Najdłuższy mecz

K35+K40+K45+M35+M40+M45+M50+M55+M60+
28"24'Bogdanowicz Katarzyna3
Jarzembowska Maria1
28"03'Witkowska Dominika3
Grzechowiak Dorota1
16"57'Grzechowiak Dorota3
Bogdanowicz Katarzyna0
16"49'Witkowska Dominika3
Bogdanowicz Katarzyna0
16"43'Witkowska Dominika3
Jarzembowska Maria0
14"02'Grzechowiak Dorota3
Jarzembowska Maria0
16"25'Buczkowska Ewa3
Grzegory Małgorzata0
13"26'Ksycińska-Rębiś Ewa3
Grzegory Małgorzata0
12"28'Buczkowska Ewa3
Ksycińska-Rębiś Ewa0
11"00'Liebert Karina0
Grzegory Małgorzata3
10"56'Ksycińska-Rębiś Ewa3
Liebert Karina0
7"53'Buczkowska Ewa3
Liebert Karina0
26"49'Mendrek Danuta2
Kamińska Beata3
25"46'Mendrek Danuta3
Szlesinger Jolanta2
21"25'Szlesinger Jolanta1
Kamińska Beata3
17"30'Szlesinger Jolanta3
Lipińska Joanna1
15"04'Mendrek Danuta3
Lipińska Joanna0
14"25'Kamińska Beata3
Lipińska Joanna0
'Rycaj MagdalenaW
Szlesinger Jolanta3
'Rycaj MagdalenaW
Kamińska Beata3
'Rycaj MagdalenaW
Mendrek Danuta3
'Rycaj MagdalenaW
Lipińska Joanna3
47"35'Gigoń Grzegorz2
Szczęsny Szymon3
46"42'Karp Adam1
Maciantowicz Maciej3
45"50'Michałowski Krzysztof2
Sowa Grzegorz Tiger3
37"24'Mateusiak Arkadiusz3
Gidziński Bolesław2
37"22'Nowak Jakub3
Mateusiak Arkadiusz2
36"56'Gigoń Grzegorz3
Rygielski Rafał2
36"07'Filipczak Arkadiusz3
Przybyłek Paweł2
35"46'Szczęsny Szymon3
Szymczak Marcin1
35"16'Nowak Jakub1
Michalak Radosław3
33"55'Janiszewski Michał3
Kraśnicki Radosław1
45"01'Ciszewski Marcin2
Cichocki Jakub3
43"46'Wojtunik Bartłomiej3
Wajda Wojciech1
42"29'Gorzelak Piotr1
Chudzicki Bartosz3
40"52'Chudzicki Bartosz3
Górski Norbert2
38"56'Więcław Paweł3
Wrzosek Bartłomiej2
38"45'Wojtunik Bartłomiej1
Kasperek Michał3
37"04'Cichocki Jakub3
Łobos Mirosław1
35"26'Wajda Wojciech3
Więcław Paweł1
34"34'Terlecki Jarosław3
Smoleń Artur1
34"12'Chudzicki Bartosz1
Wojtunik Bartłomiej3
49"10'Osiniak Bartłomiej2
Michalski Piotr3
47"50'Drygalski Rafał2
Kowalewski Jacek3
44"44'Michalski Piotr3
Dutka Dariusz2
39"13'Roś Adam2
Łuniewski Robert3
39"10'Smaga Marek3
Grudziński Sławomir2
39"00'Kowalewski Jacek3
Staniszewski Jacek1
30"27'Woźnica Witold3
Paruszewski Andrzej2
28"13'Dutka Dariusz1
Pazdaj Cezary3
27"08'Dutka Dariusz3
Krawczyk Jan0
26"19'Paruszewski Andrzej1
Osiniak Bartłomiej3
46"42'Grochowina Jacek2
Kowalski Piotr3
44"59'Szymkowiak Mariusz2
Kowalski Piotr3
44"57'Bystrzejewski Andrzej2
Bochniarz Władysław3
38"03'Wilk Roman2
Mastalski Radosław3
34"27'Szymkowiak Mariusz3
Bystrzejewski Andrzej1
32"34'Kędzierski Maciej2
Bochniarz Władysław3
32"05'Ładny Jacek1
Bystrzejewski Andrzej3
31"29'Kędzierski Maciej2
Błażyca Ireneusz3
29"39'Bystrzejewski Andrzej3
Kobus Waldek1
29"37'Jabłoński Paweł2
Błażyca Ireneusz3
37"39'Seweryn Piotr2
Pawłowski Michał3
19"46'Pawłowski Michał3
Czyżak Piotr0
16"00'Seweryn Piotr3
Czyżak Piotr0
13"07'Seweryn Piotr3
Drużyński Mirosław0
8"23'Drużyński Mirosław0
Czyżak Piotr3
6"29'Drużyński Mirosław0
Pawłowski Michał3
22"38'Cygan Marek3
Nitka Jacek0
22"17'Nitka Jacek0
Kaliski Wojciech3
19"40'Cygan Marek0
Suski Jerzy3
19"24'Suski Jerzy3
Nitka Jacek0
19"12'Cygan Marek0
Kaliski Wojciech3
12"52'Suski Jerzy0
Kaliski Wojciech3

