Najdłuższy mecz

OPENJUNIORZY - OU17JUNIORZY - GU15
48"25'Cichocki Jakub2
Pilch Michał3
45"46'Żołnierek Robert2
Traczyk Mikołaj3
39"50'Pilch Michał1
Dawid Krzysztof3
38"27'Groch Zdzisław2
Żołnierek Robert3
36"27'Kosiński Zdzisław3
Żukrowski Jakub1
35"35'Rzepiński Wiesław2
Peplinski Franciszek3
33"34'Rzepiński Wiesław3
Traczyk Mikołaj1
32"22'Szychowski Michał3
Miliński Krystian1
32"18'Groch Zdzisław2
Chojnacki Piotr3
31"29'Traczyk Mikołaj1
Pilch Michał3
26"37'Sztaba Mikołaj1
Moncznik Mikołaj2
12"19'Sztaba Mikołaj0
Wiechecki Mikołaj2
12"01'Brzozowski Maciej2
Widomski Igor0
11"20'Brzozowski Maciej0
Moncznik Mikołaj2
10"13'Wiechecki Mikołaj0
Moncznik Mikołaj2
10"03'Sztaba Mikołaj2
Widomski Igor0
9"08'Brzozowski Maciej0
Sztaba Mikołaj2
8"47'Widomski Igor0
Moncznik Mikołaj2
8"34'Brzozowski Maciej0
Wiechecki Mikołaj2
8"13'Widomski Igor0
Wiechecki Mikołaj2
29"06'Puszkarz Paulina2
Zaremba Sylwia3
26"47'Sęk Wiktoria3
Góra Jagoda2
20"26'Breczko Joanna3
Góra Jagoda1
15"15'Sęk Wiktoria3
Breczko Joanna0
10"56'Sęk Wiktoria3
Zaremba Sylwia0
10"03'Zaremba Sylwia0
Góra Jagoda3
9"51'Puszkarz Paulina0
Breczko Joanna3
9"48'Puszkarz Paulina0
Góra Jagoda3
9"09'Sęk Wiktoria3
Puszkarz Paulina0
8"01'Zaremba Sylwia0
Breczko Joanna3

Najdłużej na korcie

OPENJUNIORZY - OU17JUNIORZY - GU15
Traczyk Mikołaj120"15'
Pilch Michał119"57'
Rzepiński Wiesław104"12'
Cichocki Jakub104"08'
Chojnacki Piotr80"53'
Peplinski Franciszek74"47'
Buczak Tomasz74"05'
Jachimowicz Michał73"03'
Dawid Krzysztof71"38'
Żołnierek Robert69"44'
Sztaba Mikołaj55"41'
Moncznik Mikołaj54"24'
Wiechecki Mikołaj39"50'
Brzozowski Maciej39"43'
Widomski Igor39"38'
Bryl Michał27"44'
Góra Jagoda58"03'
Sęk Wiktoria53"34'
Zaremba Sylwia51"35'
Puszkarz Paulina51"11'
Breczko Joanna47"21'

Czas setów: 16 godz. 32 min 51 s

OPENJUNIORZY - OU17JUNIORZY - GU15

733 min 29 s

11"41'
5 set
Cichocki Jakub2
Pilch Michał3
10"49'
3 set
Pilch Michał1
Dawid Krzysztof3
10"45'
2 set
Kosiński Zdzisław3
Żukrowski Jakub1
10"43'
1 set
Rzepiński Wiesław3
Traczyk Mikołaj1
9"25'
4 set
Żołnierek Robert2
Traczyk Mikołaj3
9"22'
1 set
Traczyk Mikołaj1
Pilch Michał3
8"37'
2 set
Żołnierek Robert2
Traczyk Mikołaj3
8"27'
4 set
Pilch Michał1
Dawid Krzysztof3
8"04'
3 set
Buczak Tomasz0
Cichocki Jakub3
7"43'
3 set
Żołnierek Robert2
Traczyk Mikołaj3

128 min 30 s

9"30'
3 set
Sztaba Mikołaj1
Moncznik Mikołaj2
7"55'
1 set
Sztaba Mikołaj1
Moncznik Mikołaj2
6"20'
1 set
Brzozowski Maciej2
Widomski Igor0
6"07'
2 set
Sztaba Mikołaj1
Moncznik Mikołaj2
5"49'
1 set
Sztaba Mikołaj0
Wiechecki Mikołaj2
5"11'
2 set
Brzozowski Maciej0
Moncznik Mikołaj2
5"10'
2 set
Sztaba Mikołaj0
Wiechecki Mikołaj2
5"02'
1 set
Sztaba Mikołaj2
Widomski Igor0
4"44'
2 set
Wiechecki Mikołaj0
Moncznik Mikołaj2
4"25'
1 set
Brzozowski Maciej0
Moncznik Mikołaj2

