Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
43"37'Łukaszewicz Cezary2
Bernat Bartłomiej3
41"46'Mróz Jacek2
Witek Piotr3
35"1'Choma Damian2
Mróz Jacek3
33"59'Wasilewski Jan3
Popiołek Piotr2
33"28'Witek Piotr3
Kawalec Ireneusz1
31"4'Choma Damian3
Bobra Jacek2
23"22'Ossowski Arkadiusz0
Kawalec Ireneusz3
22"10'Popiołek Piotr3
Pierzgalski Marcin1
22"4'Bernat Bartłomiej1
Mróz Jacek3
21"40'Wróbel Wojciech1
Pierzgalski Marcin3
51"41'Bober Bartosz3
Rakowski Tomek0
32"39'Mazurczak Dominik2
Kowalski Piotr3
31"42'Bober Bartosz2
Bartyzel Artur3
26"52'Bober Bartosz3
Kowalski Piotr1
26"35'Mazurczak Dominik3
Bober Bartosz1
25"40'Wróbel Wojciech3
Mazurczak Dominik0
23"38'Kowalski Piotr0
Rakowski Tomek3
17"16'Kowalski Piotr0
Choma Damian3
15"21'Mazurczak Dominik3
Rakowski Tomek0
14"0'Rakowski Tomek0
Popiołek Piotr3
31"14'Rutkiewicz Sylwia2
Płaczek Aldona3
30"23'Stasik-Makowska Ewelina3
Sawicka Agnieszka2
29"23'Rutkiewicz Sylwia1
Tomaszewska Sylwia3
24"42'Stasik-Makowska Ewelina3
Tomaszewska Sylwia1
22"1'Sawicka Agnieszka1
Tomaszewska Sylwia3
21"17'Sawicka Agnieszka3
Płaczek Aldona1
20"50'Bryś Ewelina0
Płaczek Aldona3
19"34'Bryś Ewelina0
Rutkiewicz Sylwia3
16"34'Stasik-Makowska Ewelina3
Rutkiewicz Sylwia0
16"12'Płaczek Aldona0
Tomaszewska Sylwia3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
Mróz Jacek96"18'
Witek Piotr96"16'
Bernat Bartłomiej82"7'
Kawalec Ireneusz79"51'
Choma Damian77"16'
Popiołek Piotr76"39'
Wasilewski Jan63"39'
Łukaszewicz Cezary62"38'
Kleczyński Marcin62"31'
Pierzgalski Marcin59"13'
Bober Bartosz115"34'
Rakowski Tomek96"30'
Mazurczak Dominik84"7'
Kowalski Piotr82"59'
Bartyzel Artur25"1'
Wróbel Wojciech22"11'
Choma Damian14"32'
Popiołek Piotr11"40'
Rutkiewicz Sylwia80"48'
Płaczek Aldona80"30'
Sawicka Agnieszka77"28'
Stasik-Makowska Ewelina77"23'
Tomaszewska Sylwia77"12'
Bryś Ewelina66"7'

Czas setów

WSZYSTKIEOPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

961 min
14 s



16 h 1 min 14 s

505 min 13 s

12"20'
5 set
Mróz Jacek2
Witek Piotr3
9"31'
3 set
Ossowski Arkadiusz0
Kawalec Ireneusz3
8"38'
1 set
Witek Piotr3
Kawalec Ireneusz1
8"35'
1 set
Witek Piotr3
Bartyzel Artur0
8"28'
5 set
Łukaszewicz Cezary2
Bernat Bartłomiej3
8"12'
1 set
Choma Damian2
Mróz Jacek3
8"8'
1 set
Popiołek Piotr3
Kleczyński Marcin0
7"58'
3 set
Kawalec Ireneusz3
Wasilewski Jan0
7"52'
3 set
Łukaszewicz Cezary2
Bernat Bartłomiej3
7"48'
4 set
Witek Piotr3
Kawalec Ireneusz1

226 min 17 s

35"49'
1 set
Bober Bartosz3
Rakowski Tomek0
9"40'
1 set
Wróbel Wojciech3
Mazurczak Dominik0
8"26'
2 set
Kowalski Piotr0
Rakowski Tomek3
7"20'
2 set
Bober Bartosz3
Rakowski Tomek0
6"58'
3 set
Kowalski Piotr0
Choma Damian3
6"57'
2 set
Wróbel Wojciech3
Mazurczak Dominik0
6"41'
3 set
Bober Bartosz3
Rakowski Tomek0
6"38'
3 set
Mazurczak Dominik3
Bober Bartosz1
6"24'
5 set
Mazurczak Dominik2
Kowalski Piotr3
6"17'
1 set
Kowalski Piotr0
Rakowski Tomek3

