Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAopen 17-21
56"40'Szewczyk Filip3
Smoleń Artur2
51"27'Hibner Jacek3
Górzyński Bartosz2
46"08'Pach Piotr2
Hibner Jacek3
38"44'Szewczyk Filip2
Hibner Jacek3
36"53'Gigoń Grzegorz1
Szewczyk Filip3
35"09'Post Michał1
Gigoń Grzegorz3
32"28'Florczyk Paweł3
Habas Krzysztof2
28"51'Konieczny Kamil1
Żak Marcin3
26"36'Bartolewski Marcin0
Hibner Jacek3
26"33'Szewczyk Filip1
Florczyk Paweł3
21"52'Bartolewska Agata2
Rysz-Górzyńska Magdalena1
19"28'Bartolewska Agata0
Brzeska Malwina2
16"32'Kaniewska Emilia2
Owczarek Małgorzata0
12"47'Brzeska Malwina2
Owczarek Małgorzata0
12"44'Bartolewska Agata0
Owczarek Małgorzata2
11"24'Rysz-Górzyńska Magdalena0
Czerwińska Iwona2
10"29'Bartolewska Agata2
Czerwińska Iwona0
10"27'Kaniewska Emilia2
Brzeska Malwina0
9"40'Brzeska Malwina2
Rysz-Górzyńska Magdalena0
9"26'Rysz-Górzyńska Magdalena0
Owczarek Małgorzata2
10"09'Kowalski Dariusz2
Kampschoer Igor0
7"53'Nowak Mariusz0
Musialik Mariusz2
36'Nowak Mariusz1
Kowalski Dariusz2
21'Nowak Mariusz2
Kampschoer Igor0
14'Kowalski Dariusz1
Musialik Mariusz2
'Musialik Mariusz2
Kampschoer Igor0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAopen 17-21
Hibner Jacek139"03'
Szewczyk Filip132"44'
Smoleń Artur88"33'
Gigoń Grzegorz85"16'
Pach Piotr79"23'
Florczyk Paweł77"13'
Post Michał71"46'
Konieczny Kamil67"25'
Górzyński Bartosz63"07'
Żak Marcin62"49'
Bartolewska Agata64"07'
Brzeska Malwina53"02'
Owczarek Małgorzata52"01'
Rysz-Górzyńska Magdalena51"19'
Kaniewska Emilia41"45'
Czerwińska Iwona38"14'
Kowalski Dariusz9"19'
Kampschoer Igor8"53'
Nowak Mariusz7"20'
Musialik Mariusz6"40'

Czas setów: 12 godz. 59 min 9 s

OPENDAMSKAopen 17-21

612 min 49 s

14"35'
5 set
Szewczyk Filip3
Smoleń Artur2
14"28'
3 set
Szewczyk Filip3
Smoleń Artur2
12"50'
3 set
Pach Piotr2
Hibner Jacek3
12"43'
3 set
Bartolewski Marcin0
Hibner Jacek3
11"46'
3 set
Hibner Jacek3
Górzyński Bartosz2
10"59'
5 set
Hibner Jacek3
Górzyński Bartosz2
10"54'
1 set
Smoleń Artur1
Bartolewski Marcin2
10"35'
1 set
Hibner Jacek3
Górzyński Bartosz2
9"58'
2 set
Post Michał1
Gigoń Grzegorz3
8"53'
3 set
Gigoń Grzegorz1
Szewczyk Filip3

150 min 14 s

14"52'
1 set
Bartolewska Agata0
Brzeska Malwina2
7"23'
2 set
Kaniewska Emilia2
Owczarek Małgorzata0
7"07'
1 set
Kaniewska Emilia2
Owczarek Małgorzata0
6"57'
2 set
Bartolewska Agata2
Rysz-Górzyńska Magdalena1
6"39'
2 set
Brzeska Malwina2
Owczarek Małgorzata0
5"58'
2 set
Rysz-Górzyńska Magdalena0
Czerwińska Iwona2
5"50'
3 set
Bartolewska Agata2
Rysz-Górzyńska Magdalena1
5"47'
1 set
Bartolewska Agata0
Owczarek Małgorzata2
5"23'
1 set
Bartolewska Agata2
Rysz-Górzyńska Magdalena1
5"21'
2 set
Bartolewska Agata2
Czerwińska Iwona0

16 min 6 s

4"38'
2 set
Kowalski Dariusz2
Kampschoer Igor0
3"55'
1 set
Kowalski Dariusz2
Kampschoer Igor0
3"21'
1 set
Nowak Mariusz0
Musialik Mariusz2
3"06'
2 set
Nowak Mariusz0
Musialik Mariusz2
18'
3 set
Nowak Mariusz1
Kowalski Dariusz2
11'
2 set
Nowak Mariusz2
Kampschoer Igor0
9'
1 set
Nowak Mariusz2
Kampschoer Igor0
8'
1 set
Nowak Mariusz1
Kowalski Dariusz2
7'
2 set
Nowak Mariusz1
Kowalski Dariusz2
6'
2 set
Kowalski Dariusz1
Musialik Mariusz2

Małych punktów: 2846

OPENDAMSKAopen 17-21

2097

Hibner Jacek192
Szewczyk Filip149
Florczyk Paweł142
Górzyński Bartosz141
Konieczny Kamil120
Post Michał120
Pach Piotr117
Znojkiewicz Rafał115
Gigoń Grzegorz109
Bartolewski Marcin108

514

Kaniewska Emilia114
Owczarek Małgorzata101
Brzeska Malwina99
Bartolewska Agata82
Rysz-Górzyńska Magdalena68
Czerwińska Iwona50

235

Kowalski Dariusz71
Musialik Mariusz71
Nowak Mariusz54
Kampschoer Igor39

Wszystkich rozegranych setów: 165

OPENDAMSKAopen 17-21

120

31

14


Wszystkich rozegranych meczów: 62

OPENDAMSKAopen 17-21

41

15

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAopen 17-21
0.36'
1 set
Post Michał2
Kampschoer Igor0
0.36'
2 set
Post Michał2
Kampschoer Igor0
0.45'
2 set
Konieczny Kamil2
Przygodzki Dawid0
0.75'
2 set
Bartolewski Marcin2
Znojkiewicz Rafał1
0.77'
3 set
Bartolewski Marcin2
Znojkiewicz Rafał1
0.82'
1 set
Konieczny Kamil2
Przygodzki Dawid0
0.91'
3 set
Bartolewski Marcin2
Znojkiewicz Rafał1
0.91'
1 set
Bartolewski Marcin2
Znojkiewicz Rafał1
12.91'
1 set
Musialik Mariusz2
Przygodzki Dawid0
16.09'
1 set
Chruściński Bartosz2
Kowalski Dariusz0
11.55'
1 set
Brzeska Malwina2
Czerwińska Iwona0
11.64'
2 set
Kaniewska Emilia2
Czerwińska Iwona0
15.18'
1 set
Kaniewska Emilia2
Czerwińska Iwona0
15.91'
2 set
Kaniewska Emilia2
Rysz-Górzyńska Magdalena0
17.45'
2 set
Kaniewska Emilia2
Brzeska Malwina0
17.55'
1 set
Kaniewska Emilia2
Bartolewska Agata0
18.91'
1 set
Czerwińska Iwona0
Owczarek Małgorzata2
19.55'
1 set
Kaniewska Emilia2
Rysz-Górzyńska Magdalena0
20.45'
2 set
Brzeska Malwina2
Rysz-Górzyńska Magdalena0
20.55'
1 set
Bartolewska Agata2
Czerwińska Iwona0
0.27'
3 set
Kowalski Dariusz1
Musialik Mariusz2
0.36'
1 set
Kowalski Dariusz1
Musialik Mariusz2
0.55'
2 set
Kowalski Dariusz1
Musialik Mariusz2
0.64'
2 set
Nowak Mariusz1
Kowalski Dariusz2
0.73'
1 set
Nowak Mariusz1
Kowalski Dariusz2
0.82'
1 set
Nowak Mariusz2
Kampschoer Igor0
0.92'
2 set
Nowak Mariusz2
Kampschoer Igor0
1.64'
3 set
Nowak Mariusz1
Kowalski Dariusz2
16.91'
2 set
Nowak Mariusz0
Musialik Mariusz2
18.27'
1 set
Nowak Mariusz0
Musialik Mariusz2

Decyzji sędziowskich: 8 (0,3%)

Stroke 2
25%
Let 6
75%
Nolet 0
0%

OPEN
3 3,4%
0-3-0
Florczyk Paweł3
Habas Krzysztof2
3 2,8%
2-1-0
Hibner Jacek3
Górzyński Bartosz2
1 1,2%
0-1-0
Szewczyk Filip2
Hibner Jacek3
1 3%
0-1-0
Chruściński Bartosz2
Habas Krzysztof0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0