Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje
57"59'Rykowski Rafał1
Spoljar Domagoj3
30"26'Wąsowski Paweł1
Kabaciński Maciej2
29"24'Dałek Marcin1
Kabaciński Maciej2
26"05'Szkuta Łukasz2
Rohun Peter1
25"27'Grabowski Marcin3
Mróz Jacek1
24"56'Szkuta Łukasz1
Banasiak Tomasz2
21"36'Palt Piotr2
Łuczak Michał1
20"58'Kawalec Ireneusz1
Wąsowski Paweł2
20"05'Watral Jakub1
Kawalec Ireneusz2
19"50'Fulneczek Adrian2
Banasiak Tomasz0
24"15'Sielska Paulina1
Rohunová Denisa2
24"04'Zawartka Anna1
Rohunová Denisa2
24"03'Stasik-Makowska Ewelina2
Bogdanowicz Katarzyna1
23"27'Zawartka Anna2
Sielska Paulina1
22"59'Rohunová Denisa1
Owcarz Katarzyna2
20"51'Sielska Paulina2
Owcarz Katarzyna1
20"04'Zawartka Anna2
Owcarz Katarzyna1
13"29'Bogdanowicz Katarzyna0
Owcarz Katarzyna2
12"12'Stasik-Makowska Ewelina0
Sielska Paulina2
11"27'Stasik-Makowska Ewelina0
Owcarz Katarzyna2
17"39'Mastalski Marcin1
Dziuk Artur2
14"16'Drzazga Robert1
Zubiel Wiesław2
'Palt Piotr2
Matuszak PiotrW
'Mastalski MarcinW
Palt Piotr2
'Mastalski Marcin2
Bąkała PiotrW
'Mastalski MarcinW
Suwald Bartosz2
'Mastalski Marcin2
Bartyzel ArturW
'Drzazga Robert2
Mastalski MarcinW
'Drzazga Robert2
Matuszak PiotrW
'Drzazga Robert2
Palt PiotrW

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje
Rykowski Rafał98"53'
Kabaciński Maciej83"52'
Spoljar Domagoj83"26'
Banasiak Tomasz81"38'
Fulneczek Adrian78"54'
Grabowski Marcin77"09'
Szkuta Łukasz68"42'
Rohun Peter68"07'
Mróz Jacek68"05'
Wąsowski Paweł66"14'
Sielska Paulina80"31'
Rohunová Denisa78"59'
Owcarz Katarzyna77"34'
Zawartka Anna75"29'
Bogdanowicz Katarzyna61"34'
Stasik-Makowska Ewelina57"01'
Mastalski Marcin15"47'
Dziuk Artur15"47'
Zubiel Wiesław12"11'
Drzazga Robert12"11'

Czas setów: 17 godz. 24 min 13 s

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje

800 min 41 s

22"25'
4 set
Rykowski Rafał1
Spoljar Domagoj3
15"11'
3 set
Rykowski Rafał1
Spoljar Domagoj3
10"56'
1 set
Dałek Marcin1
Kabaciński Maciej2
10"24'
2 set
Szkuta Łukasz2
Ripa Adam0
10"14'
2 set
Wąsowski Paweł0
Fulneczek Adrian2
9"52'
1 set
Fulneczek Adrian2
Banasiak Tomasz0
9"36'
1 set
Wąsowski Paweł1
Kabaciński Maciej2
9"26'
1 set
Szkuta Łukasz1
Banasiak Tomasz2
9"21'
3 set
Wąsowski Paweł1
Kabaciński Maciej2
9"17'
3 set
Szkuta Łukasz2
Rohun Peter1

215 min 34 s

9"24'
3 set
Sielska Paulina1
Rohunová Denisa2
9"01'
3 set
Rohunová Denisa1
Owcarz Katarzyna2
8"51'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina2
Bogdanowicz Katarzyna1
8"14'
1 set
Zawartka Anna1
Rohunová Denisa2
8"07'
1 set
Zawartka Anna2
Sielska Paulina1
7"43'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna0
Owcarz Katarzyna2
7"36'
1 set
Sielska Paulina1
Rohunová Denisa2
7"23'
3 set
Zawartka Anna2
Owcarz Katarzyna1
6"43'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina0
Sielska Paulina2
6"24'
3 set
Zawartka Anna1
Rohunová Denisa2

27 min 58 s

6"06'
3 set
Mastalski Marcin1
Dziuk Artur2
5"17'
2 set
Drzazga Robert1
Zubiel Wiesław2
4"58'
1 set
Mastalski Marcin1
Dziuk Artur2
4"43'
2 set
Mastalski Marcin1
Dziuk Artur2
4"36'
3 set
Drzazga Robert1
Zubiel Wiesław2
2"18'
1 set
Drzazga Robert1
Zubiel Wiesław2

Małych punktów: 3283

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje

2526

Rykowski Rafał136
Spoljar Domagoj135
Rohun Peter127
Grabowski Marcin126
Kawalec Ireneusz124
Kabaciński Maciej111
Mróz Jacek110
Fulneczek Adrian108
Banasiak Tomasz100
Palt Piotr97

645

Zawartka Anna131
Sielska Paulina125
Rohunová Denisa123
Owcarz Katarzyna116
Bogdanowicz Katarzyna79
Stasik-Makowska Ewelina71

112

Dziuk Artur32
Mastalski Marcin31
Zubiel Wiesław30
Drzazga Robert19

Wszystkich rozegranych setów: 192

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje

149

37

6


Wszystkich rozegranych meczów: 82

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje

65

15

2


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOPEN - Eliminacje
0.27'
2 set
Janiszewski Paweł2
Suszek Wojciech0
0.45'
1 set
Janiszewski Paweł2
Suszek Wojciech0
1.27'
1 set
Piergies Krzysztof2
Zubiel Wiesław0
4.55'
2 set
Piergies Krzysztof2
Zubiel Wiesław0
12.18'
2 set
Dziuk Artur0
Chlebowicz Piotr2
12.27'
2 set
Kabaciński Maciej2
Darul Grzegorz0
12.82'
1 set
Dziuk Artur0
Dudek Kamil2
14.09'
2 set
Dziuk Artur0
Dudek Kamil2
14.18'
2 set
Dałek Marcin2
Suwald Bartosz0
14.45'
1 set
Dałek Marcin2
Suwald Bartosz0
18.45'
1 set
Zawartka Anna2
Stasik-Makowska Ewelina0
19.27'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina0
Rohunová Denisa2
19.64'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina0
Rohunová Denisa2
20.82'
1 set
Sielska Paulina2
Bogdanowicz Katarzyna0
21.73'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna0
Rohunová Denisa2
22.73'
1 set
Zawartka Anna2
Owcarz Katarzyna1
23.27'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina0
Sielska Paulina2
24.00'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna0
Owcarz Katarzyna2
24.55'
2 set
Zawartka Anna2
Stasik-Makowska Ewelina0
25.09'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina0
Owcarz Katarzyna2
12.55'
1 set
Drzazga Robert1
Zubiel Wiesław2
25.09'
3 set
Drzazga Robert1
Zubiel Wiesław2
25.73'
2 set
Mastalski Marcin1
Dziuk Artur2
27.09'
1 set
Mastalski Marcin1
Dziuk Artur2
28.15'
3 set
Mastalski Marcin1
Dziuk Artur2
28.82'
2 set
Drzazga Robert1
Zubiel Wiesław2
33.27'
3 set
Mastalski Marcin1
Dziuk Artur2

Decyzji sędziowskich: 11 (0,3%)

Stroke 6
54,5%
Let 4
36,4%
Nolet 1
9,1%

OPENDAMSKA
5 17,2%
3-2-0
Piergies Krzysztof0
Robert Piotr2
3 9,7%
2-1-0
Spoljar Domagoj2
Nabzdyk Tomasz0
1 2,6%
0-0-1
Chlebowicz Piotr2
Kwieciński Rafał0
1 2,6%
0-1-0
Kurman Radosław0
Przybysz Grzegorz2
1 1,9%
1-0-0
Zawartka Anna2
Owcarz Katarzyna1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0