Najdłuższy mecz

OPENDAMSKI
67"37'Spoljar Domagoj3
Nowisz Wojciech2
65"23'Kotra Mateusz2
Atras Przemysław3
56"24'Spoljar Domagoj3
Stachowski Łukasz1
52"25'Spoljar Domagoj3
Kotra Mateusz1
50"56'Dominiak Kamil2
Kotra Mateusz3
50"13'Krysicki Jakub2
Grabowski Marcin3
49"51'Kotra Mateusz3
Gajewski Grzegorz1
47"45'Krysicki Jakub3
Smoleń Artur2
47"21'Atras Przemysław1
Stachowski Łukasz3
47"05'Dominiak Kamil3
Jankowski Marek1
40"25'Wszołek Karolina1
Jacobs Retha3
37"30'Zarówna Klaudyna3
Ryfa Natalia2
35"51'Ryfa Natalia2
Ślipczyńska Alicja3
34"34'Jacobs Retha2
Zarówna Klaudyna3
34"17'Bartolewska Agata2
Kwaśniewska Karolina3
31"17'Buczkowska Ewa1
Dominiak Zuzanna3
29"55'Żabska Anna3
Kotra Sylwia1
29"30'Skubis Jagoda3
Kornowska Małgorzata2
28"48'Kwaśniewska Karolina3
Skrzypek Katarzyna2
28"43'Jacobs Retha1
Krzywicka Paulina3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Kotra Mateusz218"24'
Spoljar Domagoj192"52'
Dominiak Kamil190"40'
Atras Przemysław189"10'
Grabowski Marcin172"51'
Nowisz Wojciech172"41'
Krysicki Jakub168"30'
Maciantowicz Maciej163"24'
Stachowski Łukasz153"38'
Kozik Marcin150"51'
Skubis Jagoda104"08'
Jacobs Retha102"31'
Ryfa Natalia100"15'
Żabska Anna99"39'
Kwaśniewska Karolina98"35'
Buczkowska Ewa92"28'
Zarówna Klaudyna80"01'
Ślipczyńska Alicja79"17'
Szymaniak Kinga79"08'
Krzywicka Paulina72"59'

Czas setów: 68 godz. 59 min 18 s

OPENDAMSKI

3179 min 13 s

17"49'
3 set
Spoljar Domagoj3
Stachowski Łukasz1
16"57'
5 set
Spoljar Domagoj3
Nowisz Wojciech2
16"55'
3 set
Krysicki Jakub3
Smoleń Artur2
15"49'
3 set
Spoljar Domagoj3
Kotra Mateusz1
15"20'
5 set
Kotra Mateusz2
Atras Przemysław3
14"11'
4 set
Krysicki Jakub2
Grabowski Marcin3
14"08'
1 set
Kotra Mateusz3
Gajewski Grzegorz1
13"44'
2 set
Atras Przemysław1
Stachowski Łukasz3
12"55'
4 set
Sowa Grzegorz Tiger1
Filipowski Dariusz3
12"53'
3 set
Kotra Mateusz2
Atras Przemysław3

960 min 5 s

10"25'
1 set
Skubis Jagoda3
Juzwa Magdalena1
9"53'
1 set
Wszołek Karolina1
Jacobs Retha3
9"21'
4 set
Wszołek Karolina1
Jacobs Retha3
9"00'
3 set
Żabska Anna1
Skubis Jagoda3
8"40'
1 set
Bellinger Karolina0
Ślipczyńska Alicja3
8"37'
3 set
Adamczak Karolina3
Skrzypek Katarzyna0
8"35'
1 set
Żabska Anna3
Kotra Sylwia1
8"34'
1 set
Dominiak Zuzanna0
Ryfa Natalia3
8"15'
3 set
Buczkowska Ewa1
Dominiak Zuzanna3
8"12'
2 set
Buczkowska Ewa3
Żabska Anna0

Małych punktów: 12968

OPENDAMSKI

9398

Grabowski Marcin245
Kotra Mateusz239
Krysicki Jakub235
Spoljar Domagoj229
Nowisz Wojciech228
Atras Przemysław226
Suchocki Dominik222
Dominiak Kamil216
Świąder Michał214
Jankowski Marek214

