Regulamin Toruński Squash Liga II

Gramy co tydzień w klubie Bella Line w Toruniu.

Zaczynamy od 17.00 grupa I i od 19.00 grupa II. Co tydzień następuje zmiana grup i godzin ( w drugim tygodniu grupa II na 17.00, grupa I na 19.00)

Jeżeli jest 7 lub mniej zawodników .rozgrywki są w jednej grupie . Zasada generalna, jeżeli grupa liczy 5 lub mniej zawodników, gramy do dwóch wygranych setów, 11 punktów bez przewag. Jeżeli w którejś grupie jest więcej niż 5 zawodników to gramy do dwóch wygranych setów, każdy z każdym. 11 punkt wygrywa. trzeci set gramy do 5 punktów, Piąty punkt wygrywa. istniej możliwość rozegrania ligi na innych zasadach - decyzję podejmują organizatorzy.

Jeżeli zawodników jest więcej niż 12 gramy w trzech ligach. Gramy do dwóch wygranych setów, każdy z każdym. 11 punkt wygrywa. trzeci set gramy do 5 punktów, Piąty punkt wygrywa. istniej możliwość rozegrania ligi na innych zasadach - decyzję podejmują organizatorzy.

Przypisanie do lig następuje biorąc pod uwagę ostatnią rozegraną kolejkę. Nowy sezon rozpoczynamy wg rankingu za pierwszą ligę.

Ostatni zawodnik z I ligi spada do II ligi a pierwszy zawodnik z II ligi awansuje do I ligi itd.

Jeżeli jakiś zawodnik z I ligi będzie nieobecny lub zwiększy się ilość zawodników w grupach to

-jego miejsce zajmuje zawodnik który powinien spaść

-awansuje zawodnik z drugiego miejsca z drugiej ligi.

Organizator , mając na uwadze umiejętności zawodnika, może mu przyznać dziką kartę na grę w I lidze.

Zgłoszenie przez Whatsapp lub przez Bo5 do środy do 20.00. Ogłoszenie grup w środę do 21.00.

Uwaga!!!! Biorąc pod uwagę ostatni sezon i spóźnienia zawodników wprowadzamy zasadę, że jeżeli zawodnik spóźni się więcej niż 20 minut (gotowość gry na korcie a nie pojawienie sie w klubie) przegrywa bezwzględnie pierwszy mecz walkowerem 2:0 - 11-0, 11-0. I tak co 20 minut. Zawodnik który wygra walkowerem będzie wylosowany z zawodników, którzy się nie spóźnili.

Zawodnik, który nie poinformuje orgnizatorów w czwartek do godziny 15.00 o swojej nieobecności spada o grupę niżej, jeżeli istnieje taka możliwość bez możliwości pozostania w grupie oraz bez możlwośc otrzymania dzikiej karty.

Koszt uczestniczenia w 1 kolejce ligowej wynosi

  • 20 zł przy wykorzystaniu kart typu multi-sport
  • 15 zł przy wykorzystaniu karnetu squashowego Bella Line
  • 30 zł bez karty lub karnetu

Za wpisowe na ligę zapewniamy profesjonalnąobsługę ligi, wyniki online, statystyki, zestawienia i moc wrażeń.

Wśród zawodników, którzy wystąpią w minimum 10 kolejkach wylosujemy cztery nagrody wartości 200 każda (zawodnik wskaże na stronie erakiety.pl przedmiot, który dla niego zamówimy)

    • Zawodnik zgłaszając się do Ligi oświadcza, że nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do uczestniczenia w rozgrywkach. Każdy zawodnik zgłaszający się na ligę, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb marketingowych, prowadzenia rozgrywek ligowych oraz zgodę na robienie zdjęć/nagrywania materiałów video do celów promocyjnych oraz pamiątkowych. Zezwala również na udostępniania tych zdjęć oraz nagrań w internecie.