Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKAJUNIORSKA - Eliminacje
55"08'Surray Peter1
Janiszewski Michał2
54"14'Wojciechowski Krzysztof2
Olkowicz Radosław0
46"29'Hibner Jacek3
Górzyński Bartosz2
40"28'Karp Adam2
Górzyński Bartosz3
38"59'Hibner Jacek3
Florczyk Paweł2
26"57'Maciak Rafał1
Bobkowski Przemysław2
26"24'Ciszewski Marcin2
Gajos Jakub1
26"22'Surray Peter1
Maciak Rafał2
25"27'Ciszewski Marcin1
Hibner Jacek2
25"07'Wilas Dawid2
Wąsowski Paweł1
37"23'Cielecka Justyna2
Sypniewska Małgorzata3
22"21'Rysz-Górzyńska Magdalena2
Otto Malwina1
19"12'Sypniewska Małgorzata0
Honkisz Agnieszka3
18"05'Ryńska Barbara2
Czerwińska Iwona1
16"13'Sawicka Agnieszka2
Tomaszewska Sylwia1
12"51'Kęsicka Karolina2
Ryńska Barbara0
12"41'Cielecka Justyna0
Zarówna Klaudyna3
12"34'Chojecka Paulina0
Cielecka Justyna2
11"58'Kęsicka Karolina0
Cielecka Justyna2
11"51'Kęsicka Karolina2
Sawicka Agnieszka0
19"55'Kolenda Łukasz3
Chmielewski Kacper1
19"32'Przybyłek Jakub1
Czapelski Remigiusz2
18"43'Hibner Michał0
Chmielewski Kacper3
15"40'Kulesza Igor3
Kolenda Łukasz1
14"32'Kośliński Jan0
Przybyłek Jakub2
12"36'Kalejaiye Timothy0
Kolenda Łukasz2
11"20'Przybyłek Jakub0
Hibner Michał2
9"16'Kalejaiye Timothy2
Kośliński Jan0
8"52'Chmielewski Kacper2
Kośliński Jan0
8"27'Kalejaiye Timothy2
Czapelski Remigiusz0
40"10'Kalejaiye Timothy3
Hibner Hanna0
23"48'Jaskólski Szymon1
Przybyłek Jakub3
8"47'Hibner Hanna2
Jaskólski Szymon0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKAJUNIORSKA - Eliminacje
Górzyński Bartosz117"17'
Janiszewski Michał115"36'
Hibner Jacek108"36'
Ciszewski Marcin91"33'
Wojciechowski Krzysztof85"16'
Olkowicz Radosław79"16'
Bobkowski Przemysław77"50'
Maciak Rafał75"03'
Florczyk Paweł73"37'
Surray Peter72"52'
Rzeszutko Małgorzata61"53'
Cielecka Justyna61"23'
Rynska Barbara44"15'
Kęsicka Karolina42"16'
Otto Malwina38"50'
Rysz-Górzyńska Magdalena35"55'
Sawicka Agnieszka35"54'
Honkisz Agnieszka33"00'
Tomaszewska Sylwia32"59'
Kaniewska Emilia30"20'
Kolenda Łukasz38"00'
Przybyłek Jakub37"56'
Chmielewski Kacper34"54'
Hibner Michał29"05'
Czapelski Remigiusz28"50'
Kośliński Jan28"23'
Kalejaiye Timothy27"15'
Kulesza Igor24"13'
Hibner Hanna45"16'
Kalejaiye Timothy37"42'
Jaskólski Szymon29"48'
Przybyłek Jakub22"14'

Czas setów: 26 godz. 3 min 1 s

OPENDAMSKAJUNIORSKAJUNIORSKA - Eliminacje

1114 min 22 s

48"23'
1 set
Wojciechowski Krzysztof2
Olkowicz Radosław0
35"38'
1 set
Surray Peter1
Janiszewski Michał2
21"07'
1 set
Kucharski Marcin2
Mościcki Artur0
15"58'
3 set
Hibner Jacek3
Górzyński Bartosz2
12"34'
1 set
Słaboszewski Bartłomiej0
Karp Adam2
11"56'
1 set
Janiszewski Michał0
Florczyk Paweł2
11"52'
2 set
Janiszewski Michał2
Piątkowski Marcin0
11"49'
3 set
Bąkowski Rafał1
Słaboszewski Bartłomiej2
10"42'
1 set
Miśkiewicz Paweł0
Kucharski Marcin2
10"21'
3 set
Ciszewski Marcin2
Gajos Jakub1

