Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKI 9-11
38"08'Peukert Tomasz1
Szymanowski Marek3
31"34'Szymanowski Marek1
Spoljar Domagoj3
28"04'Kabaciński Maciej2
Kęsicki Paweł1
26"54'Peukert Tomasz2
Filipowski Dariusz1
26"07'Maliński Michał1
Peukert Tomasz2
23"35'Kabaciński Maciej1
Włodarczyk Paweł2
21"43'Bałdyga Artur1
Wojciechowski Piotr2
21"16'Kabaciński Maciej2
Kramer Piotr1
20"43'Filipowski Dariusz1
Kieruzal Piotr2
20"39'Czarnota Krzysztof2
Wojciechowski Piotr1
42"56'Kornowska Małgorzata2
Szymaniak Kinga3
37"59'Surdziel Aleksandra3
Buczkowska Ewa2
23"38'Grzechowiak Dorota2
Surdziel Aleksandra0
21"42'Kęsicka Karolina0
Surdziel Aleksandra3
21"23'Kwaśniewska Karolina1
Kornowska Małgorzata3
18"59'Kornowska Małgorzata3
Grzechowiak Dorota0
15"56'Surdziel Aleksandra0
Szymaniak Kinga3
15"54'Lubińska Dominika0
Grzechowiak Dorota3
14"05'Chojecka Paulina0
Lubińska Dominika3
13"27'Kwaśniewska Karolina3
Sonik Julia0
35"46'Sonik Julia1
Kęsicka Karolina3
30"08'Sonik Julia3
Chojecka Paulina2
18"05'Chojecka Paulina0
Kęsicka Karolina3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKI 9-11
Peukert Tomasz99"49'
Kabaciński Maciej92"28'
Szymanowski Marek82"06'
Spoljar Domagoj64"54'
Mikołajczak Piotr61"40'
Dałek Marcin60"25'
Włodarczyk Paweł59"06'
Wojtunik Bartłomiej59"01'
Kieruzal Piotr58"31'
Kramer Piotr56"12'
Surdziel Aleksandra85"15'
Kornowska Małgorzata68"25'
Szymaniak Kinga50"18'
Grzechowiak Dorota49"28'
Lubińska Dominika41"35'
Buczkowska Ewa40"35'
Kwaśniewska Karolina35"05'
Kęsicka Karolina18"36'
Chojecka Paulina11"08'
Sonik Julia9"55'
Sonik Julia52"54'
Kęsicka Karolina45"23'
Chojecka Paulina38"41'

Czas setów: 14 godz. 23 min 30 s

OPENDAMSKADAMSKI 9-11

589 min 51 s

12"16'
1 set
Kabaciński Maciej2
Kęsicki Paweł1
11"05'
2 set
Kabaciński Maciej1
Włodarczyk Paweł2
10"21'
3 set
Peukert Tomasz2
Filipowski Dariusz1
9"32'
1 set
Maliński Michał1
Peukert Tomasz2
9"12'
1 set
Mikołajczak Piotr0
Spoljar Domagoj3
9"07'
3 set
Peukert Tomasz1
Szymanowski Marek3
9"02'
3 set
Kramer Piotr3
Bałdyga Artur1
8"57'
1 set
Kabaciński Maciej2
Rydz Romuald0
8"39'
3 set
Maliński Michał1
Peukert Tomasz2
8"36'
2 set
Kabaciński Maciej2
Rydz Romuald0

205 min 10 s

17"55'
2 set
Grzechowiak Dorota2
Surdziel Aleksandra0
11"55'
2 set
Kornowska Małgorzata2
Szymaniak Kinga3
8"40'
3 set
Kornowska Małgorzata2
Szymaniak Kinga3
8"23'
1 set
Kęsicka Karolina0
Surdziel Aleksandra3
7"32'
3 set
Surdziel Aleksandra3
Buczkowska Ewa2
6"08'
4 set
Kornowska Małgorzata2
Szymaniak Kinga3
6"07'
5 set
Surdziel Aleksandra3
Buczkowska Ewa2
6"01'
2 set
Surdziel Aleksandra3
Buczkowska Ewa2
5"58'
2 set
Kęsicka Karolina0
Surdziel Aleksandra3
5"54'
2 set
Kwaśniewska Karolina0
Lubińska Dominika2

