Kielecka Liga Squash - Kwiecień

Grupa A

Miejsce Gracz1 kolejka KWIECIEŃ2 kolejka KWIECIEŃ3 kolejka KWIECIEŃ4 kolejka KWIECIEŃ5 kolejka KWIECIEŃSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
3Leżuch Grzegorz6039114--1152623429480
1Giemza Mikołaj11411438114--3617428500
2Kowal Michał2132132122132114311526490
4Pędzik Grzegorz46--4539392130418470
5Obara Adam394653----1234315460
6Kumański Łukasz53--6346471336413450

Grupa B

Miejsce Gracz1 kolejka KWIECIEŃ2 kolejka KWIECIEŃ3 kolejka KWIECIEŃ4 kolejka KWIECIEŃ5 kolejka KWIECIEŃSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Wróbel Waldemar1172141161142145312533440
2Zieliński Fabian31211551021411500530430
3Jelonek Grzegorz213313311593134426526420
4Rak Paweł56--4103134900423410
6Sanz Blanco Enrique410--213----1838223390
5Wojtasiewicz Arkadiusz6541263410592735522400
7Ciesielski Maciej70--70----05220380

Grupa C

Miejsce Gracz1 kolejka KWIECIEŃ2 kolejka KWIECIEŃ3 kolejka KWIECIEŃ4 kolejka KWIECIEŃ5 kolejka KWIECIEŃSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Gajda Michał1152131151171165513533370
2Pawlik Artur214115313214--4023429360
3Dybała Wojciech312311214312563925526350
4Gredka Norbert5641049473143433524340
5Pacewicz Adam745855552153142523330
6Kowalczyk Dariusz47656465492341516320
7Karpeta Sebastian6571--73--85338310

Grupa D

Miejsce Gracz1 kolejka KWIECIEŃ2 kolejka KWIECIEŃ3 kolejka KWIECIEŃ4 kolejka KWIECIEŃ5 kolejka KWIECIEŃSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
1Trybulak Paweł1202173161195110439300
2Orzechowski Tomasz21712121831500439290
3Zawadzki Łukasz5103161202164317436280
4Szulwic Rafał3164114125113525428270
5Szymański Jacek4125767--1838319260
6Motyl Mirosław--6358661338314250
7Sawicz Daniel------4141138114240
8Pawelczyk Krzysztof--------04400230

Grupa E

Miejsce Gracz1 kolejka KWIECIEŃ2 kolejka KWIECIEŃ3 kolejka KWIECIEŃ4 kolejka KWIECIEŃ5 kolejka KWIECIEŃSetówRozegranych
rund
Suma 2 najlepszychPunktacja
rundy
poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.poz.pkt.Z S
2Krysiak Leon127130--5185222357210
1Grzegorz Krysiak224227--1265223353220
3Gredka Katarzyna419--2252244733349200
4Chalaba Zbigniew320519129--4734349190
5Kibortt Anna5144203243225526446180
6Osóbka Magdalena7103224214215230443170
7Świetlik Martyna6106145176134146431160
8Kieres Monika887116158103249426150
9Mróz Paulina93987137132653426140
10Sowa Magdalena--811--1061462217130
11Rowińska-Miter Iwona103--9664629120