Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKAJUNIORSKA - Eliminacje
31"06'Ciszewski Marcin1
Florczyk Paweł2
29"22'Krzyżaniak Tomasz2
Matejski Tomasz1
29"02'Bakuła Wojciech2
Gajos Jakub1
27"51'Janiszewski Michał1
Glaza Tomasz2
25"04'Bakuła Wojciech2
Łuczak Radosław1
24"09'Woźniak Tomasz2
Florczyk Piotr1
23"44'Drobnik Rafał1
Witkowski Rafał2
23"33'Woźniak Tomasz1
Janiszewski Michał2
23"27'Kaźmierczak Kacper1
Wojciechowski Piotr2
22"41'Janiszewski Paweł2
Bąkowski Rafał1
37"54'Owczarek Małgorzata3
Obukowicz Monika2
32"40'Obukowicz Monika1
Kaniewska Emilia3
29"03'Sypniewska Małgorzata2
Brzeska Malwina1
23"53'Sypniewska Małgorzata0
Kaniewska Emilia3
20"03'Wilińska Joanna2
Rysz-Górzyńska Magdalena1
17"23'Sypniewska Małgorzata3
Owczarek Małgorzata0
11"01'Wilińska Joanna0
Owczarek Małgorzata2
10"44'Bartolewska Agata0
Kaniewska Emilia2
10"28'Rysz-Górzyńska Magdalena0
Bartolewska Agata2
9"27'Brzeska Malwina2
Bartolewska Agata0
23"02'Sadzyński Jędrzej2
Przybyłek Jakub1
16"03'Kalejaiye Timothy2
Sadzyński Jeremi1
14"19'Chmielewski Kacper0
Kolenda Łukasz3
13"11'Sadzyński Jędrzej0
Chmielewski Kacper2
12"51'Przybyłek Jakub2
Czapelski Remigiusz0
12"39'Przybyłek Jakub0
Ossendowski Bartosz2
10"23'Ossendowski Bartosz0
Chmielewski Kacper2
9"45'Ossendowski Bartosz0
Sadzyński Jeremi2
9"04'Czapelski Remigiusz0
Sadzyński Jeremi2
9"00'Kolenda Łukasz2
Kalejaiye Timothy0
30"49'Czapelski Remigiusz0
Ossendowski Bartosz2
19"04'Ossendowski Bartosz1
Przybyłek Jakub2
12"51'Czapelski Remigiusz0
Przybyłek Jakub2
9"13'Ossendowski Jakub0
Ossendowski Bartosz2
7"22'Ossendowski Jakub0
Przybyłek Jakub2
5"25'Czapelski Remigiusz2
Ossendowski Jakub0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKAJUNIORSKA - Eliminacje
Bakuła Wojciech87"54'
Janiszewski Michał87"20'
Bąkowski Rafał81"39'
Michalak Radosław75"24'
Łuczak Radosław74"58'
Meckien Bartosz73"46'
Drobnik Rafał69"04'
Skorek Mateusz68"03'
Woźniak Tomasz67"22'
Matejski Tomasz66"20'
Obukowicz Monika66"06'
Rzeszutko Małgorzata59"25'
Kaniewska Emilia58"23'
Owczarek Małgorzata55"09'
Brzeska Malwina39"17'
Wilińska Joanna33"10'
Rysz-Górzyńska Magdalena32"47'
Bartolewska Agata26"55'
Przybyłek Jakub40"05'
Sadzyński Jędrzej37"26'
Chmielewski Kacper31"08'
Sadzyński Jeremi30"59'
Kalejaiye Timothy29"12'
Ossendowski Bartosz27"21'
Kolenda Łukasz25"13'
Czapelski Remigiusz24"16'
Ossendowski Bartosz52"00'
Czapelski Remigiusz45"37'
Przybyłek Jakub33"11'
Ossendowski Jakub17"30'

Czas setów: 24 godz. 58 min 17 s

OPENDAMSKAJUNIORSKAJUNIORSKA - Eliminacje

1115 min 42 s

13"44'
3 set
Bakuła Wojciech2
Gajos Jakub1
12"19'
1 set
Janiszewski Michał1
Glaza Tomasz2
10"54'
2 set
Siemaszko Michał2
Łuczak Radosław0
10"44'
1 set
Michalak Radosław0
Janiszewski Michał2
10"31'
1 set
Górzyński Bartosz0
Skorek Mateusz2
10"25'
3 set
Krzyżaniak Tomasz2
Matejski Tomasz1
10"18'
1 set
Ciszewski Marcin1
Florczyk Paweł2
9"47'
2 set
Ciszewski Marcin1
Florczyk Paweł2
9"47'
1 set
Krzyżaniak Tomasz2
Matejski Tomasz1
9"33'
1 set
Florczyk Paweł2
Dałek Marcin0

185 min 36 s

10"42'
1 set
Obukowicz Monika1
Kaniewska Emilia3
10"25'
3 set
Sypniewska Małgorzata2
Brzeska Malwina1
9"40'
3 set
Sypniewska Małgorzata0
Kaniewska Emilia3
7"35'
4 set
Owczarek Małgorzata3
Obukowicz Monika2
7"13'
1 set
Sypniewska Małgorzata2
Brzeska Malwina1
7"09'
5 set
Owczarek Małgorzata3
Obukowicz Monika2
6"49'
2 set
Sypniewska Małgorzata2
Brzeska Malwina1
6"40'
3 set
Obukowicz Monika1
Kaniewska Emilia3
6"29'
1 set
Sypniewska Małgorzata3
Owczarek Małgorzata0
6"26'
1 set
Owczarek Małgorzata3
Obukowicz Monika2

122 min 50 s

7"58'
3 set
Sadzyński Jędrzej2
Przybyłek Jakub1
6"32'
1 set
Kalejaiye Timothy2
Sadzyński Jeremi1
6"14'
1 set
Przybyłek Jakub2
Czapelski Remigiusz0
5"47'
1 set
Sadzyński Jędrzej0
Chmielewski Kacper2
5"40'
2 set
Przybyłek Jakub0
Ossendowski Bartosz2
5"36'
2 set
Sadzyński Jędrzej0
Chmielewski Kacper2
5"35'
2 set
Sadzyński Jędrzej2
Przybyłek Jakub1
5"29'
1 set
Sadzyński Jędrzej2
Przybyłek Jakub1
5"10'
2 set
Przybyłek Jakub2
Czapelski Remigiusz0
5"01'
1 set
Ossendowski Bartosz0
Sadzyński Jeremi2

74 min 9 s

24"25'
1 set
Czapelski Remigiusz0
Ossendowski Bartosz2
6"26'
1 set
Ossendowski Bartosz1
Przybyłek Jakub2
5"50'
1 set
Czapelski Remigiusz0
Przybyłek Jakub2
5"34'
2 set
Czapelski Remigiusz0
Przybyłek Jakub2
4"54'
2 set
Ossendowski Bartosz1
Przybyłek Jakub2
4"47'
2 set
Czapelski Remigiusz0
Ossendowski Bartosz2
4"43'
3 set
Ossendowski Bartosz1
Przybyłek Jakub2
3"32'
2 set
Czapelski Remigiusz2
Ossendowski Jakub0
3"31'
2 set
Ossendowski Jakub0
Ossendowski Bartosz2
3"14'
1 set
Ossendowski Jakub0
Ossendowski Bartosz2

Małych punktów: 4879

OPENDAMSKAJUNIORSKAJUNIORSKA - Eliminacje

3625

Bakuła Wojciech142
Krzyżaniak Tomasz135
Skorek Mateusz135
Florczyk Paweł129
Meckien Bartosz127
Michalak Radosław121
Bąkowski Rafał121
Matejski Tomasz120
Kurek Michał117
Drobnik Rafał114

582

Kaniewska Emilia100
Obukowicz Monika96
Rzeszutko Małgorzata93
Owczarek Małgorzata87
Brzeska Malwina70
Wilińska Joanna52
Rysz-Górzyńska Magdalena43
Bartolewska Agata41

458

Kolenda Łukasz78
Kalejaiye Timothy64
Przybyłek Jakub64
Sadzyński Jeremi64
Chmielewski Kacper63
Ossendowski Bartosz48
Sadzyński Jędrzej47
Czapelski Remigiusz30

214

Przybyłek Jakub74
Ossendowski Bartosz73
Czapelski Remigiusz41
Ossendowski Jakub26

Wszystkich rozegranych setów: 280

OPENDAMSKAJUNIORSKAJUNIORSKA - Eliminacje

207

33

27

13


Wszystkich rozegranych meczów: 120

OPENDAMSKAJUNIORSKAJUNIORSKA - Eliminacje

90

12

12

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKAJUNIORSKA - Eliminacje
10.64'
2 set
Matejski Tomasz2
Czmil Hubert1
13.73'
1 set
Witkowski Rafał0
Skorek Mateusz2
14.36'
1 set
Skorek Mateusz3
Kurek Michał0
15.36'
1 set
Busliuk Vlad2
Banaszek Arkadiusz0
15.64'
2 set
Kaźmierczak Kacper2
Szota Michał0
15.82'
1 set
Przybyłek Paweł0
Piskórz Tomasz2
16.09'
1 set
Karp Adam2
Kroll Adam0
16.27'
1 set
Sypniewska Małgorzata2
Szota Michał0
16.27'
2 set
Kaźmierczak Kacper1
Łuczak Radosław2
16.36'
2 set
Michałowski Tomasz0
Górzyński Bartosz2
16.55'
2 set
Obukowicz Monika2
Rysz-Górzyńska Magdalena0
17.45'
2 set
Brzeska Malwina2
Wilińska Joanna0
18.73'
2 set
Wilińska Joanna0
Owczarek Małgorzata2
18.91'
2 set
Sypniewska Małgorzata3
Owczarek Małgorzata0
19.27'
1 set
Brzeska Malwina2
Wilińska Joanna0
19.91'
2 set
Brzeska Malwina2
Bartolewska Agata0
20.45'
1 set
Obukowicz Monika2
Rysz-Górzyńska Magdalena0
22.64'
2 set
Obukowicz Monika1
Kaniewska Emilia3
23.18'
3 set
Sypniewska Małgorzata3
Owczarek Małgorzata0
23.82'
2 set
Rysz-Górzyńska Magdalena0
Bartolewska Agata2
11.45'
2 set
Kolenda Łukasz2
Czapelski Remigiusz0
17.45'
2 set
Czapelski Remigiusz0
Sadzyński Jeremi2
17.55'
1 set
Kolenda Łukasz2
Czapelski Remigiusz0
18.09'
1 set
Sadzyński Jędrzej0
Kalejaiye Timothy2
19.55'
3 set
Kalejaiye Timothy2
Sadzyński Jeremi1
20.18'
2 set
Sadzyński Jędrzej0
Kalejaiye Timothy2
20.36'
2 set
Chmielewski Kacper0
Kolenda Łukasz3
20.55'
2 set
Kalejaiye Timothy2
Sadzyński Jeremi1
21.08'
2 set
Kolenda Łukasz2
Kalejaiye Timothy0
21.27'
1 set
Ossendowski Bartosz0
Chmielewski Kacper2
8.09'
1 set
Czapelski Remigiusz2
Ossendowski Jakub0
15.45'
2 set
Ossendowski Jakub0
Przybyłek Jakub2
15.82'
1 set
Ossendowski Jakub0
Przybyłek Jakub2
17.64'
1 set
Ossendowski Jakub0
Ossendowski Bartosz2
19.18'
2 set
Ossendowski Jakub0
Ossendowski Bartosz2
19.27'
2 set
Czapelski Remigiusz2
Ossendowski Jakub0
25.73'
3 set
Ossendowski Bartosz1
Przybyłek Jakub2
26.09'
2 set
Czapelski Remigiusz0
Ossendowski Bartosz2
26.73'
2 set
Ossendowski Bartosz1
Przybyłek Jakub2
30.36'
2 set
Czapelski Remigiusz0
Przybyłek Jakub2

Decyzji sędziowskich: 58 (1,2%)

Stroke 21
36,2%
Let 35
60,3%
Nolet 2
3,4%

OPENDAMSKAJUNIORSKAJUNIORSKA - Eliminacje
10 19,2%
5-4-1
Drobnik Rafał1
Witkowski Rafał2
9 13,2%
1-8-0
Ciszewski Marcin1
Florczyk Paweł2
6 13,3%
3-3-0
Górzyński Bartosz0
Matejski Tomasz2
5 10%
1-4-0
Meckien Bartosz2
Wojciechowski Piotr0
3 7,9%
2-1-0
Siemaszko Michał0
Skorek Mateusz2
3 5,5%
2-1-0
Sopiński Michał2
Sypniewska Małgorzata1
3 9,4%
2-1-0
Tarsalewski Rafał2
Michałowski Tomasz0
2 5,9%
1-1-0
Woźniak Tomasz0
Górzyński Bartosz2
2 5,4%
1-1-0
Glaza Tomasz0
Bakuła Wojciech2
2 5,4%
0-2-0
Wodniczak Daniel2
Sopiński Michał0
5 7,4%
2-3-0
Sypniewska Małgorzata0
Kaniewska Emilia3
2 2,1%
1-1-0
Owczarek Małgorzata3
Obukowicz Monika2
1 1,7%
0-1-0
Sypniewska Małgorzata2
Brzeska Malwina1
1 3,1%
0-1-0
Sadzyński Jędrzej0
Chmielewski Kacper2
1 1,9%
0-1-0
Chmielewski Kacper0
Kolenda Łukasz3
1 2,1%
0-1-0
Kalejaiye Timothy2
Sadzyński Jeremi1
1 3,7%
0-0-1
Ossendowski Jakub0
Przybyłek Jakub2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0