Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU 13
43"21'Wieczorek Maciej3
Giemza Mikołaj2
36"49'Mikuła Grzegorz1
Giemza Mikołaj3
30"19'Szewczyk Filip1
Wieczorek Maciej3
29"59'Krzywak Sławomir2
Dereń Mariusz1
26"19'Gwóźdź Marcin2
Słaboszewski Bartłomiej1
25"59'Słaboszewski Bartłomiej1
Kowal Michał2
25"15'Leżuch Grzegorz1
Wieczorek Maciej3
24"48'Siatkowski Paweł1
Janiszewski Paweł2
24"14'Kowal Michał2
Karwowski Wojciech1
24"14'Siatkowski Paweł1
Krzywak Sławomir2
29"50'Michnowska Katarzyna3
Sopińska Patrycja2
25"56'Michnowska Katarzyna1
Trendak Olga3
16"57'Kieres Monika2
Baradziej Kamila1
15"52'Sopińska Patrycja3
Kieres Monika0
15"06'Osóbka Magdalena0
Michnowska Katarzyna3
14"59'Kibortt Anna0
Trendak Olga3
13"52'Kibortt Anna3
Baradziej Kamila0
13"30'Osóbka Magdalena3
Kieres Monika0
12"45'Baradziej Kamila0
Świetlik Martyna3
12"16'Świetlik Martyna0
Trendak Olga3
'Taborski Bartosz2
Koźba MIchał0
'Fiut Natalia2
Rzęsista Borys0
'Rygiel Andrzej2
Majcher Julia0
'Rylski Bartosz3
Malicki Maksymilian1
'Malicki Maksymilian2
Taborski Bartosz0
'Rylski Bartosz3
Bazak Alicja0
'Majcher Julia2
Rzęsista Borys0
'Rygiel Andrzej2
Fiut Natalia0
'Rygiel Małgorzata2
Góźdź Maria0
'Góźdź Maria2
Dąbrowski Miłosz0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Wieczorek Maciej98"45'
Giemza Mikołaj94"12'
Mikuła Grzegorz86"59'
Kowal Michał83"54'
Szewczyk Filip81"36'
Gwóźdź Marcin76"53'
Siatkowski Paweł72"44'
Słaboszewski Bartłomiej71"42'
Dereń Mariusz71"12'
Karwowski Wojciech70"18'
Michnowska Katarzyna56"28'
Sopińska Patrycja43"11'
Kieres Monika41"57'
Trendak Olga41"38'
Baradziej Kamila38"02'
Kibortt Anna30"51'
Osóbka Magdalena26"51'
Świetlik Martyna20"26'

Czas setów: 18 godz. 21 min 59 s

OPENDAMSKA

952 min 17 s

14"42'
1 set
Krzywak Sławomir2
Dereń Mariusz1
11"28'
4 set
Mikuła Grzegorz1
Giemza Mikołaj3
10"50'
1 set
Pędzik Grzegorz0
Leżuch Grzegorz2
10"15'
1 set
Janiszewski Paweł2
Więcław Paweł0
10"03'
3 set
Słaboszewski Bartłomiej1
Kowal Michał2
10"02'
1 set
Sieradzan Michał2
Karpeta Sebastian0
10"00'
2 set
Krysiak Leon2
Sieradzan Michał0
9"43'
5 set
Wieczorek Maciej3
Giemza Mikołaj2
8"49'
1 set
Kowal Michał1
Kaczyński Emil2
8"47'
1 set
Gwóźdź Marcin2
Słaboszewski Bartłomiej1

149 min 42 s

7"22'
2 set
Kieres Monika2
Baradziej Kamila1
6"24'
2 set
Michnowska Katarzyna3
Sopińska Patrycja2
6"16'
2 set
Osóbka Magdalena3
Kieres Monika0
5"48'
1 set
Michnowska Katarzyna1
Trendak Olga3
5"42'
4 set
Michnowska Katarzyna1
Trendak Olga3
5"19'
1 set
Michnowska Katarzyna3
Sopińska Patrycja2
4"41'
2 set
Michnowska Katarzyna1
Trendak Olga3
4"37'
3 set
Osóbka Magdalena0
Michnowska Katarzyna3
4"36'
2 set
Sopińska Patrycja3
Kieres Monika0
4"31'
3 set
Sopińska Patrycja3
Kieres Monika0

