin1
5 11,6%
1-4-0
Kozik Marcin2
Rogalski Mikołaj0
4 9,3%
0-4-0
Dziewanowski Marek0
Podgórski Bartłomiej2
3 6,7%
0-3-0
Płaczek Maciej2
Robak Radosław0
2 5,3%
0-2-0
Kurman Radosław0
Dziewanowski Marek2
2 3,2%
1-1-0
Skorek Mateusz1
Świąder Michał2
2 4,3%
1-1-0
Koprowski Paweł1
Kurman Radosław2
1 1,8%
0-1-0
Wojtunik Bartłomiej2
Szubert Jacek1
1 2%
0-1-0
Wasilewski Jan1
Szkuta Łukasz2
1 1,4%
0-1-0
Podgórski Bartłomiej1
Szczęsny Szymon2
1 1,1%
0-1-0
Buczkowska Ewa3
Sielska Paulina2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0