256 min 51 s

10"38'
2 set
Cielecka Justyna2
Sypniewska Małgorzata3
7"52'
1 set
Rysz-Górzyńska Magdalena2
Otto Malwina1
6"47'
3 set
Sypniewska Małgorzata0
Honkisz Agnieszka3
6"39'
1 set
Ryńska Barbara2
Czerwińska Iwona1
6"22'
2 set
Sypniewska Małgorzata0
Honkisz Agnieszka3
6"13'
2 set
Rysz-Górzyńska Magdalena2
Otto Malwina1
6"10'
1 set
Ryńska Barbara2
Rysz-Górzyńska Magdalena0
6"10'
1 set
Kęsicka Karolina2
Ryńska Barbara0
5"56'
5 set
Cielecka Justyna2
Sypniewska Małgorzata3
5"47'
2 set
Kęsicka Karolina0
Cielecka Justyna2

124 min 18 s

7"20'
1 set
Kalejaiye Timothy0
Kolenda Łukasz2
7"18'
1 set
Kośliński Jan0
Przybyłek Jakub2
6"15'
2 set
Przybyłek Jakub0
Hibner Michał2
6"10'
1 set
Przybyłek Jakub1
Czapelski Remigiusz2
5"55'
2 set
Przybyłek Jakub1
Czapelski Remigiusz2
5"18'
3 set
Hibner Michał0
Chmielewski Kacper3
4"40'
2 set
Kolenda Łukasz3
Chmielewski Kacper1
4"35'
3 set
Przybyłek Jakub1
Czapelski Remigiusz2
4"32'
1 set
Kolenda Łukasz3
Chmielewski Kacper1
4"30'
2 set
Chmielewski Kacper2
Kośliński Jan0

67 min 30 s

20"41'
2 set
Kalejaiye Timothy3
Hibner Hanna0
9"54'
1 set
Kalejaiye Timothy3
Hibner Hanna0
7"03'
4 set
Jaskólski Szymon1
Przybyłek Jakub3
5"39'
1 set
Jaskólski Szymon1
Przybyłek Jakub3
5"07'
3 set
Jaskólski Szymon1
Przybyłek Jakub3
4"25'
2 set
Jaskólski Szymon1
Przybyłek Jakub3
4"06'
2 set
Hibner Hanna2
Jaskólski Szymon0
3"28'
1 set
Hibner Hanna2
Jaskólski Szymon0
2"35'
5 set
Kalejaiye Timothy3
Hibner Hanna0
2"23'
4 set
Kalejaiye Timothy3
Hibner Hanna0

Małych punktów: 5010

OPENDAMSKAJUNIORSKAJUNIORSKA - Eliminacje

3408

Hibner Jacek181
Górzyński Bartosz166
Florczyk Paweł150
Karp Adam143
Ciszewski Marcin133
Zarówna Klaudyna126
Maciak Rafał121
Wąsowski Paweł119
Drobnik Rafał118
Wilas Dawid117

944

Rzeszutko Małgorzata111
Rynska Barbara93
Zarówna Klaudyna88
Cielecka Justyna86
Kaniewska Emilia79
Sawicka Agnieszka74
Kęsicka Karolina69
Honkisz Agnieszka69
Otto Malwina68
Tomaszewska Sylwia66

505

Kulesza Igor95
Kolenda Łukasz88
Chmielewski Kacper82
Kalejaiye Timothy60
Przybyłek Jakub56
Hibner Michał53
Czapelski Remigiusz37
Kośliński Jan34

