Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU13OU17OU15GU15
55"26'Owcarz Katarzyna2
Kozłowski Roman3
50"36'Maciejewski Adam1
Chlebowicz Piotr3
48"40'Grabowski Marcin3
Gnitecki Przemysław2
44"39'Łukaszewicz Cezary3
Lubryka Dawid2
44"11'Gnitecki Przemysław2
Piechotka Tomasz3
40"13'Wasilewski Jan2
Misiński Maciej3
39"16'Szczęsny Szymon3
Adamczyk Zbigniew2
36"27'Łukaszewicz Cezary3
Jerzykowski Krzysztof1
34"36'Kozłowski Roman1
Wasilewski Jan3
33"58'Misiński Maciej2
Kawalec Ireneusz3
47"48'Owcarz Katarzyna2
Sielska Paulina3
39"39'Chomicka Magda2
Wasilewska Kinga3
28"55'Widuch Anna3
Zaręba Anita1
26"23'Tomaszewska Sylwia1
Kaniewska Emilia3
24"13'Rysz-Górzyńska Magdalena1
Wysłocka Olga3
22"03'Sawicka Agnieszka1
Tomaszewska Sylwia3
20"20'Chomicka Magda3
Sawicka Agnieszka0
20"04'Wysłocka Olga0
Zaręba Anita3
19"24'Owcarz Katarzyna3
Kaniewska Emilia0
19"19'Tomaszewska Sylwia1
Wasilewska Kinga3
18"51'Wojtczak Jakub1
Becella Tymon2
18"15'Wojtczak Jakub2
Kopacz Julia1
16"16'Hyżyk Mikołaj1
Wojtczak Jakub2
15"24'Trojanowicz Aleksandra0
Wojtczak Jakub2
13"01'Trojanowicz Aleksandra0
Becella Tymon2
9"40'Hyżyk Mikołaj0
Becella Tymon2
9"36'Grobel Michał2
Becella Tymon0
9"22'Grobel Michał2
Kopacz Julia0
8"52'Hyżyk Mikołaj2
Kopacz Julia0
8"39'Trojanowicz Aleksandra2
Kopacz Julia0
18"08'Hyżyk Aleksandra2
Wygoda Olaf1
12"33'Burak Julia2
Wygoda Olaf0
10"01'Burak Julia2
Szewczak Michał0
9"23'Burak Julia2
Hyżyk Aleksandra0
8"45'Trojanowicz Jakub2
Burak Julia0
8"22'Trojanowicz Jakub2
Szewczak Michał0
7"52'Wygoda Olaf0
Szewczak Michał2
6"53'Trojanowicz Jakub2
Hyżyk Aleksandra0
6"48'Hyżyk Aleksandra0
Szewczak Michał2
6"45'Jadczak Jakub0
Hyżyk Aleksandra2
21"09'Słabicki Mateusz3
Gierzkiewicz Gabriel1
16"06'Jaworski Adam2
Słabicki Mateusz0
15"40'Pacholski Kacper2
Jaworski Adam1
13"24'Mańk Jakub0
Świdniak Jakub3
10"33'Słabicki Mateusz2
Mańk Jakub0
8"32'Jaworski Adam0
Durkalec Michał2
7"57'Doniec Jakub0
Durkalec Michał2
7"51'Pacholski Kacper0
Doniec Jakub2
7"28'Durkalec Michał2
Mańk Jakub0
7"07'Doniec Jakub2
Świdniak Jakub0
15"32'Kania Zofia1
Juszczak Alicja2
9"25'Kania Zofia2
Trojanowicz Aleksandra0
8"51'Juszczak Alicja2
Trojanowicz Aleksandra0
7"15'Burak Aleksandra2
Trojanowicz Aleksandra0
5"19'Burak Aleksandra2
Juszczak Alicja0
4"51'Burak Aleksandra2
Kania Zofia0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU13OU17OU15GU15
Szczęsny Szymon50437"33'
Rogalski Mikołaj50417"13'
Gnitecki Przemysław127"38'
Chlebowicz Piotr118"01'
Misiński Maciej116"15'
Wasilewski Jan114"31'
Kawalec Ireneusz111"36'
Grabowski Marcin106"01'
Prokopiak Tomasz99"45'
Jerzykowski Krzysztof96"40'
Sielska Paulina81"27'
Owcarz Katarzyna78"54'
Chomicka Magda75"13'
Tomaszewska Sylwia64"07'
Kaniewska Emilia60"40'
Sawicka Agnieszka57"46'
Wysłocka Olga56"13'
Wasilewska Kinga56"07'
Rohleder Katarzyna52"29'
Zaręba Anita51"21'
Wojtczak Jakub65"30'
Becella Tymon53"37'
Trojanowicz Aleksandra49"05'
Kopacz Julia48"56'
Hyżyk Mikołaj44"06'
Grobel Michał37"12'
Hyżyk Aleksandra43"58'
Wygoda Olaf38"26'
Burak Julia37"07'
Szewczak Michał37"02'
Trojanowicz Jakub32"10'
Jadczak Jakub16"23'
Słabicki Mateusz42"11'
Jaworski Adam35"03'
Mańk Jakub28"28'
Świdniak Jakub25"03'
Gierzkiewicz Gabriel25"03'
Pacholski Kacper21"57'
Doniec Jakub20"52'
Durkalec Michał20"15'
Kania Zofia27"37'
Juszczak Alicja26"55'
Trojanowicz Aleksandra24"04'
Burak Aleksandra16"54'

