Grupa A: Banking-Magazine Team - Słabi jak Lato z Radiem
Niedziela 26.04 godz. 20:00
Dziewanowski MarekMigoń TomaszTomkowicz Rafał
Daszewski Bartosz
033121  
111411  
03633  
111111  
03736  
111111  
Gléver Loeiz
03343  
111111  
03664  
111111  
03555  
111111  
Grembowski Michał
03412  
111111  
03245  
111111  
03445  
111111  
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Banking-Magazine Team
Słabi jak Lato z Radiem
Grupa A: Squashmaniacy - Twój Stary
18.05 godz. 18:00
Botor PawełPawliszyn PatrykWasilewski Jan
Król Wiktor
03528  
111111  
1351169 
1131111 
03515  
111111  
Pajączek Tomasz
03485  
111111  
03647  
111111  
03532  
111111  
Pierzgalski Marcin
30111111  
327  
3111101111 
91266 
03589  
111111  
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Squashmaniacy
Twój Stary
Grupa B: Nieumiemygraćwsquasha - No name
Niedziela 10.05 godz. 19:30
Klimczak ArkadiuszOlkuski SławomirWilas Dawid
Grodzicki Marcin
03621  
111111  
03224  
111111  
03326  
111111  
Krajewski Tomasz
03244  
111111  
03822  
111111  
03743  
111111  
Majchrzak Marcin
03734  
111111  
03889  
111111  
03856  
111111  
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
No name
Nieumiemygraćwsquasha
Grupa B: Squashmłoty - Squash Smokers Crew
Piątek 17.04 godz 21:00
Bartoszek ŁukaszChodorowski KrzysztofPorębski Michał
Krężlewski Miłosz
03585  
111111  
033510  
111112  
03636  
111111  
Sójka Tomasz
03664  
111111  
03943  
111111  
03651  
111111  
Więcław Bartłomiej
031137  
131111  
1311447 
8111111 
13151193 
1791111 
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Squashmłoty
Squash Smokers Crew
Grupa C: Drink Team - XXX Team
Niedziela 19.04 godz 17:00
Iwaniec MarcinJanik KonradPłaczek Maciej
Gotówko Damian
30111111  
396  
30111111  
727  
30111111  
555  
Wojciechowski Grzegorz
30111111  
686  
30111111  
935  
30111111  
686  
Wysoczański Marcin
231111873
56111111
311181111 
91198 
30111114  
9812  
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
XXX Team
Drink Team
Grupa C: Ostateczny Argument Logiczny vs. Znów nie mamy szans
Niedziela 03.05 godz. 21:00
Fulneczek AdrianHoworko BartoszZieliński Mateusz
Kęsik Rafał
03351  
111111  
03794  
111111  
03587  
111111  
Popiołek Piotr
13410120 
11121011 
1311134 
5111111 
03224  
111111  
Rewiuk Wojciech
03359  
111111  
1375118 
1111511 
03228  
111111  
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Znów nie mamy szans
Ostateczny Argument Logiczny
Grupa D: Babeczki - Paletki
Piątek 19.04 godz 20:00
Adamczyk JustynaMaskiewicz MałgorzataRohleder Katarzyna
Chlebowicz Piotr
30111111  
356  
30111111  
364  
30111111  
262  
Kozłowiecki Michał
30111111  
423  
30111111  
771  
30111111  
156  
Szmit Mateusz
311161111 
81186 
32116111011
7112125
3211681111
8111187
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Babeczki
Paletki
Grupa D: Czerwone pająki z Redknee - Młode Wilki
Niedziela 10.05 godz. 19:30
Deja MarcinKisilewicz AndrzejŻak Konrad
Konefeld Gaweł
30111111  
453  
319111112 
116710 
30111111  
135  
Podgórski Bartłomiej
30111111  
125  
30111111  
313  
30111111  
732  
Rogalski Mikołaj
30111111  
011  
30121111  
1068  
30111111  
221  
Miejsce wygrane mecze sety punkty
w/p w-p w/p w-p
Czerwone pająki z Redknee
Młode Wilki
Stan na: