HERTZ CUP B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Shinnie ChrisPotwierdzony Inverurie 1
2 Spoljar DomagojPotwierdzony Chorwacja 2
3 Matejski TomaszPotwierdzony Szczecin 3
4 Gajewski GrzegorzPotwierdzony Szczecin 4
5 Chomicki PiotrPotwierdzony Szczecin 5
8 Zjawin JakubPotwierdzony Zielona Góra 6
6 Roguski JakubPotwierdzony Szczecin 7
7 Lechmański LechPotwierdzony Szczecin 8
9 Adamczak JakubPotwierdzony Wilkanowo 9
13 Darul GrzegorzPotwierdzony Bolesławiec 10
15 Sawicki ŁukaszPotwierdzony Zielona Góra 11
20 Jagiełowicz SylwesterPotwierdzony Zielona Góra 12
10 Robert PiotrPotwierdzony Zielona Góra 13
11 Ripa AdamPotwierdzony Świebodzin 14
14 Szajder PrzemysławPotwierdzony Zielona Góra 15
19 Bąk BorysPotwierdzony Zielona Góra 16
18 Stachurski JakubPotwierdzony Szczecin 17
23 Mohamed NaziaPotwierdzony Toruń 18
22 Polechoński CezaryPotwierdzony Sulechów 19
27 Rembowiecki ArkadiuszBrak informacji Zielona Góra 20
17 Bogdanowicz KatarzynaPotwierdzony Zielona Góra 21
21 Zeman KingaWalkover 22
25 Krajewski ŁukaszWalkover Bolesławiec 24
24 Krysiak JerzyPotwierdzony Zielona Góra 25
16 Buczkowska EwaPotwierdzony Poznań 26
28 Will MarcinBrak informacji Zielona Góra 27
26 Staniek MaciejWalkover 32
12 Manow StefanWalkover 32




Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Shinnie Chris
Bye
Krajewski Łukasz
0
  1:11  2:11  3:11
Adamczak Jakub
3
Robert Piotr
3
  11:2  11:4  11:5
Rembowiecki Arkadiusz
0
Will Marcin
0
  7:11  9:11  3:11
Chomicki Piotr
3
Roguski Jakub
3
  11:9  11:6  11:5
Krysiak Jerzy
0
Mohamed Nazia
0
  2:11  0:11  2:11
Sawicki Łukasz
3
Szajder Przemysław
3
  11:5  11:6  11:9
Zeman Kinga
0
Bye
Gajewski Grzegorz
Matejski Tomasz
Bye
Bogdanowicz Katarzyna
1
  4:11  11:6  7:11  7:11
Ripa Adam
3
Buczkowska Ewa
1
  7:11  6:11  11:1  6:11
Jagiełowicz Sylwester
3
Stachurski Jakub
2
  3:11  11:9  11:4  8:11  5:11
Lechmański Lech
3
Zjawin Jakub
3
  11:3  11:2  11:0
Staniek Maciej
0
Polechoński Cezary
1
  11:4  7:11  11:13  7:11
Darul Grzegorz
3
Manow Stefan
W
WALKOVER
Bąk Borys
3
Bye
Spoljar Domagoj
Shinnie Chris
3
  11:5  11:0  11:1
Adamczak Jakub
0
Robert Piotr
0
  8:11  9:11  7:11
Chomicki Piotr
3
Roguski Jakub
3
  11:1  11:3  11:4
Sawicki Łukasz
0
Szajder Przemysław
0
  4:11  3:11  9:11
Gajewski Grzegorz
3
Matejski Tomasz
3
  11:1  11:9  6:11  11:4
Ripa Adam
1
Jagiełowicz Sylwester
1
  11:9  8:11  4:11  8:11
Lechmański Lech
3
Zjawin Jakub
3
  11:8  11:3  11:6
Darul Grzegorz
0
Bąk Borys
0
  3:11  3:11  0:11
Spoljar Domagoj
3
Shinnie Chris
3
  11:2  11:2  11:1
Chomicki Piotr
0
Roguski Jakub
2
  8:11  11:6  3:11  11:6  5:11
Gajewski Grzegorz
3
Matejski Tomasz
3
  11:3  11:8  11:5
Lechmański Lech
0
Zjawin Jakub
1
  16:14  8:11  8:11  8:11
Spoljar Domagoj