Czas setów: 1049 godz. 29 min 9 s

OPENDAMSKAOU13OU17OU15GU15

62162 min 16 s

60605"10'
1 set
Rogalski Mikołaj4
Szczęsny Szymon0
16"07'
1 set
Szubert Jacek0
Chlebowicz Piotr3
13"45'
2 set
Maciejewski Adam1
Chlebowicz Piotr3
13"17'
3 set
Maciejewski Adam1
Chlebowicz Piotr3
11"06'
3 set
Szczęsny Szymon3
Adamczyk Zbigniew2
11"06'
1 set
Górzyński Bartosz0
Rogalski Mikołaj3
10"45'
5 set
Adamczyk Zbigniew3
Podgórski Bartłomiej2
9"53'
5 set
Łukaszewicz Cezary3
Lubryka Dawid2
9"25'
3 set
Grabowski Marcin3
Gnitecki Przemysław2
9"15'
4 set
Gnitecki Przemysław2
Piechotka Tomasz3

397 min 56 s

8"58'
5 set
Owcarz Katarzyna2
Sielska Paulina3
8"47'
2 set
Owcarz Katarzyna2
Sielska Paulina3
8"44'
1 set
Owcarz Katarzyna2
Sielska Paulina3
8"42'
4 set
Chomicka Magda2
Wasilewska Kinga3
8"24'
5 set
Chomicka Magda2
Wasilewska Kinga3
8"16'
1 set
Widuch Anna3
Zaręba Anita1
7"43'
3 set
Owcarz Katarzyna2
Sielska Paulina3
7"14'
1 set
Rohleder Katarzyna3
Widuch Anna0
7"03'
1 set
Owcarz Katarzyna3
Kaniewska Emilia0
6"49'
3 set
Sawicka Agnieszka1
Tomaszewska Sylwia3

149 min 13 s

8"16'
1 set
Trojanowicz Aleksandra0
Becella Tymon2
7"06'
2 set
Trojanowicz Aleksandra0
Wojtczak Jakub2
6"29'
1 set
Wojtczak Jakub1
Becella Tymon2
6"09'
1 set
Trojanowicz Aleksandra0
Wojtczak Jakub2
6"05'
3 set
Wojtczak Jakub1
Becella Tymon2
5"51'
3 set
Wojtczak Jakub2
Kopacz Julia1
5"33'
1 set
Grobel Michał2
Kopacz Julia0
5"18'
1 set
Hyżyk Mikołaj1
Wojtczak Jakub2
5"06'
2 set
Wojtczak Jakub2
Kopacz Julia1
4"56'
1 set
Wojtczak Jakub2
Kopacz Julia1

