Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU17 - FinałyOPEN - ELIMINACJE
39"16'Mazurkiewicz Filip2
Wilczyński Tomasz3
36"03'Brzezicki Jakub2
Rusek Stanisław3
35"12'Marszał Adrian2
Rusek Stanisław3
32"13'Juzwa Łukasz1
Kaleta Grzegorz3
30"39'Marszał Adrian3
Jachimowicz Michał1
28"23'Kaleta Grzegorz1
Marszał Adrian3
27"01'Wilczyński Tomasz3
Szychowski Michał1
25"47'Kaleta Grzegorz2
Wilczyński Tomasz1
24"09'Braun Jan0
Juzwa Łukasz3
23"41'Jachimowicz Michał2
Brzezicki Jakub1
43"27'Błach Katarzyna3
Bańska Nikola2
25"34'Juzwa Magdalena1
Bańska Nikola3
23"23'Juzwa Magdalena3
Błach Katarzyna1
22"47'Juzwa Magdalena1
Wszołek Karolina3
14"45'Błach Katarzyna0
Wszołek Karolina3
12"55'Wszołek Karolina3
Bańska Nikola0
'Juzwa Magdalena0
Ślipczyńska Alicja0
'Ślipczyńska Alicja0
Błach Katarzyna0
'Ślipczyńska Alicja0
Bańska Nikola0
'Ślipczyńska Alicja0
Wszołek Karolina0
52"15'Jachimowicz Maciej3
Wielgus Emilia0
48"04'Breczko Bartłomiej1
Góra Jagoda3
19"06'Janik Julia0
Breczko Joanna3
15"47'Jachimowicz Maciej3
Breczko Bartłomiej0
13"51'Breczko Bartłomiej3
Wielgus Emilia0
12"14'Wielgus Emilia0
Góra Jagoda3
12"03'Jachimowicz Maciej3
Góra Jagoda0
1"03'Brzozowski Maciej0
Breczko Joanna3
16'Brzozowski Maciej0
Janik Julia3
13'Zaremba Sylwia0
Janik Julia3
20'Breczko Bartłomiej3
Wielgus Emilia0
'Jachimowicz Maciej0
Breczko Joanna0
'Brzozowski Maciej0
Zaremba Sylwia0
'Breczko Bartłomiej0
Brzozowski Maciej0
'Jachimowicz Maciej0
Breczko Bartłomiej0
'Jachimowicz Maciej0
Zaremba Sylwia0
'Wielgus Emilia0
Góra Jagoda0
'Wielgus Emilia0
Janik Julia0
'Góra Jagoda0
Jachimowicz Maciej0
'Góra Jagoda0
Breczko Joanna0
'Bochniarz WładysławW
Allen Sam2
'Adam LeeW
Durner Terence2
'Misztal JakubW
Charles Ian2
'Greenway ChrisW
Miller Piotr2
'Durner TerenceW
Allen Sam2
'Miller Piotr2
Charles IanW
'Miller PiotrW
Allen Sam2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU17 - Finały
Wilczyński Tomasz94"34'
Kaleta Grzegorz92"51'
Marszał Adrian92"14'
Jachimowicz Michał80"52'
Rusek Stanisław78"46'
Brzezicki Jakub78"33'
Juzwa Łukasz71"13'
Miliński Krystian58"05'
Stypa Maciej56"14'
Braun Jan56"10'
Błach Katarzyna68"12'
Bańska Nikola67"30'
Juzwa Magdalena55"50'
Wszołek Karolina42"00'
Jachimowicz Maciej72"43'
Wielgus Emilia70"52'
Breczko Bartłomiej39"53'
Góra Jagoda34"44'
Breczko Joanna13"41'
Janik Julia12"52'
Brzozowski Maciej1"08'
Zaremba Sylwia19'
Wielgus Emilia18'
Breczko Bartłomiej18'

Czas setów: 15 godz. 26 min 28 s

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU17 - Finały

686 min 18 s

11"04'
1 set
Kaleta Grzegorz2
Wilczyński Tomasz1
10"51'
3 set
Jachimowicz Michał2
Brzezicki Jakub1
10"22'
4 set
Marszał Adrian3
Jachimowicz Michał1
8"43'
4 set
Mazurkiewicz Filip2
Wilczyński Tomasz3
8"38'
1 set
Braun Jan0
Juzwa Łukasz3
7"56'
4 set
Juzwa Łukasz1
Kaleta Grzegorz3
7"56'
5 set
Marszał Adrian2
Rusek Stanisław3
7"55'
5 set
Mazurkiewicz Filip2
Wilczyński Tomasz3
7"54'
1 set
Wszołek Karolina0
Braun Jan2
7"42'
2 set
Braun Jan0
Juzwa Łukasz3

116 min 46 s

9"17'
5 set
Błach Katarzyna3
Bańska Nikola2
7"24'
3 set
Błach Katarzyna3
Bańska Nikola2
7"00'
1 set
Błach Katarzyna3
Bańska Nikola2
6"52'
4 set
Błach Katarzyna3
Bańska Nikola2
6"29'
2 set
Błach Katarzyna3
Bańska Nikola2
5"24'
4 set
Juzwa Magdalena1
Wszołek Karolina3
5"12'
4 set
Juzwa Magdalena1
Bańska Nikola3
5"01'
1 set
Juzwa Magdalena1
Bańska Nikola3
4"58'
3 set
Błach Katarzyna0
Wszołek Karolina3
4"52'
2 set
Juzwa Magdalena1
Bańska Nikola3

