Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU11OU13OU15OU19
47"22'Kubic Michał3
Godula Maciej1
47"11'Laszuk Marcin3
Śmietański Sebastian2
45"59'Kaleta Bogusław2
Zawadzki Kordian3
44"31'Groch Zdzisław3
Michałek Tomasz2
41"46'Głowacki Michał3
Godula Maciej2
39"33'Kubic Michał2
Politański Maciej3
37"49'Kaleta Bogusław3
Boroń Adam2
37"40'Beymart Artem2
Głowacki Michał3
37"21'Litwin Daniel2
Piskórz Tomasz3
35"45'Rewilak Bartosz2
Pytlowany Jakub3
41"16'Gasentzer Anna2
Marcyniuk Beata3
34"22'Więcek Karolina2
Grudzień Sandra3
22"47'Borek Klaudia3
Grudzień Sandra0
19"14'Borek Klaudia3
Marcyniuk Beata0
17"27'Gasentzer Anna0
Grudzień Sandra3
17"25'Więcek Karolina0
Borek Klaudia3
15"48'Gasentzer Anna0
Borek Klaudia3
14"23'Marcyniuk Beata0
Grudzień Sandra3
13"54'Więcek Karolina3
Marcyniuk Beata0
9"39'Więcek Karolina3
Gasentzer Anna0
25"53'Łysek Jakub2
Mazurkiewicz Jan3
21"55'Łysek Jakub3
Burmer Roch1
18"53'Łysek Jakub3
Brożek Adam0
17"42'Mazurkiewicz Jan3
Góra Zuzanna0
17"25'Mazurkiewicz Jan3
Brożek Adam0
14"31'Brożek Adam3
Góra Zuzanna0
13"45'Mazurkiewicz Jan3
Burmer Roch0
13"25'Brożek Adam0
Burmer Roch3
10"00'Burmer Roch3
Góra Zuzanna0
9"20'Łysek Jakub3
Góra Zuzanna0
18"09'Papkoj Maciej1
Góra Jagoda3
15"50'Knapczyk Maria0
Góra Jagoda3
15"34'Knapczyk Maria0
Papkoj Maciej3
11"22'Superson- Polowiec Michał0
Knapczyk Maria3
9"02'Superson- Polowiec Michał0
Papkoj Maciej3
8"45'Superson- Polowiec Michał0
Góra Jagoda3
23"58'Rajtar Jakub0
Bryl Michał3
17"32'Rajtar Jakub3
Superson-Polowiec Przemysław0
16"40'Superson-Polowiec Przemysław0
Bryl Michał3
10"15'Rajtar Jakub0
Pytlowany Jakub3
7"48'Superson-Polowiec Przemysław0
Pytlowany Jakub3
5"36'Bryl Michał0
Pytlowany Jakub3
41"00'Pytlowany Jakub2
Rewilak Bartosz3
35"15'Kralka Wiktor1
Pytlowany Jakub3
20"10'Fortecki Piotr1
Rewilak Bartosz3
17"59'Kralka Wiktor0
Fortecki Piotr3
'Kralka Wiktor2
Rewilak Bartosz3
'Fortecki Piotr0
Pytlowany Jakub3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU11OU13OU15OU19
Głowacki Michał119"57'
Kaleta Bogusław118"23'
Laszuk Marcin113"08'
Pilch Michał107"25'
Śmietański Sebastian106"24'
Fortecki Piotr102"05'
Kubic Michał98"23'
Politański Maciej98"08'
Hawrylak Maciej97"51'
Pytlowany Jakub96"19'
Marcyniuk Beata74"08'
Grudzień Sandra74"04'
Gasentzer Anna70"19'
Więcek Karolina65"51'
Borek Klaudia61"46'
Łysek Jakub64"49'
Mazurkiewicz Jan61"29'
Brożek Adam56"03'
Burmer Roch50"58'
Góra Zuzanna44"33'
Knapczyk Maria36"47'
Papkoj Maciej35"54'
Góra Jagoda35"30'
Superson- Polowiec Michał27"07'
Rajtar Jakub46"09'
Bryl Michał40"18'
Superson-Polowiec Przemysław37"49'
Pytlowany Jakub22"58'
Pytlowany Jakub64"00'
Rewilak Bartosz54"48'
Kralka Wiktor41"57'
Fortecki Piotr32"45'

