Zapisy do BYDGOSKIEJ LIGI SQUASHA z Victor Polska


1. Spośród graczy którzy rozegrają wszystkie swoje mecze w miesiącu zostanie wylosowana jedna osoba która wygra DARMOWE 2h gry w squasha (4 połówki) na rozegranie swoich meczów ligowych w kolejnym miesiącu.


2. Zapisy do ligi trwają cały sezon.

3. Nagrody:

1 MIEJSCE
Bon o wartości 500zł w sklepie Victor Polska + PUCHAR PRZECHODNI 

2 MIEJSCE
Bon o wartości 300zł w sklepie Victor Polska 

3 MIEJSCE
Bon o wartości 100zł w sklepie Victor Polska

Zapraszamy!Regulamin BYDGOSKIEJ LIGI SQUASHA z Victor Polska:

1. Liga klubowa rozpoczyna się co roku w październiku, a kończy w czerwcu.

2. Na podstawie historycznych wyników zawodnicy zostają przydzieleni do drabinek ligowych - rozstawione są tylko pierwsze 4 osoby.

3. Gramy w drabinkach 16 osobowych. 

4. Co miesiąc podliczane są punkty ze wszystkich rozegranych meczów przez danego zawodnika. Większość kolejek pokrywa się z miesiącem kalendarzowym, lecz mogą wystąpić dłuższe kolejki. W takich przypadkach będzie to z wyprzedzeniem ogłaszane w klubie na tablicy z wynikami ligi i na klubowej stronie internetowej.

5. Trzech najlepszych zawodników w drabince ligowej (oprócz 1 drabinki) awansuje do drabinki wyżej, a trzech z najsłabszymi wynikami spada do niższej.

6. Każda miesiąc dzieli się na 4 rundy. Zaczynając od pierwszego tygodnia miesiąca gramy co tydzień jedną rundę.

7. Zawodnik powinien wykonać telefon w celu zaplanowania meczu ligowego do 3 osób poniżej siebie w tabeli ligowej, przykładowo: zawodnik 1 dzwoni do zawodnika 2,3,4, zawodnik 5 dzwoni do zawodnika 6,1,2.

8. Mecze Bydgoskiej Ligi Squasha  rozgrywane są tylko i wyłącznie na kortach klubu Squash Point.

9. W danym miesiącu każdy zawodnik powinnien zagrać 4 mecze ligowe.

10. Mecze rozgrywane są systemem „best of five”, czyli do 3 wygranych setów liczonych do 11 pkt.

11. Mecze sędziują sami zawodnicy. Mecz może być sędziowany przez sędziego, jednak zawodnicy muszą go zorganizować we własnym zakresie oraz musi on być zaakceptowany przez obydwu zawodników. W sytuacji, gdy nie ma sędziego, każda decyzja musi zostać zaakceptowana przez obydwu zawodników, a w przypadku sprzecznego zdania zawsze grany jest LET - (powtórka akcji).

12. Punktacja:

13. Co miesiąc każdemu zawodnikowi przyznawane są punkty do klasyfikacji generalnej.

14. Lista zasad użytych do wyliczenia punktacji na poszczególnych pozycjach:
• zwycięzca otrzymuje 100 punktów,
• ostatnia osoba otrzymuje 20 punktów, 
• coraz niższe miejsca wewnątrz drabinki są mniej punktowane i różnica punktowa jest stała dla wszystkich, 
• osoba wygrywająca inną drabinkę niż pierwsza otrzymuje tyle punktów ile wynosi średnia arytmetyczna punktów jakie otrzymali zawodnicy wyższej ligi na 2 i 3 miejscu od końca.

15. Zasada "ZŁOTEGO STRZAŁU":

Każdemu zawodnikowi raz w roku przysługuje prawo do wyzwania na mecz ligowy najlpeszego(według rankingu ligi) zawodnika z wybranej wyższej grupy (w uzasadnionych sytuacjach można złoty strzał zrobić na drugiej osobie w grupie(po uzgodnieniu z organizatorem)).  ( jeżeli to jest pierwszy miesiąc sezonu sugerujemy się rankingiem z poprzedniego sezonu ligowego)

W przypadku wygrania takiego meczu, zawodnik dołącza do grupy, w której znajdowała się osoba przez niego pokonana. Zawodnik, który został wyzwany na "złoty strzał" i przegrał nadal pozostaje w swojej grupie.

16. Na koniec sezonu ligowego ogłoszony będzie ranking końcowy, a najlepsi zawodnicy otrzymają cenne nagrody.

17. W przypadku kontuzji lub dłuższej nieobecności w lidze, fakt ten musi zostać zgłoszony bezpośrednio obsłudze klubu (telefonicznie, mailowo).

18. Każdy zawodnik biorący udział w lidze zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu pod rygorem wykluczenia z ligi.

19. Wszelkie niejasności nieuwzględnione w Regulaminie Ligi rozstrzyga organizator ligi.

20. Klub zastrzega sobie prawo do zmian w powyższym regulaminie w trakcie trwania sezonu ligowego.

21. Z walkowerów dla wszystkich zawodników w grupie można skorzystać tylko raz (kontuzja, wyjazd, sprawy rodzinnę) w drugim miesiącu taka osoba zostaje wydalona z grupy.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z recepcją klubu pod nr tel. 885 05 15 15 lub email bartoszkapuscinskii@gmail.com .