Najdłuższy mecz

OPENOU17OU17 - FinałyDAMSKADAMSKA - Finały
52"01'Gryz Witold3
Kasperek Michał2
45"36'Górzyński Bartosz2
Kasperek Michał3
44"27'Gryz Witold3
Sikora Grzegorz2
34"35'Kalinowski Kamil2
Rózicki Łukasz1
34"34'Post Michał1
Rygielski Rafał2
33"08'Dawid Krzysztof0
Górzyński Bartosz2
32"26'Dawid Krzysztof2
Korostyński Damian1
30"55'Karp Adam2
Kurek Michał3
29"19'Kazanecki Tomasz1
Laszuk Marcin2
29"03'Górzyński Bartosz2
Stachowiak Jarosław1
13"41'Krasucki Stanisław2
Patałąg Julia1
12"58'Koch Mateusz2
Sonik Julia0
8"50'Sonik Julia2
Grys Joachim0
8"43'Koch Mateusz2
Poprawska Hanna0
8"07'Sonik Julia2
Poprawska Hanna0
7"48'Koch Mateusz2
Grys Joachim0
5"50'Patałąg Julia2
Krasucki Mateusz0
5"43'Krasucki Stanisław2
Krasucki Mateusz0
5"32'Grys Joachim2
Poprawska Hanna0
'Poprawska Katarzyna0
Krasucki Mateusz2
13"54'Koch Mateusz1
Krasucki Stanisław0
'Grys Joachim0
Krasucki Mateusz0
'Sonik Julia0
Patałąg Julia0
'Poprawska Hanna0
Poprawska Katarzyna0
16"44'Kamińska Beata1
Sonik Julia2
15"17'Sonik Julia1
Bańska Nikola2
11"57'Nowak Kinga0
Bańska Nikola2
10"02'Kwaśniak Izabela0
Marcyniuk Beata2
9"40'Nowak Kinga0
Kamińska Beata2
9"36'Nowak Kinga0
Sonik Julia2
9"09'Patałąg Julia2
Marcyniuk Beata0
8"03'Kamińska Beata0
Bańska Nikola2
7"46'Krasucka Anna0
Marcyniuk Beata2
6"46'Kwaśniak Izabela0
Patałąg Julia2
'Nowak Kinga0
Krasucka Anna0
'Kamińska Beata0
Kwaśniak Izabela0
'Krupa Urszula0
Patałąg Sandra0
'Bańska Nikola0
Patałąg Julia0
'Sonik Julia2
Marcyniuk Beata0

Najdłużej na korcie

OPENOU17OU17 - FinałyDAMSKA
Górzyński Bartosz118"38'
Gryz Witold114"15'
Rózicki Łukasz113"25'
Kasperek Michał110"07'
Rygielski Rafał94"53'
Patałąg Piotr93"15'
Dawid Krzysztof91"14'
Post Michał86"50'
Kalinowski Kamil82"12'
Kurek Michał81"09'
Sonik Julia27"44'
Koch Mateusz27"38'
Poprawska Hanna21"43'
Grys Joachim21"05'
Krasucki Stanisław17"38'
Patałąg Julia17"28'
Krasucki Mateusz11"00'
Koch Mateusz12"21'
Krasucki Stanisław12"21'
Sonik Julia34"52'
Bańska Nikola29"31'
Kamińska Beata28"19'
Nowak Kinga26"46'
Marcyniuk Beata21"24'
Patałąg Julia19"26'
Kwaśniak Izabela18"31'
Krasucka Anna17"15'

Czas setów: 27 godz. 32 min 15 s

OPENOU17OU17 - FinałyDAMSKA

1469 min 44 s

22"22'
1 set
Dawid Krzysztof0
Górzyński Bartosz2
14"56'
3 set
Kalinowski Kamil2
Rózicki Łukasz1
12"50'
5 set
Gryz Witold3
Kasperek Michał2
12"37'
1 set
Post Michał1
Rygielski Rafał2
12"23'
1 set
Gryz Witold3
Kasperek Michał2
12"12'
3 set
Miliński Krystian1
Wojtunik Bartłomiej2
11"44'
3 set
Post Michał1
Rygielski Rafał2
11"38'
3 set
Górzyński Bartosz2
Stachowiak Jarosław1
11"24'
3 set
Patałąg Piotr1
Mazek Patryk2
11"11'
1 set
Laszuk Marcin0
Kasperek Michał2

72 min 8 s

6"49'
1 set
Koch Mateusz2
Sonik Julia0
4"56'
2 set
Koch Mateusz2
Sonik Julia0
4"38'
2 set
Koch Mateusz2
Poprawska Hanna0
4"36'
2 set
Sonik Julia2
Grys Joachim0
4"35'
3 set
Krasucki Stanisław2
Patałąg Julia1
4"19'
2 set
Krasucki Stanisław2
Patałąg Julia1
4"15'
2 set
Sonik Julia2
Poprawska Hanna0
4"02'
1 set
Koch Mateusz2
Grys Joachim0
3"45'
1 set
Sonik Julia2
Poprawska Hanna0
3"37'
1 set
Koch Mateusz2
Poprawska Hanna0

12 min 21 s

6"39'
1 set
Koch Mateusz1
Krasucki Stanisław0
5"42'
2 set
Koch Mateusz1
Krasucki Stanisław0

98 min 2 s

5"56'
2 set
Nowak Kinga0
Bańska Nikola2
5"05'
3 set
Kamińska Beata1
Sonik Julia2
4"51'
1 set
Nowak Kinga0
Kamińska Beata2
4"46'
3 set
Sonik Julia1
Bańska Nikola2
4"30'
2 set
Kamińska Beata1
Sonik Julia2
4"22'
1 set
Nowak Kinga0
Sonik Julia2
4"17'
1 set
Nowak Kinga0
Bańska Nikola2
4"11'
2 set
Sonik Julia1
Bańska Nikola2
4"10'
2 set
Kwaśniak Izabela0
Marcyniuk Beata2
4"06'
2 set
Nowak Kinga0
Sonik Julia2

Małych punktów: 5617

OPENOU17OU17 - FinałyDAMSKADAMSKA - Finały

4458

Kurek Michał182
Rózicki Łukasz155
Gryz Witold154
Patałąg Piotr147
Kujawa Rafał140
Kasperek Michał136
Wicher Mateusz135
Post Michał124
Górzyński Bartosz121
Sekuła Piotr119

386

Krasucki Stanisław71
Patałąg Julia70
Koch Mateusz66
Sonik Julia56
Grys Joachim44
Krasucki Mateusz37
Poprawska Hanna22
Poprawska Katarzyna20

36

Koch Mateusz21
Krasucki Stanisław15

704

Sonik Julia100
Bańska Nikola99
Patałąg Julia88
Marcyniuk Beata75
Kamińska Beata71
Nowak Kinga65
Kwaśniak Izabela57
Krupa Urszula53
Krasucka Anna49
Patałąg Sandra47

33

Sonik Julia22
Marcyniuk Beata11

Wszystkich rozegranych setów: 329

OPENOU17OU17 - FinałyDAMSKADAMSKA - Finały

250

25

2

50

2


Wszystkich rozegranych meczów: 135

OPENOU17OU17 - FinałyDAMSKADAMSKA - Finały

94

12

4

20

5


Szybkość zdobycia punktów

OPENOU17OU17 - FinałyDAMSKA
7.36'
2 set
Jezioro Damian0
Dawid Krzysztof2
11.09'
1 set
Wicher Mateusz2
Sokół Marian0
12.36'
1 set
Jezioro Damian0
Dawid Krzysztof2
12.64'
1 set
Gryz Witold0
Kurek Michał3
14.55'
3 set
Gryz Witold0
Kurek Michał3
15.27'
4 set
Kurek Michał3
Zajączkowski Jakub1
15.64'
1 set
Złoto Gabriel0
Kujawa Rafał2
15.91'
2 set
Kurek Michał3
Zajączkowski Jakub1
16.27'
1 set
Miliński Krystian1
Wojtunik Bartłomiej2
16.36'
3 set
Koch Mateusz2
Białas Paweł1
13.82'
1 set
Krasucki Stanisław2
Krasucki Mateusz0
14.18'
2 set
Patałąg Julia2
Krasucki Mateusz0
14.18'
2 set
Grys Joachim2
Poprawska Hanna0
15.36'
1 set
Patałąg Julia2
Krasucki Mateusz0
15.64'
1 set
Grys Joachim2
Poprawska Hanna0
16.64'
2 set
Krasucki Stanisław2
Krasucki Mateusz0
17.18'
1 set
Krasucki Stanisław2
Patałąg Julia1
18.45'
1 set
Sonik Julia2
Grys Joachim0
19.64'
2 set
Koch Mateusz2
Grys Joachim0
19.73'
1 set
Koch Mateusz2
Poprawska Hanna0
36.27'
1 set
Koch Mateusz1
Krasucki Stanisław0
11.36'
2 set
Krasucka Anna0
Kwaśniak Izabela2
13.00'
1 set
Krasucka Anna0
Patałąg Julia2
14.09'
1 set
Krasucka Anna0
Kwaśniak Izabela2
15.73'
2 set
Kamińska Beata0
Bańska Nikola2
16.00'
1 set
Krasucka Anna0
Marcyniuk Beata2
17.00'
1 set
Kwaśniak Izabela0
Patałąg Julia2
17.64'
2 set
Nowak Kinga0
Kamińska Beata2
17.73'
2 set
Kwaśniak Izabela0
Patałąg Julia2
18.09'
1 set
Kwaśniak Izabela0
Marcyniuk Beata2
19.00'
2 set
Krasucka Anna0
Patałąg Julia2

Decyzji sędziowskich: 20 (0,4%)

Stroke 5
25%
Let 14
70%
Nolet 1
5%

OPENOU17
6 6,7%
0-6-0
Górzyński Bartosz2
Kasperek Michał3
4 6,7%
0-3-1
Górzyński Bartosz2
Stachowiak Jarosław1
2 5,6%
2-0-0
Białas Paweł2
Złoto Gabriel0
2 5%
1-1-0
Koch Mateusz0
Górski Norbert2
1 3,4%
0-1-0
Sokół Marian0
Stachowiak Jarosław2
1 1,8%
1-0-0
Tomporowski Dawid2
Kortas Andrzej1
1 2%
0-1-0
Sekuła Piotr2
Wilk Artur0
1 2,8%
0-1-0
Koch Mateusz2
Grys Joachim0
1 3,2%
1-0-0
Sonik Julia2
Grys Joachim0
1 3,1%
0-1-0
Koch Mateusz2
Poprawska Hanna0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0