130 min 52 s

6"39'
2 set
Puszkarz Paulina2
Zaremba Sylwia3
5"39'
1 set
Puszkarz Paulina2
Zaremba Sylwia3
5"37'
1 set
Sęk Wiktoria3
Góra Jagoda2
5"16'
2 set
Breczko Joanna3
Góra Jagoda1
5"05'
5 set
Sęk Wiktoria3
Góra Jagoda2
5"03'
4 set
Sęk Wiktoria3
Góra Jagoda2
5"01'
1 set
Puszkarz Paulina0
Breczko Joanna3
4"49'
1 set
Breczko Joanna3
Góra Jagoda1
4"46'
4 set
Breczko Joanna3
Góra Jagoda1
4"44'
4 set
Puszkarz Paulina2
Zaremba Sylwia3

Małych punktów: 3573

OPENJUNIORZY - OU17JUNIORZY - GU15

2485

Rzepiński Wiesław187
Pilch Michał174
Traczyk Mikołaj169
Cichocki Jakub157
Jachimowicz Michał154
Chojnacki Piotr153
Peplinski Franciszek145
Głowacki Michał134
Groch Zdzisław129
Kosiński Zdzisław128

517

Moncznik Mikołaj120
Sztaba Mikołaj113
Wiechecki Mikołaj103
Brzozowski Maciej78
Widomski Igor73
Bryl Michał30

571

Sęk Wiktoria153
Góra Jagoda142
Breczko Joanna131
Zaremba Sylwia76
Puszkarz Paulina69

Wszystkich rozegranych setów: 204

OPENJUNIORZY - OU17JUNIORZY - GU15

138

31

35


Wszystkich rozegranych meczów: 62

OPENJUNIORZY - OU17JUNIORZY - GU15

37

15

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENJUNIORZY - OU17JUNIORZY - GU15
0.27'
3 set
Kosiński Zdzisław3
Miliński Krystian0
0.27'
2 set
Kosiński Zdzisław3
Miliński Krystian0
0.36'
1 set
Kosiński Zdzisław3
Miliński Krystian0
13.45'
3 set
Wójtowicz Bartosz0
Dawid Krzysztof3
14.64'
1 set
Głowacki Michał3
Rzepiński Wiesław0
15.27'
2 set
Rzepiński Wiesław3
Miller Piotr0
15.45'
1 set
Chojnacki Piotr3
Traczyk Mikołaj0
16.45'
4 set
Miliński Krystian3
Juzwa Magdalena1
17.18'
1 set
Juzwa Magdalena1
Buczak Tomasz3
17.73'
2 set
Chojnacki Piotr3
Juzwa Magdalena1
12.09'
1 set
Moncznik Mikołaj2
Bryl Michał0
12.91'
1 set
Brzozowski Maciej2
Bryl Michał0
13.09'
1 set
Wiechecki Mikołaj2
Bryl Michał0
13.45'
1 set
Sztaba Mikołaj2
Bryl Michał0
13.64'
2 set
Sztaba Mikołaj2
Bryl Michał0
15.09'
2 set
Widomski Igor2
Bryl Michał0
16.09'
2 set
Brzozowski Maciej2
Bryl Michał0
17.55'
2 set
Moncznik Mikołaj2
Bryl Michał0
17.73'
1 set
Widomski Igor2
Bryl Michał0
18.09'
2 set
Brzozowski Maciej0
Sztaba Mikołaj2
11.18'
3 set
Puszkarz Paulina0
Breczko Joanna3
11.36'
3 set
Zaremba Sylwia0
Breczko Joanna3
11.82'
2 set
Sęk Wiktoria3
Puszkarz Paulina0
12.18'
1 set
Puszkarz Paulina0
Góra Jagoda3
12.36'
2 set
Puszkarz Paulina0
Breczko Joanna3
12.73'
2 set
Zaremba Sylwia0
Breczko Joanna3
14.09'
1 set
Zaremba Sylwia0
Breczko Joanna3
15.00'
2 set
Puszkarz Paulina0
Góra Jagoda3
15.82'
3 set
Sęk Wiktoria3
Puszkarz Paulina0
16.09'
1 set
Zaremba Sylwia0
Góra Jagoda3

Decyzji sędziowskich: 6 (0,2%)

Stroke 0
0%
Let 6
100%
Nolet 0
0%

OPENJUNIORZY - OU17
4 4,3%
0-4-0
Groch Zdzisław2
Chojnacki Piotr3
1 1,3%
0-1-0
Cichocki Jakub1
Jachimowicz Michał3
1 4,2%
0-1-0
Sztaba Mikołaj2
Bryl Michał0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0