Link Liga Squasha Bo3

Pozycja Miejsce GraczRunda 1 - RAMPARunda 2 - RAMPARunda 3 - RAMPARunda 4 - RAMPARunda 5 - PRIME Runda 6 - PRIME (ZA STYCZEŃ)Runda 7 PRIME Runda 8 PRIME Runda 9 PRIME FINAŁ!!! PUCHARY KOSZULKI NAGRODY !!!Suma
1Zawadzki Patryk79.6287.5993.5786.6787.149065.9586.83677.37
2Wysocki Marcin10010010010095.1495.61590.75
3Szostak Daniel83.0278.2877.576.6780.7186.6785.41568.26
4Osowski Remik49.0670.5269.466566.2571.6758.6567.07517.68
5Niedbała Łukasz84.4890.3693.3383.3390.2773.66515.43
6Walczak Krzysztof10090100100100490
7Moczulski Łukasz93.2193.7996.7983.3393.57460.69
8Chomicka Magda81.3896.6796.6770.8191.22436.75
9Matera Michał84.7296.996.7993.33371.74
10Flasza Radosław81.3290.6980.7180.54333.26
11Kryszko Maciej56.5546.6748.5763.3348.9258.29322.33
12Mokrzycki Krzysztof77.9281.6782.3276.67318.58
13Chudyk Grzegorz76.7275.8964.6458.3341.62317.2
14Adamiak Maciej47.3650.3445.3643.3346.9631.8947.32312.56
15Korytkowski Przemysław72.6879.118078.05309.84
16Telus Mariusz45.6946.9642.1453.3356.2253.9298.24
17Robb Peter79.836568.3880.24293.45
18Tomczyk Jan35.4748.7951.7951.7946.4942.93277.26
19Link Karol62.6465.8683.9363.33275.76
20Tłusty Szymon74.5358.3375.8961.67270.42
21Kwiatkowski Paweł52.4566.2568.3368.33255.36
22Kotermański Michał89.818083.93253.74
23Furmańczyk Tomasz86.4290.3675.68252.46
24Skibniewski Piotr40.5759.6648.574556.67250.47
25Franczak Łukasz54.1564.6461.6758.21238.67
26Góra Gracjan39.4837.323543.7543.3334.15233.03
27Grzelak Krzysztof47.2440.5438.335056.1232.21
28Gac Przemysław71.1378.3381.67231.13
29Salwa Jarosław28.6827.0726.0726.6727.6838.3327.0318.78220.31
30Przyłuski Dariusz71.6772.6863.51207.86
31Kaczmarek Bartosz20.1931.7230.8923.3326.0731.6719.7323.17206.77
32Pyszkowska Monika53.4542.144036.7629.76202.11
33Trawiński Rafał67.4163.0463.04193.49
34Kin Kamil6053.7875.85189.63
35Reginia Łukasz66.0461.4360187.47
36Sekutowicz Krzysztof33.7741.674551.71172.15
37Bell Chris43.9643.7534.113514.86171.68
38Piotrowski Karol62.7656.6751.35170.78
39Maj Remigiusz61.215045.36156.57
40Rawski Robert33.2848.3330.8941.67154.17
41Podkalicki Kacper7577.5152.5
42Stawiński Rafał32.0830.1732.528.3329.29152.37
43Daciuk Damian69.4682.44151.9
44Dymel Michał67.7482.32150.06
45Karaś Paweł31.6740.5434.3238.54145.07
46Dąbrowski Piotr64.3478.33142.67
47Kuna Weronika25.2825.5219.6419.6424.5927.56142.23
48Niciński Jacek59.2573.62132.87
49Greszta Przemysław5553.3323.33131.66
50Kmita-Kurcin Aleksandra37.1736.3824.4629.46127.47
51Błaszczyk Kamil55.8571.46127.31
52Rutkowski Michał58.2161.43119.64
53Ulzii Tumen5562.68117.68
54Link Izabela15.0922.4122.862531.95117.31
55Sokołowski Miłosz38.8744.1434.11117.12
56Czechowski Dariusz59.8246.67106.49
57Wójcik Grzegorz96.696.6
58Wróblewski Łukasz87.1487.14
59Tymczak Jakub82.9382.93
60Smaderek Rafał79.1179.11
61Stasiak Maciej7575
62Etynkowski Grzegorz73.2473.24
63Szczepaniak Paweł42.5927.6870.27
64Kmieć Michał69.4369.43
65Mrozińska Anna1013.3316.671014.3964.39
66Kurcman Maciej64.3164.31
67Kołodziej Lech60.4960.49
68Pietrzyk Artur59.8259.82
69Wasowski Bogdan29.293059.29
70Kul Michał22.8633.3356.19
71Szewczuk Dominik50.7550.75
72Andrejec Sebastian21.8928.6250.51
73Sierguć Mateusz16.793046.79
74Gagalski Konrad18.4926.6745.16
75Bołzan Mariusz16.4328.3344.76
76Kwieciński Grzegorz37.3237.32
77Kaleta Marcin36.3436.34
78Peć Krzysztof102030
79Kowalski Dawid13.116.4329.53
80Gajdziński Przemysław13.41023.4
81Simiński Hubert13.211023.21
82Ławiński Filip2020
82Bąkowska Aleksandra101020
84Sternal Karol19.3119.31
85Nowocin Kamil16.6716.67
86Piechnik Marcin16.2116.21
87Zielińska Paulina13.3313.33
88Gałek Wojciech13.2113.21
89Świacka Paulina1010