Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU15
47"00'Ganczarski Marcin2
Kostevich Aleksandr3
41"41'Mróz Jacek3
Wąsowski Paweł2
39"52'Misiński Maciej3
Kawalec Ireneusz2
37"40'Płaczek Maciej1
Kowalewski Tomasz3
37"12'Misiński Maciej1
Maciejewski Adam3
31"54'Choma Damian2
Kurman Radosław3
30"56'Turów Tomasz1
Bernat Bartłomiej3
30"45'Turów Tomasz2
Piekarski Łukasz3
27"40'Kurman Radosław3
Misiński Maciej2
26"19'Kurman Radosław1
Ganczarski Marcin3
28"41'Chomicka Magda1
Tomaszewska Sylwia3
22"15'Bryś-Suchecka Ewelina1
Płaczek Aldona3
16"14'Chomicka Magda3
Płaczek Aldona0
'Chomicka MagdaW
Bryś-Suchecka Ewelina3
'Chomicka MagdaW
Sawicka Agnieszka3
'Płaczek Aldona0
Tomaszewska Sylwia3
'Bryś-Suchecka Ewelina0
Sawicka Agnieszka3
'Bryś-Suchecka Ewelina0
Tomaszewska Sylwia3
'Sawicka Agnieszka3
Płaczek Aldona1
'Sawicka Agnieszka2
Tomaszewska Sylwia3
28"41'Korczyński Tomasz2
Jankowski Maksymilian3
22"07'Korczyński Tomasz1
Durkalec Michał3
17"30'Korczyński Tomasz0
Bilewicz Michał3
13"51'Jankowski Maksymilian0
Durkalec Michał3
12"33'Jankowski Maksymilian0
Bilewicz Michał3
10"03'Bilewicz Michał0
Durkalec Michał3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU15
Misiński Maciej116"16'
Kurman Radosław99"26'
Kostevich Aleksandr99"22'
Bernat Bartłomiej94"46'
Kowalewski Tomasz89"27'
Kawalec Ireneusz81"42'
Ganczarski Marcin81"39'
Mróz Jacek80"44'
Mentlewicz Mateusz76"33'
Pierzgalski Marcin72"59'
Chomicka Magda34"43'
Płaczek Aldona30"08'
Tomaszewska Sylwia21"43'
Bryś Ewelina17"08'
Korczyński Tomasz56"21'
Jankowski Maksymilian49"08'
Durkalec Michał40"13'
Bilewicz Michał37"40'

Czas setów: 16 godz. 23 min 28 s

OPENDAMSKAOU15

839 min 56 s

11"19'
2 set
Misiński Maciej3
Kawalec Ireneusz2
11"10'
4 set
Ganczarski Marcin2
Kostevich Aleksandr3
10"42'
4 set
Płaczek Maciej1
Kowalewski Tomasz3
9"15'
5 set
Ganczarski Marcin2
Kostevich Aleksandr3
8"43'
4 set
Misiński Maciej3
Kawalec Ireneusz2
8"42'
2 set
Misiński Maciej1
Maciejewski Adam3
8"38'
5 set
Mróz Jacek3
Wąsowski Paweł2
8"35'
2 set
Płaczek Maciej1
Kowalewski Tomasz3
8"05'
2 set
Kurman Radosław3
Misiński Maciej2
8"03'
4 set
Misiński Maciej1
Maciejewski Adam3

51 min 51 s

6"41'
3 set
Chomicka Magda1
Tomaszewska Sylwia3
5"35'
4 set
Bryś-Suchecka Ewelina1
Płaczek Aldona3
5"33'
1 set
Chomicka Magda1
Tomaszewska Sylwia3
5"22'
1 set
Chomicka Magda3
Płaczek Aldona0
5"15'
3 set
Bryś-Suchecka Ewelina1
Płaczek Aldona3
5"12'
2 set
Chomicka Magda1
Tomaszewska Sylwia3
4"17'
4 set
Chomicka Magda1
Tomaszewska Sylwia3
3"50'
3 set
Chomicka Magda3
Płaczek Aldona0
3"48'
2 set
Chomicka Magda3
Płaczek Aldona0
3"27'
1 set
Bryś-Suchecka Ewelina1
Płaczek Aldona3

91 min 41 s

6"46'
1 set
Korczyński Tomasz0
Bilewicz Michał3
5"36'
3 set
Bilewicz Michał0
Durkalec Michał3
5"30'
3 set
Korczyński Tomasz1
Durkalec Michał3
5"07'
3 set
Korczyński Tomasz0
Bilewicz Michał3
5"00'
3 set
Korczyński Tomasz2
Jankowski Maksymilian3
4"55'
1 set
Korczyński Tomasz1
Durkalec Michał3
4"52'
5 set
Korczyński Tomasz2
Jankowski Maksymilian3
4"51'
1 set
Korczyński Tomasz2
Jankowski Maksymilian3
4"47'
2 set
Jankowski Maksymilian0
Durkalec Michał3
4"42'
2 set
Korczyński Tomasz2
Jankowski Maksymilian3

Małych punktów: 3958

OPENDAMSKAOU15

3079

Kurman Radosław206
Misiński Maciej206
Kostevich Aleksandr184
Mentlewicz Mateusz183
Bernat Bartłomiej175
Ganczarski Marcin159
Młyński Oskar154
Kawalec Ireneusz146
Pierzgalski Marcin143
Stolicki Norbert133

515

Tomaszewska Sylwia154
Sawicka Agnieszka123
Płaczek Aldona101
Bryś Ewelina69
Chomicka Magda68

364

Durkalec Michał108
Korczyński Tomasz94
Jankowski Maksymilian82
Bilewicz Michał80

Wszystkich rozegranych setów: 223

OPENDAMSKAOU15

173

29

21


Wszystkich rozegranych meczów: 62

OPENDAMSKAOU15

48

8

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU15
0.27'
4 set
Bernat Bartłomiej1
Kurman Radosław3
0.38'
1 set
Bernat Bartłomiej1
Kurman Radosław3
0.45'
1 set
Bernat Bartłomiej1
Kurman Radosław3
0.55'
1 set
Choma Damian0
Chlebowicz Piotr3
0.82'
1 set
Młyński Oskar0
Mentlewicz Mateusz3
0.86'
2 set
Młyński Oskar0
Mentlewicz Mateusz3
1.00'
2 set
Młyński Oskar0
Mentlewicz Mateusz3
11.64'
3 set
Chlebowicz Piotr3
Mazurczak Dominik0
12.18'
3 set
Kowalewski Tomasz0
Pierzgalski Marcin3
13.55'
3 set
Misiński Maciej3
Kawalec Ireneusz2
15.55'
2 set
Bryś-Suchecka Ewelina1
Płaczek Aldona3
18.82'
1 set
Bryś-Suchecka Ewelina1
Płaczek Aldona3
20.73'
2 set
Chomicka Magda3
Płaczek Aldona0
20.91'
3 set
Chomicka Magda3
Płaczek Aldona0
23.36'
4 set
Chomicka Magda1
Tomaszewska Sylwia3
28.36'
2 set
Chomicka Magda1
Tomaszewska Sylwia3
28.64'
3 set
Bryś-Suchecka Ewelina1
Płaczek Aldona3
29.27'
1 set
Chomicka Magda3
Płaczek Aldona0
30.27'
1 set
Chomicka Magda1
Tomaszewska Sylwia3
30.45'
4 set
Bryś-Suchecka Ewelina1
Płaczek Aldona3
0.91'
1 set
Bilewicz Michał0
Durkalec Michał3
17.73'
4 set
Korczyński Tomasz1
Durkalec Michał3
19.82'
2 set
Korczyński Tomasz1
Durkalec Michał3
20.55'
2 set
Korczyński Tomasz0
Bilewicz Michał3
20.91'
2 set
Bilewicz Michał0
Durkalec Michał3
21.00'
1 set
Jankowski Maksymilian0
Durkalec Michał3
21.73'
4 set
Korczyński Tomasz2
Jankowski Maksymilian3
22.00'
1 set
Jankowski Maksymilian0
Bilewicz Michał3
22.73'
3 set
Jankowski Maksymilian0
Bilewicz Michał3
23.00'
2 set
Jankowski Maksymilian0
Bilewicz Michał3

Decyzji sędziowskich: 14 (0,4%)

Stroke 5
35,7%
Let 8
57,1%
Nolet 1
7,1%

OPENDAMSKAOU15
2 3,9%
0-2-0
Kowalewski Tomasz0
Kurman Radosław3
2 4%
1-1-0
Żak Marcin0
Chomicki Piotr3
2 2,3%
0-2-0
Płaczek Maciej1
Kowalewski Tomasz3
2 2,7%
1-1-0
Mentlewicz Mateusz1
Stolicki Norbert3
1 2%
0-1-0
Chlebowicz Piotr3
Mazurczak Dominik0
1 1,4%
0-1-0
Kowalewski Tomasz1
Żak Marcin3
1 2,3%
1-0-0
Kowalewski Tomasz0
Pierzgalski Marcin3
1 1,3%
0-0-1
Bryś-Suchecka Ewelina1
Płaczek Aldona3
1 1,5%
1-0-0
Korczyński Tomasz1
Durkalec Michał3
1 1,8%
1-0-0
Jankowski Maksymilian0
Bilewicz Michał3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0