Najdłużej na korcie

K35+K40+K45+M35+M40+M45+M50+M55+M60+
Bogdanowicz Katarzyna49"28'
Witkowska Dominika46"24'
Jarzembowska Maria46"11'
Grzechowiak Dorota44"23'
Grzegory Małgorzata34"26'
Buczkowska Ewa31"58'
Ksycińska-Rębiś Ewa30"24'
Liebert Karina25"32'
Mendrek Danuta57"08'
Szlesinger Jolanta54"26'
Kamińska Beata53"12'
Lipińska Joanna38"36'
Mateusiak Arkadiusz118"24'
Gigoń Grzegorz116"36'
Sowa Grzegorz Tiger115"57'
Maciantowicz Maciej111"50'
Szczęsny Szymon103"54'
Karp Adam103"17'
Szymczak Marcin87"51'
Mateusiak Bartosz86"25'
Duraj Wojciech84"23'
Filipczak Arkadiusz83"22'
Więcław Paweł117"44'
Wojtunik Bartłomiej117"21'
Chudzicki Bartosz116"23'
Kasperek Michał109"11'
Wajda Wojciech103"05'
Gorzelak Piotr95"55'
Hibner Jacek95"27'
Łobos Mirosław92"51'
Cichocki Jakub88"47'
Kopiec Tomasz83"38'
Michalski Piotr122"55'
Kowalewski Jacek105"43'
Grudziński Sławomir99"54'
Osiniak Bartłomiej99"08'
Dutka Dariusz84"18'
Drygalski Rafał81"53'
Łuniewski Robert78"03'
Paruszewski Andrzej76"02'
Staniszewski Jacek75"44'
Szostek Paweł70"40'
Bystrzejewski Andrzej116"12'
Kowalski Piotr107"48'
Szymkowiak Mariusz107"11'
Bochniarz Władysław101"21'
Grochowina Jacek91"54'
Kędzierski Maciej78"20'
Kobus Waldek76"05'
Sienkiewicz Leszek75"46'
Gliwiak Robert71"05'
Błażyca Ireneusz70"02'
Pawłowski Michał50"09'
Seweryn Piotr48"54'
Czyżak Piotr36"56'
Drużyński Mirosław24"19'
Nitka Jacek52"35'
Cygan Marek50"50'
Kaliski Wojciech44"16'
Suski Jerzy43"23'

