Najdłuższy mecz

Bu 15 OPEN
'Pacholski Kacper0
Doniec Jakub2
'Kusiak Damian0
Doniec Jakub2
'Kalus Szczepan0
Kusiak Damian2
'Kalus Szczepan0
Mańk Jakub2
'Kalus Szczepan0
Słabicki Mateusz2
'Kalus Szczepan0
Doniec Jakub2
'Kalus Szczepan0
Pacholski Kacper1
'Mańk Jakub0
Kusiak Damian2
'Mańk Jakub1
Słabicki Mateusz2
'Mańk Jakub0
Doniec Jakub2
40"40'Wasilewski Jan3
Koprowski Paweł1
38"08'Dominik Konrad3
Armatys Agnieszka2
37"18'Dudek Kamil2
Sztaba Rafał3
37"12'Grzegorzek Mateusz1
Żak Marcin3
33"06'Żak Marcin3
Sztaba Rafał1
30"33'Konarski Witold3
Antonik Adam2
30"06'Wirt Łukasz2
Antonik Adam3
29"14'Kozłowski Roman2
Płaczek Maciej1
26"47'Barbarzak Paweł3
Twardy Bartek1
26"40'Misiński Maciej0
Sztaba Rafał3

Najdłużej na korcie

OPEN
Żak Marcin106"27'
Sztaba Rafał102"01'
Wasilewski Jan97"57'
Dudek Kamil92"15'
Koprowski Paweł91"24'
Rowba Sergiusz85"36'
Konarski Witold84"23'
Antonik Adam81"16'
Grzegorzek Mateusz79"38'
Kosior Paweł76"30'

Czas setów: 21 godz. 55 min 39 s

OPEN

1315 min 39 s

12"30'
1 set
Wasilewski Jan3
Koprowski Paweł1
10"53'
1 set
Piekarski Łukasz0
Żak Marcin2
10"49'
3 set
Kozłowski Roman2
Płaczek Maciej1
9"21'
2 set
Siatkowski Paweł2
Płaczek Maciej0
9"19'
1 set
Rowba Sergiusz2
Janik Konrad1
8"47'
4 set
Żak Marcin3
Sztaba Rafał1
8"35'
2 set
Wasilewski Jan0
Żak Marcin3
8"34'
2 set
Dominik Konrad0
Wójcik Marcin3
8"34'
1 set
Płaczek Maciej1
Kosior Paweł2
8"25'
4 set
Wasilewski Jan3
Koprowski Paweł1

Małych punktów: 5599

Bu 15 OPEN

548

Doniec Jakub111
Kusiak Damian109
Słabicki Mateusz96
Pacholski Kacper87
Kalus Szczepan74
Mańk Jakub71

5051

Sztaba Rafał163
Żak Marcin162
Barbarzak Paweł161
Rowba Sergiusz161
Dudek Kamil160
Grzegorzek Mateusz155
Wirt Łukasz152
Wasilewski Jan143
Koprowski Paweł141
Konarski Witold139

Wszystkich rozegranych setów: 314

Bu 15 OPEN

29

285


Wszystkich rozegranych meczów: 122

Bu 15 OPEN

15

107


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
0.18'
4 set
Dominik Konrad3
Armatys Agnieszka2
0.36'
3 set
Grobel Marek1
Janik Konrad2
0.55'
2 set
Grobel Marek1
Janik Konrad2
0.55'
5 set
Dominik Konrad3
Armatys Agnieszka2
0.82'
3 set
Dominik Konrad3
Armatys Agnieszka2
1.00'
1 set
Misiński Maciej2
Konieczny Kamil0
2.91'
1 set
Pierzgalski Marcin1
Sztaba Rafał2
4.38'
1 set
Olkuski Sławomir0
Grzegorzek Mateusz2
5.00'
2 set
Misiński Maciej2
Konieczny Kamil0
5.18'
1 set
Olkuski Sławomir0
Grzegorzek Mateusz2

Decyzji sędziowskich: 11 (0,2%)

Stroke 2
18,2%
Let 9
81,8%
Nolet 0
0%

OPEN
2 3,1%
0-2-0
Rejczak Damian2
Piekarski Łukasz1
1 2,9%
0-1-0
Kisilewicz Marek0
Ostańkowicz Maciej2
1 2,9%
0-1-0
Chlebowicz Piotr2
Rejczak Damian0
1 1,2%
0-1-0
Konarski Witold3
Antonik Adam2
1 1,5%
0-1-0
Dominik Konrad0
Wójcik Marcin3
1 1%
0-1-0
Wirt Łukasz2
Antonik Adam3
1 3%
0-1-0
Dytko Dariusz0
Gołębiowski Michał2
1 2%
0-1-0
Ossowski Arkadiusz1
Dudek Kamil2
1 3,1%
1-0-0
Młyński Oskar0
Howorko Bartosz2
1 2,6%
1-0-0
Kozłowski Roman0
Młyński Oskar2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0