Małych punktów: 4525

OPENDAMSKAOU 13

2975

Wieczorek Maciej166
Szewczyk Filip152
Giemza Mikołaj138
Mikuła Grzegorz135
Karwowski Wojciech118
Dereń Mariusz115
Gwóźdź Marcin113
Bakuła Wojciech113
Siatkowski Paweł112
Kowal Michał112

659

Michnowska Katarzyna115
Sopińska Patrycja109
Trendak Olga104
Osóbka Magdalena94
Świetlik Martyna71
Kibortt Anna64
Kieres Monika59
Baradziej Kamila43

891

Rylski Bartosz126
Malicki Maksymilian98
Taborski Bartosz85
Fiut Natalia81
Rygiel Małgorzata79
Bazak Alicja79
Rygiel Andrzej70
Majcher Julia68
Koźba MIchał49
Dąbrowski Miłosz46

Wszystkich rozegranych setów: 265

OPENDAMSKAOU 13

174

40

51


Wszystkich rozegranych meczów: 107

OPENDAMSKAOU 13

73

12

22


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
13.27'
2 set
Skotarek Robert0
Orzechowski Tomasz2
14.73'
1 set
Kaleta Bogusław2
Dereń Mariusz0
15.00'
1 set
Sopińska Patrycja0
Szota Michał2
15.09'
2 set
Sopińska Patrycja0
Szota Michał2
15.45'
2 set
Urbański Krzysztof0
Szewczyk Filip2
15.64'
1 set
Cichy Mateusz0
Słaboszewski Bartłomiej2
15.91'
1 set
Sieradzan Michał0
Mikuła Grzegorz2
15.91'
3 set
Szewczyk Filip1
Wieczorek Maciej3
16.36'
2 set
Szota Michał0
Kaczyński Emil2
16.45'
2 set
Orzechowski Tomasz0
Wieczorek Maciej2
14.82'
2 set
Baradziej Kamila0
Świetlik Martyna3
15.18'
5 set
Michnowska Katarzyna3
Sopińska Patrycja2
15.27'
3 set
Świetlik Martyna0
Trendak Olga3
15.82'
3 set
Kibortt Anna0
Trendak Olga3
17.64'
1 set
Sopińska Patrycja3
Kibortt Anna0
18.27'
3 set
Osóbka Magdalena3
Kieres Monika0
19.82'
2 set
Świetlik Martyna0
Trendak Olga3
19.91'
1 set
Baradziej Kamila0
Świetlik Martyna3
20.55'
1 set
Osóbka Magdalena3
Kieres Monika0
20.73'
1 set
Świetlik Martyna0
Trendak Olga3

Decyzji sędziowskich: 14 (0,4%)

Stroke 4
28,6%
Let 10
71,4%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
3 7,5%
2-1-0
Sieradzan Michał2
Michnowska Katarzyna0
2 4%
0-2-0
Krysiak Leon2
Sieradzan Michał0
1 3,2%
0-1-0
Wieczorek Maciej2
Kaleta Bogusław0
1 2,2%
0-1-0
Janiszewski Paweł2
Więcław Paweł0
1 1,5%
0-1-0
Michnowska Katarzyna1
Krysiak Grzegorz2
1 2,9%
0-1-0
Więcław Paweł0
Zieliński Fabian2
1 3,7%
0-1-0
Sopińska Patrycja0
Szota Michał2
1 1,4%
0-1-0
Leżuch Grzegorz1
Wieczorek Maciej3
1 1,9%
1-0-0
Słaboszewski Bartłomiej1
Kowal Michał2
1 2,6%
1-0-0
Osóbka Magdalena3
Kieres Monika0
1 1,8%
0-1-0
Osóbka Magdalena0
Michnowska Katarzyna3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0