Czas setów: 64 godz. 15 min 44 s

K35+K40+K45+M35+M40+M45+M50+M55+M60+

93 min 13 s

7"06'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Jarzembowska Maria1
6"53'
3 set
Witkowska Dominika3
Grzechowiak Dorota1
6"02'
4 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Jarzembowska Maria1
5"26'
2 set
Witkowska Dominika3
Bogdanowicz Katarzyna0
5"19'
3 set
Grzechowiak Dorota3
Bogdanowicz Katarzyna0
4"57'
2 set
Witkowska Dominika3
Jarzembowska Maria0
4"54'
1 set
Witkowska Dominika3
Grzechowiak Dorota1
4"36'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Jarzembowska Maria1
4"31'
2 set
Grzechowiak Dorota3
Bogdanowicz Katarzyna0
4"31'
3 set
Grzechowiak Dorota3
Jarzembowska Maria0

61 min 10 s

7"15'
1 set
Buczkowska Ewa3
Grzegory Małgorzata0
5"08'
3 set
Ksycińska-Rębiś Ewa3
Grzegory Małgorzata0
4"11'
2 set
Buczkowska Ewa3
Ksycińska-Rębiś Ewa0
4"02'
3 set
Buczkowska Ewa3
Ksycińska-Rębiś Ewa0
3"49'
2 set
Ksycińska-Rębiś Ewa3
Liebert Karina0
3"31'
1 set
Ksycińska-Rębiś Ewa3
Grzegory Małgorzata0
3"31'
3 set
Liebert Karina0
Grzegory Małgorzata3
3"22'
2 set
Buczkowska Ewa3
Grzegory Małgorzata0
3"16'
1 set
Liebert Karina0
Grzegory Małgorzata3
3"13'
3 set
Buczkowska Ewa3
Grzegory Małgorzata0

101 min 41 s

5"49'
3 set
Mendrek Danuta2
Kamińska Beata3
5"37'
1 set
Szlesinger Jolanta1
Kamińska Beata3
5"27'
4 set
Szlesinger Jolanta1
Kamińska Beata3
5"23'
2 set
Kamińska Beata3
Lipińska Joanna0
5"14'
5 set
Mendrek Danuta2
Kamińska Beata3
5"07'
4 set
Mendrek Danuta3
Szlesinger Jolanta2
4"51'
2 set
Mendrek Danuta3
Lipińska Joanna0
4"51'
2 set
Szlesinger Jolanta3
Lipińska Joanna1
4"50'
1 set
Mendrek Danuta2
Kamińska Beata3
4"46'
1 set
Mendrek Danuta3
Szlesinger Jolanta2

975 min 1 s

13"11'
1 set
Karp Adam1
Maciantowicz Maciej3
11"08'
3 set
Michałowski Krzysztof2
Sowa Grzegorz Tiger3
10"24'
1 set
Szczęsny Szymon3
Szymczak Marcin1
10"18'
3 set
Duraj Wojciech0
Sowa Grzegorz Tiger3
10"02'
3 set
Duraj Wojciech3
Sas Paweł0
9"56'
3 set
Karp Adam1
Maciantowicz Maciej3
9"49'
3 set
Gigoń Grzegorz2
Szczęsny Szymon3
9"34'
4 set
Nowak Jakub1
Michalak Radosław3
9"31'
2 set
Karp Adam1
Maciantowicz Maciej3
9"11'
4 set
Karp Adam1
Maciantowicz Maciej3

972 min 51 s

14"44'
4 set
Wojtunik Bartłomiej1
Kasperek Michał3
12"16'
3 set
Gorzelak Piotr1
Chudzicki Bartosz3
12"09'
3 set
Wojtunik Bartłomiej3
Wajda Wojciech1
11"38'
1 set
Gorzelak Piotr1
Chudzicki Bartosz3
11"28'
1 set
Leśniak Grzegorz0
Gorzelak Piotr3
10"26'
2 set
Wojtunik Bartłomiej3
Wajda Wojciech1
10"22'
3 set
Wolski Maciej0
Znojkiewicz Rafał3
10"15'
4 set
Wajda Wojciech3
Więcław Paweł1
9"25'
4 set
Ciszewski Marcin2
Cichocki Jakub3
9"24'
1 set
Ciszewski Marcin2
Cichocki Jakub3

817 min 44 s

13"15'
1 set
Michalski Piotr3
Dutka Dariusz2
12"40'
2 set
Osiniak Bartłomiej2
Michalski Piotr3
12"09'
4 set
Kowalewski Jacek3
Staniszewski Jacek1
11"18'
1 set
Kowalewski Jacek3
Staniszewski Jacek1
9"00'
2 set
Roś Adam2
Łuniewski Robert3
8"57'
3 set
Drygalski Rafał3
Stępnik Marcin0
8"55'
2 set
Drygalski Rafał2
Kowalewski Jacek3
8"44'
5 set
Osiniak Bartłomiej2
Michalski Piotr3
8"35'
2 set
Dutka Dariusz3
Krawczyk Jan0
8"30'
3 set
Drygalski Rafał2
Kowalewski Jacek3

658 min 23 s

10"59'
3 set
Szymkowiak Mariusz3
Bystrzejewski Andrzej1
10"03'
5 set
Szymkowiak Mariusz2
Kowalski Piotr3
9"47'
4 set
Grochowina Jacek2
Kowalski Piotr3
9"05'
3 set
Bystrzejewski Andrzej2
Bochniarz Władysław3
8"32'
3 set
Ładny Jacek3
Wilk Roman0
8"15'
4 set
Szymkowiak Mariusz2
Kowalski Piotr3
8"11'
2 set
Grochowina Jacek2
Kowalski Piotr3
8"09'
4 set
Błażyca Ireneusz1
Kobus Waldek3
8"09'
4 set
Bystrzejewski Andrzej2
Bochniarz Władysław3
8"05'
2 set
Bystrzejewski Andrzej2
Bochniarz Władysław3

80 min 9 s

7"09'
1 set
Pawłowski Michał3
Czyżak Piotr0
6"11'
2 set
Seweryn Piotr2
Pawłowski Michał3
6"02'
5 set
Seweryn Piotr2
Pawłowski Michał3
5"28'
4 set
Seweryn Piotr2
Pawłowski Michał3
5"17'
1 set
Seweryn Piotr2
Pawłowski Michał3
5"15'
2 set
Seweryn Piotr3
Czyżak Piotr0
5"08'
2 set
Pawłowski Michał3
Czyżak Piotr0
4"51'
3 set
Pawłowski Michał3
Czyżak Piotr0
3"52'
3 set
Seweryn Piotr3
Drużyński Mirosław0
3"48'
3 set
Seweryn Piotr2
Pawłowski Michał3

95 min 32 s

9"15'
1 set
Cygan Marek3
Nitka Jacek0
6"46'
3 set
Cygan Marek0
Kaliski Wojciech3
6"30'
3 set
Nitka Jacek0
Kaliski Wojciech3
6"25'
2 set
Nitka Jacek0
Kaliski Wojciech3
6"16'
3 set
Cygan Marek0
Suski Jerzy3
6"05'
2 set
Cygan Marek0
Kaliski Wojciech3
5"40'
1 set
Suski Jerzy3
Nitka Jacek0
5"37'
2 set
Cygan Marek0
Suski Jerzy3
5"21'
3 set
Suski Jerzy3
Nitka Jacek0
5"20'
2 set
Suski Jerzy3
Nitka Jacek0

Małych punktów: 12360

K35+K40+K45+M35+M40+M45+M50+M55+M60+

336

Witkowska Dominika110
Grzechowiak Dorota92
Bogdanowicz Katarzyna73
Jarzembowska Maria61

262

Buczkowska Ewa99
Ksycińska-Rębiś Ewa73
Grzegory Małgorzata64
Liebert Karina26

416

Mendrek Danuta126
Kamińska Beata120
Szlesinger Jolanta114
Lipińska Joanna56

3033

Gigoń Grzegorz181
Mateusiak Arkadiusz179
Karp Adam179
Maciantowicz Maciej175
Sowa Grzegorz Tiger152
Szczęsny Szymon148
Mateusiak Bartosz143
Glaza Tomasz141
Filipczak Arkadiusz139
Szymczak Marcin139

