Witam w kolejnej edycji Toruńskiej Ligi Squasha wiosna 2023

Kilka zasad :

  • Toruński Squash Liga powstała w celu propagowania squasha, podnoszeniu swoich umiejętności, nawiązywaniu relacji osobistych i biznesowych oraz przede wszystkim rozgrywki mają służyć dobrej zabawie.
  • Organizatorzy Ligi : Piotrek, Robert i Tomek robią to za darmo
  • Wszystkie pieniądze z opłaty za ligę idą na opłacenie kortów, zakup niezbędnych rzeczy ( osprzę do TV, oprogramowanie do obsługi, tablety, internet, piłki itd)
  • Z pieniędzy, które pozostają kupujemy nagrody ligowe, opłacamy marketingowe materiały i projekt koszulek ligowych oraz razem z Wami organizujemy integrację)

Regulamin Toruński Squash Liga 

Gramy co tydzień w klubie Bella Line w Toruniu.

Kolejny sezon trwa od 2 marca do 29 czerwca 2023 ( liczy się suma punktów z 15 najlepszych lig danego zawodnika)

Wśród osób, które zaliczą występy w minimum 13 rundach organizatorzy wylosują;

-trzy nagrody o wartości 300 z każdał ( wskazaną przez zwycięzcę losowania ze strony erakiety)

Zaczynamy od 17.00 grupa I i od 18.30 grupa II. Co tydzień następuje zmiana grup i godzin ( w drugim tygodniu grupa II na 17.00, grupa I na 18.30)

Zasada generalna, jeżeli grupa liczy 5 lub mniej zawodników, gramy do dwóch wygranych setów, 11 punktów bez przewag. Jeżeli w którejś grupie jest więcej niż 5 zawodników to gramy do dwóch wygranych setów, każdy z każdym. 11 punkt wygrywa. trzeci set gramy do 5 punktów, Piąty punkt wygrywa. Istnieje możliwość rozegrania ligi na innych zasadach - decyzję podejmują organizatorzy.

Jeżeli zawodników jest więcej niż 12 gramy w trzech ligach. Wówczas start lig zaczyna się A- 16.45  B- 18.15   C- 19.45 Ze względu na ilość zawodników godziny startu mogą ulec zmianie. Gramy do dwóch wygranych setów, każdy z każdym. 11 punkt wygrywa.  Istniej możliwość rozegrania ligi na innych zasadach - decyzję podejmują organizatorzy.

Nauczeni  doświadczeniem dodajemy:

- w każdej kolejce może wystąpić max 16 zawodników

- decyduje data zapisu

- zapisy tylko przez aplikację bo5 lub przez stronę  https://bo5.pl/torunskisquash#ml729

- zapisujemy 16 osób + ewentualnie dwóch rezerwowych

- czas zapisu do środy do 18.00

- osoba zapisana, która nie wypisze się z ligi do środy do 20.00 a w czwartek nie przyjdzie na rozgrywki będzie musiała zapłacić 15 zł 

               "Zarząd"

 

Przypisanie do lig następuje biorąc pod uwagę ostatnią rozegraną kolejkę. Nowy sezon rozpoczynamy wg rankingu za pierwszą ligę.

Ostatni zawodnik z I ligi spada do II ligi a pierwszy zawodnik z II ligi awansuje do I ligi itd.

Jeżeli jakiś zawodnik z I ligi będzie nieobecny lub zwiększy się ilość zawodników w grupach to

-jego miejsce zajmuje zawodnik, który powinien spaść

-awansuje zawodnik z drugiego miejsca z drugiej ligi.

Organizator , mając na uwadze umiejętności zawodnika, może mu przyznać dziką kartę na grę w I lub II lidze.

Zgłoszenie przez z Bo5 do środy do 18.00. Ogłoszenie grup w środę do 21.00.

Uwaga!!!! Biorąc pod uwagę ostatni sezon i spóźnienia zawodników wprowadzamy zasadę, że jeżeli zawodnik spóźni się więcej niż 20 minut (gotowość gry na korcie a nie pojawienie sie w klubie) przegrywa bezwzględnie pierwszy mecz walkowerem 2:0 - 11-0, 11-0. I tak co 20 minut. Zawodnik który wygra walkowerem będzie wylosowany z zawodników, którzy się nie spóźnili. 

Zawodnik, który nie poinformuje organizatorów w czwartek do godziny 15.00 o swojej nieobecności spada o grupę niżej, jeżeli istnieje taka możliwość bez szansy pozostania w grupie oraz bez możliwości otrzymania dzikiej karty.

Koszt uczestniczenia w 1 kolejce ligowej wynosi

  • 20 zł przy wykorzystaniu kart typu multi-sport
  • 15 zł przy wykorzystaniu karnetu squashowego Bella Line
  • 30 zł bez karty lub karnetu

Za wpisowe na ligę zapewniamy profesjonalną obsługę ligi, wyniki online, statystyki, zestawienia i moc wrażeń.

Zawodnik zgłaszając się do Ligi oświadcza, że nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do uczestniczenia w rozgrywkach. Osoby poniżej 18 roku życia mają obowiązek występowania w specjalnych okularach do gry w squasha.

Każdy zawodnik zgłaszający się na ligę, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb marketingowych, prowadzenia rozgrywek ligowych oraz zgodę na robienie zdjęć/nagrywania materiałów video do celów promocyjnych oraz pamiątkowych. Zezwala również na udostępniania tych zdjęć oraz nagrań w internecie.

Zarząd TS