Klubowa Liga Squasha w Stacji Podolany "TYTKAFIT"

Pozycja Miejsce GraczPaździernikListopadGrudzieńStyczeńLutyMarzecKwiecieńMajCzerwiecSuma
1Zdrojewski Daniel470470460940
2Król Łukasz460440450900
2Twardy Jakub440460440900
2Szymaczek Michał450450430900
5Maliński Michał430430470860
6Kłosowicz Maciej430420420850
6Modrak Patryk420430850
8Pentelski Mariusz420410410830
9Szamajda Rafał390420420810
10Łodygowski Paweł410380380790
11Krysztofiak Eryk380400430780
12Kownacki Krzysztof400370360770
13Tomaszewski Paweł390360390750
13Świetlik Karol370380390750
15Szubert Arkadiusz350390400740
16Matuszewski Marcin360350350710
17Wojtaszyk Grzegorz350330310680
17Kwaśniewska Karolina340340370680
19Bartosik Grzegorz320340330660
20Wojnowski Witold330310350640
21Wesołek Magdalena300320270620
21Nuc Maria310310620
23Goderski Piotr310300280610
24Toczek Małgorzata290280250570
25Sierczyńska Magdalena280260540
25Nowak Mateusz270270540
27Skowronkowy Karol390340390
28Roszkiewicz Konrad350310350
29Nowak Michał300260300
30Kowalski Krzysztof290290290
31Cieśliński Piotr0
31Zych Arkadiusz320
31Tyrpin Janusz300