2866

Kasperek Michał174
Więcław Paweł172
Chudzicki Bartosz160
Hibner Jacek158
Kopiec Tomasz156
Wojtunik Bartłomiej149
Łobos Mirosław130
Gorzelak Piotr129
Wajda Wojciech126
Cichocki Jakub126

2679

Grudziński Sławomir194
Michalski Piotr189
Szostek Paweł154
Osiniak Bartłomiej151
Drygalski Rafał146
Paruszewski Andrzej138
Kozik Marcin132
Kowalewski Jacek131
Dutka Dariusz129
Konopka Mikołaj110

2131

Kowalski Piotr171
Bystrzejewski Andrzej165
Kędzierski Maciej164
Szymkowiak Mariusz153
Bochniarz Władysław153
Grochowina Jacek146
Błażyca Ireneusz134
Jabłoński Paweł130
Kobus Waldek120
Gliwiak Robert118

304

Pawłowski Michał113
Seweryn Piotr107
Czyżak Piotr64
Drużyński Mirosław20

333

Kaliski Wojciech99
Suski Jerzy83
Cygan Marek81
Nitka Jacek70

Wszystkich rozegranych setów: 704

K35+K40+K45+M35+M40+M45+M50+M55+M60+

20

18

24

170

164

153

117

20

18


Wszystkich rozegranych meczów: 202

K35+K40+K45+M35+M40+M45+M50+M55+M60+

6

6

6

48

48

45

31

6

6


Szybkość zdobycia punktów

K35+K40+K45+M35+M40+M45+M50+M55+M60+
15.73'
2 set
Grzechowiak Dorota3
Jarzembowska Maria0
19.64'
1 set
Witkowska Dominika3
Jarzembowska Maria0
19.91'
1 set
Grzechowiak Dorota3
Jarzembowska Maria0
20.18'
2 set
Witkowska Dominika3
Grzechowiak Dorota1
20.73'
1 set
Grzechowiak Dorota3
Bogdanowicz Katarzyna0
22.45'
1 set
Witkowska Dominika3
Bogdanowicz Katarzyna0
22.64'
3 set
Witkowska Dominika3
Bogdanowicz Katarzyna0
23.00'
4 set
Witkowska Dominika3
Grzechowiak Dorota1
24.00'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Jarzembowska Maria1
24.27'
3 set
Witkowska Dominika3
Jarzembowska Maria0
11.64'
1 set
Ksycińska-Rębiś Ewa3
Liebert Karina0
12.64'
1 set
Buczkowska Ewa3
Ksycińska-Rębiś Ewa0
13.09'
2 set
Buczkowska Ewa3
Liebert Karina0
13.91'
2 set
Liebert Karina0
Grzegory Małgorzata3
14.18'
3 set
Buczkowska Ewa3
Liebert Karina0
14.18'
1 set
Buczkowska Ewa3
Liebert Karina0
14.27'
2 set
Ksycińska-Rębiś Ewa3
Grzegory Małgorzata0
14.45'
3 set
Ksycińska-Rębiś Ewa3
Liebert Karina0
17.55'
3 set
Buczkowska Ewa3
Grzegory Małgorzata0
17.82'
1 set
Liebert Karina0
Grzegory Małgorzata3
16.18'
3 set
Szlesinger Jolanta3
Lipińska Joanna1
16.64'
1 set
Szlesinger Jolanta3
Lipińska Joanna1
16.91'
2 set
Mendrek Danuta2
Kamińska Beata3
17.91'
3 set
Szlesinger Jolanta1
Kamińska Beata3
18.00'
4 set
Szlesinger Jolanta3
Lipińska Joanna1
18.27'
1 set
Kamińska Beata3
Lipińska Joanna0
18.36'
2 set
Szlesinger Jolanta1
Kamińska Beata3
18.73'
1 set
Mendrek Danuta3
Lipińska Joanna0
19.00'
3 set
Mendrek Danuta3
Lipińska Joanna0
20.64'
5 set
Mendrek Danuta3
Szlesinger Jolanta2
13.36'
3 set
Lopatin Denis0
Kraśnicki Radosław3
13.73'
2 set
Sowa Grzegorz Tiger3
Mateusiak Bartosz0