Czas setów: 31 godz. 59 min 49 s

OPENDAMSKAOU11OU13OU15OU19

1369 min 48 s

15"11'
1 set
Kubic Michał3
Godula Maciej1
12"48'
3 set
Zawadzki Kordian0
Laszuk Marcin3
11"48'
5 set
Laszuk Marcin3
Śmietański Sebastian2
11"34'
1 set
Kubic Michał2
Politański Maciej3
11"17'
1 set
Kaleta Bogusław3
Boroń Adam2
10"50'
5 set
Kaleta Bogusław2
Zawadzki Kordian3
10"41'
1 set
Kotra Mateusz3
Brzeziński Stefan0
10"08'
3 set
Kubic Michał3
Godula Maciej1
10"02'
1 set
Laszuk Marcin3
Śmietański Sebastian2
10"00'
3 set
Dudek Kamil3
Hawrylak Maciej1

173 min 4 s

10"11'
1 set
Borek Klaudia3
Grudzień Sandra0
10"08'
5 set
Gasentzer Anna2
Marcyniuk Beata3
8"40'
4 set
Więcek Karolina2
Grudzień Sandra3
7"33'
4 set
Gasentzer Anna2
Marcyniuk Beata3
5"50'
3 set
Borek Klaudia3
Marcyniuk Beata0
5"40'
2 set
Gasentzer Anna0
Grudzień Sandra3
5"39'
3 set
Gasentzer Anna2
Marcyniuk Beata3
5"37'
2 set
Borek Klaudia3
Marcyniuk Beata0
5"32'
2 set
Gasentzer Anna2
Marcyniuk Beata3
5"29'
3 set
Więcek Karolina2
Grudzień Sandra3

138 min 56 s

9"19'
1 set
Łysek Jakub3
Brożek Adam0
7"10'
1 set
Brożek Adam0
Burmer Roch3
6"58'
1 set
Mazurkiewicz Jan3
Brożek Adam0
6"56'
4 set
Łysek Jakub3
Burmer Roch1
6"34'
1 set
Łysek Jakub2
Mazurkiewicz Jan3
6"09'
1 set
Mazurkiewicz Jan3
Góra Zuzanna0
4"54'
1 set
Mazurkiewicz Jan3
Burmer Roch0
4"48'
2 set
Mazurkiewicz Jan3
Góra Zuzanna0
4"43'
2 set
Łysek Jakub3
Brożek Adam0
4"38'
3 set
Brożek Adam3
Góra Zuzanna0

67 min 39 s

5"20'
1 set
Knapczyk Maria0
Papkoj Maciej3
4"48'
1 set
Knapczyk Maria0
Góra Jagoda3
4"34'
3 set
Knapczyk Maria0
Góra Jagoda3
4"23'
4 set
Papkoj Maciej1
Góra Jagoda3
4"11'
2 set
Knapczyk Maria0
Papkoj Maciej3
4"00'
1 set
Superson- Polowiec Michał0
Knapczyk Maria3
3"57'
3 set
Knapczyk Maria0
Papkoj Maciej3
3"49'
1 set
Papkoj Maciej1
Góra Jagoda3
3"34'
2 set
Papkoj Maciej1
Góra Jagoda3
3"27'
3 set
Superson- Polowiec Michał0
Knapczyk Maria3

73 min 37 s

12"07'
1 set
Rajtar Jakub0
Bryl Michał3
6"50'
1 set
Rajtar Jakub3
Superson-Polowiec Przemysław0
5"59'
1 set
Superson-Polowiec Przemysław0
Bryl Michał3
4"54'
3 set
Rajtar Jakub3
Superson-Polowiec Przemysław0
4"48'
2 set
Rajtar Jakub0
Bryl Michał3
4"17'
2 set
Superson-Polowiec Przemysław0
Bryl Michał3
4"10'
3 set
Rajtar Jakub0
Pytlowany Jakub3
4"09'
3 set
Superson-Polowiec Przemysław0
Bryl Michał3
4"04'
2 set
Rajtar Jakub3
Superson-Polowiec Przemysław0
3"31'
3 set
Rajtar Jakub0
Bryl Michał3

