TURNIEJ B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B1)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Matejski TomaszPotwierdzony Szczecin 22 1
2 Przybysz GrzegorzPotwierdzony Polkowice 28 2
8 Galant WojciechPotwierdzony Szczecin 73 3
4 Khan ZeeshanPotwierdzony Szczecin 43 4
7 Sowa Grzegorz TigerPotwierdzony Zielona Góra 64 5
5 Szczęsny SzymonPotwierdzony Wrocław 49 6
3 Gajewski GrzegorzPotwierdzony Zielona Góra 34 7
12 Roguski JakubPotwierdzony Szczecin 120 8
10 Stolicki NorbertPotwierdzony Bolesławiec 80 9
9 Ganczarski MarcinPotwierdzony Luboszyce 79 10
11 Rogalski MikołajPotwierdzony Wrocław 96 11
14 Lechmański LechPotwierdzony Szczecin 174 12
13 Somoza-Suarez RubenPotwierdzony Szczecin 151 13
16 Robert PiotrPotwierdzony Zielona Góra 222 14
15 Adamczak JakubPotwierdzony Wilkanowo 180 15
6 Chomicki PiotrPotwierdzony Szczecin 61 16
32 Siwkowski MarekPotwierdzony Baczyna 1702 17
31 Grams MaciejPotwierdzony Gorzów Wielkopolski 1570 18
17 Ripa AdamPotwierdzony Świebodzin 248 19
18 Łuczak MichałPotwierdzony Zielona Góra 398 20
21 Szajder PrzemysławPotwierdzony Zielona Góra 441 21
25 Bogdanowicz KatarzynaPotwierdzony Zielona Góra 632 22
26 Piergies KrzysztofPotwierdzony Bolesławiec 654 23
19 Staniszewski JacekPotwierdzony Zielona Góra 410 24
30 Stachurski JakubPotwierdzony Szczecin 908 25
27 Jagiełowicz SylwesterPotwierdzony Zielona Góra 673 26
24 Bąk BorysPotwierdzony Zielona Góra 620 27
23 Mortas GrzegorzPotwierdzony Kargowa 569 28
22 Sawicki ŁukaszPotwierdzony Zielona Góra 492 29
29 Czekałowski MaciejPotwierdzony Zielona Góra 704 30
35 Trzastkowski RafałPotwierdzony Zielona Góra 31
36 Salachna ArturWalkover Zielona Góra 32
34 Wasylko MaciejPotwierdzony Gorzów Wlkp. 33
33 Jakuć OliverPotwierdzony Zielona Góra 1911 34
20 Darul GrzegorzWalkover Bolesławiec 420 36
28 Zeman KingaWalkover 697 40


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 18-04-2016


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Matejski Tomasz
Bye
Bye
Bogdanowicz Katarzyna
Darul Grzegorz
0
  1:11  1:11  1:11
Trzastkowski Rafał
3
Bye
Somoza-Suarez Ruben
Rogalski Mikołaj
Bye
Bye
Stachurski Jakub
Ripa Adam
Bye
Bye
Szczęsny Szymon
Chomicki Piotr
Bye
Bye
Bąk Borys
Grams Maciej
3
  11:1  11:1  11:1
Jakuć Oliver
0
Bye
Roguski Jakub
Stolicki Norbert
Bye
Bye
Staniszewski Jacek
Sawicki Łukasz
Bye
Bye
Khan Zeeshan
Gajewski Grzegorz
Bye
Bye
Siwkowski Marek
Czekałowski Maciej
Bye
Bye
Ganczarski Marcin
Adamczak Jakub
Bye
Bye
Szajder Przemysław
Mortas Grzegorz
Bye
Bye
Galant Wojciech
Sowa Grzegorz Tiger
Bye
Wasylko Maciej
1
  11:4  6:11  9:11
Łuczak Michał
2
Jagiełowicz Sylwester
Bye
Bye
Robert Piotr
Lechmański Lech
Bye
Salachna Artur
3
  11:1  11:1  11:1
Zeman Kinga
0
Piergies Krzysztof
Bye
Bye
Przybysz Grzegorz
Matejski Tomasz
2
  11:6  11:2
Bogdanowicz Katarzyna
0
Trzastkowski Rafał
0
  2:11  2:11
Somoza-Suarez Ruben
2
Rogalski Mikołaj
2
  11:5  11:2
Stachurski Jakub
0
Ripa Adam
0
  9:11  5:11
Szczęsny Szymon
2
Chomicki Piotr
2
  11:7  11:7
Bąk Borys
0
Grams Maciej
0
  9:11  9:11
Roguski Jakub
2
Stolicki Norbert
2
  13:11  12:10
Staniszewski Jacek
0
Sawicki Łukasz
0
  2:11  1:11
Khan Zeeshan
2
Gajewski Grzegorz
2
  11:0  13:11
Siwkowski Marek
0
Czekałowski Maciej
0
  4:11  4:11
Ganczarski Marcin
2
Adamczak Jakub
2
  11:3  11:2
Szajder Przemysław
0
Mortas Grzegorz
0
  2:11  1:11
Galant Wojciech
2
Sowa Grzegorz Tiger
2
  11:6  11:4
Łuczak Michał
0
Jagiełowicz Sylwester
1
  7:11  14:12  9:11
Robert Piotr
2
Lechmański Lech
2
  11:5  11:7
Salachna Artur
0
Piergies Krzysztof
0
  5:11  8:11
Przybysz Grzegorz
2
Matejski Tomasz
2
  11:7  11:7
Somoza-Suarez Ruben
0
Rogalski Mikołaj
0
  7:11  9:11
Szczęsny Szymon
2
Chomicki Piotr
1
  11:7  5:11  8:11
Roguski Jakub
2
Stolicki Norbert
0
  8:11  8:11
Khan Zeeshan
2
Gajewski Grzegorz
2
  11:6  11:5
Ganczarski Marcin
0
Adamczak Jakub
0
  6:11  2:11
Galant Wojciech
2
Sowa Grzegorz Tiger
2
  11:2  11:2
Robert Piotr
0
Lechmański Lech
0
  10:12  4:11
Przybysz Grzegorz
2
Matejski Tomasz
3
  11:6  11:5  11:8
Szczęsny Szymon
0
Roguski Jakub
0
  6:11  6:11  0:11
Khan Zeeshan
3
Gajewski Grzegorz
0
  4:11  3:11  8:11
Galant Wojciech
3
Sowa Grzegorz Tiger
0
  8:11  3:11  9:11
Przybysz Grzegorz
3
Matejski Tomasz
3
  8:11  9:11  11:5  14:12  11:1
Khan Zeeshan
2
Galant Wojciech
1
  8:11  7:11  11:5  6:11
Przybysz Grzegorz
3
Matejski Tomasz
3
  13:11  5:11  14:12  8:11  11:9
Przybysz Grzegorz
2
Matejski Tomasz
Miejsca 3 - 4
Khan Zeeshan
1
  10:12  11:9  4:11  1:11
Galant Wojciech
3
Galant Wojciech
Miejsca 5 - 8
Szczęsny Szymon
2
  11:8  11:5
Roguski Jakub
0
Gajewski Grzegorz
0
  11:13  8:11
Sowa Grzegorz Tiger
2
Szczęsny Szymon
0
  7:11  9:11
Sowa Grzegorz Tiger
2
Sowa Grzegorz Tiger
Miejsca 7 - 8
Roguski Jakub
0
  5:11  5:11
Gajewski Grzegorz
2
Gajewski Grzegorz
Miejsca 9 - 16
Somoza-Suarez Ruben
0
  9:11  4:11
Rogalski Mikołaj
2
Chomicki Piotr
1
  11:9  4:11  2:11
Stolicki Norbert
2
Ganczarski Marcin
2
  11:9  11:4
Adamczak Jakub
0
Robert Piotr
1
  4:11  11:6  9:11
Lechmański Lech
2
Rogalski Mikołaj
0
  9:11  7:11
Stolicki Norbert
2
Ganczarski Marcin
2
  11:7  11:3
Lechmański Lech
0
Stolicki Norbert
2
  11:5  11:1
Ganczarski Marcin
0
Stolicki Norbert
Miejsca 11 - 12
Rogalski Mikołaj
2
  11:4  14:12
Lechmański Lech
0
Rogalski Mikołaj
Miejsca 13 - 16
Somoza-Suarez Ruben
2
WALKOVER
Chomicki Piotr
W
Adamczak Jakub
W
WALKOVER
Robert Piotr
2
Somoza-Suarez Ruben
2
  11:2  11:9
Robert Piotr
0
Somoza-Suarez Ruben
Miejsca 15 - 16
Chomicki Piotr
W
WALKOVER
Adamczak Jakub
2
Adamczak Jakub
Miejsca 17 - 32
Bogdanowicz Katarzyna
2
  11:2  11:6
Trzastkowski Rafał
0
Stachurski Jakub
1
  12:10  9:11  10:12
Ripa Adam
2
Bąk Borys
0
  6:11  5:11
Grams Maciej
2
Staniszewski Jacek
2
  11:0  11:3
Sawicki Łukasz
0
Siwkowski Marek
2
  11:2  11:3
Czekałowski Maciej
0
Szajder Przemysław
2
  11:9  11:6
Mortas Grzegorz
0
Łuczak Michał
2
  11:6  11:3
Jagiełowicz Sylwester
0
Salachna Artur
0
  7:11  5:11
Piergies Krzysztof
2
Bogdanowicz Katarzyna
1
  11:9  9:11  6:11
Ripa Adam
2
Grams Maciej
2
  11:3  11:4
Staniszewski Jacek
0
Siwkowski Marek
2
  11:6  11:5
Szajder Przemysław
0
Łuczak Michał
2
  11:6  11:5
Piergies Krzysztof
0
Ripa Adam
0
  4:11  3:11
Grams Maciej
2
Siwkowski Marek
2
  11:13  11:7  11:9
Łuczak Michał
1
Grams Maciej
1
  11:6  9:11  6:11
Siwkowski Marek
2
Siwkowski Marek
Miejsca 19 - 20
Ripa Adam
2
  12:10  11:6
Łuczak Michał
0
Ripa Adam
Miejsca 21 - 24
Bogdanowicz Katarzyna
2
  11:0  11:0
Staniszewski Jacek
0
Szajder Przemysław
2
  11:7  11:6
Piergies Krzysztof
0
Bogdanowicz Katarzyna
1
  11:9  9:11  6:11
Szajder Przemysław
2
Szajder Przemysław
Miejsca 23 - 24
Staniszewski Jacek
W
WALKOVER
Piergies Krzysztof
2
Piergies Krzysztof
Miejsca 25 - 32
Trzastkowski Rafał
0
  0:11  0:11
Stachurski Jakub
2
Bąk Borys
2
  11:9  13:11
Sawicki Łukasz
0
Czekałowski Maciej
0
  6:11  2:11
Mortas Grzegorz
2
Jagiełowicz Sylwester
2
WALKOVER
Salachna Artur
W
Stachurski Jakub
2
  11:8  12:10
Bąk Borys
0
Mortas Grzegorz
1
  8:11  11:4  10:12
Jagiełowicz Sylwester
2
Stachurski Jakub
2
  11:9  11:5
Jagiełowicz Sylwester
0
Stachurski Jakub
Miejsca 27 - 28
Bąk Borys
2
  11:3  11:7
Mortas Grzegorz
0
Bąk Borys
Miejsca 29 - 32
Trzastkowski Rafał
W
WALKOVER
Sawicki Łukasz
2
Czekałowski Maciej
Bye
Sawicki Łukasz
2
  11:5  11:5
Czekałowski Maciej
0
Sawicki Łukasz
Miejsca 31 - 32
Trzastkowski Rafał
Bye
Trzastkowski Rafał
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Darul Grzegorz
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Jakuć Oliver
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Wasylko Maciej
Bye
Bye
Bye
Zeman Kinga
Bye
Bye
Bye
Darul Grzegorz
Bye
Bye
Bye
Jakuć Oliver
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Wasylko Maciej
Bye
Zeman Kinga
Bye
Darul Grzegorz
Bye
Jakuć Oliver
Bye
Bye
Bye
Wasylko Maciej
2
WALKOVER
Zeman Kinga
W
Darul Grzegorz
W
WALKOVER
Jakuć Oliver
3
Bye
Wasylko Maciej
Jakuć Oliver
W
WALKOVER
Wasylko Maciej
2
Wasylko Maciej
Miejsca 35 - 36
Bye
Bye
Bye
Miejsca 37 - 40
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 39 - 40
Bye
Bye
Bye
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 16:34:27 23-04-2018