102 min 33 s

7"29'
1 set
Hyżyk Aleksandra2
Wygoda Olaf1
6"35'
1 set
Burak Julia2
Wygoda Olaf0
5"21'
2 set
Burak Julia2
Szewczak Michał0
5"15'
1 set
Burak Julia2
Hyżyk Aleksandra0
4"35'
2 set
Wygoda Olaf0
Szewczak Michał2
4"31'
2 set
Burak Julia2
Wygoda Olaf0
4"22'
1 set
Trojanowicz Jakub2
Burak Julia0
4"14'
2 set
Trojanowicz Jakub2
Szewczak Michał0
4"13'
2 set
Hyżyk Aleksandra2
Wygoda Olaf1
4"04'
2 set
Trojanowicz Jakub2
Hyżyk Aleksandra0

109 min 26 s

8"35'
1 set
Jaworski Adam2
Słabicki Mateusz0
7"10'
2 set
Słabicki Mateusz2
Mańk Jakub0
6"31'
1 set
Słabicki Mateusz3
Gierzkiewicz Gabriel1
5"18'
1 set
Pacholski Kacper2
Jaworski Adam1
4"48'
2 set
Jaworski Adam2
Słabicki Mateusz0
4"46'
2 set
Słabicki Mateusz3
Gierzkiewicz Gabriel1
4"43'
2 set
Pacholski Kacper2
Jaworski Adam1
4"32'
3 set
Pacholski Kacper2
Jaworski Adam1
4"09'
3 set
Słabicki Mateusz3
Gierzkiewicz Gabriel1
4"07'
2 set
Jaworski Adam0
Durkalec Michał2

47 min 45 s

6"13'
1 set
Kania Zofia1
Juszczak Alicja2
4"55'
2 set
Kania Zofia1
Juszczak Alicja2
4"37'
1 set
Kania Zofia2
Trojanowicz Aleksandra0
4"30'
2 set
Kania Zofia2
Trojanowicz Aleksandra0
4"20'
1 set
Juszczak Alicja2
Trojanowicz Aleksandra0
3"50'
1 set
Burak Aleksandra2
Trojanowicz Aleksandra0
3"29'
2 set
Juszczak Alicja2
Trojanowicz Aleksandra0
3"18'
2 set
Burak Aleksandra2
Trojanowicz Aleksandra0
3"01'
1 set
Burak Aleksandra2
Juszczak Alicja0
2"47'
3 set
Kania Zofia1
Juszczak Alicja2

Małych punktów: 8847

OPENDAMSKAOU13OU17OU15GU15

5678

Łyczko Paweł231
Kawalec Ireneusz226
Misiński Maciej220
Prokopiak Tomasz206
Adamczyk Zbigniew201
Bernat Bartłomiej194
Gnitecki Przemysław194
Howorko Bartosz186
Rogalski Mikołaj178
Kleczyński Marcin177

1434

Owcarz Katarzyna147
Tomaszewska Sylwia139
Sielska Paulina124
Rohleder Katarzyna118
Chomicka Magda117
Wasilewska Kinga102
Kaniewska Emilia101
Kamińska Magda99
Sawicka Agnieszka96
Wysłocka Olga94

588

Wojtczak Jakub124
Becella Tymon121
Grobel Michał111
Trojanowicz Aleksandra95
Hyżyk Mikołaj79
Kopacz Julia58

466

Trojanowicz Jakub112
Szewczak Michał98
Hyżyk Aleksandra93
Burak Julia86
Wygoda Olaf63
Jadczak Jakub14