153

Jaskólski Szymon51
Przybyłek Jakub42
Kalejaiye Timothy33
Hibner Hanna27

Wszystkich rozegranych setów: 297

OPENDAMSKAJUNIORSKAJUNIORSKA - Eliminacje

196

59

31

11


Wszystkich rozegranych meczów: 121

OPENDAMSKAJUNIORSKAJUNIORSKA - Eliminacje

81

25

12

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKAJUNIORSKA - Eliminacje
0.27'
2 set
Kucharski Marcin2
Mościcki Artur0
1.55'
2 set
Bakuła Wojciech2
Kopiec Tomasz0
1.82'
2 set
Surray Peter1
Janiszewski Michał2
4.18'
2 set
Olczak Mateusz0
Drobnik Rafał2
5.91'
1 set
Olczak Mateusz0
Drobnik Rafał2
8.91'
1 set
Bakuła Wojciech2
Kopiec Tomasz0
10.82'
1 set
Supeł Tomasz2
Judin Roman0
12.18'
2 set
Supeł Tomasz2
Judin Roman0
12.82'
1 set
Post Michał2
Przybyłek Paweł1
13.18'
1 set
Kucharski Marcin0
Zarówna Klaudyna2
11.73'
1 set
Sawicka Agnieszka0
Zarówna Klaudyna2
14.18'
2 set
Kaniewska Emilia2
Czerwińska Iwona0
14.27'
2 set
Tomaszewska Sylwia0
Kaniewska Emilia2
14.27'
1 set
Otto Malwina0
Tomaszewska Sylwia2
15.18'
1 set
Kaniewska Emilia2
Czerwińska Iwona0
15.45'
2 set
Sawicka Agnieszka0
Zarówna Klaudyna2
15.64'
2 set
Judina Swietlana0
Otto Malwina2
16.18'
3 set
Cielecka Justyna0
Zarówna Klaudyna3
16.64'
1 set
Judina Swietlana0
Otto Malwina2
16.73'
2 set
Sypniewska Małgorzata2
Tomaszewska Sylwia0
1.91'
3 set
Hibner Michał0
Kulesza Igor3
11.91'
1 set
Kulesza Igor2
Czapelski Remigiusz0
12.45'
3 set
Kolenda Łukasz3
Chmielewski Kacper1
14.09'
4 set
Kolenda Łukasz3
Chmielewski Kacper1
14.36'
3 set
Kulesza Igor3
Kolenda Łukasz1
14.91'
1 set
Hibner Michał0
Kulesza Igor3
15.55'
1 set
Kulesza Igor3
Kolenda Łukasz1
17.00'
4 set
Kulesza Igor3
Kolenda Łukasz1
17.18'
2 set
Kulesza Igor2
Czapelski Remigiusz0
17.27'
1 set
Kalejaiye Timothy2
Czapelski Remigiusz0
11.73'
3 set
Kalejaiye Timothy3
Hibner Hanna0
13.00'
4 set
Kalejaiye Timothy3
Hibner Hanna0
14.09'
5 set
Kalejaiye Timothy3
Hibner Hanna0
18.91'
1 set
Hibner Hanna2
Jaskólski Szymon0
22.36'
2 set
Hibner Hanna2
Jaskólski Szymon0
24.09'
2 set
Jaskólski Szymon1
Przybyłek Jakub3
27.91'
3 set
Jaskólski Szymon1
Przybyłek Jakub3
30.82'
1 set
Jaskólski Szymon1
Przybyłek Jakub3
38.45'
4 set
Jaskólski Szymon1
Przybyłek Jakub3

Decyzji sędziowskich: 26 (0,5%)

Stroke 11
42,3%
Let 15
57,7%
Nolet 0
0%

OPEN
5 4,5%
5-0-0
Hibner Jacek3
Górzyński Bartosz2
4 10%
2-2-0
Bobkowski Przemysław2
Bąkowski Rafał0
3 6,4%
0-3-0
Bobkowski Przemysław2
Jędras Jakub0
2 3,8%
1-1-0
Drobnik Rafał1
Rogalski Artur2
2 4,5%
0-2-0
Drobnik Rafał2
Kaźmierczak Kacper1
2 6,5%
0-2-0
Florczyk Paweł2
Gajos Jakub0
1 1,8%
0-1-0
Hibner Michał2
Węgrowski Jan1
1 2,1%
0-1-0
Gajos Jakub2
Jędras Jakub1
1 1,9%
0-1-0
Surray Peter1
Janiszewski Michał2
1 2,7%
1-0-0
Zarówna Klaudyna2
Drobnik Rafał0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0