96 min 45 s

14"28'
1 set
Kralka Wiktor1
Pytlowany Jakub3
11"00'
5 set
Pytlowany Jakub2
Rewilak Bartosz3
8"13'
2 set
Pytlowany Jakub2
Rewilak Bartosz3
7"22'
4 set
Fortecki Piotr1
Rewilak Bartosz3
7"20'
1 set
Kralka Wiktor0
Fortecki Piotr3
6"45'
3 set
Pytlowany Jakub2
Rewilak Bartosz3
6"15'
1 set
Pytlowany Jakub2
Rewilak Bartosz3
4"52'
3 set
Kralka Wiktor1
Pytlowany Jakub3
4"28'
4 set
Kralka Wiktor1
Pytlowany Jakub3
4"13'
2 set
Fortecki Piotr1
Rewilak Bartosz3

Małych punktów: 6572

OPENDAMSKAOU11OU13OU15OU19

4387

Głowacki Michał185
Rewilak Bartosz183
Piskórz Tomasz176
Pilch Michał175
Kotra Mateusz174
Laszuk Marcin173
Śmietański Sebastian166
Politański Maciej166
Kaleta Bogusław163
Rusek Stanisław161

608

Grudzień Sandra140
Więcek Karolina137
Borek Klaudia133
Marcyniuk Beata101
Gasentzer Anna97

