Grupa A: Banking-Magazine Team - Squashmaniacy
18.05 godz. 19:00
Botor PawełPawliszyn PatrykWasilewski Jan
Adamczyk Zbigniew
30111111  
052  
30111111  
742  
30111111  
223  
Nabzdyk Tomasz
30111111  
663  
30111111  
130  
30111112  
2410  
Tomkowicz Rafał
30111111  
233  
30111111  
384  
30111111  
885  
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Squashmaniacy
Banking-Magazine Team
Grupa A: Słabi jak Lato z Radiem - Twój Stary
15.05 godz. 21:00
Pierzgalski MarcinRewiuk WojciechStepecki Rafał
Daszewski Bartosz
03637  
111111  
03797  
111111  
30111111  
524  
Gléver Loeiz
031092  
121111  
03424  
111111  
317111111 
11719 
Grembowski Michał
031120  
131111  
03546  
111111  
30111111  
333  
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Twój Stary
Słabi jak Lato z Radiem
Grupa B: Nieumiemygraćwsquasha - Squash Smokers Crew
16.05 godz. 8:00
Jamrozy TomaszKulig MaciejMajchrzak Marcin
Biłas Łukasz
3110111111 
12774 
30121111  
1026  
3289121111
11111074
Pacak Paweł
03155  
111111  
3110111111 
12263 
03664  
111111  
Sójka Tomasz
30111111  
789  
30111111  
573  
3211811511
8118115
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Nieumiemygraćwsquasha
Squash Smokers Crew
Grupa B: No name - Squashmłoty
15.05 godz. 21:00
Bartoszek ŁukaszChodorowski KrzysztofMichałkowski Łukasz
Klimczak Arkadiusz
1371496 
11121111 
031176  
131111  
3212811311
10117118
Olkuski Sławomir
1311775 
7111111 
231111757
84111111
231211727
107111111
Wilas Dawid
03879  
111111  
30111111  
946  
311111911 
56118 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Squashmłoty
No name
Grupa C: XXX Team - Znów nie mamy szans
14.05 godz. 21:00
Benko MarcelHoworko BartoszZieliński Mateusz
Iwaniec Marcin
03724  
111111  
1311888 
4111111 
03835  
111111  
Janik Konrad
1341162 
1191111 
03248  
111111  
03636  
111111  
Młyński Oskar
03588  
111111  
03847  
111111  
1313868 
11111111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Znów nie mamy szans
XXX Team
Grupa D: Babeczki - Młode Wilki
Niedziela 10.05 godz. 21:00
Adamczyk JustynaMaskiewicz MałgorzataPaździor Magdalena
Konefeld Gaweł
30111111  
545  
30111111  
363  
30111111  
553  
Podgórski Bartłomiej
30111111  
101  
30111111  
123  
30111111  
303  
Rogalski Mikołaj
30111111  
032  
30111111  
010  
30111111  
413  
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Babeczki
Młode Wilki
Grupa D: Czerwone pająki z Redknee - Paletki
Niedziela 10.05 godz. 21:00
Kozłowiecki MichałMaleika PawełSzmit Mateusz
Deja Marcin
1381169 
1171111 
1366118 
1111811 
2311121056
510121111
Kisilewicz Andrzej
30111111  
535  
30111111  
858  
30111111  
853  
Żak Konrad
231111484
75111111
1361196 
1151111 
30111111  
553  
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Paletki
Czerwone pająki z Redknee
Stan na: