Najdłuższy mecz

OPEN
26"45'Szkuta Łukasz1
Rogalski Mikołaj3
25"47'Misiński Maciej0
Wilas Dawid3
25"10'Jagiełowicz Sylwester1
Ripa Adam2
22"11'Ramza Krzysztof1
Ber Artur2
20"25'Rembowiecki Arkadiusz1
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej2
17"40'Kozłowski Łukasz3
Grishin Sergei0
15"00'Ripa Adam0
Mróz Jacek3
13"45'Drzazga Robert0
Rembowiecki Arkadiusz2
13"29'Bąk-Dzierżyński Bartłomiej0
Szmańda Łukasz2
12"00'Misiński Maciej2
Ber Artur0

Najdłużej na korcie

OPEN
Ripa Adam49"06'
Jagiełowicz Sylwester39"58'
Rembowiecki Arkadiusz37"32'
Szkuta Łukasz34"01'
Misiński Maciej33"44'
Wilas Dawid32"22'
Ber Artur30"19'
Ramza Krzysztof29"24'
Kozłowski Łukasz29"10'
Rogalski Mikołaj29"04'

Czas setów: 5 godz. 9 min 51 s

OPEN

309 min 51 s

10"28'
1 set
Misiński Maciej0
Wilas Dawid3
8"42'
3 set
Jagiełowicz Sylwester1
Ripa Adam2
7"51'
3 set
Rogalski Mikołaj3
Mróz Jacek0
7"38'
2 set
Jagiełowicz Sylwester1
Ripa Adam2
7"35'
3 set
Ramza Krzysztof1
Ber Artur2
7"27'
2 set
Rembowiecki Arkadiusz1
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej2
7"07'
3 set
Misiński Maciej0
Wilas Dawid3
7"06'
2 set
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej0
Szmańda Łukasz2
6"30'
1 set
Kozłowski Łukasz2
Ramza Krzysztof0
6"30'
1 set
Szkuta Łukasz1
Rogalski Mikołaj3

Małych punktów: 2221

OPEN

2221

Kozłowski Łukasz167
Szkuta Łukasz142
Wilas Dawid132
Rogalski Mikołaj132
Mróz Jacek125
Zarówna Klaudyna118
Misiński Maciej116
Ripa Adam114
Jagiełowicz Sylwester103
Rembowiecki Arkadiusz96

Wszystkich rozegranych setów: 134

OPEN

134


Wszystkich rozegranych meczów: 49

OPEN

49


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
9.91'
2 set
Czajkowski Mariusz0
Szkuta Łukasz2
14.09'
1 set
Zarówna Klaudyna2
Franczyk Zbigniew0
14.27'
3 set
Czajkowski Mariusz1
Wilas Paweł2
14.36'
1 set
Mastalski Marcin0
Mróz Jacek2
14.64'
1 set
Czajkowski Mariusz0
Szkuta Łukasz2
16.73'
2 set
Drzazga Robert0
Wojciechowski Grzegorz3
17.00'
3 set
Franczyk Zbigniew1
Darul Grzegorz2
17.55'
2 set
Śledziński Rajmund2
Mastalski Marcin0
18.36'
2 set
Kozłowski Łukasz2
Ramza Krzysztof0
18.73'
2 set
Zarówna Klaudyna2
Śledziński Rajmund0

Decyzji sędziowskich: 7 (0.8%)

Stroke 1
14.3%
Let 5
71.4%
Nolet 1
14.3%

OPEN
4 6.8%
1-3-0
Kozłowski Łukasz3
Grishin Sergei0
2 3.2%
0-2-0
Rembowiecki Arkadiusz1
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej2
1 1.8%
0-0-1
Jagiełowicz Sylwester1
Ripa Adam2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0