Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje
36"47'Spoljar Domagoj0
Shinnie Chris3
36"30'Shinnie Chris3
Khan Tahir1
30"22'Sowa Grzegorz Tiger2
Wysocki Tymoteusz1
25"57'Moszyński Patryk2
Wojciechowski Michał1
24"59'Romański Krzysztof2
Lechmański Lech1
23"43'Wojciechowski Michał1
Roguski Jakub2
22"48'Matejski Tomasz1
Chomicki Piotr2
22"14'Moszyński Patryk1
Wysocki Tymoteusz2
21"31'Somoza-Suarez Ruben1
Moszyński Patryk2
20"10'Kornowska Małgorzata2
Romański Krzysztof1
36"52'Krzywicka Paulina3
Witkowska Dominika2
22"02'Bilewicz-Morcinek Katarzyna1
Starosta Monika2
19"12'Huber Ewa1
Franczuk Ewelina2
18"23'Kornowska Małgorzata0
Witkowska Dominika3
16"11'Franczuk Ewelina1
Wojtania Ewa2
12"41'Wolszczak Sylwia2
Kwaśniewska Karolina0
12"39'Skarbińska Agnieszka0
Kornowska Małgorzata3
12"19'Starosta Monika0
Skarbińska Agnieszka2
11"56'Krzywicka Paulina3
Skarbińska Agnieszka0
10"52'Wojtania Ewa0
Kmita-Kurcin Aleksandra2
16"43'Stachurski Jakub2
Zarzeczny Paweł1
13"17'Lenkiewicz Łukasz2
Marszałek Henryk0
11"28'Marszałek Henryk0
Jaworski Maciej2
9"40'Dymel Michał0
Lenkiewicz Łukasz2
8"55'Lenkiewicz Łukasz0
Robb Peter2
6"59'Nowak Sławomir0
Stachurski Jakub2
6"44'Ratajczyk Daniel0
Dymel Michał2
5"54'Ratajczyk Daniel2
Nowak Sławomir0
4"35'Klucz Wojciech2
Ratajczyk Daniel0
3"37'Krzysztosz Maliszewski0
Marszałek Henryk2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje
Moszyński Patryk88"20'
Shinnie Chris85"58'
Khan Tahir74"16'
Spoljar Domagoj73"01'
Matejski Tomasz72"17'
Wojciechowski Michał70"47'
Wysocki Tymoteusz69"49'
Chomicki Piotr64"51'
Roguski Jakub63"51'
Lechmański Lech60"02'
Witkowska Dominika61"43'
Krzywicka Paulina50"07'
Bilewicz-Morcinek Katarzyna42"25'
Starosta Monika38"45'
Franczuk Ewelina36"20'
Kwaśniewska Karolina34"33'
Skarbińska Agnieszka31"33'
Wojtania Ewa29"49'
Kornowska Małgorzata29"49'
Wolszczak Sylwia29"17'
Lenkiewicz Łukasz30"46'
Marszałek Henryk28"06'
Stachurski Jakub21"11'
Ratajczyk Daniel17"01'
Dymel Michał15"23'
Zarzeczny Paweł14"18'
Nowak Sławomir12"42'
Jaworski Maciej11"20'
Robb Peter8"50'
Klucz Wojciech4"34'

Czas setów: 18 godz. 11 min 15 s

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje

794 min 40 s

13"34'
1 set
Moszyński Patryk2
Wojciechowski Michał1
12"45'
3 set
Spoljar Domagoj0
Shinnie Chris3
10"19'
1 set
Sowa Grzegorz Tiger2
Wysocki Tymoteusz1
10"01'
1 set
Spoljar Domagoj0
Shinnie Chris3
9"54'
1 set
Shinnie Chris3
Khan Tahir1
9"53'
2 set
Spoljar Domagoj0
Shinnie Chris3
9"53'
3 set
Moszyński Patryk2
Wojciechowski Michał1
9"28'
2 set
Romański Krzysztof2
Lechmański Lech1
9"23'
1 set
Roguski Jakub0
Wysocki Tymoteusz2
9"06'
1 set
Romański Krzysztof2
Lechmański Lech1

212 min 42 s

9"26'
2 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna1
Starosta Monika2
7"12'
4 set
Krzywicka Paulina3
Witkowska Dominika2
6"55'
3 set
Krzywicka Paulina3
Witkowska Dominika2
6"27'
1 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna1
Starosta Monika2
6"22'
3 set
Kornowska Małgorzata0
Witkowska Dominika3
6"15'
1 set
Krzywicka Paulina3
Witkowska Dominika2
5"43'
2 set
Krzywicka Paulina3
Witkowska Dominika2
5"42'
2 set
Starosta Monika0
Skarbińska Agnieszka2
5"34'
1 set
Wolszczak Sylwia2
Kwaśniewska Karolina0
5"33'
1 set
Kwaśniewska Karolina2
Huber Ewa0

83 min 53 s

9"50'
2 set
Lenkiewicz Łukasz2
Marszałek Henryk0
7"58'
1 set
Marszałek Henryk0
Jaworski Maciej2
6"16'
1 set
Lenkiewicz Łukasz0
Robb Peter2
5"15'
3 set
Stachurski Jakub2
Zarzeczny Paweł1
4"45'
2 set
Stachurski Jakub2
Zarzeczny Paweł1
4"44'
2 set
Dymel Michał0
Lenkiewicz Łukasz2
4"18'
1 set
Stachurski Jakub2
Zarzeczny Paweł1
4"01'
1 set
Dymel Michał0
Lenkiewicz Łukasz2
3"45'
2 set
Nowak Sławomir0
Stachurski Jakub2
3"36'
2 set
Ratajczyk Daniel0
Dymel Michał2

Małych punktów: 3972

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje

2492

Shinnie Chris136
Khan Tahir133
Matejski Tomasz125
Moszyński Patryk112
Fedyna Bartłomiej111
Chomicki Piotr104
Roguski Jakub102
Spoljar Domagoj100
Wysocki Tymoteusz98
Gumplowicz Jacek94

879

Witkowska Dominika125
Krzywicka Paulina104
Kornowska Małgorzata99
Starosta Monika98
Bilewicz-Morcinek Katarzyna78
Kwaśniewska Karolina75
Wolszczak Sylwia65
Franczuk Ewelina62
Wojtania Ewa54
Skarbińska Agnieszka49

601

Marszałek Henryk72
Zarzeczny Paweł66
Lenkiewicz Łukasz62
Ratajczyk Daniel56
Stachurski Jakub51
Roguski Michał50
Robb Peter44
Klucz Wojciech44
Nowak Sławomir37
Dymel Michał35

Wszystkich rozegranych setów: 235

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje

147

51

37


Wszystkich rozegranych meczów: 102

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje

63

21

18


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje
14.09'
2 set
Jaworski Maciej0
Khan Tahir2
14.18'
1 set
Klucz Wojciech0
Kowalewski Konrad2
15.09'
3 set
Gumplowicz Jacek2
Robb Peter1
16.27'
1 set
Shinnie Chris2
Gumplowicz Jacek0
16.91'
2 set
Gumplowicz Jacek2
Robb Peter1
17.00'
2 set
Roguski Jakub2
Przyłuski Dariusz0
17.18'
2 set
Shinnie Chris2
Gumplowicz Jacek0
17.55'
1 set
Shinnie Chris2
Kowalewski Konrad0
17.55'
2 set
Robb Peter0
Wojciechowski Michał2
17.64'
1 set
Robb Peter0
Wojciechowski Michał2
0.27'
2 set
Starosta Monika2
Birkenfeld Natalia0
0.27'
1 set
Starosta Monika2
Birkenfeld Natalia0
0.27'
2 set
Kornowska Małgorzata2
Kochmańska Karolina0
0.91'
1 set
Kornowska Małgorzata2
Kochmańska Karolina0
15.36'
2 set
Wojtania Ewa0
Wolszczak Sylwia2
16.00'
2 set
Kwaśniewska Karolina2
Huber Ewa0
16.00'
3 set
Krzywicka Paulina3
Skarbińska Agnieszka0
16.91'
2 set
Kmita-Kurcin Aleksandra0
Bilewicz-Morcinek Katarzyna2
17.00'
1 set
Kwaśniewska Karolina0
Witkowska Dominika2
17.27'
2 set
Skarbińska Agnieszka0
Kornowska Małgorzata3
4.55'
2 set
Krzysztosz Maliszewski0
Marszałek Henryk2
9.82'
2 set
Klucz Wojciech2
Ratajczyk Daniel0
13.64'
1 set
Ratajczyk Daniel2
Nowak Sławomir0
14.00'
2 set
Lenkiewicz Łukasz0
Robb Peter2
15.00'
1 set
Krzysztosz Maliszewski0
Marszałek Henryk2
15.09'
1 set
Klucz Wojciech2
Ratajczyk Daniel0
16.55'
1 set
Ratajczyk Daniel0
Dymel Michał2
17.09'
1 set
Nowak Sławomir0
Stachurski Jakub2
18.09'
2 set
Ratajczyk Daniel2
Nowak Sławomir0
18.27'
1 set
Lenkiewicz Łukasz2
Marszałek Henryk0

Decyzji sędziowskich: 78 (2,1%)

Stroke 3
3,8%
Let 75
96,2%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje
71 54,2%
0-71-0
Moszyński Patryk2
Wojciechowski Michał1
3 8,6%
2-1-0
Kowalewski Konrad2
Somoza-Suarez Ruben0
1 2,7%
0-1-0
Jabłoński Andrzej0
Jaworski Maciej2
1 1,9%
0-1-0
Bilewicz-Morcinek Katarzyna1
Starosta Monika2
2 7,1%
1-1-0
Marszałek Henryk0
Jaworski Maciej2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0