476

Słabicki Mateusz72
Durkalec Michał66
Gierzkiewicz Gabriel65
Pacholski Kacper64
Świdniak Jakub59
Jaworski Adam56
Doniec Jakub49
Mańk Jakub45

205

Burak Aleksandra66
Juszczak Alicja57
Kania Zofia51
Trojanowicz Aleksandra31

Wszystkich rozegranych setów: 507

OPENDAMSKAOU13OU17OU15GU15

321

85

33

27

28

13


Wszystkich rozegranych meczów: 158

OPENDAMSKAOU13OU17OU15GU15

87

25

15

13

12

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU13OU17OU15GU15
0.27'
2 set
Rogalski Mikołaj4
Szczęsny Szymon0
0.27'
5 set
Owcarz Katarzyna2
Kozłowski Roman3
0.36'
3 set
Rogalski Mikołaj4
Szczęsny Szymon0
0.45'
1 set
Adamczyk Zbigniew3
Prokopiak Tomasz1
0.46'
2 set
Młyński Oskar3
Bober Bartosz0
0.55'
2 set
Młyński Oskar3
Bober Bartosz0
0.64'
3 set
Młyński Oskar3
Bober Bartosz0
0.73'
2 set
Adamczyk Zbigniew3
Podgórski Bartłomiej2
0.73'
2 set
Adamczyk Zbigniew3
Prokopiak Tomasz1
1.09'
1 set
Adamczyk Zbigniew3
Podgórski Bartłomiej2
15.09'
2 set
Owcarz Katarzyna3
Rysz-Górzyńska Magdalena0
15.18'
2 set
Tomaszewska Sylwia1
Wasilewska Kinga3
15.45'
1 set
Wasilewska Kinga0
Kamińska Magda3
15.45'
1 set
Owcarz Katarzyna3
Rysz-Górzyńska Magdalena0
15.55'
3 set
Rohleder Katarzyna3
Wysłocka Olga0
16.09'
3 set
Owcarz Katarzyna3
Rysz-Górzyńska Magdalena0
16.18'
4 set
Wilanowska Barbara1
Rohleder Katarzyna3
16.82'
2 set
Wilanowska Barbara1
Rohleder Katarzyna3
17.00'
1 set
Zaręba Anita0
Kaniewska Emilia3
17.09'
1 set
Tomaszewska Sylwia3
Widuch Anna0
14.73'
1 set
Grobel Michał2
Wojtczak Jakub0
14.91'
2 set
Grobel Michał2
Hyżyk Mikołaj0
15.64'
2 set
Grobel Michał2
Kopacz Julia0
15.73'
1 set
Hyżyk Mikołaj0
Trojanowicz Aleksandra2
16.91'
2 set
Grobel Michał2
Wojtczak Jakub0
18.82'
2 set
Hyżyk Mikołaj0
Becella Tymon2
19.18'
1 set
Grobel Michał2
Trojanowicz Aleksandra0
19.55'
1 set
Kopacz Julia0
Becella Tymon2
19.82'
1 set
Hyżyk Mikołaj2
Kopacz Julia0
20.82'
2 set
Hyżyk Mikołaj0
Trojanowicz Aleksandra2
12.45'
2 set
Trojanowicz Jakub2
Wygoda Olaf0
12.55'
1 set
Trojanowicz Jakub2
Jadczak Jakub0
13.36'
2 set
Jadczak Jakub0
Szewczak Michał2
13.55'
1 set
Trojanowicz Jakub2
Wygoda Olaf0
14.45'
2 set
Trojanowicz Jakub2
Jadczak Jakub0
14.73'
1 set
Jadczak Jakub0
Szewczak Michał2
15.00'
1 set
Trojanowicz Jakub2
Hyżyk Aleksandra0
16.18'
2 set
Jadczak Jakub0
Hyżyk Aleksandra2
16.45'
2 set
Trojanowicz Jakub2
Burak Julia0
16.55'
1 set
Wygoda Olaf0
Szewczak Michał2
0.36'
2 set
Gierzkiewicz Gabriel0
Pacholski Kacper2
0.36'
1 set
Gierzkiewicz Gabriel0
Pacholski Kacper2
15.09'
1 set
Gierzkiewicz Gabriel2
Świdniak Jakub0
16.36'
1 set
Jaworski Adam0
Durkalec Michał2
16.36'
4 set
Słabicki Mateusz3
Gierzkiewicz Gabriel1
16.82'
2 set
Doniec Jakub0
Durkalec Michał2
17.00'
1 set
Doniec Jakub2
Świdniak Jakub0
17.27'
1 set
Durkalec Michał2
Mańk Jakub0
17.45'
1 set
Słabicki Mateusz2
Mańk Jakub0
17.69'
2 set
Mańk Jakub0
Świdniak Jakub3
11.36'
2 set
Burak Aleksandra2
Kania Zofia0
11.82'
2 set
Burak Aleksandra2
Juszczak Alicja0
13.64'
1 set
Burak Aleksandra2
Kania Zofia0
15.18'
3 set
Kania Zofia1
Juszczak Alicja2
16.45'
1 set
Burak Aleksandra2
Juszczak Alicja0
18.00'
2 set
Burak Aleksandra2
Trojanowicz Aleksandra0
19.00'
2 set
Juszczak Alicja2
Trojanowicz Aleksandra0
20.91'
1 set
Burak Aleksandra2
Trojanowicz Aleksandra0
23.64'
1 set
Juszczak Alicja2
Trojanowicz Aleksandra0
24.55'
2 set
Kania Zofia2
Trojanowicz Aleksandra0