68 min 29 s

11"14'
1 set
Sonik Julia1
Kęsicka Karolina3
7"07'
2 set
Sonik Julia1
Kęsicka Karolina3
6"38'
3 set
Chojecka Paulina0
Kęsicka Karolina3
6"20'
3 set
Sonik Julia1
Kęsicka Karolina3
5"35'
3 set
Sonik Julia3
Chojecka Paulina2
5"07'
4 set
Sonik Julia1
Kęsicka Karolina3
4"55'
2 set
Sonik Julia3
Chojecka Paulina2
4"41'
2 set
Chojecka Paulina0
Kęsicka Karolina3
4"24'
4 set
Sonik Julia3
Chojecka Paulina2
4"18'
1 set
Sonik Julia3
Chojecka Paulina2

Małych punktów: 2874

OPENDAMSKADAMSKI 9-11

1978

Peukert Tomasz145
Spoljar Domagoj133
Kieruzal Piotr119
Szymanowski Marek116
Kabaciński Maciej115
Kramer Piotr114
Włodarczyk Paweł113
Dałek Marcin110
Szymaniak Kinga103
Filipowski Dariusz95

675

Kornowska Małgorzata127
Surdziel Aleksandra115
Lubińska Dominika95
Szymaniak Kinga94
Grzechowiak Dorota70
Kwaśniewska Karolina64
Buczkowska Ewa60
Kęsicka Karolina27
Chojecka Paulina12
Sonik Julia11

221

Sonik Julia81
Kęsicka Karolina77
Chojecka Paulina63

Wszystkich rozegranych setów: 164

OPENDAMSKADAMSKI 9-11

114

38

12


Wszystkich rozegranych meczów: 61

OPENDAMSKADAMSKI 9-11

45

13

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKI 9-11
0.27'
2 set
Filipowski Dariusz2
Michalczuk Paweł0
0.36'
1 set
Filipowski Dariusz2
Michalczuk Paweł0
0.55'
3 set
Mikołajczak Piotr0
Spoljar Domagoj3
5.82'
3 set
Kieruzal Piotr3
Kęsicki Paweł0
14.82'
3 set
Kramer Piotr2
Maliński Michał1
15.36'
1 set
Włodarczyk Paweł0
Filipowski Dariusz2
17.00'
1 set
Włodarczyk Paweł2
Mikołajczak Piotr0
18.27'
1 set
Kramer Piotr2
Szymaniak Kinga0
18.27'
1 set
Filipowski Dariusz1
Kieruzal Piotr2
18.45'
2 set
Włodarczyk Paweł2
Mikołajczak Piotr0
16.73'
4 set
Kwaśniewska Karolina1
Kornowska Małgorzata3
17.18'
2 set
Lubińska Dominika0
Grzechowiak Dorota3
17.27'
1 set
Kwaśniewska Karolina3
Sonik Julia0
17.36'
1 set
Chojecka Paulina0
Lubińska Dominika3
17.82'
1 set
Kwaśniewska Karolina0
Lubińska Dominika2
18.27'
2 set
Kwaśniewska Karolina3
Sonik Julia0
18.55'
3 set
Kwaśniewska Karolina3
Sonik Julia0
19.36'
1 set
Surdziel Aleksandra0
Szymaniak Kinga3
19.82'
3 set
Chojecka Paulina0
Lubińska Dominika3
20.91'
2 set
Kwaśniewska Karolina1
Kornowska Małgorzata3
21.27'
5 set
Sonik Julia3
Chojecka Paulina2
23.27'
1 set
Chojecka Paulina0
Kęsicka Karolina3
23.45'
1 set
Sonik Julia3
Chojecka Paulina2
24.00'
4 set
Sonik Julia3
Chojecka Paulina2
25.55'
2 set
Chojecka Paulina0
Kęsicka Karolina3
26.82'
2 set
Sonik Julia3
Chojecka Paulina2
27.91'
4 set
Sonik Julia1
Kęsicka Karolina3
30.45'
3 set
Sonik Julia3
Chojecka Paulina2
33.17'
3 set
Chojecka Paulina0
Kęsicka Karolina3
34.55'
3 set
Sonik Julia1
Kęsicka Karolina3

Decyzji sędziowskich: 11 (0.4%)

Stroke 2
18.2%
Let 5
45.5%
Nolet 4
36.4%

OPENDAMSKI 9-11
2 5.7%
0-0-2
Grala Paweł0
Szymaniak Kinga2
1 1.7%
0-1-0
Wojtunik Bartłomiej2
Teinert Katarzyna1
8 8.8%
2-4-2
Sonik Julia3
Chojecka Paulina2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0