229 min 44 s

8"27'
3 set
Bryś Ewelina0
Płaczek Aldona3
6"22'
2 set
Bryś Ewelina0
Rutkiewicz Sylwia3
5"52'
3 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Tomaszewska Sylwia1
5"49'
2 set
Rutkiewicz Sylwia2
Płaczek Aldona3
5"39'
1 set
Bryś Ewelina0
Rutkiewicz Sylwia3
5"34'
1 set
Rutkiewicz Sylwia1
Tomaszewska Sylwia3
5"32'
5 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Sawicka Agnieszka2
5"28'
1 set
Sawicka Agnieszka3
Płaczek Aldona1
5"23'
1 set
Rutkiewicz Sylwia2
Płaczek Aldona3
5"17'
2 set
Sawicka Agnieszka1
Tomaszewska Sylwia3

małych punktów

WSZYSTKIEOPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

3282

1695

Mróz Jacek172
Popiołek Piotr146
Choma Damian146
Witek Piotr142
Kawalec Ireneusz137
Kostevich Aleksandr132
Bernat Bartłomiej121
Kleczyński Marcin112
Pierzgalski Marcin93
Łukaszewicz Cezary91

692

Bober Bartosz156
Mazurczak Dominik155
Kowalski Piotr132
Rakowski Tomek97
Bartyzel Artur45
Wróbel Wojciech40
Choma Damian34
Popiołek Piotr33

895

Stasik-Makowska Ewelina188
Tomaszewska Sylwia180
Sawicka Agnieszka177
Płaczek Aldona141
Rutkiewicz Sylwia135
Bryś Ewelina74

Wszystkich rozegranych meczów

WSZYSTKIEOPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

52

27

10

15

Wszystkich rozegranych setów

WSZYSTKIEOPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

186

97

36

53

Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
15.18'
2 set
Maciejewski Adam3
Wróbel Wojciech1
15.27'
3 set
Pierzgalski Marcin0
Choma Damian3
15.27'
4 set
Mróz Jacek3
Ossowski Arkadiusz1
15.36'
3 set
Bernat Bartłomiej0
Kostevich Aleksandr3
15.82'
3 set
Kostevich Aleksandr3
Pierzgalski Marcin0
16.27'
1 set
Popiołek Piotr3
Łukaszewicz Cezary0
16.82'
1 set
Maciejewski Adam3
Wróbel Wojciech1
17.73'
2 set
Kostevich Aleksandr3
Witek Piotr0
18.27'
2 set
Wróbel Wojciech1
Pierzgalski Marcin3
18.45'
2 set
Bernat Bartłomiej0
Kostevich Aleksandr3
15.36'
1 set
Kowalski Piotr0
Choma Damian3
15.73'
3 set
Rakowski Tomek0
Popiołek Piotr3
18.55'
1 set
Rakowski Tomek0
Popiołek Piotr3
20.18'
2 set
Mazurczak Dominik3
Bober Bartosz1
23.45'
1 set
Mazurczak Dominik3
Rakowski Tomek0
24.00'
1 set
Bober Bartosz3
Kowalski Piotr1
24.73'
2 set
Mazurczak Dominik2
Kowalski Piotr3
25.36'
2 set
Bober Bartosz2
Bartyzel Artur3
25.55'
5 set
Bober Bartosz2
Bartyzel Artur3
25.64'
2 set
Mazurczak Dominik3
Rakowski Tomek0
14.36'
3 set
Bryś Ewelina0
Tomaszewska Sylwia3
15.18'
3 set
Bryś Ewelina0
Sawicka Agnieszka3
15.82'
2 set
Rutkiewicz Sylwia0
Sawicka Agnieszka3
15.91'
2 set
Bryś Ewelina0
Tomaszewska Sylwia3
16.00'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Bryś Ewelina0
16.55'
3 set
Rutkiewicz Sylwia0
Sawicka Agnieszka3
16.64'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Płaczek Aldona0
17.09'
2 set
Sawicka Agnieszka3
Płaczek Aldona1
17.45'
1 set
Sawicka Agnieszka1
Tomaszewska Sylwia3
18.00'
3 set
Rutkiewicz Sylwia1
Tomaszewska Sylwia3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0