III Urodziny Malta Squash - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B0)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Shinnie ChrisPotwierdzony Inverurie 6 1
5 Hemmerling PiotrPotwierdzony Poznań 12 2
3 Tyma KonradPotwierdzony Gorzów Wlkp. 8 3
4 Pyda AndrzejPotwierdzony Poznań 10 4
1 Pełczyński AdamPotwierdzony Poznań 3 5
9 Dominiak KamilPotwierdzony Warszawa 26 6
10 Przytuła MichałPotwierdzony Poznań 38 7
12 Filipowski DariuszPotwierdzony Poznań 57 8
13 Gałecki TomaszPotwierdzony Poznań 69 9
15 Włodarczyk PawełPotwierdzony Czerwonak 85 10
14 Fulneczek AdrianPotwierdzony Wrocław 72 11
11 Przybitkowski KamilPotwierdzony Bydgoszcz 39 12
16 Kieruzal PiotrPotwierdzony Poznań 99 13
7 Szymanowski MarekWalkover Poznań 22 14
6 Spoljar DomagojWalkover Chorwacja 16 16
8 Andrzejczak KarolWalkover Poznań 25 16
17 Kwiatkowski GrzegorzPotwierdzony Poznań 113 17
20 Bulczyński RafałPotwierdzony Zielone Góra 178 18
19 Skrzypczak ŁukaszPotwierdzony Jarocin 142 19
26 Kotkowiak MateuszPotwierdzony Mosina 337 20
32 Dobrzyński WojciechPotwierdzony Kiekrz 726 21
18 Mikołajczak PiotrWalkover Poznań 134 22
34 Szymkowiak MateuszPotwierdzony Poznań 1224 23
27 Leitgeber ArturPotwierdzony Poznań 341 24
22 Dolata SzymonPotwierdzony Łąkie 184 25
31 Osiałkowski PiotrPotwierdzony Cielcza 709 26
30 Dominiak ZuzannaPotwierdzony Poznań 672 27
36 Gościniak ŁukaszPotwierdzony Jarocin 1253 28
37 Felbór TytusPotwierdzony Poznań 1465 29
25 Brzeski MaciejPotwierdzony Palędzie 271 30
23 Jabłoński PawełWalkover 231 32
39 Wolańczyk JanWalkover Wrocław 2788 32
21 Jagiełowicz SylwesterPotwierdzony Zielona Góra 180 33
24 Stolecki PawełPotwierdzony Jaworzno 270 34
29 Krymarys MarcinPotwierdzony Kalisz 593 35
35 Schaedel PaulinaPotwierdzony Jarocin 1236 36
38 Bibel MichałPotwierdzony Poznań 2625 37
28 Skąpski BartłomiejPotwierdzony Szamotuły 447 38
33 Kubiak TomaszPotwierdzony Brzostów 793 39


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 19-02-2018


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Pełczyński Adam
Bye
Bye
Wolańczyk Jan
Krymarys Marcin
0
  5:11  10:12
Bulczyński Rafał
2
Bye
Kieruzal Piotr
Przybitkowski Kamil
Bye
Bye
Gościniak Łukasz
Kubiak Tomasz
0
  3:11  9:11
Dobrzyński Wojciech
2
Bye
Hemmerling Piotr
Spoljar Domagoj
Bye
Bye
Kotkowiak Mateusz
Jagiełowicz Sylwester
0
  6:11  9:11
Brzeski Maciej
2
Bye
Filipowski Dariusz
Włodarczyk Paweł
Bye
Bye
Szymkowiak Mateusz
Skąpski Bartłomiej
0
  8:11  6:11
Osiałkowski Piotr
2
Bye
Pyda Andrzej
Tyma Konrad
Bye
Bye
Jabłoński Paweł
Leitgeber Artur
Bye
Bye
Gałecki Tomasz
Przytuła Michał
Bye
Dominiak Zuzanna
2
  11:3  11:4
Schaedel Paulina
0
Skrzypczak Łukasz
Bye
Bye
Andrzejczak Karol
Szymanowski Marek
Bye
Dolata Szymon
2
  11:6  11:6
Bibel Michał
0
Kwiatkowski Grzegorz
Bye
Bye
Dominiak Kamil
Fulneczek Adrian
Bye
Felbór Tytus
2
  9:11  11:8  11:7
