Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU13OU15OU17OPEN ELIMINACJEGU15
53"32'Braun Jan2
Duraj Wojciech3
37"32'Peplinski Franciszek1
Rohun Peter3
37"00'Stypa Maciej2
Duraj Wojciech3
34"03'Wszołek Karolina3
Leńko Maciej1
33"12'Stypa Maciej3
Boroń Adam2
32"42'Duraj Wojciech3
Żuchowicz Maciej2
31"21'Peplinski Franciszek3
Strazzacappa Giovanni2
30"58'Skrzypiec Sylwester0
Żuchowicz Maciej3
29"22'Rohun Peter3
Kasperek Michał2
26"34'Skrzypiec Sylwester0
Strazzacappa Giovanni3
25"02'Zawartka Anna1
Wszołek Karolina3
20"16'Wszołek Karolina3
Nikoniuk Natalia0
14"55'Wszołek Karolina3
Boroń Emilia0
14"20'Nikoniuk Natalia3
Boroń Emilia0
'Zawartka Anna3
Nikoniuk Natalia1
'Zawartka Anna3
Boroń Emilia0
27"22'Mazurkiewicz Jan3
Kazanowski Nikodem2
17"58'Kozik Aleksander0
Krysiak Leon3
16"49'Papkoj Maciej3
Kazanowski Nikodem0
12"55'Krysiak Karol3
Mazurkiewicz Jan0
12"53'Mazurkiewicz Jan0
Krysiak Leon3
10"55'Krysiak Karol3
Papkoj Maciej0
'Krysiak Karol0
Kozik Aleksander3
29"25'Hernik Adrian3
Kozik Aleksander0
20"32'Hernik Adrian3
Krysiak Karol1
19"52'Hernik Adrian0
Krysiak Leon3
19"23'Krysiak Karol0
Kozik Aleksander3
13"50'Krysiak Karol0
Krysiak Leon3
13"44'Kozik Aleksander0
Krysiak Leon3
13"31'Kozik Aleksander0
Pytlowany Jakub3
12"31'Krysiak Karol0
Pytlowany Jakub3
9"36'Krysiak Leon0
Pytlowany Jakub3
'Hernik Adrian0
Pytlowany Jakub3
26"21'Hernik Ernest3
Hernik Adrian1
9"56'Hernik Ernest0
Pytlowany Jakub3
9"06'Hernik Ernest3
Bryl Michał0
8"54'Hernik Adrian3
Bryl Michał0
8"01'Hernik Adrian0
Pytlowany Jakub3
7"37'Bryl Michał0
Pytlowany Jakub3
23"54'Leńko Maciej3
Wojszel Paweł1
19"43'Wojszel Paweł3
Hernik Konrad0
13"55'Strazzacappa Giovanni3
Hernik Konrad0
'Leńko Maciej0
Strazzacappa Giovanni0
82"03'Góra Zuzanna0
Boroń Emilia3
18"45'Boroń Emilia1
Góra Jagoda3
18"05'Skrzypiec Dorota0
Góra Jagoda3
17"19'Skrzypiec Dorota0
Boroń Emilia3
13"10'Góra Zuzanna0
Skrzypiec Dorota3
9"50'Góra Zuzanna0
Góra Jagoda3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU13OU15OU17OPEN ELIMINACJEGU15
Duraj Wojciech122"11'
Stypa Maciej96"09'
Rohun Peter91"35'
Żuchowicz Maciej90"52'
Leńko Maciej86"50'
Braun Jan83"48'
Skrzypiec Sylwester83"27'
Wszołek Karolina81"15'
Peplinski Franciszek74"37'
Strazzacappa Giovanni68"46'
Wszołek Karolina52"32'
Nikoniuk Natalia35"13'
Boroń Emilia24"44'
Zawartka Anna22"35'
Mazurkiewicz Jan44"58'
Kazanowski Nikodem35"22'
Krysiak Leon26"04'
Papkoj Maciej23"24'
Krysiak Karol21"56'
Kozik Aleksander15"00'
Kozik Aleksander64"08'
Hernik Adrian62"54'
Krysiak Karol56"56'
Krysiak Leon49"47'
Pytlowany Jakub30"35'
Hernik Ernest39"55'
Hernik Adrian37"48'
Pytlowany Jakub23"27'
Bryl Michał23"10'
Wojszel Paweł37"22'
Hernik Konrad29"18'
Leńko Maciej19"58'
Strazzacappa Giovanni11"54'
Boroń Emilia112"18'
Góra Zuzanna99"57'
Skrzypiec Dorota42"19'
Góra Jagoda39"26'

