3. Atlantic Squash Team vs. Cracow United
Sędziuje: Enjoy Squash Ladies
10:00 30-03-2019, Kort: 1
Tarkowska Julia
30111111  
434  
Socha Małgorzata
Grudzień Sandra
311111911 
64115 
Czekaj Natalia
Ślipczyńska Alicja
30111111  
332  
Drabowska Karolina
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Play For Fun Squash Zabierzów Team vs. Enjoy Squash Ladies
Sędziuje: Atlantic Squash Team
10:00 30-03-2019, Kort: 2
Patałąg Sandra
3111101111 
71283 
Szymańska Agnieszka
Raczyńska Alicja
1371245 
11101111 
Suchy Anna
Kosek Jolanta
30111111  
252  
Polishchuk Alfiya
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
3. Zabierzów Squash Team 1 vs. Lejdis Mix Zabierzów Squash Team
Sędziuje: Play For Fun Squash Team
10:00 30-03-2019, Kort: 3
Ogorodnik Julia
30111611  
7146  
Kozłowska Łucja
Patałąg Julia
30111111  
565  
Czerwińska Iwona
Jarzembowska Maria
30111112  
9610  
Drabczyk Joanna
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Cracow United vs. Zabierzów Squash Team 1
Sędziuje: Play For Fun Squash Team
11:30 30-03-2019, Kort: 1
Socha Małgorzata
03453  
111111  
Ogorodnik Julia
Czekaj Natalia
03313  
111111  
Patałąg Julia
Drabowska Karolina
03146  
111111  
Jarzembowska Maria
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Enjoy Squash Ladies vs. Atlantic Squash Team
Sędziuje: Lejdis Mix Zabierzów Squash
11:30 30-03-2019, Kort: 2
Szymańska Agnieszka
03387  
111111  
Tarkowska Julia
Suchy Anna
1312686 
10111111 
Grudzień Sandra
Drobniak Elżbieta
03412  
111111  
Ślipczyńska Alicja
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
2. Lejdis Mix Zabierzów Squash Team vs. Play For Fun Squash Zabi
Sędziuje: Cracow United
11:30 30-03-2019, Kort: 3
Czerwińska Iwona
30111111  
897  
Patałąg Sandra
Osika Kamila
231351178
111171111
Raczyńska Alicja
Drabczyk Joanna
30111111  
055  
Radwańska Klaudia
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Atlantic Squash Team vs. Lejdis Mix Zabierzów Squash Team
Sędziuje: Zabierzów Squash Team 1
13:00 30-03-2019, Kort: 2
Tarkowska Julia
30111111  
764  
Czerwińska Iwona
Grudzień Sandra
30111111  
739  
Osika Kamila
Ślipczyńska Alicja
30111111  
464  
Drabczyk Joanna
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
1. Play For Fun Squash Zabierzów Team vs. Zabierzów Squash Team
Sędziuje: Atlantic Squash Team
13:00 30-03-2019, Kort: 3
Radwańska Klaudia
03251  
111111  
Ogorodnik Julia
Kosek Jolanta
030273 
0111111 
Patałąg Julia
Stefańska Katarzyna
03134  
111111  
Jarzembowska Maria
wygranych meczów
wygranych setów
małych punktów
Stan na: