Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15
53"40'Daniluk Rafał2
Soszka Stefan3
42"06'Busłowski Leszek3
Królewski Edward1
37"35'Soszka Stefan3
Busłowski Leszek2
25"11'Daniluk Rafał3
Królewski Edward0
23"28'Olędzki Krzysztof3
Łącki Kamil1
22"57'Purta Dariusz1
Królewska Elżbieta3
21"27'Daniluk Rafał3
Janowicz Marek0
20"31'Kozak Agata3
Daniluk Monika1
19"41'Chojnowski Rafał0
Daniluk Rafał3
19"38'Królewski Edward3
Kukiełka Łukasz1
18"02'Królewska Elżbieta3
Popko Kinga1
17"23'Machometa Urszula3
Kozak Agata0
14"33'Zdrodowska Małgorzata0
Kozak Agata3
14"13'Daniluk Monika0
Zdrodowska Małgorzata3
14"10'Machometa Urszula3
Królewska Elżbieta0
10"48'Królewska Elżbieta3
Zdrodowska Małgorzata0
8"49'Popko Kinga2
Daniluk Monika0
37'Kozak Agata3
Klim Anna0
'Daniluk Monika2
Klim AnnaW
'Łobacz-Duda MagdalenaW
Machometa Urszula3
11"32'Rogoziński Jakub0
Popko Aleksandra3
10"07'Rogoziński Jakub3
Kragiel Cyprian Błażej1
9"51'Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra2
8"13'Rogoziński Jakub2
Grabiański Filip0
7"40'Grabiański Filip0
Popko Aleksandra2
'Grabiański Filip3
Kragiel Cyprian Błażej2
8"57'Kaca Bartosz0
Popko Hanna2
8"49'Popko Hanna2
Popko Aleksandra0
8"10'Kobus Piotr0
Popko Aleksandra2
7"57'Nos Julia0
Popko Aleksandra2
7"39'Kobus Piotr0
Kaca Bartosz2
7"34'Kobus Piotr0
Popko Hanna2
6"41'Kaca Bartosz2
Nos Julia0
5"17'Nos Julia0
Popko Hanna2
'Kaca Bartosz1
Popko Aleksandra2
'Kobus Piotr0
Nos Julia2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15
Soszka Stefan104"57'
Daniluk Rafał103"24'
Busłowski Leszek94"00'
Królewski Edward87"01'
Olędzki Krzysztof68"06'
Chojnowski Rafał67"35'
Łukaszewicz Adam64"57'
Królewska Elżbieta62"47'
Kozak Agata58"27'
Gawryluk Olaf53"25'
Królewska Elżbieta35"48'
Zdrodowska Małgorzata31"20'
Machometa Urszula26"29'
Kozak Agata25"59'
Popko Kinga22"52'
Daniluk Monika19"07'
Klim Anna13'
Łobacz-Duda Magdalena'
Kragiel Cyprian Błażej33"10'
Grabiański Filip29"42'
Rogoziński Jakub27"27'
Popko Aleksandra27"23'
Popko Aleksandra33"12'
Kaca Bartosz32"20'
Kobus Piotr31"25'
Popko Hanna29"12'
Nos Julia28"39'

Czas setów: 14 godz. 20 min 52 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15

643 min 43 s

11"58'
4 set
Busłowski Leszek3
Królewski Edward1
11"28'
3 set
Daniluk Rafał2
Soszka Stefan3
10"57'
1 set
Daniluk Rafał2
Soszka Stefan3
10"29'
5 set
Daniluk Rafał2
Soszka Stefan3
9"58'
3 set
Daniluk Rafał3
Królewski Edward0
9"54'
3 set
Busłowski Leszek3
Królewski Edward1
8"43'
3 set
Soszka Stefan3
Busłowski Leszek2
7"36'
1 set
Daniluk Rafał3
Janowicz Marek0
7"20'
2 set
Busłowski Leszek3
Królewski Edward1
6"55'
2 set
Daniluk Rafał3
Janowicz Marek0

80 min 54 s

6"16'
1 set
Machometa Urszula3
Kozak Agata0
4"57'
3 set
Machometa Urszula3
Kozak Agata0
4"44'
3 set
Machometa Urszula3
Królewska Elżbieta0
4"41'
1 set
Zdrodowska Małgorzata0
Kozak Agata3
4"28'
2 set
Królewska Elżbieta3
Popko Kinga1
4"05'
1 set
Daniluk Monika0
Zdrodowska Małgorzata3
4"02'
2 set
Popko Kinga2
Daniluk Monika0
4"02'
4 set
Królewska Elżbieta3
Popko Kinga1
3"57'
2 set
Daniluk Monika0
Zdrodowska Małgorzata3
3"50'
2 set
Zdrodowska Małgorzata0
Kozak Agata3

58 min 51 s

6"04'
1 set
Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra2
5"20'
1 set
Rogoziński Jakub0
Popko Aleksandra3
5"14'
1 set
Rogoziński Jakub3
Kragiel Cyprian Błażej1
4"52'
1 set
Grabiański Filip3
Kragiel Cyprian Błażej2
4"35'
2 set
Grabiański Filip3
Kragiel Cyprian Błażej2
4"25'
2 set
Rogoziński Jakub0
Popko Aleksandra3
4"06'
2 set
Rogoziński Jakub2
Grabiański Filip0
3"59'
1 set
Grabiański Filip0
Popko Aleksandra2
3"56'
1 set
Rogoziński Jakub2
Grabiański Filip0
3"56'
2 set
Rogoziński Jakub3
Kragiel Cyprian Błażej1

77 min 24 s

6"17'
2 set
Kaca Bartosz1
Popko Aleksandra2
4"47'
2 set
Kobus Piotr0
Nos Julia2
4"39'
2 set
Kaca Bartosz0
Popko Hanna2
4"36'
1 set
Kobus Piotr0
Nos Julia2
4"34'
2 set
Popko Hanna2
Popko Aleksandra0
4"11'
1 set
Kobus Piotr0
Popko Hanna2
3"56'
1 set
Kobus Piotr0
Popko Aleksandra2
3"50'
2 set
Nos Julia0
Popko Aleksandra2
3"49'
3 set
Kaca Bartosz1
Popko Aleksandra2
3"48'
1 set
Kaca Bartosz0
Popko Hanna2

Małych punktów: 3413

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15

2365

Soszka Stefan164
Busłowski Leszek151
Daniluk Rafał143
Olędzki Krzysztof140
Królewski Edward135
Królewska Elżbieta123
Chojnowski Rafał118
Łukaszewicz Adam116
Piekarski Michał116
Kozak Agata114

390

Kozak Agata96
Królewska Elżbieta95
Machometa Urszula70
Zdrodowska Małgorzata61
Popko Kinga42
Daniluk Monika25
Łobacz-Duda Magdalena1
Klim Anna0

270

Popko Aleksandra78
Rogoziński Jakub73
Kragiel Cyprian Błażej69
Grabiański Filip50

388

Popko Aleksandra96
Kaca Bartosz93
Popko Hanna90
Nos Julia60
Kobus Piotr49

Wszystkich rozegranych setów: 204

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15

137

25

20

22


Wszystkich rozegranych meczów: 72

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15

48

8

6

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU15
0.55'
2 set
Ołtarzewski Jakub0
Piekarski Michał3
1.18'
3 set
Ołtarzewski Jakub0
Piekarski Michał3
1.45'
1 set
Ołtarzewski Jakub0
Piekarski Michał3
12.09'
1 set
Brzóska Tomasz2
Daniluk Monika0
13.09'
2 set
Purta Maciej0
Kukiełka Łukasz2
13.91'
2 set
Purta Maciej3
Zdrodowska Małgorzata0
14.64'
1 set
Królewska Elżbieta0
Gawryluk Olaf3
14.82'
3 set
Kozak Agata0
Janowicz Marek3
14.82'
3 set
Kukiełka Łukasz3
Suchowierski Tomasz0
15.27'
4 set
Kozak Agata3
Daniluk Monika1
0.27'
2 set
Kozak Agata3
Klim Anna0
0.45'
3 set
Kozak Agata3
Klim Anna0
0.45'
1 set
Kozak Agata3
Klim Anna0
14.00'
1 set
Królewska Elżbieta3
Zdrodowska Małgorzata0
14.27'
3 set
Zdrodowska Małgorzata0
Kozak Agata3
14.64'
3 set
Królewska Elżbieta3
Zdrodowska Małgorzata0
16.91'
1 set
Królewska Elżbieta3
Popko Kinga1
18.00'
3 set
Daniluk Monika0
Zdrodowska Małgorzata3
18.18'
1 set
Machometa Urszula3
Królewska Elżbieta0
18.64'
2 set
Machometa Urszula3
Kozak Agata0
0.36'
4 set
Rogoziński Jakub3
Kragiel Cyprian Błażej1
0.73'
3 set
Rogoziński Jakub3
Kragiel Cyprian Błażej1
0.91'
4 set
Rogoziński Jakub0
Popko Aleksandra3
1.27'
5 set
Grabiański Filip3
Kragiel Cyprian Błażej2
19.73'
2 set
Grabiański Filip0
Popko Aleksandra2
20.00'
2 set
Kragiel Cyprian Błażej0
Popko Aleksandra2
21.09'
3 set
Grabiański Filip3
Kragiel Cyprian Błażej2
21.45'
1 set
Rogoziński Jakub2
Grabiański Filip0
21.45'
2 set
Rogoziński Jakub3
Kragiel Cyprian Błażej1
21.73'
1 set
Grabiański Filip0
Popko Aleksandra2
13.64'
1 set
Nos Julia0
Popko Hanna2
14.73'
2 set
Nos Julia0
Popko Hanna2
17.09'
1 set
Kaca Bartosz2
Nos Julia0
17.45'
2 set
Kobus Piotr0
Popko Hanna2
18.55'
2 set
Kaca Bartosz2
Nos Julia0
18.91'
2 set
Kobus Piotr0
Popko Aleksandra2
18.91'
1 set
Kobus Piotr0
Kaca Bartosz2
19.64'
1 set
Popko Hanna2
Popko Aleksandra0
20.18'
1 set
Nos Julia0
Popko Aleksandra2
20.64'
2 set
Kobus Piotr0
Kaca Bartosz2

Decyzji sędziowskich: 2 (0,1%)

Stroke 0
0%
Let 2
100%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
1 1,9%
0-1-0
Łukaszewicz Adam1
Piekarski Michał2
1 2,2%
0-1-0
Królewska Elżbieta3
Zdrodowska Małgorzata0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0