BellaLine 10squash Cup - Ranking


Miejsce GraczBellaLine 10squash Cup vol 1
08-02-2020
BellaLine 10squash Cup vol 2
29-02-2020
BellaLine 10squash Cup vol 7
06-06-2020
BellaLine 10squash Cup vol 8
20-06-2020
BellaLine 10squash Cup vol 3
11-07-2020
BellaLine 10squash Cup vol 4 - turniej rozgrywany w Bydgoszczy
01-08-2020
BellaLine 10squash Cup vol 5
15-08-2020
BellaLine 10squash Cup vol 6
29-08-2020
BellaLine 10squash Cup vol 9- zmiana terminu!!!Gramy w niedzielę
13-09-2020
BellaLine 10squash Cup Finał
26-09-2020
Suma 7 najlepszych
MiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktówMiejscePunktów
1Lipecki Łukasz 756,21282,97468,19468,1911001145,77282,97563,5522,04
2Urbański Robert468,191100659,59853,21468,19468,19853,21470,59
3Furman Wojciech1341,71756,21756,21563,5756,211048,04468,19756,21563,5420,02
4Mickiewicz Maciej659,59950,511243,67659,59282,971341,71563,5950,511048,04414,71
5Milczarski Łukasz563,5563,5282,971100468,19378,16
6Grunt Jarosław282,97659,59374,22374,22282,97373,98
7Zakryś Piotr374,22950,51563,5374,22853,21756,21371,86
8Juręczyk Dariusz950,51853,211048,041048,04950,51950,51659,59360,41
9Kamiński Dariusz1538,161243,671439,881538,161439,881145,77950,51296,03
10Stawicki Andrzej374,22563,5468,19282,97288,88
11Grabowski Bartosz1341,711048,041145,771439,88756,211048,04279,65
12Lipiński Tomasz563,5659,59756,211341,71853,21274,21
13Ladziński Michał282,97282,97374,22240,17
14Kapuściński Bartosz11001100200
14Zielak Jarosław11001100200
16Kowalski Marek853,21659,59374,22187,02
17Urbańska Agnieszka1439,881538,161145,77853,21177,03
18Sikorski Piotr853,211341,711243,671538,16176,75
19Kotkiewicz Remigiusz853,21468,191145,77167,17
20Żywiczyński Przemysław1048,04950,51950,51149,06
21Broniszewski Łukasz1048,041243,671145,77137,48
22Jankowski Paweł1048,04374,22122,26
23Szulc Dominika1636,551243,671636,55116,77
24Opęchowski Tomasz756,21659,59115,8
25Meckien Bartosz1100100
25Supeł Tomasz1100100
25Malinowski Tomasz1100100
28Karatysz Marek853,211145,7798,98
29Kućmiński Tomasz1439,88756,2196,09
30Rutkiewicz Karol950,511341,7192,22
31Stalewski Krzysztof282,9782,97
32Mohamed Nazia374,2274,22
32Ochociński Krzysztof374,2274,22
34Firfas Rafał468,1968,19
35Kurdynowski Szymon563,563,5
36Niklas Jakub659,5959,59
36Kita Marcin659,5959,59
38Bernat Sławomir1145,7745,77
38Tokarczyk Andrzej1145,7745,77
40Rymaszewski Andrzej1243,6743,67
40Chlebny Piotr1243,6743,67
42Pruss Krzystof1439,8839,88
43Pikul Sylwia1636,5536,55
43Bielak Paweł1636,5536,55