15.27'
1 set
Krzywak Sławomir3
Przybyłek Paweł0
15.27'
1 set
Przybyłek Paweł0
Gudaczewski Paweł3
16.09'
3 set
Kubat Marcin0
Sas Paweł3
16.36'
2 set
Krzywak Sławomir3
Przybyłek Paweł0
16.45'
3 set
Dzierżęga Tomasz0
Mateusiak Bartosz3
17.00'
2 set
Glaza Tomasz3
Nieradzik Marcin0
17.27'
2 set
Dzierżęga Tomasz3
Filipczak Arkadiusz1
17.45'
3 set
Krzywak Sławomir3
Przybyłek Paweł0
14.82'
1 set
Kaczmarek Nikodem0
Maliński Damian3
15.00'
1 set
Burak Michał3
Kucharski Marcin1
15.18'
3 set
Burak Michał3
Kośliński Sebastian0
16.91'
1 set
Burak Michał3
Kośliński Sebastian0
17.09'
3 set
Górski Norbert3
Mościcki Artur0
17.82'
3 set
Ormianin Marcin3
Kośliński Sebastian0
17.91'
3 set
Burak Michał3
Kucharski Marcin1
17.91'
3 set
Kaczmarek Nikodem0
Kopiec Tomasz3
18.55'
3 set
Mościcki Artur0
Wrzosek Bartłomiej3
18.55'
2 set
Kopiec Tomasz3
Kucharski Marcin0
15.45'
1 set
Michalski Piotr3
Staniszewski Jacek0
15.55'
1 set
Szostek Paweł3
Smaga Marek0
15.64'
2 set
Drygalski Rafał3
Szota Michał0
16.09'
2 set
Kowalewski Jacek3
Smaga Marek0
16.27'
2 set
Grudziński Sławomir3
Polinceusz Dariusz1
16.45'
3 set
Drygalski Rafał3
Roś Adam0
17.18'
3 set
Cyran Dariusz0
Kozik Marcin3
17.18'
1 set
Cyran Dariusz3
Firfas Rafał0
17.45'
3 set
Paruszewski Andrzej3
Szota Michał0
17.64'
1 set
Drygalski Rafał3
Roś Adam0
14.55'
1 set
Kędzierski Maciej3
Pastusiak Jacek0
14.82'
1 set
Jabłoński Paweł2
Błażyca Ireneusz3
15.64'
4 set
Dunikowski Piotr1
Kędzierski Maciej3
16.09'
1 set
Dunikowski Piotr1
Kędzierski Maciej3
17.55'
2 set
Krysicki Tomasz3
Kobus Waldek0
18.36'
1 set
Grochowina Jacek3
Mastalski Radosław0
18.64'
3 set
Pastusiak Jacek0
Gliwiak Robert3
18.64'
1 set
Bochniarz Władysław0
Kowalski Piotr3
19.09'
4 set
Jabłoński Paweł2
Błażyca Ireneusz3
19.91'
3 set
Dunikowski Piotr0
Jabłoński Paweł3
10.73'
2 set
Drużyński Mirosław0
Czyżak Piotr3
11.09'
3 set
Drużyński Mirosław0
Pawłowski Michał3
11.27'
2 set
Drużyński Mirosław0
Pawłowski Michał3
11.73'
1 set
Drużyński Mirosław0
Pawłowski Michał3
13.45'
3 set
Drużyński Mirosław0
Czyżak Piotr3
17.18'
1 set
Seweryn Piotr3
Drużyński Mirosław0
17.36'
2 set
Seweryn Piotr3
Drużyński Mirosław0
17.73'
1 set
Seweryn Piotr3
Czyżak Piotr0
18.73'
1 set
Drużyński Mirosław0
Czyżak Piotr3
18.73'
3 set
Seweryn Piotr3
Czyżak Piotr0
16.73'
1 set
Cygan Marek0
Kaliski Wojciech3
18.27'
1 set
Suski Jerzy0
Kaliski Wojciech3
18.36'
2 set
Suski Jerzy0
Kaliski Wojciech3
22.45'
3 set
Suski Jerzy0
Kaliski Wojciech3
23.09'
3 set
Cygan Marek3
Nitka Jacek0
23.55'
1 set
Cygan Marek0
Suski Jerzy3
25.09'
1 set
Nitka Jacek0
Kaliski Wojciech3
28.33'
1 set
Suski Jerzy3
Nitka Jacek0
28.55'
2 set
Cygan Marek3
Nitka Jacek0
28.92'
3 set
Cygan Marek0
Suski Jerzy3

