Mistrzostw w Squash’u "Jasne, że częstochowskie" – dedykowane są mieszkańcom Częstochowy oraz mieszkańcom okolic i miast, które do 1998 roku wchodziły w skład województwa częstochowskiego. Chcemy poprzez sport pokazać, że Częstochowa nadąża za duchem nowoczesnych trendów, które mają miejsce w miastach wojewódzkich. To wydarzenie z pewnością zapadnie na długo w pamięci oraz pokaże jedność i chęć dokonania zmian.

Do turnieju zapraszamy Wszystkich fanów i amatorów zdrowego i aktywnego stylu życia, którzy chcą promować w Częstochowie ducha sportowych wyzwań.

Squash to dyscyplina ciągle rozwijająca się w Polsce a Częstochowa wciąż dąży aby dołączyć do grana dużych miast wojewódzkich, gdzie ta dyscyplina cieszy się dużą popularnością .

Rozgrywki przewidziane są na dwa dni :
13 maj ( piątek) start 18:00
- kategorie studenci
- kategoria Bussiness Class (drużyny min. 3 osoby reprezentujące firmę )
- kategoria Budżetówka (Urzędnicy, Nauczyciele, Lekarze ...)
- kategoria Masters 35+, Masters 45 +

14 maj ( sobota) start 10:00
Główny turniej w Kategoriach OPEN i KOBIETY

Kategoria Junior do 15 lat i Junior do 19 lat
Kategoria Juniorka

Dla najlepszych zawodników przewidziane są trofea sportowe oraz nagrody ufunowane od sponsorów : firma FOREHAND.PL oraz CSR Scout , Urząd Miasta Częstcohowy.

ZAPISY :
wpisowe - 60 zł
dwie kategorie - 80 zł
juniorzy - 30 zł

Turniej obsługiwany przez system BO5
LISTA STARTOWA: .................................
Kontakt: Marcin Bartolewski tel . 691-712-452
marbar@interia.eu
Recepcja : 605-544-363

W pakiecie startowym :
- napój
- poczęstunek

Naszym celem jest promocja sportu w Częstochowie, świadomość zdrowego stylu życia a przede wszystkim wspieranie prac nad utworzeniem województwa częstochowskiego.