123 min 6 s

42"33'
1 set
Jachimowicz Maciej3
Wielgus Emilia0
7"35'
1 set
Breczko Bartłomiej1
Góra Jagoda3
6"09'
1 set
Jachimowicz Maciej3
Breczko Bartłomiej0
4"32'
3 set
Janik Julia0
Breczko Joanna3
4"30'
3 set
Breczko Bartłomiej1
Góra Jagoda3
4"17'
3 set
Breczko Bartłomiej3
Wielgus Emilia0
4"08'
1 set
Janik Julia0
Breczko Joanna3
4"02'
3 set
Jachimowicz Maciej3
Wielgus Emilia0
3"53'
2 set
Janik Julia0
Breczko Joanna3
3"52'
2 set
Wielgus Emilia0
Góra Jagoda3

0 min 18 s

8'
1 set
Breczko Bartłomiej3
Wielgus Emilia0
5'
2 set
Breczko Bartłomiej3
Wielgus Emilia0
5'
3 set
Breczko Bartłomiej3
Wielgus Emilia0

Małych punktów: 3297

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU17 - Finały

2312

Rusek Stanisław161
Marszał Adrian149
Kaleta Grzegorz141
Jachimowicz Michał138
Wilczyński Tomasz133
Juzwa Łukasz131
Brzezicki Jakub126
Rewilak Bartosz109
Pytlowany Jakub104
Miliński Krystian96

428

Błach Katarzyna111
Wszołek Karolina109
Bańska Nikola105
Juzwa Magdalena103

517

Breczko Joanna99
Jachimowicz Maciej99
Janik Julia86
Góra Jagoda83
Breczko Bartłomiej76
Brzozowski Maciej33
Wielgus Emilia32
Zaremba Sylwia9

40

Breczko Bartłomiej33
Wielgus Emilia7

Wszystkich rozegranych setów: 204

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU17 - Finały

141

23

37

3


Wszystkich rozegranych meczów: 92

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU17 - Finały

56

10

12

14


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIOR OU17JUNIOR OU17 - Finały
14.00'
1 set
Rewilak Bartosz0
Marszał Adrian3
15.00'
1 set
Rusek Stanisław3
Sas Paweł0
15.27'
3 set
Wilczyński Tomasz0
Rusek Stanisław3
15.27'
1 set
Juzwa Łukasz2
Adamiszyn Janusz0
15.45'
2 set
Miller Piotr0
Hawrylak Maciej2
15.64'
1 set
Kocoń Paweł0
Rewilak Bartosz2
15.73'
3 set
Mazurkiewicz Filip3
Stypa Maciej1
15.73'
1 set
Wronkowski Mateusz2
Patałąg Łukasz0
15.82'
1 set
Miller Piotr0
Jachimowicz Michał2
16.09'
2 set
Miller Piotr0
Jachimowicz Michał2
16.64'
1 set
Wszołek Karolina3
Bańska Nikola0
18.09'
2 set
Wszołek Karolina3
Bańska Nikola0
19.36'
3 set
Juzwa Magdalena1
Wszołek Karolina3
21.82'
2 set
Błach Katarzyna0
Wszołek Karolina3
23.18'
1 set
Błach Katarzyna0
Wszołek Karolina3
23.27'
1 set
Juzwa Magdalena3
Błach Katarzyna1
23.55'
3 set
Wszołek Karolina3
Bańska Nikola0
24.33'
2 set
Juzwa Magdalena1
Bańska Nikola3
24.55'
2 set
Juzwa Magdalena1
Wszołek Karolina3
24.73'
2 set
Juzwa Magdalena3
Błach Katarzyna1
0.18'
1 set
Zaremba Sylwia0
Breczko Joanna3
0.18'
3 set
Brzozowski Maciej0
Breczko Joanna3
0.18'
3 set
Zaremba Sylwia0
Janik Julia3
0.18'
2 set
Brzozowski Maciej0
Janik Julia3
0.27'
2 set
Zaremba Sylwia0
Janik Julia3
0.27'
1 set
Brzozowski Maciej0
Janik Julia3
0.27'
3 set
Brzozowski Maciej0
Janik Julia3
0.27'
3 set
Zaremba Sylwia0
Breczko Joanna3
0.27'
2 set
Brzozowski Maciej0
Breczko Joanna3
0.27'
2 set
Zaremba Sylwia0
Breczko Joanna3
0.45'
2 set
Breczko Bartłomiej3
Wielgus Emilia0
0.45'
3 set
Breczko Bartłomiej3
Wielgus Emilia0
0.73'
1 set
Breczko Bartłomiej3
Wielgus Emilia0

Decyzji sędziowskich: 3 (0,1%)

Stroke 2
66,7%
Let 0
0%
Nolet 1
33,3%

OPEN
2 4,3%
2-0-0
Kaleta Grzegorz3
Wronkowski Mateusz0
1 1,8%
0-0-1
Kaleta Grzegorz2
Wilczyński Tomasz1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0