Czas setów: 18 godz. 49 min 16 s

OPENDAMSKAOU13OU15OU17OPEN ELIMINACJEGU15

587 min 46 s

14"06'
1 set
Wszołek Karolina3
Leńko Maciej1
12"44'
1 set
Skrzypiec Sylwester0
Żuchowicz Maciej3
12"37'
3 set
Peplinski Franciszek1
Rohun Peter3
11"53'
1 set
Skrzypiec Sylwester0
Strazzacappa Giovanni3
11"25'
3 set
Braun Jan2
Duraj Wojciech3
11"06'
4 set
Braun Jan2
Duraj Wojciech3
10"35'
1 set
Peplinski Franciszek1
Rohun Peter3
9"56'
3 set
Skrzypiec Sylwester0
Żuchowicz Maciej3
9"56'
5 set
Braun Jan2
Duraj Wojciech3
9"55'
1 set
Kocoń Paweł0
Kasperek Michał3

67 min 32 s

16"12'
1 set
Wszołek Karolina3
Nikoniuk Natalia0
6"16'
1 set
Nikoniuk Natalia3
Boroń Emilia0
5"37'
2 set
Zawartka Anna1
Wszołek Karolina3
5"04'
3 set
Zawartka Anna1
Wszołek Karolina3
4"53'
4 set
Zawartka Anna1
Wszołek Karolina3
4"33'
1 set
Wszołek Karolina3
Boroń Emilia0
4"26'
1 set
Zawartka Anna1
Wszołek Karolina3
4"00'
3 set
Wszołek Karolina3
Boroń Emilia0
3"54'
3 set
Wszołek Karolina3
Nikoniuk Natalia0
3"46'
2 set
Wszołek Karolina3
Boroń Emilia0

83 min 22 s

6"19'
3 set
Kozik Aleksander0
Krysiak Leon3
6"08'
1 set
Mazurkiewicz Jan3
Kazanowski Nikodem2
5"34'
3 set
Papkoj Maciej3
Kazanowski Nikodem0
5"16'
2 set
Kozik Aleksander0
Krysiak Leon3
5"05'
1 set
Krysiak Karol3
Papkoj Maciej0
4"48'
2 set
Mazurkiewicz Jan3
Kazanowski Nikodem2
4"40'
1 set
Mazurkiewicz Jan0
Krysiak Leon3
4"28'
3 set
Krysiak Karol3
Mazurkiewicz Jan0
4"19'
2 set
Papkoj Maciej3
Kazanowski Nikodem0
4"07'
1 set
Krysiak Karol3
Mazurkiewicz Jan0

132 min 10 s

18"58'
1 set
Hernik Adrian3
Kozik Aleksander0
10"37'
1 set
Hernik Adrian0
Krysiak Leon3
7"36'
1 set
Krysiak Karol0
Kozik Aleksander3
5"30'
1 set
Hernik Adrian3
Krysiak Karol1
4"34'
3 set
Krysiak Karol0
Kozik Aleksander3
4"31'
3 set
Hernik Adrian3
Krysiak Karol1
4"24'
3 set
Kozik Aleksander0
Krysiak Leon3
4"21'
1 set
Krysiak Karol0
Krysiak Leon3
4"09'
1 set
Krysiak Karol0
Pytlowany Jakub3
4"07'
4 set
Hernik Adrian3
Krysiak Karol1

62 min 10 s

6"20'
2 set
Hernik Ernest3
Hernik Adrian1
6"11'
1 set
Hernik Ernest3
Hernik Adrian1
5"40'
4 set
Hernik Ernest3
Hernik Adrian1
4"49'
3 set
Hernik Ernest3
Hernik Adrian1
3"23'
1 set
Hernik Ernest3
Bryl Michał0
3"10'
3 set
Hernik Ernest0
Pytlowany Jakub3
3"03'
1 set
Hernik Ernest0
Pytlowany Jakub3
2"50'
3 set
Hernik Adrian3
Bryl Michał0
2"50'
1 set
Bryl Michał0
Pytlowany Jakub3
2"42'
2 set
Hernik Ernest0
Pytlowany Jakub3

49 min 16 s

8"58'
1 set
Wojszel Paweł3
Hernik Konrad0
6"08'
4 set
Leńko Maciej3
Wojszel Paweł1
4"59'
3 set
Leńko Maciej3
Wojszel Paweł1
4"45'
3 set
Strazzacappa Giovanni3
Hernik Konrad0
4"39'
2 set
Leńko Maciej3
Wojszel Paweł1
4"24'
3 set
Wojszel Paweł3
Hernik Konrad0
4"12'
1 set
Leńko Maciej3
Wojszel Paweł1
4"09'
2 set
Strazzacappa Giovanni3
Hernik Konrad0
4"02'
2 set
Wojszel Paweł3
Hernik Konrad0
3"00'
1 set
Strazzacappa Giovanni3
Hernik Konrad0

147 min

73"17'
1 set
Góra Zuzanna0
Boroń Emilia3
9"09'
1 set
Skrzypiec Dorota0
Góra Jagoda3
7"09'
1 set
Skrzypiec Dorota0
Boroń Emilia3
5"56'
1 set
Boroń Emilia1
Góra Jagoda3
4"45'
3 set
Góra Zuzanna0
Boroń Emilia3
4"04'
2 set
Skrzypiec Dorota0
Góra Jagoda3
3"56'
2 set
Góra Zuzanna0
Skrzypiec Dorota3
3"56'
2 set
Skrzypiec Dorota0
Boroń Emilia3
3"52'
3 set
Boroń Emilia1
Góra Jagoda3
3"51'
1 set
Góra Zuzanna0
Skrzypiec Dorota3

Małych punktów: 3814

OPENDAMSKAOU13OU15OU17OPEN ELIMINACJEGU15

1853

Duraj Wojciech180
Stypa Maciej173
Leńko Maciej144
Rohun Peter140
Kotra Michał137
Żuchowicz Maciej132
Peplinski Franciszek119
Skrzypiec Sylwester119
Wszołek Karolina114
Rewilak Bartosz113

302

Wszołek Karolina106
Zawartka Anna91
Nikoniuk Natalia58
Boroń Emilia47

393

Krysiak Karol90
Mazurkiewicz Jan83
Krysiak Leon66
Kazanowski Nikodem65
Kozik Aleksander48
Papkoj Maciej41

511

Pytlowany Jakub132
Krysiak Leon115
Hernik Adrian111
Krysiak Karol77
Kozik Aleksander76

276

Pytlowany Jakub99
Hernik Ernest83
Hernik Adrian77
Bryl Michał17

180

Wojszel Paweł65
Hernik Konrad41
Leńko Maciej40
Strazzacappa Giovanni34

299

Góra Jagoda108
Boroń Emilia95
Skrzypiec Dorota73
Góra Zuzanna23

Wszystkich rozegranych setów: 227

OPENDAMSKAOU13OU15OU17OPEN ELIMINACJEGU15

104

21

23

31

19

10

19


Wszystkich rozegranych meczów: 66

OPENDAMSKAOU13OU15OU17OPEN ELIMINACJEGU15

27

6

7

10

6

4

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU13OU15OU17OPEN ELIMINACJEGU15
11.27'
1 set
Wszołek Karolina1
Skrzypiec Sylwester3
13.91'
2 set
Rohun Peter0
Kotra Michał3
15.64'
3 set
Kocoń Paweł0
Kasperek Michał3
16.00'
2 set
Kotra Michał3
Wszołek Karolina0
16.91'
2 set
Duraj Wojciech1
Rewilak Bartosz3
17.64'
2 set
Wszołek Karolina1
Stypa Maciej3
18.00'
2 set
Peplinski Franciszek1
Żuchowicz Maciej3
18.36'
1 set
Rohun Peter3
Kasperek Michał2
18.36'
2 set
Kocoń Paweł0
Kasperek Michał3
18.55'
4 set
Rohun Peter3
Kasperek Michał2
0.64'
2 set
Wszołek Karolina3
Nikoniuk Natalia0
14.09'
5 set
Zawartka Anna3
Nikoniuk Natalia1
16.45'
2 set
Nikoniuk Natalia3
Boroń Emilia0
17.09'
3 set
Nikoniuk Natalia3
Boroń Emilia0
20.55'
2 set
Wszołek Karolina3
Boroń Emilia0
21.27'
3 set
Wszołek Karolina3
Nikoniuk Natalia0
21.82'
3 set
Wszołek Karolina3
Boroń Emilia0
24.18'
1 set
Zawartka Anna1
Wszołek Karolina3
24.82'
1 set
Wszołek Karolina3
Boroń Emilia0
26.64'
4 set
Zawartka Anna1
Wszołek Karolina3
13.09'
3 set
Krysiak Karol3
Papkoj Maciej0
13.91'
2 set
Krysiak Karol3
Papkoj Maciej0
15.73'
2 set
Mazurkiewicz Jan0
Krysiak Leon3
17.73'
5 set
Mazurkiewicz Jan3
Kazanowski Nikodem2
18.09'
2 set
Krysiak Karol3
Mazurkiewicz Jan0
18.64'
1 set
Kozik Aleksander0
Krysiak Leon3
19.00'
1 set
Papkoj Maciej3
Kazanowski Nikodem0
19.18'
3 set
Mazurkiewicz Jan0
Krysiak Leon3
20.73'
4 set
Mazurkiewicz Jan3
Kazanowski Nikodem2
21.91'
3 set
Mazurkiewicz Jan3
Kazanowski Nikodem2
15.09'
2 set
Krysiak Leon0
Pytlowany Jakub3
15.45'
1 set
Krysiak Leon0
Pytlowany Jakub3
16.82'
2 set
Kozik Aleksander0
Pytlowany Jakub3
17.18'
1 set
Kozik Aleksander0
Krysiak Leon3
17.91'
3 set
Krysiak Karol0
Pytlowany Jakub3
18.27'
1 set
Kozik Aleksander0
Pytlowany Jakub3
18.36'
2 set
Kozik Aleksander0
Krysiak Leon3
18.45'
3 set
Hernik Adrian0
Krysiak Leon3
19.00'
2 set
Krysiak Karol0
Krysiak Leon3
20.00'
3 set
Kozik Aleksander0
Pytlowany Jakub3
11.00'
1 set
Hernik Adrian0
Pytlowany Jakub3
11.91'
3 set
Hernik Ernest3
Bryl Michał0
12.18'
3 set
Bryl Michał0
Pytlowany Jakub3
12.82'
2 set
Hernik Adrian3
Bryl Michał0
13.00'
2 set
Bryl Michał0
Pytlowany Jakub3
13.00'
2 set
Hernik Adrian0
Pytlowany Jakub3
13.27'
2 set
Hernik Ernest3
Bryl Michał0
13.82'
1 set
Hernik Adrian3
Bryl Michał0
14.64'
3 set
Hernik Adrian0
Pytlowany Jakub3
14.73'
2 set
Hernik Ernest0
Pytlowany Jakub3
16.36'
1 set
Strazzacappa Giovanni3
Hernik Konrad0
22.00'
2 set
Wojszel Paweł3
Hernik Konrad0
22.64'
2 set
Strazzacappa Giovanni3
Hernik Konrad0
22.91'
1 set
Leńko Maciej3
Wojszel Paweł1
23.75'
3 set
Strazzacappa Giovanni3
Hernik Konrad0
24.00'
3 set
Wojszel Paweł3
Hernik Konrad0
25.36'
2 set
Leńko Maciej3
Wojszel Paweł1
27.18'
3 set
Leńko Maciej3
Wojszel Paweł1
30.67'
4 set
Leńko Maciej3
Wojszel Paweł1
48.91'
1 set
Wojszel Paweł3
Hernik Konrad0
11.27'
1 set
Góra Zuzanna0
Góra Jagoda3
13.18'
2 set
Góra Zuzanna0
Góra Jagoda3
14.55'
4 set
Boroń Emilia1
Góra Jagoda3
14.91'
3 set
Góra Zuzanna0
Góra Jagoda3
16.91'
3 set
Skrzypiec Dorota0
Góra Jagoda3
18.45'
3 set
Góra Zuzanna0
Skrzypiec Dorota3
18.73'
2 set
Boroń Emilia1
Góra Jagoda3
19.27'
2 set
Góra Zuzanna0
Boroń Emilia3
20.33'
2 set
Skrzypiec Dorota0
Góra Jagoda3
20.45'
3 set
Skrzypiec Dorota0
Boroń Emilia3

Decyzji sędziowskich: 11 (0,3%)

Stroke 1
9,1%
Let 4
36,4%
Nolet 6
54,5%

OPENDAMSKAOU15OU17
1 1,8%
0-0-1
Skrzypiec Sylwester0
Żuchowicz Maciej3
1 2,2%
0-1-0
Kotra Michał3
Braun Jan0
1 1,3%
0-0-1
Wszołek Karolina3
Leńko Maciej1
1 1,2%
0-1-0
Peplinski Franciszek3
Strazzacappa Giovanni2
2 3%
0-2-0
Zawartka Anna1
Wszołek Karolina3
1 2,4%
1-0-0
Wszołek Karolina3
Nikoniuk Natalia0
1 1,4%
0-0-1
Hernik Adrian3
Krysiak Karol1
3 7,7%
0-0-3
Hernik Ernest3
Bryl Michał0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0