Decyzji sędziowskich: 76 (0,6%)

Stroke 17
22,4%
Let 58
76,3%
Nolet 1
1,3%

K35+K40+K45+M35+M40+M45+M50+M55+M60+
1 1,4%
0-1-0
Witkowska Dominika3
Grzechowiak Dorota1
1 1,9%
0-1-0
Witkowska Dominika3
Bogdanowicz Katarzyna0
1 2,1%
0-1-0
Buczkowska Ewa3
Grzegory Małgorzata0
1 1,9%
1-0-0
Kamińska Beata3
Lipińska Joanna0
2 3,8%
2-0-0
Szczęsny Szymon0
Maciantowicz Maciej3
2 2,9%
0-2-0
Karp Adam3
Duraj Wojciech1
2 4%
0-2-0
Gigoń Grzegorz0
Karp Adam3
1 1,9%
0-1-0
Sowa Grzegorz Tiger3
Mateusiak Bartosz0
1 1,5%
0-1-0
Duraj Wojciech0
Sowa Grzegorz Tiger3
1 1,3%
0-1-0
Szczęsny Szymon3
Szymczak Marcin1
1 2%
0-1-0
Maciantowicz Maciej3
Janiszewski Michał0
14 18,9%
7-7-0
Terlecki Jarosław3
Smoleń Artur1
7 8,2%
0-7-0
Wojtunik Bartłomiej3
Wajda Wojciech1
6 8,1%
2-3-1
Cichocki Jakub3
Łobos Mirosław1
5 6,2%
0-5-0
Chudzicki Bartosz1
Wojtunik Bartłomiej3
2 3,4%
0-2-0
Kasperek Michał0
Terlecki Jarosław3
1 1,9%
0-1-0
Kaczmarek Nikodem0
Wajda Wojciech3
1 1,1%
0-1-0
Gorzelak Piotr1
Chudzicki Bartosz3
1 1,6%
1-0-0
Kaczmarek Nikodem3
Ormianin Marcin0
1 1,1%
0-1-0
Ciszewski Marcin2
Cichocki Jakub3
5 9,3%
2-3-0
Firfas Rafał0
Stępnik Marcin3
2 4,5%
0-2-0
Szostek Paweł3
Konopka Mikołaj0
2 2%
0-2-0
Michalski Piotr3
Dutka Dariusz2
1 2,6%
0-1-0
Drygalski Rafał3
Roś Adam0
1 0,9%
0-1-0
Osiniak Bartłomiej2
Michalski Piotr3
1 2,6%
0-1-0
Szostek Paweł3
Smaga Marek0
3 4%
0-3-0
Krysicki Tomasz3
Kaczmarek Jerzy Piotr1
2 4,2%
0-2-0
Grochowina Jacek3
Mastalski Radosław0
2 3,9%
1-1-0
Bochniarz Władysław0
Kowalski Piotr3
2 2,1%
1-1-0
Szymkowiak Mariusz2
Kowalski Piotr3
1 1%
0-1-0
Bystrzejewski Andrzej2
Bochniarz Władysław3
1 1,9%
0-1-0
Seweryn Piotr3
Czyżak Piotr0
1 1,6%
0-1-0
Cygan Marek0
Suski Jerzy3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0