Turniej Otwarcia Smoczej Jamy z Eye Rackets kat. B - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B (B5)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
2 Wilas DawidPotwierdzony Bolesławiec 61 1
4 Kurman RadosławBrak informacji Lubin 139 2
3 Szkuta ŁukaszPotwierdzony Lubin 103 3
9 Zarwański PiotrPotwierdzony Bojanowo 360 4
6 Łukasik PatrykBrak informacji Wrocław 234 5
10 Przybylski TomaszPotwierdzony Leszno 421 6
5 Chocaj PatrykBrak informacji Kalisz 229 7
13 Iwaniec MarcinBrak informacji Wrocław 557 8
8 Pilarczyk MarcinBrak informacji Wolsztyn 358 9
16 Borowski MaciejBrak informacji Kalisz 736 10
14 Paruszewski AndrzejBrak informacji Lisków 1615 11
12 Drzazga RobertPotwierdzony Miloradzice 520 12
11 Parpura MichałPotwierdzony Bolesławiec 480 13
15 Mazur MaciekBrak informacji Boleslawiec 949 14
7 Rembowiecki ArkadiuszWalkover Zielona Góra 288 16
1 Gajewski GrzegorzWalkover Szczecin 49 16


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 19-02-2018


Runda 1ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Gajewski Grzegorz
W
WALKOVER
Iwaniec Marcin
2
Paruszewski Andrzej
0
  5:11  9:11
Zarwański Piotr
2
Borowski Maciej
0
  8:11  5:11
Przybylski Tomasz
2
Parpura Michał
1
  4:11  12:10  8:11
Kurman Radosław
2
Szkuta Łukasz
2
  11:9  11:1
Drzazga Robert
0
Łukasik Patryk
2
  11:7  11:3
Mazur Maciek
0
Chocaj Patryk
2
  11:4  11:8
Pilarczyk Marcin
0
Rembowiecki Arkadiusz
W
WALKOVER
Wilas Dawid
2
Iwaniec Marcin
0
  2:11  6:11
Zarwański Piotr
2
Przybylski Tomasz
1
  10:12  11:6  9:11
Kurman Radosław
2
Szkuta Łukasz
2
  12:10  11:4
Łukasik Patryk
0
Chocaj Patryk
0
  9:11  4:11
Wilas Dawid
2
Zarwański Piotr
2
  6:11  10:12  11:7  11:5  9:11
Kurman Radosław
3
Szkuta Łukasz
0
  7:11  10:12  11:13
Wilas Dawid
3
Kurman Radosław
0
  9:11  13:15  15:17
Wilas Dawid
3
Wilas Dawid
Miejsca 3 - 4
Zarwański Piotr
0
  4:11  6:11  8:11
Szkuta Łukasz
3
Szkuta Łukasz
Miejsca 5 - 8
Iwaniec Marcin
0
  7:11  2:11
Przybylski Tomasz
2
Łukasik Patryk
2
  11:3  11:7
Chocaj Patryk
0
Przybylski Tomasz
1
  7:11  14:12  9:11
Łukasik Patryk
2
Łukasik Patryk
Miejsca 7 - 8
Iwaniec Marcin
0
  3:11  2:11
Chocaj Patryk
2
Chocaj Patryk
Miejsca 9 - 16
Bye
Paruszewski Andrzej
Borowski Maciej
2
  11:5  6:11  11:9
Parpura Michał
1
Drzazga Robert
2
  11:9  9:11  12:10
Mazur Maciek
1
Pilarczyk Marcin
Bye
Paruszewski Andrzej
0
  6:11  7:11
Borowski Maciej
2
Drzazga Robert
0
  7:11  8:11
Pilarczyk Marcin
2
Borowski Maciej
1
  11:4  6:11  7:11
Pilarczyk Marcin
2
Pilarczyk Marcin
Miejsca 11 - 12
Paruszewski Andrzej
2
  11:7  11:3
Drzazga Robert
0
Paruszewski Andrzej
Miejsca 13 - 16
Bye
Parpura Michał
Mazur Maciek
Bye
Parpura Michał
2
  10:12  11:4  11:0
Mazur Maciek
1
Parpura Michał
Miejsca 15 - 16
Bye
Bye
Bye
Stan na: 00:57:05 25-02-2018