533

Mazurkiewicz Jan148
Łysek Jakub146
Burmer Roch108
Brożek Adam81
Góra Zuzanna50

302

Góra Jagoda110
Papkoj Maciej96
Knapczyk Maria72
Superson- Polowiec Michał24

306

Pytlowany Jakub99
Bryl Michał80
Rajtar Jakub73
Superson-Polowiec Przemysław54

436

Rewilak Bartosz139
Pytlowany Jakub130
Kralka Wiktor88
Fortecki Piotr79

Wszystkich rozegranych setów: 375

OPENDAMSKAOU11OU13OU15OU19

247

34

33

19

18

24


Wszystkich rozegranych meczów: 107

OPENDAMSKAOU11OU13OU15OU19

69

10

10

6

6

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU11OU13OU15OU19
11.82'
1 set
Cholewa Krzysztof0
Godula Maciej3
13.09'
1 set
Pilch Michał3
Misztal Jakub0
13.36'
1 set
Kotra Mateusz3
Śmietański Sebastian0
13.73'
1 set
Kotra Mateusz3
Groch Zdzisław0
15.09'
3 set
Michałek Tomasz0
Politański Maciej3
15.55'
3 set
Kotra Mateusz3
Groch Zdzisław0
15.73'
2 set
Michałek Tomasz0
Politański Maciej3
15.91'
3 set
Cholewa Krzysztof0
Godula Maciej3
15.91'
3 set
Cholewa Krzysztof0
Rewilak Bartosz3
16.00'
2 set
Cholewa Krzysztof0
Godula Maciej3
14.73'
1 set
Więcek Karolina3
Gasentzer Anna0
15.27'
2 set
Więcek Karolina3
Gasentzer Anna0
17.55'
3 set
Więcek Karolina3
Marcyniuk Beata0
19.36'
2 set
Marcyniuk Beata0
Grudzień Sandra3
19.82'
1 set
Marcyniuk Beata0
Grudzień Sandra3
20.45'
1 set
Gasentzer Anna0
Borek Klaudia3
21.09'
2 set
Borek Klaudia3
Grudzień Sandra0
21.27'
3 set
Więcek Karolina3
Gasentzer Anna0
22.73'
1 set
Gasentzer Anna0
Grudzień Sandra3
22.82'
2 set
Więcek Karolina3
Marcyniuk Beata0
12.27'
3 set
Łysek Jakub3
Góra Zuzanna0
12.73'
2 set
Brożek Adam0
Burmer Roch3
12.91'
5 set
Łysek Jakub2
Mazurkiewicz Jan3
13.18'
2 set
Mazurkiewicz Jan3
Burmer Roch0
14.64'
2 set
Łysek Jakub3
Góra Zuzanna0
14.73'
3 set
Brożek Adam0
Burmer Roch3
15.36'
1 set
Burmer Roch3
Góra Zuzanna0
16.00'
2 set
Burmer Roch3
Góra Zuzanna0
17.27'
3 set
Łysek Jakub3
Burmer Roch1
17.73'
3 set
Łysek Jakub3
Brożek Adam0
13.55'
3 set
Papkoj Maciej1
Góra Jagoda3
13.91'
1 set
Superson- Polowiec Michał0
Papkoj Maciej3
14.36'
2 set
Superson- Polowiec Michał0
Papkoj Maciej3
14.45'
3 set
Superson- Polowiec Michał0
Góra Jagoda3
14.73'
1 set
Superson- Polowiec Michał0
Góra Jagoda3
16.36'
3 set
Superson- Polowiec Michał0
Papkoj Maciej3
16.64'
2 set
Superson- Polowiec Michał0
Knapczyk Maria3
16.82'
2 set
Superson- Polowiec Michał0
Góra Jagoda3
18.82'
2 set
Knapczyk Maria0
Góra Jagoda3
18.82'
3 set
Superson- Polowiec Michał0
Knapczyk Maria3
8.36'
1 set
Bryl Michał0
Pytlowany Jakub3
10.09'
3 set
Bryl Michał0
Pytlowany Jakub3
11.00'
2 set
Superson-Polowiec Przemysław0
Pytlowany Jakub3
11.27'
2 set
Bryl Michał0
Pytlowany Jakub3
13.18'
3 set
Superson-Polowiec Przemysław0
Pytlowany Jakub3
14.27'
1 set
Rajtar Jakub0
Pytlowany Jakub3
17.09'
2 set
Rajtar Jakub0
Pytlowany Jakub3
17.27'
1 set
Superson-Polowiec Przemysław0
Pytlowany Jakub3
19.18'
3 set
Rajtar Jakub0
Bryl Michał3
22.18'
2 set
Rajtar Jakub3
Superson-Polowiec Przemysław0
17.27'
2 set
Kralka Wiktor0
Fortecki Piotr3
17.73'
1 set
Fortecki Piotr1
Rewilak Bartosz3
19.64'
3 set
Kralka Wiktor0
Fortecki Piotr3
20.82'
3 set
Fortecki Piotr1
Rewilak Bartosz3
21.45'
4 set
Pytlowany Jakub2
Rewilak Bartosz3
22.09'
2 set
Kralka Wiktor1
Pytlowany Jakub3
23.00'
2 set
Fortecki Piotr1
Rewilak Bartosz3
24.36'
4 set
Kralka Wiktor1
Pytlowany Jakub3
26.55'
3 set
Kralka Wiktor1
Pytlowany Jakub3
32.87'
2 set
Pytlowany Jakub2
Rewilak Bartosz3

Decyzji sędziowskich: 46 (0.7%)

Stroke 13
28.3%
Let 27
58.7%
Nolet 6
13%

OPENOU11OU19
18 17.6%
7-8-3
Braun Jan3
Chmiel Krzysztof2
6 10%
1-5-0
Laszuk Marcin3
Stypa Maciej0
4 6.5%
1-3-0
Zawadzki Kordian0
Laszuk Marcin3
3 6.3%
1-2-0
Pilch Michał3
Misztal Jakub0
2 2.8%
1-1-0
Boroń Adam1
Chmiel Krzysztof3
2 2.4%
0-2-0
Kubic Michał3
Godula Maciej1
2 2.5%
0-2-0
Śmietański Sebastian3
Politański Maciej1
1 1.8%
0-0-1
Rewilak Bartosz0
Kotra Mateusz3
1 1.9%
1-0-0
Cholewa Krzysztof0
Bielamowicz Jakub3
1 1.1%
0-0-1
Laszuk Marcin3
Śmietański Sebastian2
2 2.3%
0-2-0
Łysek Jakub2
Mazurkiewicz Jan3
1 1.3%
0-0-1
Łysek Jakub3
Burmer Roch1
1 1.9%
0-1-0
Kralka Wiktor0
Fortecki Piotr3
1 1%
1-0-0
Pytlowany Jakub2
Rewilak Bartosz3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0