Enjoy Squash Open 2018 kat. A - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii A (A)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Poleshchuk DanielBrak informacji Bielsko-Biała 59 1
4 Cohen NirBrak informacji 2
3 Kotra MateuszPotwierdzony Rzeszów 2 3
2 Atras PrzemysławPotwierdzony Kraków/Krasnystaw 1 4
16 Wojnarski MarekPotwierdzony Kietrz 27 5
37 Wielgus MaksymilianBrak informacji Zakopane 66 6
8 Matejski TomaszPotwierdzony Szczecin 10 7
7 Tyma KonradPotwierdzony Gorzów Wlkp. 9 8
12 Marszał AdrianPotwierdzony Kraków 16 9
17 Przybitkowski KamilPotwierdzony Bydgoszcz 48 10
18 Macałka MateuszPotwierdzony Zabierzów 73 11
40 Brzezicki JakubBrak informacji 61 12
39 Sikorski MarcinBrak informacji Gdańsk 119 13
11 Kurek MichałPotwierdzony Szczecin 15 14
33 Rohun PeterBrak informacji Ostrava 152 15
13 Jaworski JakubWalkover Zakroczym 29 16
9 Rykowski RafałPotwierdzony Wrocław 11 17
6 Kotra MichałPotwierdzony Rzeszów 7 18
14 Rewilak BartoszPotwierdzony Kraków 19 19
24 Jachimowicz MichałWalkover Kraków 40 20
15 Pytlowany JakubPotwierdzony Kraków 20 21
20 Kowalski DominikPotwierdzony Trójmiasto 32 22
22 Przytuła MichałPotwierdzony Poznań 36 23
36 Laszuk MarcinBrak informacji Bytom 49 24
19 Rogalski MikołajPotwierdzony Wrocław 31 25
21 Rusek StanisławWalkover Kraków 33 26
5 Pełczyński AdamWalkover Poznań 3 28
23 Kaleta BogusławWalkover Zabierzów 39 28
35 Godula MaciejBrak informacji Kraków 133 29
34 Chlebowicz PiotrBrak informacji Gorzów Wielkopolski 107 30
10 Pilch MichałWalkover Skawina 43 32
38 Kozik MarcinWalkover Zabrze 185 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 29-01-2018


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Poleshchuk Daniel
3
  11:1  11:3  11:4
Pytlowany Jakub
0
Kurek Michał
3
  7:11  11:6  12:10  3:11  11:9
Rusek Stanisław
2
Chlebowicz Piotr
0
  2:11  2:11  2:11
Przybitkowski Kamil
3
Rykowski Rafał
0
  10:12  4:11  11:13
Tyma Konrad
3
Pełczyński Adam
1
  8:11  11:7  6:11  14:16
Jaworski Jakub
3
Przytuła Michał
0
  7:11  8:11  5:11
Wielgus Maksymilian
3
Pilch Michał
1
  6:11  8:11  11:3  10:12
Brzezicki Jakub
3
Jachimowicz Michał
0
  5:11  6:11  9:11
Kotra Mateusz
3
Cohen Nir
3
  11:8  11:9  11:9
Kowalski Dominik
0
Kaleta Bogusław
2
  11:6  9:11  11:13  11:7  8:11
Rohun Peter
3
Kozik Marcin
2
  11:8  14:12  11:13  5:11  9:11
Macałka Mateusz
3
Wojnarski Marek
3
  6:11  11:9  4:11  11:7  12:10
Kotra Michał
2
Matejski Tomasz
3
  11:9  11:9  6:11  9:11  11:9
Rewilak Bartosz
2
Sikorski Marcin
3
  11:6  12:10  12:10
Godula Maciej
0
Rogalski Mikołaj
0
  5:11  4:11  4:11
Marszał Adrian
3
Laszuk Marcin
0
  6:11  6:11  8:11
Atras Przemysław
3
Poleshchuk Daniel
3
  11:1  11:2  11:2
Kurek Michał
0
Przybitkowski Kamil
0
  8:11  9:11  2:11
Tyma Konrad
3
Jaworski Jakub
1
  3:11  7:11  11:2  6:11
Wielgus Maksymilian
3
Brzezicki Jakub
0
  3:11  6:11  8:11
Kotra Mateusz
3
Cohen Nir
3
  11:8  11:2  11:6
Rohun Peter
0
Macałka Mateusz
0
  6:11  8:11  5:11
Wojnarski Marek
3
Matejski Tomasz
3
  11:9  11:5  13:11
Sikorski Marcin
0
Marszał Adrian
0
  8:11  4:11  5:11
Atras Przemysław
3
Poleshchuk Daniel
3
  11:4  11:6  11:4
Tyma Konrad
0
Wielgus Maksymilian
0
  4:11  6:11  5:11
Kotra Mateusz
3
Cohen Nir
3
  11:4  11:9  11:6
Wojnarski Marek
0
Matejski Tomasz
0
  12:14  7:11  5:11
Atras Przemysław
3
Poleshchuk Daniel
3
  11:3  11:3  11:7
Kotra Mateusz
0
Cohen Nir
3
  11:7  11:7  11:9
Atras Przemysław
0
Poleshchuk Daniel
3
  11:5  11:3  11:9
Cohen Nir
0
Poleshchuk Daniel
Miejsca 3 - 4
Kotra Mateusz
3
  11:9  9:11  12:10  8:11  11:9
Atras Przemysław
2
Kotra Mateusz
Miejsca 5 - 8
Tyma Konrad
0
  7:11  7:11  10:12
Wielgus Maksymilian
3
Wojnarski Marek
3
  11:7  11:9  11:9
Matejski Tomasz
0
Wielgus Maksymilian
1
  7:11  11:9  8:11  8:11
Wojnarski Marek
3
Wojnarski Marek
Miejsca 7 - 8
Tyma Konrad
1
  9:11  11:8  9:11  4:11
Matejski Tomasz
3
Matejski Tomasz
Miejsca 9 - 16
Kurek Michał
1
  11:9  11:13  5:11  10:12
Przybitkowski Kamil
3
Jaworski Jakub
2
  11:9  11:2  3:11  4:11  7:11
Brzezicki Jakub
3
Rohun Peter
2
  11:4  5:11  12:14  11:9  1:11
Macałka Mateusz
3
Sikorski Marcin
0
  3:11  5:11  6:11
Marszał Adrian
3
Przybitkowski Kamil
3
  11:8  9:11  11:3  11:6
Brzezicki Jakub
1
Macałka Mateusz
0
  5:11  0:11  5:11
Marszał Adrian
3
Przybitkowski Kamil
0
  8:11  8:11  4:11
Marszał Adrian
3
Marszał Adrian
Miejsca 11 - 12
Brzezicki Jakub
2
  9:11  9:11  11:8  11:7  6:11
Macałka Mateusz
3
Macałka Mateusz
Miejsca 13 - 16
Kurek Michał
3
WALKOVER
Jaworski Jakub
W
Rohun Peter
2
  11:5  2:11  11:3  11:13  9:11
Sikorski Marcin
3
Kurek Michał
2
  12:10  11:13  11:6  11:13  9:11
Sikorski Marcin
3
Sikorski Marcin
Miejsca 15 - 16
Bye
Rohun Peter
Rohun Peter
Miejsca 17 - 32
Pytlowany Jakub
3
  11:7  11:8  11:8
Rusek Stanisław
0
Chlebowicz Piotr
0
  2:11  3:11  3:11
Rykowski Rafał
3
Pełczyński Adam
2
  1:11  11:8  11:4  9:11  6:11
Przytuła Michał
3
Pilch Michał
2
  5:11  11:8  3:11  11:7  4:11
Jachimowicz Michał
3
Kowalski Dominik
3
  11:1  11:4  11:7
Kaleta Bogusław
0
Kozik Marcin
W
WALKOVER
Kotra Michał
3
Rewilak Bartosz
3
  11:6  11:5  12:10
Godula Maciej
0
Rogalski Mikołaj
2
  11:7  11:6  9:11  7:11  3:11
Laszuk Marcin
3
Pytlowany Jakub
1
  8:11  7:11  12:10  12:14
Rykowski Rafał
3
Przytuła Michał
0
  5:11  9:11  9:11
Jachimowicz Michał
3
Kowalski Dominik
1
  10:12  5:11  11:6  5:11
Kotra Michał
3
Rewilak Bartosz
3
  11:9  11:7  11:6
Laszuk Marcin
0
Rykowski Rafał
3
WALKOVER
Jachimowicz Michał
W
Kotra Michał
3
  11:7  11:8  11:3
Rewilak Bartosz
0
Rykowski Rafał
3
  9:11  11:9  11:9  4:11  11:4
Kotra Michał
2
Rykowski Rafał
Miejsca 19 - 20
Bye
Rewilak Bartosz
Rewilak Bartosz
Miejsca 21 - 24
Pytlowany Jakub
3
  11:5  11:13  11:8  11:13  11:8
Przytuła Michał
2
Kowalski Dominik
3
  11:2  12:10  6:11  13:11
Laszuk Marcin
1
Pytlowany Jakub
3
  11:9  11:3  11:8
Kowalski Dominik
0
Pytlowany Jakub
Miejsca 23 - 24
Przytuła Michał
3
  11:7  13:11  9:11  11:8
Laszuk Marcin
1
Przytuła Michał
Miejsca 25 - 32
Rusek Stanisław
3
  11:6  11:7  11:8
Chlebowicz Piotr
0
Pełczyński Adam
3
WALKOVER
Pilch Michał
W
Kaleta Bogusław
Bye
Godula Maciej
0
  5:11  5:11  9:11
Rogalski Mikołaj
3
Rusek Stanisław
3
WALKOVER
Pełczyński Adam
W
Kaleta Bogusław
W
WALKOVER
Rogalski Mikołaj
3
Rusek Stanisław
W
WALKOVER
Rogalski Mikołaj
3
Rogalski Mikołaj
Miejsca 27 - 28
Bye
Bye
Bye
Miejsca 29 - 32
Chlebowicz Piotr
Bye
Bye
Godula Maciej
Chlebowicz Piotr
0
  6:11  7:11  12:14
Godula Maciej
3
Godula Maciej
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Stan na: 00:47:56 25-02-2018