3
Shinnie Chris
3
  11:3  11:4  11:6
Gajewski Grzegorz
0
Matejski Tomasz
2
  11:8  9:11  11:9  3:11  6:11
Spoljar Domagoj
3
Shinnie Chris
3
  11:2  11:5  11:3
Spoljar Domagoj
0
Shinnie Chris
Miejsca 3 - 4
Gajewski Grzegorz
1
  8:11  11:3  5:11  9:11
Matejski Tomasz
3
Matejski Tomasz
Miejsca 5 - 8
Chomicki Piotr
3
  16:14  10:12  7:11  11:6  11:9
Roguski Jakub
2
Lechmański Lech
1
  3:11  11:8  5:11  1:11
Zjawin Jakub
3
Chomicki Piotr
3
  11:7  10:12  11:5  9:11  11:8
Zjawin Jakub
2
Chomicki Piotr
Miejsca 7 - 8
Roguski Jakub
3
  12:10  12:10  11:6
Lechmański Lech
0
Roguski Jakub
Miejsca 9 - 16
Adamczak Jakub
3
  11:8  11:9  11:5
Robert Piotr
0
Sawicki Łukasz
3
  11:8  11:7  11:13  11:6
Szajder Przemysław
1
Ripa Adam
2
  11:6  8:11  11:9  9:11  5:11
Jagiełowicz Sylwester
3
Darul Grzegorz
3
  11:6  11:6  12:10
Bąk Borys
0
Adamczak Jakub
3
  11:8  11:7  11:4
Sawicki Łukasz
0
Jagiełowicz Sylwester
2
  11:6  11:2  6:11  5:11  5:11
Darul Grzegorz
3
Adamczak Jakub
3
  11:8  11:8  8:11  11:4
Darul Grzegorz
1
Adamczak Jakub
Miejsca 11 - 12
Sawicki Łukasz
3
  9:11  11:5  11:8  11:5
Jagiełowicz Sylwester
1
Sawicki Łukasz
Miejsca 13 - 16
Robert Piotr
3
  11:7  11:9  8:11  11:5
Szajder Przemysław
1
Ripa Adam
3
  11:9  11:9  11:9
Bąk Borys
0
Robert Piotr
3
  11:5  3:11  11:5  11:0
Ripa Adam
1
Robert Piotr
Miejsca 15 - 16
Szajder Przemysław
3
  11:6  11:6  9:11  7:11  11:9
Bąk Borys
2
Szajder Przemysław
Miejsca 17 - 32
Bye
Krajewski Łukasz
Rembowiecki Arkadiusz
3
  11:2  12:10  11:4
Will Marcin
0
Krysiak Jerzy
1
  8:11  5:11  11:8  7:11
Mohamed Nazia
3
Zeman Kinga
Bye
Bye
Bogdanowicz Katarzyna
Buczkowska Ewa
2
  11:2  7:11  12:10  18:20  3:11
Stachurski Jakub
3
Staniek Maciej
W
WALKOVER
Polechoński Cezary
3
Bye
Bye
Krajewski Łukasz
W
WALKOVER
Rembowiecki Arkadiusz
3
Mohamed Nazia
3
  11:3  11:2  11:3
Zeman Kinga
0
Bogdanowicz Katarzyna
0
  5:11  5:11  5:11
Stachurski Jakub
3
Polechoński Cezary
Bye
Rembowiecki Arkadiusz
0
  6:11  8:11  5:11
Mohamed Nazia
3
Stachurski Jakub
3
  11:4  11:7  11:6
Polechoński Cezary
0
Mohamed Nazia
0
  3:11  7:11  9:11
Stachurski Jakub
3
Stachurski Jakub
Miejsca 19 - 20
Rembowiecki Arkadiusz
0
  9:11  7:11  8:11
Polechoński Cezary
3
Polechoński Cezary
Miejsca 21 - 24
Bye
Zeman Kinga
Bogdanowicz Katarzyna
Bye
Zeman Kinga
W
WALKOVER
Bogdanowicz Katarzyna
3
Bogdanowicz Katarzyna
Miejsca 23 - 24
Bye
Bye
Bye
Miejsca 25 - 32
Bye
Will Marcin
Krysiak Jerzy
Bye
Bye
Buczkowska Ewa
Bye
Bye
Will Marcin
0
  10:12  2:11  3:11
Krysiak Jerzy
3
Buczkowska Ewa
Bye
Krysiak Jerzy
3
  12:10  4:11  11:9  11:8
Buczkowska Ewa
1
Krysiak Jerzy
Miejsca 27 - 28
Will Marcin
Bye
Will Marcin
Miejsca 29 - 32
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 08:03:03 25-02-2018