Zapraszam do Klubu Pop Gym przy ulicy Witolda 7 II piętro na Wiosenny Turniej klubowy PFS kat. C. OPEN

Start 21 kwietnia od godziny 09.00, dla wszystkich zawodników pyszny catering oraz wiele nagród do zdobycia.

Przewidywalny czas trwania turnieju - ok. 4-5h 

Zasady ogólne: 

Żeby zagrać wymagana jest licencja PFS( osoby bez licencji nie będą miały możliwości gry), licencję można bezpłatnie wyrobić pod linkiem: http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html 

Mecze rozgrywane są Best of 3 do dwóch wygranych setów( możliwe wyniki to 2:0 lub 2:1) do 11 punktów z dwoma punktami przewagami.

Uwaga – osoba przegrywająca mecz, sędziuje kolejny na danym korcie. Pierwsze mecze sędziują osoby wyznaczone przez sędziego głównego.

Mecze rozgrywamy systemem pucharowym( drabinka). Mimo to każdy zagra minimum 3 mecze, gramy o każde miejsce. Mecze rozgrywamy na 3 kortach. Piłka turnieju: Dunlop. 

Prosimy o punktualność i kolejność rozgrywania meczy.

Nagrody:

Dla uczestników przewidziane są nagrody, pyszny catering oraz pakiety startowe dla wszystkich uczestników, które zapewnia Atleta- Centurum Wspomagania Sportowego i Promocji Zdrowia oraz klub fitness Pop Gym

Za zajęcie I, II, III miejsca pamiątkowe nagrody ufundowane przez naszych sponsorów.

Wpisowe:

Opłata wpisowa do turnieju wynosi: 45zł* Zapisanie się nie gwarantuje startu w turnieju, opłacisz wpisowe masz potwierdzony udział, dotyczy wszystkich zawodników. Osoby, które nie opłacą wpisowego przeniesione zostaną na listę rezerwowa( nie gwarantujemy gry). Ranking nie ma wpływu na udział w turnieju, grają osoby, które wcześniej opłacą wpisowe. 

Ilość uczestników 32 max. Po wpłacie 32 zawodników zapisy zostaną zamknięte.W przypadku nie zebrania minimum 8 zawodników turniej zostanie przeniesiony na inny termin. Proszę również zapoznać się z regulaminem poniżej, szczegółowo opisane.

 
Zgłoszenia przyjmujemy poprzez stronę https://bo5.pl/popgym, zapisów można dokonać także przez aplikację mobilną Best of Five. Potwierdzenie zapisu prosimy wysyłać na squash@popgym.pl

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:
- imię, nazwisko, miasto, telefon, mail kontaktowy,
- nr licencji PFS,
- miejsce w rankingu

W razie pytań, prosimy o kontakt: squash@popgym.pl lub tel. 886-294-119

 

Wiosenny Turniej Squash 21 kwietnia 2018 r.

REGULAMIN

 1. Organizatorem turnieju jest klub fitness Pop Gym Sport & Health Premium Club.
 1. Przystąpienie do rozgrywek jest jednoznaczne  z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.
 2. Wszelkie informacje dotyczące turnieju są dostępne w aplikacji mobilnej Best of Five lub na stronie www.bo5.pl. a także na oficjalnym fanpage klubu fitness Pop Gym Sport & Health Premium Club oraz pod numerem 886-294-119.
 3. Turniej rozpocznie się 21.04.2018 r o godzinie 09:00. na kortach Pop Gym Sport Sport & Health Premium Club w Radomiu przy ulicy Witolda 7.
 4. Liczba graczy jest ograniczona - minimalna ilość graczy to 8 osób, maksymalna ilość graczy to 32 osoby.
 5. W przypadku nie zgłoszenia się minimalnej liczby osób turniej zostanie odwołany, a kwota wpisowego zostanie zwrócona.
 6. W przypadku, gdy kwota wpisowego zostanie wpłacona przez uczestnika turnieju nie podlega ona zwrotowi jeżeli gracz nie zjawi się na turnieju.
 7. Zgłoszenia przyjmujemy do 19.04.2018 r. poprzez stronę internetową https://bo5.pl/popgym lub aplikację mobilną, którą można pobrać na stronie www.bo5.pl .
 8. Opłata wpisowa wynosi 45 zł (w tym 10 zł do PFS), która przyjmowana jest osobiście na recepcji w klubie do 21.04.2018 r.
 9. Opłata wpisowego po jej uiszczeniu nie podlega zwrotowi jeżeli gracz nie weźmie udziału w turnieju niezależnie od wynikłej sytuacji.
 10. 20.04.2018 r. zostanie przeprowadzone losowanie.
 11. Zawodnik jest dopuszczony do rozgrywek po uiszczeniu opłaty oraz podpisaniu deklaracji uczestnictwa w turnieju.
 12. Każdy zawodnik bierze udział w turnieju na własną odpowiedzialność. Organizator rozgrywek nie ponosi odpowiedzialności z tytułu uszczerbku na zdrowiu i mieniu osób uczestniczących w rozgrywkach.  Zaleca się wszystkim zawodnikom rozgrywanie meczów w okularach ochronnych. Grę bez okularów podejmują na własne ryzyko.
 13. Mecze rozgrywane są do 2 wygranych setów.
 14. Gracze będą podzieleni według z wygenerowanej drabinki turniejowej.
 15. Nie można odmówić rozegrania meczu ( w takim przypadku jest to walkower ). Czas oczekiwania na zawodnika wynosi 10 min. Zawodnik, który nie stawi się na czas przegrywa swój mecz walkowerem.
 16. Mecze rozgrywane będą bez udziału sędziego, prowadzone wg. zasady „fair – play”
 17. Turniej odbywa się w oparciu o reguły gry w squasha opublikowane na stronie www.pfs.pl
 18. Organizator zapewnia pakiet startowy dla uczestników, na który składają się:
  1.  woda
  2. sprzęt do gry dla osób nie posiadających własnego sprzętu.
 19. Piłką turniejową jest Pointfore (dwie żółte kropki) którą zapewnia organizator.
 20. Drabinkę rozgrywek określimy na podstawie ilości zgłoszonych uczestników.
 21. Dla graczy, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca organizator ufundował nagrody.
 22. Wszelkie sprawy sporne należy zgłaszać do organizatora rozgrywek – Pop Gym Sport & Health Premium Club przy ulicy Witolda 7.