Stolecki Paweł
1
Mikołajczak Piotr
Bye
Bye
Shinnie Chris
Pełczyński Adam
2
WALKOVER
Wolańczyk Jan
W
Bulczyński Rafał
0
  9:11  3:11
Kieruzal Piotr
2
Przybitkowski Kamil
2
  11:2  11:6
Gościniak Łukasz
0
Dobrzyński Wojciech
0
  3:11  0:11
Hemmerling Piotr
2
Spoljar Domagoj
2
  11:6  11:6
Kotkowiak Mateusz
0
Brzeski Maciej
0
  2:11  5:11
Filipowski Dariusz
2
Włodarczyk Paweł
2
  11:8  11:2
Szymkowiak Mateusz
0
Osiałkowski Piotr
0
  0:11  5:11
Pyda Andrzej
2
Tyma Konrad
2
  11:4  11:3
Jabłoński Paweł
0
Leitgeber Artur
1
  5:11  11:8  5:11
Gałecki Tomasz
2
Przytuła Michał
2
  11:1  12:10
Dominiak Zuzanna
0
Skrzypczak Łukasz
1
  9:11  11:5  6:11
Andrzejczak Karol
2
Szymanowski Marek
2
  11:5  12:10
Dolata Szymon
0
Kwiatkowski Grzegorz
0
  7:11  7:11
Dominiak Kamil
2
Fulneczek Adrian
2
  11:5  11:9
Felbór Tytus
0
Mikołajczak Piotr
0
  5:11  2:11
Shinnie Chris
2
Pełczyński Adam
2
  11:0  11:7
Kieruzal Piotr
0
Przybitkowski Kamil
1
  8:11  13:11  6:11
Hemmerling Piotr
2
Spoljar Domagoj
1
  14:12  9:11  9:11
Filipowski Dariusz
2
Włodarczyk Paweł
0
  4:11  7:11
Pyda Andrzej
2
Tyma Konrad
2
  11:8  11:9
Gałecki Tomasz
0
Przytuła Michał
2
  11:7  11:9
Andrzejczak Karol
0
Szymanowski Marek
0
  11:13  4:11
Dominiak Kamil
2
Fulneczek Adrian
0
  3:11  1:11
Shinnie Chris
2
Pełczyński Adam
0
  7:11  9:11
Hemmerling Piotr
2
Filipowski Dariusz
0
  1:11  7:11
Pyda Andrzej
2
Tyma Konrad
2
  11:4  11:9
Przytuła Michał
0
Dominiak Kamil
1
  11:9  7:11  2:11
Shinnie Chris
2
Hemmerling Piotr
3
  8:11  11:2  11:8  13:11
Pyda Andrzej
1
Tyma Konrad
0
  8:11  2:11  5:11
Shinnie Chris
3
Hemmerling Piotr
1
  11:8  8:11  5:11  4:11
Shinnie Chris
3
Shinnie Chris
Miejsca 3 - 4
Pyda Andrzej
1
  12:10  7:11  12:14  4:11
Tyma Konrad
3
Tyma Konrad
Miejsca 5 - 8
Pełczyński Adam
2
  11:2  3:11  11:9
Filipowski Dariusz
1
Przytuła Michał
0
  8:11  7:11
Dominiak Kamil
2
Pełczyński Adam
2
  5:11  13:11  17:15
Dominiak Kamil
1
Pełczyński Adam
Miejsca 7 - 8
Filipowski Dariusz
1
  8:11  11:5  9:11
Przytuła Michał
2
Przytuła Michał
Miejsca 9 - 16
Kieruzal Piotr
0
  6:11  6:11
Przybitkowski Kamil
2
Spoljar Domagoj
W
WALKOVER
Włodarczyk Paweł
2
Gałecki Tomasz
2
  11:5  11:7
Andrzejczak Karol
0
Szymanowski Marek
1
  11:9  13:15  10:12
Fulneczek Adrian
2
Przybitkowski Kamil
0
  7:11  2:11
Włodarczyk Paweł
2
Gałecki Tomasz
2
  11:7  12:10
Fulneczek Adrian
0
Włodarczyk Paweł
1
  7:11  11:4  13:15
Gałecki Tomasz
2
Gałecki Tomasz
Miejsca 11 - 12
Przybitkowski Kamil
W
WALKOVER
Fulneczek Adrian
2
Fulneczek Adrian
Miejsca 13 - 16
Kieruzal Piotr
Bye
Andrzejczak Karol
W
WALKOVER
Szymanowski Marek
2
Kieruzal Piotr
2
WALKOVER
Szymanowski Marek
W
Kieruzal Piotr
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Miejsca 17 - 32
Wolańczyk Jan
W
WALKOVER
Bulczyński Rafał
2
Gościniak Łukasz
0
  2:11  3:11
Dobrzyński Wojciech
2
Kotkowiak Mateusz
2
  11:8  11:5
Brzeski Maciej
0
Szymkowiak Mateusz
2
  11:5  11:6
Osiałkowski Piotr
0
Jabłoński Paweł
0
  5:11  4:11
Leitgeber Artur
2
Dominiak Zuzanna
0
  7:11  4:11
Skrzypczak Łukasz
2
Dolata Szymon
0
  5:11  8:11
Kwiatkowski Grzegorz
2
Felbór Tytus
0
  6:11  6:11
Mikołajczak Piotr
2
Bulczyński Rafał
2
  11:13  14:12  11:5
Dobrzyński Wojciech
1
Kotkowiak Mateusz
2
  9:11  11:2  11:4
Szymkowiak Mateusz
1
Leitgeber Artur
0
  9:11  6:11
Skrzypczak Łukasz
2
Kwiatkowski Grzegorz
2
  11:8  6:11  11:9
Mikołajczak Piotr
1
Bulczyński Rafał
2
  15:13  3:11  11:5
Kotkowiak Mateusz
1
Skrzypczak Łukasz
0
  8:11  5:11
Kwiatkowski Grzegorz
2
Bulczyński Rafał
0
  4:11  5:11
Kwiatkowski Grzegorz
2
Kwiatkowski Grzegorz
Miejsca 19 - 20
Kotkowiak Mateusz
0
  7:11  13:15
Skrzypczak Łukasz
2
Skrzypczak Łukasz
Miejsca 21 - 24
Dobrzyński Wojciech
2
  11:4  11:8
Szymkowiak Mateusz
0
Leitgeber Artur
0
  8:11  9:11
Mikołajczak Piotr
2
Dobrzyński Wojciech
2
WALKOVER
Mikołajczak Piotr
W
Dobrzyński Wojciech
Miejsca 23 - 24
Szymkowiak Mateusz
2
  10:12  11:9  11:6
Leitgeber Artur
1
Szymkowiak Mateusz
Miejsca 25 - 32
Bye
Gościniak Łukasz
Brzeski Maciej
0
  5:11  9:11
Osiałkowski Piotr
2
Jabłoński Paweł
W
WALKOVER
Dominiak Zuzanna
2
Dolata Szymon
2
  11:7  12:10
Felbór Tytus
0
Gościniak Łukasz
0
  1:11  3:11
Osiałkowski Piotr
2
Dominiak Zuzanna
0
  8:11  1:11
Dolata Szymon
2
Osiałkowski Piotr
0
  0:11  1:11
Dolata Szymon
2
Dolata Szymon
Miejsca 27 - 28
Gościniak Łukasz
0
  3:11  2:11
Dominiak Zuzanna
2
Dominiak Zuzanna
Miejsca 29 - 32
Bye
Brzeski Maciej
Bye
Felbór Tytus
Brzeski Maciej
0
  6:11  9:11
Felbór Tytus
2
Felbór Tytus
Miejsca 31 - 32
Bye
Bye
Bye
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Krymarys Marcin
Bye
Bye
Bye
Kubiak Tomasz
Bye
Bye
Bye
Jagiełowicz Sylwester
Bye
Bye
Bye
Skąpski Bartłomiej
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Schaedel Paulina
Bye
Bye
Bye
Bibel Michał
Bye
Bye
Bye
Stolecki Paweł
Bye
Bye
Bye
Krymarys Marcin
Bye
Kubiak Tomasz
Bye
Jagiełowicz Sylwester
Bye
Skąpski Bartłomiej
Bye
Bye
Schaedel Paulina
Bye
Bibel Michał
Bye
Stolecki Paweł
Bye
Krymarys Marcin
2
  11:7  11:6
Kubiak Tomasz
0
Jagiełowicz Sylwester
2
  11:8  11:7
Skąpski Bartłomiej
0
Bye
Schaedel Paulina
Bibel Michał
0
  8:11  3:11
Stolecki Paweł
2
Krymarys Marcin
0
  7:11  4:11
Jagiełowicz Sylwester
2
Schaedel Paulina
0
  1:11  2:11
Stolecki Paweł
2
Jagiełowicz Sylwester
2
  11:9  6:11  11:9
Stolecki Paweł
1
Jagiełowicz Sylwester
Miejsca 35 - 36
Krymarys Marcin
2
  11:1  11:1
Schaedel Paulina
0
Krymarys Marcin
Miejsca 37 - 40
Kubiak Tomasz
0
  6:11  3:11
Skąpski Bartłomiej
2
Bye
Bibel Michał
Skąpski Bartłomiej
1
  11:2  6:11  9:11
Bibel Michał
2
Bibel Michał
Miejsca 39 - 40
Kubiak Tomasz
Bye
Kubiak Tomasz
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 01:16:35 25-02-2018