Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
56"23'Widomski Sławomir2
Kaleta Bogusław3
38"11'Kubic Michał1
Kaleta Bogusław3
34"07'Zaśko Grzegorz3
Więcław Paweł2
32"37'Kowalewski Łukasz3
Krzywak Sławomir2
32"02'Mazur Dawid0
Kaleta Bogusław3
28"07'Widomski Sławomir3
Gajewski Maciej1
27"52'Zielak Jarosław1
Adamiszyn Janusz2
26"35'Więcław Paweł2
Zielak Jarosław1
25"50'Drzewiecki Rafał2
Nowakowski Przemysław1
24"54'Gajewski Maciej3
Traczyk Mikołaj0
23"23'Błach Katarzyna3
Gasentzer Anna0
17"31'Adamczyk Małgorzata0
Gasentzer Anna3
16"56'Adamczyk Małgorzata3
Adamiszyn Zuzanna0
14"12'Adamczyk Małgorzata0
Błach Katarzyna3
11"43'Gasentzer Anna3
Adamiszyn Zuzanna0
9"57'Błach Katarzyna3
Adamiszyn Zuzanna0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Kaleta Bogusław127"13'
Widomski Sławomir107"18'
Zielak Jarosław97"41'
Kubic Michał84"42'
Więcław Paweł82"38'
Goliński Rafał81"56'
Nowakowski Przemysław80"08'
Michałek Tomasz78"33'
Zaśko Grzegorz78"23'
Traczyk Mikołaj73"14'
Gasentzer Anna45"09'
Adamczyk Małgorzata39"39'
Błach Katarzyna39"30'
Adamiszyn Zuzanna26"56'

Czas setów: 17 godz. 40 min 49 s

OPENDAMSKA

985 min 12 s

15"58'
2 set
Szałajko Michał2
Kotowicz Mikołaj0
14"58'
2 set
Widomski Sławomir2
Kaleta Bogusław3
12"13'
1 set
Frączek Rafał2
Michałek Tomasz0
10"46'
2 set
Traczyk Mikołaj2
Więcław Paweł0
10"15'
4 set
Kubic Michał1
Kaleta Bogusław3
9"52'
5 set
Widomski Sławomir2
Kaleta Bogusław3
9"42'
2 set
Mazur Dawid0
Kaleta Bogusław3
9"36'
1 set
Traczyk Mikołaj2
Więcław Paweł0
9"01'
1 set
Mazur Dawid0
Kaleta Bogusław3
9"01'
3 set
Mazur Dawid0
Kaleta Bogusław3

75 min 37 s

10"23'
1 set
Błach Katarzyna3
Gasentzer Anna0
5"49'
3 set
Adamczyk Małgorzata0
Gasentzer Anna3
5"30'
2 set
Błach Katarzyna3
Gasentzer Anna0
5"23'
2 set
Gasentzer Anna3
Adamiszyn Zuzanna0
5"10'
3 set
Adamczyk Małgorzata0
Błach Katarzyna3
4"56'
2 set
Adamczyk Małgorzata0
Błach Katarzyna3
4"46'
1 set
Adamczyk Małgorzata0
Gasentzer Anna3
4"25'
2 set
Adamczyk Małgorzata0
Gasentzer Anna3
3"59'
1 set
Adamczyk Małgorzata0
Błach Katarzyna3
3"50'
2 set
Adamczyk Małgorzata3
Adamiszyn Zuzanna0

Małych punktów: 3453

OPENDAMSKA

3167

Widomski Sławomir190
Kaleta Bogusław179
Kubic Michał173
Goliński Rafał171
Nowakowski Przemysław136
Zaśko Grzegorz134
Krzywak Sławomir130
Zielak Jarosław128
Szałajko Michał110
Gajewski Maciej109

286

Błach Katarzyna100
Gasentzer Anna89
Adamczyk Małgorzata68
Adamiszyn Zuzanna29

Wszystkich rozegranych setów: 197

OPENDAMSKA

179

18


Wszystkich rozegranych meczów: 73

OPENDAMSKA

67

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
12.73'
1 set
Józefczyk Konrad0
Mazur Dawid2
14.00'
2 set
Józefczyk Konrad0
Mazur Dawid2
14.27'
1 set
Krzywak Sławomir2
Bielamowicz Jakub0
15.73'
3 set
Goliński Rafał2
Szałajko Michał1
16.45'
1 set
Goliński Rafał1
Kubic Michał3
16.73'
4 set
Widomski Sławomir3
Goliński Rafał1
17.27'
1 set
Adamiszyn Janusz0
Dedo Łukasz2
17.55'
1 set
Kowalewski Łukasz1
Kubic Michał3
17.55'
3 set
Zaśko Grzegorz1
Goliński Rafał3
17.64'
2 set
Zaśko Grzegorz3
Więcław Paweł2
9.09'
1 set
Błach Katarzyna3
Adamiszyn Zuzanna0
10.18'
3 set
Błach Katarzyna3
Adamiszyn Zuzanna0
12.45'
2 set
Błach Katarzyna3
Adamiszyn Zuzanna0
13.64'
3 set
Gasentzer Anna3
Adamiszyn Zuzanna0
14.55'
1 set
Gasentzer Anna3
Adamiszyn Zuzanna0
17.18'
1 set
Adamczyk Małgorzata3
Adamiszyn Zuzanna0
19.55'
3 set
Adamczyk Małgorzata3
Adamiszyn Zuzanna0
20.27'
3 set
Błach Katarzyna3
Gasentzer Anna0
20.91'
2 set
Adamczyk Małgorzata3
Adamiszyn Zuzanna0
21.73'
1 set
Adamczyk Małgorzata0
Błach Katarzyna3

Decyzji sędziowskich: 48 (1,4%)

Stroke 19
39,6%
Let 28
58,3%
Nolet 1
2,1%

OPEN
35 28,5%
11-24-0
Widomski Sławomir2
Kaleta Bogusław3
3 3,5%
1-2-0
Kowalewski Łukasz3
Krzywak Sławomir2
3 5,5%
2-1-0
Drzewiecki Rafał2
Nowakowski Przemysław1
2 5,7%
2-0-0
Krzywak Sławomir2
Busz Wojciech0
2 6,1%
1-1-0
Busz Wojciech0
Bruzda Wojciech2
1 1,9%
1-0-0
Kotowicz Mikołaj1
Traczyk Mikołaj2
1 3,2%
0-0-1
Krochmal Damian2
Sztaba Mikołaj0
1 2,1%
1-0-0
Żołnierek Robert1
Zielak Jarosław2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0