Decyzji sędziowskich: 64 (0,7%)

Stroke 24
37,5%
Let 40
62,5%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKAOU13OU17OU15
11 13,3%
5-6-0
Prokopiak Tomasz3
Żak Marcin2
8 9,6%
0-8-0
Maciejewski Adam1
Chlebowicz Piotr3
4 4,3%
2-2-0
Owcarz Katarzyna2
Kozłowski Roman3
3 4,2%
1-2-0
Bernat Bartłomiej1
Młyński Oskar3
3 3,2%
2-1-0
Łukaszewicz Cezary3
Lubryka Dawid2
3 4,7%
0-3-0
Waniak Zenon0
Prokopiak Tomasz3
3 3,6%
2-1-0
Kozłowski Roman1
Wasilewski Jan3
2 3,8%
2-0-0
Chlebowicz Piotr0
Górzyński Bartosz3
2 3,2%
2-0-0
Łukaszewicz Cezary0
Grabowski Marcin3
2 4%
0-2-0
Bernat Bartłomiej0
Maciejewski Adam3
2 2,9%
0-2-0
Wilanowska Barbara1
Rohleder Katarzyna3
1 2%
0-1-0
Tomaszewska Sylwia3
Widuch Anna0
1 2%
1-0-0
Rohleder Katarzyna3
Wysłocka Olga0
1 2,4%
0-1-0
Owcarz Katarzyna3
Rysz-Górzyńska Magdalena0
1 1,3%
0-1-0
Tomaszewska Sylwia1
Kaniewska Emilia3
2 3,8%
0-2-0
Trojanowicz Aleksandra0
Becella Tymon2
3 11,1%
1-2-0
Trojanowicz Jakub2
Wygoda Olaf0
1 2,6%
1-0-0
Trojanowicz Jakub2
Burak Julia0
1 3,6%
1-0-0
Trojanowicz Jakub2
Jadczak Jakub0
2 5,6%
0-2-0
Doniec Jakub2
Świdniak Jakub0
2 6,7%
1-1-0
Jaworski Adam0
Durkalec Michał2
1 2,9%
0-1-0
Jaworski Adam2
Słabicki Mateusz0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0