Grupa A: Banking-Magazine Team - Twój Stary
18.05 godz. 19:00
Król WiktorPajączek TomaszPierzgalski Marcin
Adamczyk Zbigniew
30111111  
232  
30111111  
130  
30111211  
2106  
Nabzdyk Tomasz
30111111  
518  
30111111  
546  
30111111  
814  
Tomkowicz Rafał
311151111 
51157 
30111111  
263  
3111111011 
83127 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Twój Stary
Banking-Magazine Team
Grupa A: Squashmaniacy - Słabi jak Lato z Radiem
Czwartek 19.03 godz. 20:00
Pawliszyn PatrykWasilewski JanŻak Marcin
Daszewski Bartosz
1311254 
8111111 
038512  
111114  
23138101115
111112917
Grembowski Michał
1335112 
1111811 
03184  
111111  
1377168 
11111411 
Magoś Łukasz
231111318
97111111
03894  
111111  
30111111  
992  
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Squashmaniacy
Słabi jak Lato z Radiem
Grupa B: Nieumiemygraćwsquasha - Squashmłoty
Niedziela 22.03 godz. 21:00
Bartoszek ŁukaszMichałkowski ŁukaszPorębski Michał
Grodzicki Marcin
03524  
111111  
03223  
111111  
03643  
111111  
Krysiak Przemysław
03596  
111111  
03883  
111111  
03526  
111111  
Kulig Maciej
03555  
111111  
03376  
111111  
03633  
111111  
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Squashmłoty
Nieumiemygraćwsquasha
Grupa B: No name - Squash Smokers Crew
Czwartek 19.03 godz. 21:00
Hyżyk SławomirKlimczak ArkadiuszOlkuski Sławomir
Biłas Łukasz
0312710  
141112  
03989  
111111  
1312772 
10111111 
Sójka Tomasz
30111111  
598  
03652  
111111  
03257  
111111  
Więcław Bartłomiej
311171111 
71132 
1313112 
1111711 
30111111  
805  
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
No name
Squash Smokers Crew
Grupa C: Drink Team - Znów nie mamy szans
Niedziela 19.04 godz 19:00
Benko MarcelHoworko BartoszZieliński Mateusz
Gotówko Damian
037107  
111211  
32111171011
9711125
3211114511
6411113
Wojciechowski Grzegorz
1311924 
1111111 
30111111  
554  
0371011  
111213  
Wysoczański Marcin
03135  
111111  
2355111110
11117912
031045  
121111  
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Znów nie mamy szans
Drink Team
Grupa C: Ostateczny Argument Logiczny - XXX Team
Poniedziałek 30.03 godz. 20:00
Kowalewski TomaszKęsik RafałPopiołek Piotr
Iwaniec Marcin
311181112 
811810 
03585  
111111  
30111111  
797  
Janik Konrad
3111111011 
87129 
30111111  
929  
315111111 
11998 
Młyński Oskar
3211118811
6611119
30111111  
888  
30111111  
769  
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Ostateczny Argument Logiczny
XXX Team
Grupa D: Babeczki - Czerwone pająki z Redknee
Niedziela 11.04 godz. 20:00
Kisilewicz AndrzejWiatr KarolŻak Konrad
Adamczyk Justyna
03532  
111111  
30111112  
6810  
03736  
111111  
Maskiewicz Małgorzata
03135  
111111  
30111111  
456  
03451  
111111  
Paździor Magdalena
03752  
111111  
30111111  
466  
13771210 
11111012 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Czerwone pająki z Redknee
Babeczki
Grupa D: Młode Wilki - Paletki
Niedziela 22.03 godz. 21:00
Konefeld GawełPodgórski BartłomiejRogalski Mikołaj
Chlebowicz Piotr
037611  
111113  
031088  
121111  
034112  
111311  
Kozłowiecki Michał
03421  
111111  
03453  
111111  
03010  
111111  
Maleika Paweł
03432  
111111  
03075  
111111  
03110  
111111  
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Młode Wilki
Paletki
Stan na: