Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORZY
55"06'Terlecki Jarosław3
Szczęsny Szymon2
40"34'Grabowski Marcin3
Ganczarski Marcin2
39"10'Grabowski Marcin1
Świąder Michał3
37"32'Terlecki Jarosław2
Grabowski Marcin3
35"11'Ganczarski Marcin3
Fulneczek Adrian1
33"25'Stolicki Norbert2
Nabzdyk Tomasz3
32"51'Szczęsny Szymon3
Rohun Patrick2
32"01'Ganczarski Marcin3
Szczęsny Szymon1
30"52'Nabzdyk Tomasz1
Rogalski Mikołaj3
30"13'Przybysz Grzegorz3
Świąder Michał0
85"06'Lubińska Dominika0
Rohunová Denisa3
31"19'Sawicka Agnieszka2
Wasilewska Kinga3
26"43'Tomaszewska Sylwia3
Stasik-Makowska Ewelina1
23"41'Stasik-Makowska Ewelina3
Maskiewicz Małgorzata1
22"02'Tomaszewska Sylwia0
Wasilewska Kinga3
20"54'Wasilewska Kinga0
Rohunová Denisa3
19"22'Owcarz Katarzyna0
Rohunová Denisa3
16"10'Tomaszewska Sylwia0
Lubińska Dominika3
15"57'Stasik-Makowska Ewelina0
Owcarz Katarzyna3
15"42'Lubińska Dominika3
Maskiewicz Małgorzata0
'Kusiak Damian1
Karaśkiewicz Tomir0
'Mańk Jakub1
Karaśkiewicz Tomir1
'Mańk Jakub0
Słabicki Mateusz1
'Mańk Jakub0
Doniec Jakub1
'Doniec Jakub1
Słabicki Mateusz0
'Pacholski Kacper0
Kusiak Damian1
'Pacholski Kacper1
Karaśkiewicz Tomir0
'Pacholski Kacper1
Słabicki Mateusz0
'Pacholski Kacper1
Mańk Jakub0
'Mańk Jakub0
Kusiak Damian1

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Grabowski Marcin135"56'
Szczęsny Szymon122"14'
Terlecki Jarosław119"15'
Świąder Michał108"36'
Ganczarski Marcin106"55'
Stolicki Norbert101"11'
Przybysz Grzegorz87"20'
Zarówna Klaudyna83"27'
Rohun Patrick83"06'
Nabzdyk Tomasz81"02'
Rohunová Denisa114"11'
Lubińska Dominika106"06'
Wasilewska Kinga61"03'
Tomaszewska Sylwia51"44'
Stasik-Makowska Ewelina51"15'
Sawicka Agnieszka47"17'
Maskiewicz Małgorzata42"51'
Owcarz Katarzyna38"59'

Czas setów: 19 godz. 25 min 8 s

OPENDAMSKA

908 min 25 s

14"40'
4 set
Terlecki Jarosław3
Szczęsny Szymon2
11"23'
3 set
Przybysz Grzegorz3
Świąder Michał0
11"15'
2 set
Ganczarski Marcin3
Fulneczek Adrian1
10"42'
4 set
Grabowski Marcin1
Świąder Michał3
10"32'
2 set
Grabowski Marcin1
Świąder Michał3
10"16'
1 set
Terlecki Jarosław0
Przybysz Grzegorz3
10"15'
2 set
Terlecki Jarosław0
Przybysz Grzegorz3
9"53'
2 set
Kawalec Ireneusz3
Płaczek Maciej0
9"47'
3 set
Stolicki Norbert1
Rohun Patrick3
9"25'
3 set
Rohun Patrick0
Przybysz Grzegorz3

256 min 43 s

66"50'
1 set
Lubińska Dominika0
Rohunová Denisa3
8"10'
1 set
Tomaszewska Sylwia0
Wasilewska Kinga3
6"28'
2 set
Wasilewska Kinga0
Rohunová Denisa3
6"17'
2 set
Tomaszewska Sylwia0
Wasilewska Kinga3
6"13'
3 set
Wasilewska Kinga0
Rohunová Denisa3
5"53'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Maskiewicz Małgorzata1
5"52'
3 set
Sawicka Agnieszka2
Wasilewska Kinga3
5"47'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Maskiewicz Małgorzata1
5"42'
1 set
Tomaszewska Sylwia0
Lubińska Dominika3
5"35'
2 set
Sawicka Agnieszka2
Wasilewska Kinga3

Małych punktów: 4180

OPENDAMSKAJUNIORZY

3090

Stolicki Norbert202
Grabowski Marcin197
Szczęsny Szymon175
Świąder Michał174
Ganczarski Marcin168
Zarówna Klaudyna167
Lisiewicz Łukasz160
Kawalec Ireneusz158
Nabzdyk Tomasz149
Terlecki Jarosław147

694

Wasilewska Kinga107
Stasik-Makowska Ewelina100
Rohunová Denisa99
Sawicka Agnieszka89
Owcarz Katarzyna86
Lubińska Dominika79
Tomaszewska Sylwia72
Maskiewicz Małgorzata62

396

Mańk Jakub66
Doniec Jakub66
Pacholski Kacper64
Kusiak Damian59
Słabicki Mateusz50
Janiszewski Dominik47
Karaśkiewicz Tomir44

Wszystkich rozegranych setów: 237

OPENDAMSKAJUNIORZY

173

41

23


Wszystkich rozegranych meczów: 81

OPENDAMSKAJUNIORZY

48

12

21


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.73'
2 set
Grec Rafał1
Fulneczek Adrian3
1.18'
1 set
Kawalec Ireneusz3
Płaczek Maciej0
1.55'
1 set
Lisiewicz Łukasz3
Wilas Dawid0
11.73'
2 set
Szubert Jacek3
Bieroński Przemysław1
12.45'
1 set
Kawalec Ireneusz3
Grec Rafał0
13.91'
2 set
Dutka Dariusz0
Kawalec Ireneusz3
14.91'
2 set
Rohun Peter1
Nabzdyk Tomasz3
15.45'
2 set
Pierzgalski Marcin3
Piergies Krzysztof1
16.45'
2 set
Kawalec Ireneusz3
Grec Rafał0
16.55'
1 set
Grabowski Marcin3
Ganczarski Marcin2
13.73'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina0
Owcarz Katarzyna3
15.64'
1 set
Sawicka Agnieszka0
Owcarz Katarzyna3
16.55'
2 set
Lubińska Dominika3
Maskiewicz Małgorzata0
16.82'
2 set
Sawicka Agnieszka0
Owcarz Katarzyna3
17.09'
3 set
Tomaszewska Sylwia0
Lubińska Dominika3
18.82'
3 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Maskiewicz Małgorzata1
19.00'
4 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Maskiewicz Małgorzata1
19.82'
2 set
Maskiewicz Małgorzata0
Sawicka Agnieszka3
20.18'
1 set
Maskiewicz Małgorzata0
Sawicka Agnieszka3
20.18'
2 set
Tomaszewska Sylwia0
Lubińska Dominika3

Decyzji sędziowskich: 35 (0,9%)

Stroke 17
48,6%
Let 18
51,4%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
13 15,1%
7-6-0
Grabowski Marcin1
Świąder Michał3
12 16,9%
4-8-0
Przybysz Grzegorz3
Świąder Michał0
6 10,9%
5-1-0
Wilas Dawid3
Kawalec Ireneusz0
2 4,3%
1-1-0
Lubińska Dominika0
Rohunová Denisa3
2 3,5%
0-2-0
Stasik-Makowska Ewelina0
Owcarz Katarzyna3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0