3570

Ryfa Natalia193
Jacobs Retha193
Kwaśniewska Karolina187
Skubis Jagoda179
Buczkowska Ewa173
Żabska Anna169
Kamińska Magda167
Krzywicka Paulina159
Szymaniak Kinga156
Makowska Beata156

Wszystkich rozegranych setów: 738

OPENDAMSKI

530

208


Wszystkich rozegranych meczów: 206

OPENDAMSKI

147

59


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
0.27'
3 set
Sodo Wojciech3
Rumiński MaciejW
0.27'
3 set
Kotra MichałW
Bolechała Tomasz3
0.27'
2 set
Sodo Wojciech3
Rumiński MaciejW
0.36'
2 set
Kotra MichałW
Bolechała Tomasz3
0.45'
1 set
Sodo Wojciech3
Rumiński MaciejW
0.45'
2 set
Chmielowski Jakub0
Grabowski Marcin3
0.45'
1 set
Kotra MichałW
Bolechała Tomasz3
0.55'
2 set
Kowalski Dominik0
Jankowski Marek3
0.64'
3 set
Kowalski Dominik0
Jankowski Marek3
0.64'
1 set
Kowalski Dominik0
Jankowski Marek3
5.55'
1 set
Brzeska Malwina1
Juzwa Magdalena3
7.64'
3 set
Zielińska Magdalena3
Kwaśniewska Karolina2
9.00'
1 set
Makowska Beata0
Juzwa Magdalena3
10.09'
3 set
Brzeska Malwina1
Juzwa Magdalena3
10.09'
3 set
Zielińska Magdalena0
Buczkowska Ewa3
10.27'
2 set
Brzeska Malwina1
Juzwa Magdalena3
11.73'
1 set
Kotra Sylwia3
Zielińska Magdalena0
12.82'
3 set
Makowska Beata3
Zielińska Magdalena0
13.55'
3 set
Krzywicka Paulina3
Juzwa Magdalena0
13.64'
1 set
Kotra Sylwia3
Bartolewska Agata1

Decyzji sędziowskich: 823 (6,1%)

Stroke 267
32,4%
Let 556
67,6%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKI
51 39,8%
10-41-0
Kotra Mateusz2
Atras Przemysław3
42 40,8%
11-31-0
Spoljar Domagoj3
Kotra Mateusz1
33 32,7%
8-25-0
Spoljar Domagoj3
Stachowski Łukasz1
27 26%
6-21-0
Dominiak Kamil2
Kotra Mateusz3
24 25,5%
6-18-0
Kotra Mateusz3
Gajewski Grzegorz1
18 16,7%
4-14-0
Brzeziński Stefan2
Kowalewski Jacek3
16 15,1%
3-13-0
Spoljar Domagoj3
Nowisz Wojciech2
16 21,1%
8-8-0
Maciantowicz Maciej1
Atras Przemysław3
15 17,6%
4-11-0
Atras Przemysław1
Stachowski Łukasz3
15 12,6%
7-8-0
Kowalski Piotr3
Rumiński Maciej2
19 27,9%
5-14-0
Buczkowska Ewa3
Adamczak Karolina0
19 22,9%
5-14-0
Buczkowska Ewa1
Dominiak Zuzanna3
16 17,6%
4-12-0
Żabska Anna3
Kotra Sylwia1
13 12,4%
2-11-0
Ryfa Natalia2
Ślipczyńska Alicja3
10 16,7%
4-6-0
Ślipczyńska Alicja3
Szymaniak Kinga0
9 14,1%
1-8-0
Krzywicka Paulina0
Kamińska Magda3
6 7,5%
1-5-0
Sielska Paulina1
Makowska Beata3
5 5%
0-5-0
Zielińska Magdalena3
Kwaśniewska Karolina2
5 8,9%
0-5-0
Krzywicka Paulina3
Ślipczyńska Alicja0
4 4,2%
3-1-0
Jacobs Retha2
Zarówna Klaudyna3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0