Najdłuższy mecz

OPENOPEN
22"20'Nowacki Piotr1
Urbaniak Piotr3
19"56'Nowacki Piotr1
Górny Wojciech2
19"10'Sokołowski Łukasz1
Ratajczak Tomasz2
17"40'Rożentalski Marcin1
Ratajczak Tomasz2
16"53'Gąsior Grzegorz1
Nowaczkiewicz Adam2
16"34'Boguslaw Ryszard1
Nowaczkiewicz Adam2
16"32'Wroński Piotr2
Jurasz Wojciech1
16"29'Nowaczkiewicz Adam2
Ratajczak Tomasz1
15"24'Jurasz Wojciech2
Sokołowski Łukasz1
14"53'Handke Dominik2
Jurasz Wojciech0
27"46'Pszczoła Aleksandra3
Zaleśna Aleksandra1
'Pszczoła Aleksandra0
Pocztarek Ewelina0
'Pocztarek Ewelina0
Zaleśna Aleksandra0

Najdłużej na korcie

OPENOPEN
Ratajczak Tomasz56"06'
Jurasz Wojciech55"07'
Nowacki Piotr53"28'
Boguslaw Ryszard53"19'
Nowaczkiewicz Adam53"11'
Sokołowski Łukasz50"45'
Dolińska Hanna49"09'
Rożentalski Marcin47"06'
Górny Wojciech45"38'
Urbaniak Piotr44"50'
Pszczoła Aleksandra25"08'
Zaleśna Aleksandra25"08'

Czas setów: 6 godz. 48 min 33 s

OPENOPEN

383 min 25 s

9"31'
1 set
Handke Dominik2
Jurasz Wojciech0
7"14'
3 set
Nowacki Piotr1
Górny Wojciech2
6"39'
2 set
Wroński Piotr2
Jurasz Wojciech1
6"21'
2 set
Dolińska Hanna0
Łoza Aleksander2
6"12'
2 set
Rożentalski Marcin1
Ratajczak Tomasz2
6"09'
2 set
Górny Wojciech2
Handke Dominik0
6"05'
2 set
Nowacki Piotr1
Górny Wojciech2
5"57'
2 set
Sokołowski Łukasz1
Ratajczak Tomasz2
5"50'
3 set
Sokołowski Łukasz1
Ratajczak Tomasz2
5"42'
1 set
Rożentalski Marcin0
Nowacki Piotr2

25 min 8 s

9"12'
4 set
Pszczoła Aleksandra3
Zaleśna Aleksandra1
5"51'
2 set
Pszczoła Aleksandra3
Zaleśna Aleksandra1
5"06'
3 set
Pszczoła Aleksandra3
Zaleśna Aleksandra1
4"59'
1 set
Pszczoła Aleksandra3
Zaleśna Aleksandra1

Małych punktów: 1561

OPENOPEN

1478

Boguslaw Ryszard106
Nowaczkiewicz Adam103
Nowacki Piotr101
Sokołowski Łukasz99
Górny Wojciech98
Urbaniak Piotr95
Dolińska Hanna95
Ratajczak Tomasz93
Skomer Grzegorz92
Jurasz Wojciech90

83

Pszczoła Aleksandra45
Zaleśna Aleksandra38

Wszystkich rozegranych setów: 89

OPENOPEN

85

4


Wszystkich rozegranych meczów: 39

OPENOPEN

36

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN
15.45'
1 set
Dolińska Hanna0
Skomer Grzegorz2
15.64'
3 set
Dolińska Hanna1
Rożentalski Marcin2
17.00'
1 set
Skomer Grzegorz0
Górny Wojciech2
17.00'
1 set
Dolińska Hanna0
Wroński Piotr2
17.36'
2 set
Nowacki Piotr1
Urbaniak Piotr3
18.09'
1 set
Sywulski Łukasz0
Gąsior Grzegorz2
18.27'
1 set
Dolińska Hanna1
Rożentalski Marcin2
19.55'
3 set
Jurasz Wojciech2
Sokołowski Łukasz1
19.55'
3 set
Sywulski Łukasz1
Sokołowski Łukasz2
19.91'
1 set
Skomer Grzegorz1
Sywulski Łukasz2
27.18'
1 set
Pszczoła Aleksandra3
Zaleśna Aleksandra1
27.82'
3 set
Pszczoła Aleksandra3
Zaleśna Aleksandra1
31.91'
2 set
Pszczoła Aleksandra3
Zaleśna Aleksandra1
39.43'
4 set
Pszczoła Aleksandra3
Zaleśna Aleksandra1
46.00'
4 set
Pszczoła Aleksandra3
Zaleśna Aleksandra1

Decyzji sędziowskich: 8 (0,5%)

Stroke 1
12,5%
Let 7
87,5%
Nolet 0
0%

OPENOPEN
2 3,5%
1-1-0
Sokołowski Łukasz1
Ratajczak Tomasz2
2 2,9%
0-2-0
Nowacki Piotr1
Urbaniak Piotr3
1 1,8%
0-1-0
Dolińska Hanna2
Zaleśna Aleksandra1
1 2,9%
0-1-0
Nowaczkiewicz Adam0
Handke Dominik2
1 3%
0-1-0
Dolińska Hanna0
Wroński Piotr2
1 1,2%
0-1-0
Pszczoła Aleksandra3
Zaleśna Aleksandra1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0